Tweet


EC-duels - NEDERLANDSE CLUBS


NL-clubs 2e voorronde
38 wedstrijden
Gewonnen: 18 (47.37%)
Gelijk: 11 (28.95%)
Verloren: 9(23.68%)
Voor: 77
Tegen: 41


    Balans per club
  Club   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. FC Utrecht 8 2 4 2 14 10

2. PSV 6 3 0 3 12 8

3. Vitesse 4 2 2 0 12 8

4. Feyenoord 4 2 1 1 8 4

5. AZ 4 2 1 1 5 3

6. FC Twente 4 1 2 1 7 3

7. NAC 2 2 0 0 8 0

8. Ajax 2 2 0 0 5 1

9. ADO Den Haag 2 2 0 0 5 2

10. FC Groningen 2 0 1 1 1 2


Soort   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
Kwal. Europa Cup 3 26 11 10 5 52 28

Kwal. Champions League 12 7 1 4 25 13


Europa Cup wedstrijden per ronde
1VR (4)1VR(r) (4)2VR (19)
2VR(r) (19)3VR (43)3VR(r) (43)
4VR (38)4VR(r) (36)G-W1 (72)
G-W2 (72)G-W3 (68)G-W4 (68)
G-W5 (52)G-W6 (52)G1-W1 (10)
G1-W2 (10)G1-W3 (10)G1-W4 (10)
G1-W5 (10)G1-W6 (10)G2-W1 (2)
G2-W2 (2)G2-W3 (2)G2-W4 (2)
G2-W5 (2)G2-W6 (2)1R (198)
1R(r) (198)1R(b) (2)2R (145)
2R(r) (145)2R(b) (1)3R (59)
3R(r) (59)4R (9)4R(r) (9)
1/4 F (65)1/4 F(r) (65)1/4 F(b) (2)
1/2 F (32)1/2 F(r) (32)Finale (17)
Finale (r) (5)


26/07/2012: FC Inter Turku - FC Twente 0 - 5


winst gelijk verlies
nr. datum soort thuis uit uitslag
1992/1993
1. 21-okt kw.CL AEK Athene PSV 1 - 0

2. 04-nov kw.CL PSV AEK Athene 3 - 0

1993/1994
3. 20-okt kw.CL FC Porto Feyenoord 1 - 0

4. 03-nov kw.CL Feyenoord FC Porto 0 - 0

1997/1998
5. 13-aug kw.CL Feyenoord FC Jazz 6 - 2

6. 27-aug kw.CL FC Jazz Feyenoord 1 - 2

1998/1999
7. 12-aug kw.CL NK Maribor Branik PSV 2 - 1

8. 26-aug kw.CL PSV NK Maribor Branik 4 - 1

2006/2007
9. 10-aug kw.EC3 FC Twente FC Levadia Tallinn 1 - 1

10. 24-aug kw.EC3 FC Levadia Tallinn FC Twente 1 - 0

2009/2010
11. 16-jul kw.EC3 NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

12. 23-jul kw.EC3 Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

2010/2011
13. 15-jul kw.EC3 FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

14. 22-jul kw.EC3 KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

2011/2012
15. 14-jul kw.EC3 FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

16. 21-jul kw.EC3 ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

2012/2013
17. 19-jul kw.EC3 Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

18. 19-jul kw.EC3 FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

19. 26-jul kw.EC3 FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

20. 26-jul kw.EC3 Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

2013/2014
21. 18-jul kw.EC3 FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

22. 25-jul kw.EC3 FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

2014/2015
23. 17-jul kw.EC3 Aberdeen FC FC Groningen 0 - 0

24. 24-jul kw.EC3 FC Groningen Aberdeen FC 1 - 2

2017/2018
25. 13-jul kw.EC3 Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

26. 20-jul kw.EC3 FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

2018/2019
27. 25-jul kw.CL Ajax SK Sturm Graz 2 - 0

28. 26-jul kw.EC3 FC Viitorul Constanta Vitesse 2 - 2

29. 26-jul kw.EC3 Kairat Almaty AZ 2 - 0

30. 01-aug kw.CL SK Sturm Graz Ajax 1 - 3

31. 02-aug kw.EC3 AZ Kairat Almaty 2 - 1

32. 02-aug kw.EC3 Vitesse FC Viitorul Constanta 3 - 1

2019/2020
33. 23-jul kw.CL PSV FC Basel 3 - 2

34. 25-jul kw.EC3 AZ BK Häcken 0 - 0

35. 25-jul kw.EC3 FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

36. 30-jul kw.CL FC Basel PSV 2 - 1

37. 01-aug kw.EC3 BK Häcken AZ 0 - 3

38. 01-aug kw.EC3 HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1



13/08/1997: Feyenoord - FC Jazz 6 - 2

Spelers in het rood hebben in de afgelopen twee jaar nog Europees gespeeld voor een Nederlandse club.

