Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
89 wedstrijden
Gewonnen: 36
Gelijk: 25
Verloren: 28
Voor: 118
Tegen: 99
Geel: 169
Rood: 7

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. ADO Den Haag 2 1 0 1 1 3 6

2. Ajax 22 7 10 5 37 34 46

3. AZ 11 7 2 2 16 6 19

4. FC Twente 8 3 3 2 7 7 9 1

5. FC Utrecht 4 2 2 0 6 3 9 1

6. Feyenoord 12 3 3 6 14 17 28 1

7. Heracles 2 0 2 0 1 1 5

8. NAC 2 2 0 0 4 1 3

9. PSV 15 10 2 3 26 8 24 2

10. sc Heerenveen 2 1 0 1 4 1 2

11. Vitesse 8 0 1 7 2 14 15 2

12. Willem II 1 0 0 1 0 4 3


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Anzhi Makhachkala 2 0 0 2 0 4 3 1

2. Arsenal 2 0 0 2 0 6 4

3. AS Trencín 2 0 1 1 1 5 4

4. Besiktas 2 0 0 2 2 5 5

5. Brøndby IF 2 1 1 0 5 3 4

6. Celtic 2 1 0 1 2 3 4

7. Cherno More Varna 2 2 0 0 2 0 4 1

8. Dinamo Kiev 3 0 0 3 1 5 8

9. Dinamo Tbilisi 2 1 1 0 5 1 4

10. FC Arouca 2 0 2 0 1 1 5

Totaal 43 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1999/2000 2 1 1 0 2 0 4

2. 2000/2001 2 0 1 1 2 3 5 1

3. 2001/2002 2 1 0 1 2 3 4

4. 2002/2003 2 2 0 0 3 0 5

5. 2003/2004 2 1 1 0 3 2 2

6. 2004/2005 2 1 0 1 7 3 3

7. 2005/2006 2 1 1 0 5 3 4

8. 2006/2007 2 1 0 1 2 3 6

9. 2007/2008 2 0 0 2 1 3 5

10. 2008/2009 2 0 0 2 0 6 4

Totaal 22 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. UEFA Champions League 43 14 15 14 62 57 84 2

2. Kwal. UEFA Europa League 46 22 10 14 56 42 85 5


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Co Adriaanse 4 2 1 1 4 3 6

2. Marco van Basten 2 1 0 1 4 1 2

3. Danny Blind 2 1 1 0 5 3 4

4. Frank de Boer 2 0 1 1 4 5 3

5. Mark van Bommel 2 1 1 0 1 0 3

6. Peter Bosz 6 1 2 3 5 10 13

7. John van den Brom 4 4 0 0 7 2 4

8. Giovanni van Bronckhorst 2 0 1 1 1 5 4

9. Henk ten Cate 4 1 0 3 3 6 11

10. Ton du Chatinier 2 2 0 0 4 1 3

Totaal 29 coaches


30/07/2013: PSV - SV Zulte Waregem 2 - 0

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Semen Altman 2 0 1 1 0 2 2

2. Abdullah Avci 2 0 0 2 1 4 2 1

3. Oleksandr Babych 2 0 1 1 0 4 3

4. Zoran Barisic 2 1 1 0 5 4 3 1

5. Paulo Bento 2 0 2 0 1 1 2

6. Slaven Bilic 2 2 0 0 5 2 6

7. Nenad Bjelica 2 0 2 0 2 2 5

8. Cosmin Contra 2 1 1 0 3 2 5 1

9. Pavlos Dermitzakis 2 0 2 0 4 4 4

10. Francky Dury 2 0 0 2 0 5 4 1

Totaal 47 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 149 73 34 42 234 159 150 6

6. 2e ronde return 149 61 31 57 221 205 187 10

7. 2e voorronde 23 9 9 5 48 25 31 3

8. 2e voorronde return 19 12 3 4 42 18 30 2

9. 3e ronde 60 22 10 28 67 75 76 1

10. 3e ronde return 60 27 7 26 80 75 80 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Abe Lenstra Stadion 1 1 0 0 4 0 1

