25/09/1974:
Finland- Nederland 1 - 3

25/09/1957:
Nederland - Oostenrijk 1 - 1

Vind de beste goksites voor wedden op voetbal uitslagen. Online gokken op sport en gratis live streams kijken van alle soorten sportwedstrijden op internet.


25/09/1963:
Willem II - Manchester United 1 - 1

25/09/2001:
Sparta Praag - Feyenoord 4 - 0
Vandaag in de Europa Cup historie
25/09/1963 DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

25/09/1963 Esbjerg fB PSV 3 - 4

25/09/1963 Willem II Manchester United 1 - 1

25/09/1968 DWS Beerschot AC 2 - 1

25/09/1996 Ajax Grasshoppers Club Zürich 0 - 1

25/09/2001 Fylkir Roda JC 1 - 3

25/09/2001 Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

25/09/2002 Internazionale Ajax 1 - 0

25/09/2002 PSV Arsenal 0 - 4

25/09/2003 Wisla Krakau NEC 2 - 1

25/09/2003 Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

Laatste tien gespeelde EC-duels
15/09/2016 Panathinaikos Ajax 1 - 2

15/09/2016 AZ Dundalk 1 - 1

15/09/2016 Feyenoord Manchester United 1 - 0

13/09/2016 PSV Atletico Madrid 0 - 1

25/08/2016 AZ FK Vojvodina 0 - 0

24/08/2016 FK Rostov Ajax 4 - 1

18/08/2016 FK Vojvodina AZ 0 - 3

16/08/2016 Ajax FK Rostov 1 - 1

04/08/2016 PAS Giannina AZ 1 - 2

04/08/2016 FC Arouca Heracles 0 - 0

Aantal duels
1. Danny Blind 84

2. Willy van de Kerkhof 84

3. Wilfred Bouma 78

4. Jan Heintze 75

5. Frank de Boer 69

6. Ruud Krol 68

7. André Ooijer 68

8. Ronald Waterreus 66

9. Wout Brama 64

10. Piet Schrijvers 63

>> volledige lijst
Topscorers
1. Willy van der Kuijlen 29

2. Jari Litmanen 26

3. Lex Schoenmaker 25

4. Ruud Geels 24

5. Johan Cruijff 24

6. Shota Arveladze 20

7. Willem van Hanegem 20

8. Klaas-Jan Huntelaar 19

9. Jan Jeuring 19

10. Kees Kist 18

>> volledige lijst


Programma Europa Cup
28/09/2016 CL FK Rostov PSV

29/09/2016 EC3 Ajax Standard Luik

29/09/2016 EC3 Fenerbahçe Feyenoord

29/09/2016 EC3 Zenit Sint-Petersburg AZ

19/10/2016 CL Bayern München PSV

20/10/2016 EC3 Celta de Vigo Ajax

20/10/2016 EC3 AZ Maccabi Tel Aviv

20/10/2016 EC3 Feyenoord Zorja Loehansk

01/11/2016 CL PSV Bayern München

03/11/2016 EC3 Maccabi Tel Aviv AZ

03/11/2016 EC3 Zorja Loehansk Feyenoord

03/11/2016 EC3 Ajax Celta de Vigo

23/11/2016 CL Atletico Madrid PSV

24/11/2016 EC3 Ajax Panathinaikos

24/11/2016 EC3 Dundalk AZ

24/11/2016 EC3 Manchester United Feyenoord

06/12/2016 CL PSV FK Rostov

08/12/2016 EC3 AZ Zenit Sint-Petersburg

08/12/2016 EC3 Feyenoord Fenerbahçe

08/12/2016 EC3 Standard Luik Ajax