Tweet
NL-clubs 2019/2020
Europa Cup
38 wedstrijden
Gewonnen: 19 (50%)
Gelijk: 13 (34.21%)
Verloren: 6(15.79%)
Voor: 78
Tegen: 32


    Balans per club
  Club   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1.   PSV 10 6 2 2 20 11

2.   AZ 10 5 5 0 25 4

3.   Ajax 8 4 3 1 17 9

4.   Feyenoord 8 4 2 2 14 5

5.   FC Utrecht 2 0 1 1 2 3


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Kwal. Europa Cup 3 16 9 6 1 33 6

Europa Cup 3 12 5 4 3 24 13

Kwal. Champions League 6 3 2 1 11 8

Champions League 4 2 1 1 10 5



24/10/2019: Young Boys - Feyenoord 2 - 0


winst gelijk verlies
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1. 23-jul kw.CL 2VR PSV FC Basel 3 - 2

2. 25-jul kw.EC3 2VR FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

3. 25-jul kw.EC3 2VR AZ BK Häcken 0 - 0

4. 30-jul kw.CL 2VR(r) FC Basel PSV 2 - 1

5. 01-aug kw.EC3 2VR(r) BK Häcken AZ 0 - 3

6. 01-aug kw.EC3 2VR(r) HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

7. 06-aug kw.CL 3VR PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

8. 08-aug kw.EC3 3VR FK Haugesund PSV 0 - 1

9. 08-aug kw.EC3 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

10. 08-aug kw.EC3 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

11. 13-aug kw.CL 3VR(r) Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

12. 15-aug kw.EC3 3VR(r) Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

13. 15-aug kw.EC3 3VR(r) PSV FK Haugesund 0 - 0

14. 15-aug kw.EC3 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

15. 20-aug kw.CL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

16. 22-aug kw.EC3 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

17. 22-aug kw.EC3 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

18. 22-aug kw.EC3 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

19. 28-aug kw.CL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

20. 29-aug kw.EC3 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

21. 29-aug kw.EC3 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

22. 29-aug kw.EC3 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

23. 17-sep CL G-W1 Ajax LOSC Lille 3 - 0

24. 19-sep EC3 G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

25. 19-sep EC3 G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

26. 19-sep EC3 G-W1 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

27. 02-okt CL G-W2 Valencia CF Ajax 0 - 3

28. 03-okt EC3 G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

29. 03-okt EC3 G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

30. 03-okt EC3 G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

31. 23-okt CL G-W3 Ajax Chelsea 0 - 1

32. 24-okt EC3 G-W3 Young Boys Feyenoord 2 - 0

33. 24-okt EC3 G-W3 AZ FC Astana 6 - 0

34. 24-okt EC3 G-W3 PSV LASK 0 - 0

35. 05-nov CL G-W4 Chelsea Ajax 4 - 4

36. 07-nov EC3 G-W4 LASK PSV 4 - 1

37. 07-nov EC3 G-W4 Feyenoord Young Boys 1 - 1

38. 07-nov EC3 G-W4 FC Astana AZ 0 - 5

39. 27-nov CL G-W5 LOSC Lille Ajax

40. 28-nov EC3 G-W5 AZ Partizan Belgrado

41. 28-nov EC3 G-W5 Feyenoord Rangers

42. 28-nov EC3 G-W5 Sporting Lissabon PSV

43. 10-dec CL G-W6 Ajax Valencia CF

44. 12-dec EC3 G-W6 PSV Rosenborg BK

45. 12-dec EC3 G-W6 FC Porto Feyenoord