Duels
2e voorronde
1. Willem Janssen 6

2. Wout Brama 5

3. Mark van der Maarel 5

4. David Jensen 4

5. Sander van de Streek 4

6. Marco Bizot 4

7. Jens Toornstra 4

8. Sean Klaiber 4

9. Henk Fraser 4

10. Fredrik Midtsjø 4

>> Volledige lijst
Topscorers
2e voorronde
1. Jacob Mulenga 4

2. Jean-Paul van Gastel 3

3. Marco van Ginkel 3

4. Edwin de Graaf 3

5. Romário 3

6. Henk Vos 2

7. Matthew Amoah 2

8. Wilfried Bony 2

9. Bruma 2

10. Nacer Chadli 2

>> Volledige lijst

Duels
2e voorronde
1. Stipe Balajic 2

2. Tomislav Barbaric 2

3. Ivan Brkic 2

4. Dejan Djuranovic 2

5. Dalibor Filipovic 2

6. Advan Kadušic 2

7. Matjaž Kek 2

8. Dario Rugaševic 2

9. Marinko Sarkezi 2

10. Muamer Vugdalic 2

>> Volledige lijst
Topscorers
2e voorronde
1. Denis Dragus 3

2. Omar Er Rafik 3

3. Marco Antonio 2

4. Aderinsola Eseola 2

5. Dalibor Filipovic 2

6. Zdravko Lazarov 2

7. Albian Ajeti 1

8. Omar Alderete 1

9. Nikita Andreev 1

10. Yannick Bastos 1

>> Volledige lijst

Tegendoelpunten
2e voorronde
1. Robbin Ruiter 5

2. Piet Velthuizen 5

3. Jeroen Zoet 4

4. David Jensen 4

5. Jerzy Dudek 3

6. Eduardo 3

7. Patrick Lodewijks 3

8. Marco Bizot 3

9. Sander Boschker 2

10. Gino Coutinho 2

>> Volledige lijst
Tegendoelpunten
2e voorronde
1. Levan Bubuteishvili 8

2. Ilkka Siitonen 8

3. Eemeli Reponen 6

4. Oleksandr Borysenko 5

5. Valentin Cojocaru 5

6. Jörg Siebenhandl 5

7. Yordan Gospodinov 4

8. Ilion Lika 4

9. Goran Stankovic 4

10. Jonas Omlin 4

>> Volledige lijst

Eigen doelpunten
2e voorronde
1. André Onana 1

>> Volledige lijst
Eigen doelpunten
2e voorronde
1. Kazimieras Gnedojus 1

2. Entonio Pashaj 1

>> Volledige lijst


01/08/2018: SK Sturm Graz - Ajax 1 - 3

Grootste zege(s) 2e voorronde
16/07/2009 kw.EC3 NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

13/08/1997 kw.CL Feyenoord FC Jazz 6 - 2


Grootste nederla(a)g(en) 2e voorronde
26/07/2018 kw.EC3 Kairat Almaty AZ 2 - 0

12/08/1998 kw.CL NK Maribor Branik PSV 2 - 1

30/07/2019 kw.CL FC Basel PSV 2 - 1

21/10/1992 kw.CL AEK Athene PSV 1 - 0

20/10/1993 kw.CL FC Porto Feyenoord 1 - 0


Coaches 2e voorronde   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Erik ten Hag 4 3 1 0 8 2

2. Fred Rutten 4 1 2 1 8 7

3. John van den Brom 4 1 1 2 4 6

4. Robert Maaskant 2 2 0 0 8 0

5. Arie Haan 2 2 0 0 8 3

6. Maurice Steijn 2 2 0 0 5 2

7. Steve McClaren 2 1 1 0 6 1

8. Ton du Chatinier 2 1 1 0 5 1

9. Arne Slot 2 1 1 0 3 0

10. Leonid Slutsky 2 1 1 0 5 3

11. Bobby Robson 2 1 0 1 5 3

12. Hans Westerhof 2 1 0 1 3 1

13. Mark van Bommel 2 1 0 1 4 4

14. Jan Wouters 2 0 1 1 4 5

15. Erwin van de Looi 2 0 1 1 1 2

16. Willem van Hanegem 2 0 1 1 0 1


Coaches 2e voorronde   Gs     Gw     Ge     Ve     Vo     Te  
1. Michel Leflochmoan 2 1 1 0 5 4

2. Hari Vukas 2 1 1 0 3 2

3. Tarmo Rüütli 2 1 1 0 2 1

4. Derek McInnes 2 1 1 0 2 1

5. Tomislav Ivic 2 1 1 0 1 0

6. Carlos Ferrer 2 1 0 1 3 2

7. Marcel Koller 2 1 0 1 4 4

8. Bojan Prasnikar 2 1 0 1 3 5

9. Dusan Bajevic 2 1 0 1 1 3

10. Emil Velev 2 0 1 1 5 7

11. Gheorghe Hagi 2 0 1 1 3 5

12. Zoran Popovic 2 0 1 1 1 3

13. Andreas Alm 2 0 1 1 0 3

14. Sulejman Starova 2 0 1 1 1 5

15. Job Dragtsma 2 0 1 1 1 6

16. Gediminas Jarmalavicius 2 0 0 2 2 5

17. Heiko Vogel 2 0 0 2 1 5

18. Jari Pyyköla 2 0 0 2 3 8

19. Slava Gabrielyan 2 0 0 2 0 8