Nederlandse clubs
seizoen
2010/2011
in Europa
64 wedstrijden
Gewonnen: 24
Gelijk: 20
Verloren: 20
Voor: 92
Tegen: 82
Geel: 102
Rood: 4

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 14 5 4 5 18 20 25 1

2. AZ 10 4 1 5 13 13 16 1

3. FC Twente 12 3 4 5 18 23 20 1

4. FC Utrecht 12 4 6 2 18 11 18

5. Feyenoord 2 1 0 1 1 2 3

6. PSV 14 7 5 2 24 13 20 1


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AC Milan 2 1 1 0 3 1 3

2. AJ Auxerre 2 1 0 1 3 3 4 1

3. Celtic 2 1 0 1 4 2 5

4. Debreceni VSC 2 2 0 0 5 1 2

5. Dinamo Kiev 4 1 1 2 4 6 9 1

6. FC Aktobe 2 1 0 1 3 2 3

7. FC Luzern 2 2 0 0 4 1 3

8. FC Sheriff Tiraspol 2 1 1 0 3 2

9. FC Steaua Boekarest 2 0 1 1 2 4 4

10. FK BATE Borisov 2 1 0 1 4 4 4

Totaal 31 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle seizoenen
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1955/1956 2 1 0 1 2 6

2. 1956/1957 2 0 0 2 3 6

3. 1957/1958 4 2 1 1 6 7

4. 1958/1959 2 0 0 2 4 6

5. 1959/1960 6 3 0 3 12 11

6. 1960/1961 2 0 1 1 3 4

7. 1961/1962 6 3 1 2 16 10

8. 1962/1963 16 7 4 5 24 23

9. 1963/1964 10 4 2 4 18 22

10. 1964/1965 12 6 2 4 22 17

Totaal 67 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. UEFA Champions League 4 1 3 0 7 6 9

2. Kwal. UEFA Europa League 14 8 1 5 24 10 19 1

3. UEFA Champions League 12 3 4 5 15 21 20 1

4. UEFA Europa League 34 12 12 10 46 45 54 2


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Mario Been 2 1 0 1 1 2 3

2. Frank de Boer 5 3 0 2 7 4 8

3. Ton du Chatinier 12 4 6 2 18 11 18

4. Martin Jol 9 2 4 3 11 16 17 1

5. Michel Preud'homme 12 3 4 5 18 23 20 1

6. Fred Rutten 14 7 5 2 24 13 20 1

7. Gertjan Verbeek 10 4 1 5 13 13 16 1



10/03/2011: PSV - Rangers 0 - 0

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Massimiliano Allegri 2 0 1 1 1 3 5

2. Rafael Benitez 2 1 1 0 3 2 3

3. Kurban Berdyev 2 0 1 1 2 4 6

4. Domenico Di Carlo 2 0 1 1 2 3 8 1

5. Pavlos Dermitzakis 2 0 2 0 4 4 4

6. Francky Dury 2 1 0 1 2 1 6

7. Jean Fernandez 2 1 0 1 3 3 3 1

8. Rolf Fringer 2 0 0 2 1 4 2

9. Rudi Garcia 2 0 1 1 3 5 4 1

10. Juan Carlos Garrido 2 2 0 0 8 2 3

Totaal 32 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2e ronde 3 2 1 0 7 2 8

2. 2e ronde return 3 2 1 0 7 3 5

3. 2e voorronde 1 1 0 0 4 0

4. 2e voorronde return 1 0 1 0 1 1

5. 3e ronde 3 1 1 1 3 1 4

6. 3e ronde return 3 1 0 2 1 5 2

7. 3e voorronde 3 2 1 0 4 1 7

8. 3e voorronde return 3 1 1 1 6 5 5

9. 4e voorronde 5 2 1 2 4 4 6 1

10. 4e voorronde return 5 3 0 2 12 5 10

Totaal 18 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AFAS Stadion 5 4 0 1 10 3 11 1

2. Amsterdam ArenA 7 3 2 2 8 9 14 1

3. Anfield 1 0 1 0 0 0

4. Celtic Park 1 0 0 1 0 2 2

5. Central Stadium 1 0 0 1 1 2 1

6. Constant Vanden Stockstadion 1 1 0 0 3 0 2

7. De Grolsch Veste 6 1 4 1 12 11 8 1

8. Dinamostadion 1 0 0 1 1 4 1

9. El Madrigal 1 0 0 1 1 5 2

10. Estádio da Luz 1 0 0 1 1 4 2

Totaal 36 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Tony Asumaa 1 1 0 0 2 1

2. Martin Atkinson 1 0 0 1 0 3 1

3. Olegario Benquerenca 1 1 0 0 2 1 1 1

4. Espen Berntsen 1 0 0 1 0 2 1

5. Marcin Borski 1 0 1 0 2 2 2

6. Felix Brych 1 0 1 0 1 1 1

7. Massimo Busacca 1 0 1 0 1 1 1

8. Tony Chapron 2 1 1 0 3 1 6

9. Claudio Circhetta 1 0 0 1 0 1 2

10. Mark Clattenburg 2 1 0 1 4 2 5

Totaal 54 scheidsrechters
(Bron: Onbekend)
21/10/2010: FC Utrecht - FC Steaua Boekarest 1 - 1