46. 12-dec EC3 G-W6 Manchester United AZ

nr. datum soort thuis uit uitslag
1. 23-jul kw.CL PSV FC Basel 3 - 2

2. 25-jul kw.EC3 FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

3. 25-jul kw.EC3 AZ BK Häcken 0 - 0

4. 30-jul kw.CL FC Basel PSV 2 - 1

5. 01-aug kw.EC3 BK Häcken AZ 0 - 3

6. 01-aug kw.EC3 HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

7. 06-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

8. 08-aug kw.EC3 FK Haugesund PSV 0 - 1

9. 08-aug kw.EC3 Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

10. 08-aug kw.EC3 FK Mariupol AZ 0 - 0

11. 13-aug kw.CL Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

12. 15-aug kw.EC3 Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

13. 15-aug kw.EC3 PSV FK Haugesund 0 - 0

14. 15-aug kw.EC3 AZ FK Mariupol 4 - 0

15. 20-aug kw.CL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

16. 22-aug kw.EC3 Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

17. 22-aug kw.EC3 AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

18. 22-aug kw.EC3 PSV Apollon Limassol 3 - 0

19. 28-aug kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

20. 29-aug kw.EC3 Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

21. 29-aug kw.EC3 Apollon Limassol PSV 0 - 4

22. 29-aug kw.EC3 Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

23. 17-sep CL Ajax LOSC Lille 3 - 0

24. 19-sep EC3 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

25. 19-sep EC3 Rangers Feyenoord 1 - 0

26. 19-sep EC3 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

27. 02-okt CL Valencia CF Ajax 0 - 3

28. 03-okt EC3 Feyenoord FC Porto 2 - 0

29. 03-okt EC3 AZ Manchester United 0 - 0

30. 03-okt EC3 Rosenborg BK PSV 1 - 4

31. 23-okt CL Ajax Chelsea 0 - 1

32. 24-okt EC3 Young Boys Feyenoord 2 - 0

33. 24-okt EC3 AZ FC Astana 6 - 0

34. 24-okt EC3 PSV LASK 0 - 0

35. 05-nov CL Chelsea Ajax 4 - 4

36. 07-nov EC3 LASK PSV 4 - 1

37. 07-nov EC3 Feyenoord Young Boys 1 - 1

38. 07-nov EC3 FC Astana AZ 0 - 5

39. 27-nov CL LOSC Lille Ajax

40. 28-nov EC3 AZ Partizan Belgrado

41. 28-nov EC3 Feyenoord Rangers

42. 28-nov EC3 Sporting Lissabon PSV

43. 10-dec CL Ajax Valencia CF

44. 12-dec EC3 PSV Rosenborg BK

45. 12-dec EC3 FC Porto Feyenoord

46. 12-dec EC3 Manchester United AZ


Europa Cup wedstrijden per seizoen
1955/1956 (2)1956/1957 (2)1957/1958 (4)1958/1959 (2)1959/1960 (6)
1960/1961 (2)1961/1962 (6)1962/1963 (16)1963/1964 (10)1964/1965 (12)
1965/1966 (6)1966/1967 (16)1967/1968 (10)1968/1969 (24)1969/1970 (25)
1970/1971 (33)1971/1972 (28)1972/1973 (23)1973/1974 (22)1974/1975 (38)
1975/1976 (22)1976/1977 (16)1977/1978 (30)1978/1979 (14)1979/1980 (20)
1980/1981 (36)1981/1982 (18)1982/1983 (14)1983/1984 (24)1984/1985 (16)
1985/1986 (14)1986/1987 (21)1987/1988 (32)1988/1989 (18)1989/1990 (16)
1990/1991 (12)1991/1992 (30)1992/1993 (32)1993/1994 (16)1994/1995 (23)
1995/1996 (31)1996/1997 (22)1997/1998 (36)1998/1999 (28)1999/2000 (40)
2000/2001 (36)2001/2002 (49)2002/2003 (38)2003/2004 (32)2004/2005 (57)
2005/2006 (38)2006/2007 (48)2007/2008 (28)2008/2009 (46)2009/2010 (54)
2010/2011 (64)2011/2012 (54)2012/2013 (44)2013/2014 (38)2014/2015 (40)
2015/2016 (38)2016/2017 (45)2017/2018 (24)2018/2019 (34)2019/2020 (38)