2. AFAS Stadion 4 4 0 0 7 0 5

3. Allianz Riviera 1 0 1 0 1 1 5

4. Amsterdam ArenA 9 2 3 4 12 15 17

5. Arena Naționalã 1 0 0 1 0 1 1

6. Arnold Schwarzenegger-Stadium 2 0 1 1 2 3 3 1

7. Atatürk Olympisch Stadion 1 0 0 1 1 3 3

8. Basaksehir Fatih Terim Stadion 1 1 0 0 2 1 1

9. Boris Paichadze Dinamo Arena 1 0 1 0 1 1 2

10. Brøndby Stadion 1 0 1 0 2 2 2

Totaal 55 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Luca Banti 2 1 0 1 3 2 2

2. Lucilio Batista 1 1 0 0 1 0 2

3. Ivan Bebek 1 1 0 0 2 0 1

4. Günter Benkö 1 1 0 0 2 0

5. Giorgos Bikas 1 0 1 0 0 0 4

6. Serhiy Boiko 1 1 0 0 4 0 2

7. Marco Borg 1 1 0 0 1 0 3

8. Stefano Braschi 1 1 0 0 1 0 3

9. Stéphane Bré 1 1 0 0 1 0 2

10. Felix Brych 1 0 1 0 0 0 1 1

Totaal 77 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Patrick van Aanholt 4 0 1 3 1

2. Rochdi Achenteh 2 0 0 2 1

3. Ibrahim Afellay 2 2 0 0

4. Toby Alderweireld 2 0 2 0

5. Alex 2 1 0 1

6. Esteban Alvarado 2 1 1 0 1

7. Ahmed Ammi 2 1 0 1

8. Matthew Amoah 2 2 0 0 1

9. Sofyan Amrabat 1 0 0 1 1

10. Nordin Amrabat 2 2 0 0

11. Pele van Anholt 2 1 0 1

12. Vurnon Anita 2 0 2 0 1

13. Santiago Arias 3 1 0 2

14. Marko Arnautovic 1 0 0 1

15. Shota Arveladze 2 1 0 1 1

Totaal 488 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Abel 1 0 1 0

2. Johan Absalonsen 2 0 1 1

3. Noé Acosta 2 0 0 2 1

4. Adailton 2 0 1 1 1

5. Emmanuel Adebayor 2 2 0 0 1

6. Kamil Agalarov 1 1 0 0 1

7. Didier Agathe 2 1 0 1 1

8. Uche Agbo 2 0 1 1

9. Daniel Agger 2 0 1 1 1

10. Bruno Aguiar 1 1 0 0 1

Totaal 710 spelers

(Bron: Onbekend)
04/08/2011: FK Jablonec - AZ 1 - 1

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1999/2000
1. 11-aug kw.CL 3VR Zimbru Chisinau PSV 0 - 0