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Ibrahim Afellay 6 4 2 0 1

2. Toby Alderweireld 12 4 3 5 3 2

3. Nordin Amrabat 5 2 2 1

4. Vurnon Anita 10 1 4 5 1 2

5. Nana Asare 6 4 1 1 2 1

6. Emir Bajrami 8 2 2 4 1

7. Otman Bakkal 11 6 4 1 1

8. Alexander Bannink 1 0 0 1

9. Rasmus Bengtsson 2 1 1 0 1

10. Charlison Benschop 1 1 0 0

11. Marcus Berg 13 6 5 2 2 2

12. Daley Blind 4 2 0 2 1

13. Sander Boschker 2 0 1 1 6

14. Wilfred Bouma 10 6 3 1 1 2

15. Wout Brama 11 2 4 5 2

Totaal 133 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Ignazio Abate 1 0 1 0

2. Christian Abbiati 1 0 1 0 1

3. Miloš Adamovic 2 0 1 1 1

4. Julian Ahmataj 2 0 1 1

5. Pablo Aimar 2 1 1 0 1

6. Airton 1 0 1 0

7. Raúl Albiol 1 1 0 0 1

8. Neil Alexander 2 0 1 1 1

9. Hugo Almeida 2 0 1 1

10. Leandro Almeida 3 2 1 0

Totaal 529 spelers

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2010/2011
1. 15-jul kw. UEL 2VR FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

2. 22-jul kw. UEL 2VR(r) KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

3. 28-jul kw. UCL 3VR Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

4. 29-jul kw. UEL 3VR FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

5. 29-jul kw. UEL 3VR AZ IFK Göteborg 2 - 0

6. 04-aug kw. UCL 3VR(r) PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

7. 05-aug kw. UEL 3VR(r) FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

8. 05-aug kw. UEL 3VR(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

9. 17-aug kw. UCL 4VR Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

10. 19-aug kw. UEL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

11. 19-aug kw. UEL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

12. 19-aug kw. UEL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

13. 19-aug kw. UEL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

14. 25-aug kw. UCL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

15. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

16. 26-aug kw. UEL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

17. 26-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

18. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

19. 14-sep UCL G-W1 FC Twente Internazionale 2 - 2

20. 15-sep UCL G-W1 Real Madrid Ajax 2 - 0

21. 16-sep UEL G-W1 Napoli FC Utrecht 0 - 0

22. 16-sep UEL G-W1 PSV Sampdoria 1 - 1

23. 16-sep UEL G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

24. 28-sep UCL G-W2 Ajax AC Milan 1 - 1

25. 29-sep UCL G-W2 Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

26. 30-sep UEL G-W2 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

27. 30-sep UEL G-W2 Metalist Charkov PSV 0 - 2

28. 30-sep UEL G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

29. 19-okt UCL G-W3 Ajax AJ Auxerre 2 - 1

30. 20-okt UCL G-W3 FC Twente Werder Bremen 1 - 1

31. 21-okt UEL G-W3 FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

32. 21-okt UEL G-W3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

33. 21-okt UEL G-W3 AZ Dinamo Kiev 1 - 2

34. 02-nov UCL G-W4 Werder Bremen FC Twente 0 - 2

35. 03-nov UCL G-W4 AJ Auxerre Ajax 2 - 1

36. 04-nov UEL G-W4 FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

37. 04-nov UEL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

38. 04-nov UEL G-W4 Dinamo Kiev AZ 2 - 0

39. 23-nov UCL G-W5 Ajax Real Madrid 0 - 4

40. 24-nov UCL G-W5 Internazionale FC Twente 1 - 0

41. 01-dec UEL G-W5 Sampdoria PSV 1 - 2

42. 02-dec UEL G-W5 FC Utrecht Napoli 3 - 3

43. 02-dec UEL G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

44. 07-dec UCL G-W6 FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

45. 08-dec UCL G-W6 AC Milan Ajax 0 - 2

46. 15-dec UEL G-W6 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

47. 15-dec UEL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

48. 16-dec UEL G-W6 PSV Metalist Charkov 0 - 0

49. 17-feb UEL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

50. 17-feb UEL 2R Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

51. 17-feb UEL 2R LOSC Lille PSV 2 - 2

52. 24-feb UEL 2R(r) Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

53. 24-feb UEL 2R(r) FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

54. 24-feb UEL 2R(r) PSV LOSC Lille 3 - 1

55. 10-mrt UEL 3R PSV Rangers 0 - 0

56. 10-mrt UEL 3R Ajax Spartak Moskou 0 - 1

57. 10-mrt UEL 3R FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

58. 17-mrt UEL 3R(r) Rangers PSV 0 - 1

59. 17-mrt UEL 3R(r) Spartak Moskou Ajax 3 - 0

60. 17-mrt UEL 3R(r) Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

61. 07-apr UEL 1/4 F SL Benfica PSV 4 - 1

62. 07-apr UEL 1/4 F Villarreal CF FC Twente 5 - 1

63. 14-apr UEL 1/4 F(r) PSV SL Benfica 2 - 2

64. 14-apr UEL 1/4 F(r) FC Twente Villarreal CF 1 - 3

datum soort thuis uit uitslag
2010/2011
15-jul kw. UEL FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