03/10/2019: AZ - Manchester United 0 - 0
Duels
2019/2020
1. Marco Bizot 10

2. Teun Koopmeiners 10

3. Owen Wijndal 10

4. Calvin Stengs 10

5. Pablo Rosario 10

6. Nick Viergever 10

7. Myron Boadu 10

8. Fredrik Midtsjø 10

9. Denzel Dumfries 10

10. Oussama Idrissi 10

>> Volledige lijst
Topscorers
2019/2020
1. Donyell Malen 6

2. Myron Boadu 6

3. Calvin Stengs 5

4. Quincy Promes 3

5. Steven Berghuis 3

6. Dušan Tadic 3

7. Oussama Idrissi 3

8. Teun Koopmeiners 3

9. Edson Álvarez 2

10. Donny van de Beek 2

>> Volledige lijst

Duels
2019/2020
1. Tomislav Barbaric 2

2. Dylan Batubinsika 2

3. Sinan Bolat 2

4. Ivan Brkic 2

5. Faris Haroun 2

6. Simon Juklerød 2

7. Advan Kadušic 2

8. Dario Rugaševic 2

9. Damir Šovšic 2

10. Ritchie De Laet 2

>> Volledige lijst
Topscorers
2019/2020
1. Bibras Natcho 2

2. Diego Biseswar 2

3. Jorginho 2

4. Klauss 2

5. Samuel Adegbenro 1

6. Bruno Fernandes 1

7. Pedro Mendes 1

8. Sheyi Ojo 1

9. Marvin Spielmann 1

10. Albian Ajeti 1

>> Volledige lijst

Tegendoelpunten
2019/2020
1. Jeroen Zoet 10

2. André Onana 9

3. Kenneth Vermeer 5

4. Marco Bizot 4

5. David Jensen 3

6. Robbin Ruiter 1

>> Volledige lijst
Tegendoelpunten
2019/2020
1. Joël Mall 7

2. Aleksandr Mokin 6

3. Ernestas Šetkus 6

4. Sinan Bolat 5

5. Nenad Eric 5

6. Alexandros Paschalakis 5

7. José Perales Nájera 5

8. André Hansen 4

9. Kepa Arrizabalaga 4

10. Rustam Khudzhamov 4

>> Volledige lijst

Eigen doelpunten
2019/2020
-
Eigen doelpunten
2019/2020
1. Sebastián Coates 1

2. Birger Meling 1

3. Sergiy Yavorskyy 1

4. Tammy Abraham 1

5. Kepa Arrizabalaga 1

6. Daviti Kobouri 1

>> Volledige lijst


24/10/2019: AZ - FC Astana 6 - 0

  Grootste zege(s) 2019/2020  
24/10/2019 EC3 AZ FC Astana 6 - 0

08/08/2019 kw.EC3 Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

15/08/2019 kw.EC3 AZ FK Mariupol 4 - 0

29/08/2019 kw.EC3 Apollon Limassol PSV 0 - 4

17/09/2019 CL Ajax LOSC Lille 3 - 0

02/10/2019 CL Valencia CF Ajax 0 - 3

28/08/2019 kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0


  Grootste nederla(a)g(en) 2019/2020  
07/11/2019 EC3 LASK PSV 4 - 1

30/07/2019 kw.CL FC Basel PSV 2 - 1

01/08/2019 kw.EC3 HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

23/10/2019 CL Ajax Chelsea 0 - 1


Coaches in 2019/2020   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Mark van Bommel 10 6 2 2 20 11

2. Arne Slot 10 5 5 0 25 4

3. Erik ten Hag 8 4 3 1 17 9

4. Jaap Stam 7 4 1 2 13 4

5. John van den Brom 2 0 1 1 2 3

6. Dick Advocaat 1 0 1 0 1 1


Coaches tegen NL-clubs in 2019/2020   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Valérien Ismaël 2 1 1 0 4 1

2. Gerardo Seoane 2 1 1 0 3 1

3. Frank Lampard 2 1 1 0 5 4

4. Hari Vukas 2 1 1 0 3 2

5. Marcel Koller 2 1 0 1 4 4

6. Abel Ferreira 2 0 1 1 4 5

7. Jostein Grindhaug 2 0 1 1 0 1

8. Thomas Doll 2 0 1 1 0 2

9. László Bölöni 2 0 1 1 2 5

10. Andreas Alm 2 0 1 1 0 3

11. Felix Vicente Miranda 2 0 1 1 1 5

12. Oleksandr Babych 2 0 1 1 0 4

13. Barak Bakhar 2 0 0 2 0 6

14. Sofronis Avgousti 2 0 0 2 0 7

15. Roman Hryhorchuk 2 0 0 2 0 11

16. Steven Gerrard 1 1 0 0 1 0

17. Savo Miloševic 1 0 1 0 2 2

18. Ole Gunnar Solskjær 1 0 1 0 0 0

19. Leonel Pontes 1 0 0 1 2 3

20. Sérgio Conceiçao 1 0 0 1 0 2

21. Eirik Horneland 1 0 0 1 1 4

22. Christophe Galtier 1 0 0 1 0 3

23. Albert Celades 1 0 0 1 0 3