2. 25-aug kw.CL 3VR(r) PSV Zimbru Chisinau 2 - 0

2000/2001
3. 08-aug kw.CL 3VR SK Sturm Graz Feyenoord 2 - 1

4. 23-aug kw.CL 3VR(r) Feyenoord SK Sturm Graz 1 - 1

2001/2002
5. 08-aug kw.CL 3VR Ajax Celtic 1 - 3

6. 22-aug kw.CL 3VR(r) Celtic Ajax 0 - 1

2002/2003
7. 13-aug kw.CL 3VR Feyenoord Fenerbahçe 1 - 0

8. 27-aug kw.CL 3VR(r) Fenerbahçe Feyenoord 0 - 2

2003/2004
9. 12-aug kw.CL 3VR Grazer AK Ajax 1 - 1

10. 27-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Grazer AK 2 - 1

2004/2005
11. 11-aug kw.CL 3VR Rode Ster Belgrado PSV 3 - 2

12. 25-aug kw.CL 3VR(r) PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

2005/2006
13. 10-aug kw.CL 3VR Brøndby IF Ajax 2 - 2

14. 24-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Brøndby IF 3 - 1

2006/2007
15. 09-aug kw.CL 3VR FC Kopenhagen Ajax 1 - 2

16. 23-aug kw.CL 3VR(r) Ajax FC Kopenhagen 0 - 2

2007/2008
17. 15-aug kw.CL 3VR Ajax SK Slavia Praag 0 - 1

18. 29-aug kw.CL 3VR(r) SK Slavia Praag Ajax 2 - 1

2008/2009
19. 13-aug kw.CL 3VR FC Twente Arsenal 0 - 2

20. 27-aug kw.CL 3VR(r) Arsenal FC Twente 4 - 0

2009/2010
21. 29-jul kw.CL 3VR Sporting Lissabon FC Twente 0 - 0

22. 30-jul kw. UEL 3VR Polonia Warschau NAC 0 - 1

23. 30-jul kw. UEL 3VR PSV Cherno More Varna 1 - 0

24. 04-aug kw.CL 3VR(r) FC Twente Sporting Lissabon 1 - 1

25. 06-aug kw. UEL 3VR(r) NAC Polonia Warschau 3 - 1

26. 06-aug kw. UEL 3VR(r) Cherno More Varna PSV 0 - 1

2010/2011
27. 28-jul kw.CL 3VR Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

28. 29-jul kw. UEL 3VR FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29. 29-jul kw. UEL 3VR AZ IFK Göteborg 2 - 0

30. 04-aug kw.CL 3VR(r) PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

31. 05-aug kw. UEL 3VR(r) FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

32. 05-aug kw. UEL 3VR(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

2011/2012
33. 26-jul kw.CL 3VR FC Twente FC Vaslui 2 - 0

34. 28-jul kw. UEL 3VR Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

35. 28-jul kw. UEL 3VR AZ FK Jablonec 2 - 0

36. 03-aug kw.CL 3VR(r) FC Vaslui FC Twente 0 - 0

37. 04-aug kw. UEL 3VR(r) ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

38. 04-aug kw. UEL 3VR(r) FK Jablonec AZ 1 - 1

2012/2013
39. 31-jul kw.CL 3VR Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 1

40. 02-aug kw. UEL 3VR sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

41. 02-aug kw. UEL 3VR Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

42. 02-aug kw. UEL 3VR FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

43. 07-aug kw.CL 3VR(r) Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 1

44. 09-aug kw. UEL 3VR(r) Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

45. 09-aug kw. UEL 3VR(r) Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

46. 09-aug kw. UEL 3VR(r) FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

2013/2014
47. 30-jul kw.CL 3VR PSV SV Zulte Waregem 2 - 0

48. 01-aug kw. UEL 3VR Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

49. 07-aug kw.CL 3VR(r) SV Zulte Waregem PSV 0 - 3

50. 08-aug kw. UEL 3VR(r) Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

2014/2015
51. 30-jul kw.CL 3VR Feyenoord Besiktas 1 - 2

52. 31-jul kw. UEL 3VR PSV SKN St. Pölten 1 - 0

53. 06-aug kw.CL 3VR(r) Besiktas Feyenoord 3 - 1

54. 07-aug kw. UEL 3VR(r) SKN St. Pölten PSV 2 - 3

2015/2016
55. 29-jul kw.CL 3VR Rapid Wien Ajax 2 - 2

56. 30-jul kw. UEL 3VR Southampton Vitesse 3 - 0

57. 30-jul kw. UEL 3VR AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

58. 04-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Rapid Wien 2 - 3

59. 06-aug kw. UEL 3VR(r) Vitesse Southampton 0 - 2

60. 06-aug kw. UEL 3VR(r) Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

2016/2017
61. 26-jul kw.CL 3VR Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