22-jul kw. UEL KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

28-jul kw. UCL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

29-jul kw. UEL FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29-jul kw. UEL AZ IFK Göteborg 2 - 0

04-aug kw. UCL PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

05-aug kw. UEL FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

05-aug kw. UEL IFK Göteborg AZ 1 - 0

17-aug kw. UCL Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

19-aug kw. UEL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. UEL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. UEL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. UEL AZ FC Aktobe 2 - 0

25-aug kw. UCL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

26-aug kw. UEL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. UEL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. UEL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. UEL FC Aktobe AZ 2 - 1

14-sep UCL FC Twente Internazionale 2 - 2

15-sep UCL Real Madrid Ajax 2 - 0

16-sep UEL Napoli FC Utrecht 0 - 0

16-sep UEL PSV Sampdoria 1 - 1

16-sep UEL AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

28-sep UCL Ajax AC Milan 1 - 1

29-sep UCL Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

30-sep UEL FC Utrecht Liverpool 0 - 0

30-sep UEL Metalist Charkov PSV 0 - 2

30-sep UEL FK BATE Borisov AZ 4 - 1

19-okt UCL Ajax AJ Auxerre 2 - 1

20-okt UCL FC Twente Werder Bremen 1 - 1

21-okt UEL FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

21-okt UEL Debreceni VSC PSV 1 - 2

21-okt UEL AZ Dinamo Kiev 1 - 2

02-nov UCL Werder Bremen FC Twente 0 - 2

03-nov UCL AJ Auxerre Ajax 2 - 1

04-nov UEL FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

04-nov UEL PSV Debreceni VSC 3 - 0

04-nov UEL Dinamo Kiev AZ 2 - 0

23-nov UCL Ajax Real Madrid 0 - 4

24-nov UCL Internazionale FC Twente 1 - 0

01-dec UEL Sampdoria PSV 1 - 2

02-dec UEL FC Utrecht Napoli 3 - 3

02-dec UEL FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

07-dec UCL FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

08-dec UCL AC Milan Ajax 0 - 2

15-dec UEL Liverpool FC Utrecht 0 - 0

15-dec UEL AZ FK BATE Borisov 3 - 0

16-dec UEL PSV Metalist Charkov 0 - 0

17-feb UEL RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

17-feb UEL Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

17-feb UEL LOSC Lille PSV 2 - 2

24-feb UEL Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

24-feb UEL FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

24-feb UEL PSV LOSC Lille 3 - 1

10-mrt UEL PSV Rangers 0 - 0

10-mrt UEL Ajax Spartak Moskou 0 - 1

10-mrt UEL FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

17-mrt UEL Rangers PSV 0 - 1

17-mrt UEL Spartak Moskou Ajax 3 - 0

17-mrt UEL Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

07-apr UEL SL Benfica PSV 4 - 1

07-apr UEL Villarreal CF FC Twente 5 - 1

14-apr UEL PSV SL Benfica 2 - 2

14-apr UEL FC Twente Villarreal CF 1 - 3



14/04/2011: FC Twente - Villarreal CF 1 - 3

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
26/08/2010 kw. UEL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

04/11/2010 UEL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

15/12/2010 UEL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

17/02/2011 UEL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

10/03/2011 UEL 3R FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

02/11/2010 UCL G-W4 Werder Bremen FC Twente 0 - 2

08/12/2010 UCL G-W6 AC Milan Ajax 0 - 2

25/08/2010 kw. UCL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

datum soort thuis uit uitslag
26/08/2010 kw. UEL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

04/11/2010 UEL PSV Debreceni VSC 3 - 0

15/12/2010 UEL AZ FK BATE Borisov 3 - 0

17/02/2011 UEL RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

10/03/2011 UEL FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

02/11/2010 UCL Werder Bremen FC Twente 0 - 2

08/12/2010 UCL AC Milan Ajax 0 - 2

25/08/2010 kw. UCL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
2010/2011
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
07/04/2011 UEL 1/4 F Villarreal CF FC Twente 5 - 1

23/11/2010 UCL G-W5 Ajax Real Madrid 0 - 4

19/08/2010 kw. UEL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

26/08/2010 kw. UEL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

datum soort thuis uit uitslag
07/04/2011 UEL Villarreal CF FC Twente 5 - 1

23/11/2010 UCL Ajax Real Madrid 0 - 4

19/08/2010 kw. UEL Celtic FC Utrecht 2 - 0

26/08/2010 kw. UEL KAA Gent Feyenoord 2 - 0