62. 28-jul kw. UEL 3VR Heracles FC Arouca 1 - 1

63. 28-jul kw. UEL 3VR AZ PAS Giannina 1 - 0

64. 03-aug kw.CL 3VR(r) PAOK Saloniki Ajax 1 - 2

65. 04-aug kw. UEL 3VR(r) FC Arouca Heracles 0 - 0

66. 04-aug kw. UEL 3VR(r) PAS Giannina AZ 1 - 2

2017/2018
67. 26-jul kw.CL 3VR OGC Nice Ajax 1 - 1

68. 27-jul kw. UEL 3VR PSV NK Osijek 0 - 1

69. 27-jul kw. UEL 3VR FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

70. 02-aug kw.CL 3VR(r) Ajax OGC Nice 2 - 2

71. 03-aug kw. UEL 3VR(r) NK Osijek PSV 1 - 0

72. 03-aug kw. UEL 3VR(r) Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

2018/2019
73. 07-aug kw.CL 3VR Standard Luik Ajax 2 - 2

74. 09-aug kw. UEL 3VR Vitesse FC Basel 0 - 1

75. 09-aug kw. UEL 3VR AS Trencín Feyenoord 4 - 0

76. 14-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Standard Luik 3 - 0

77. 16-aug kw. UEL 3VR(r) FC Basel Vitesse 1 - 0

78. 16-aug kw. UEL 3VR(r) Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
79. 06-aug kw.CL 3VR PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

80. 08-aug kw. UEL 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

81. 08-aug kw. UEL 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

82. 08-aug kw. UEL 3VR FK Haugesund PSV 0 - 1

83. 13-aug kw.CL 3VR(r) Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

84. 15-aug kw. UEL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

85. 15-aug kw. UEL 3VR(r) Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

86. 15-aug kw. UEL 3VR(r) PSV FK Haugesund 0 - 0

2020/2021
87. 15-sep kw.CL 3VR Dinamo Kiev AZ 2 - 0

88. 24-sep kw. UEL 3VR Willem II Rangers 0 - 4

89. 24-sep kw. UEL 3VR NŠ Mura PSV 1 - 5

datum soort thuis uit uitslag
1999/2000
11-aug kw.CL Zimbru Chisinau PSV 0 - 0

25-aug kw.CL PSV Zimbru Chisinau 2 - 0

2000/2001
08-aug kw.CL SK Sturm Graz Feyenoord 2 - 1

23-aug kw.CL Feyenoord SK Sturm Graz 1 - 1

2001/2002
08-aug kw.CL Ajax Celtic 1 - 3

22-aug kw.CL Celtic Ajax 0 - 1

2002/2003
13-aug kw.CL Feyenoord Fenerbahçe 1 - 0

27-aug kw.CL Fenerbahçe Feyenoord 0 - 2

2003/2004
12-aug kw.CL Grazer AK Ajax 1 - 1

27-aug kw.CL Ajax Grazer AK 2 - 1

2004/2005
11-aug kw.CL Rode Ster Belgrado PSV 3 - 2

25-aug kw.CL PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

2005/2006
10-aug kw.CL Brøndby IF Ajax 2 - 2

24-aug kw.CL Ajax Brøndby IF 3 - 1

2006/2007
09-aug kw.CL FC Kopenhagen Ajax 1 - 2

23-aug kw.CL Ajax FC Kopenhagen 0 - 2

2007/2008
15-aug kw.CL Ajax SK Slavia Praag 0 - 1

29-aug kw.CL SK Slavia Praag Ajax 2 - 1

2008/2009
13-aug kw.CL FC Twente Arsenal 0 - 2

27-aug kw.CL Arsenal FC Twente 4 - 0

2009/2010
29-jul kw.CL Sporting Lissabon FC Twente 0 - 0

30-jul kw. UEL Polonia Warschau NAC 0 - 1

30-jul kw. UEL PSV Cherno More Varna 1 - 0

04-aug kw.CL FC Twente Sporting Lissabon 1 - 1

06-aug kw. UEL NAC Polonia Warschau 3 - 1

06-aug kw. UEL Cherno More Varna PSV 0 - 1

2010/2011
28-jul kw.CL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

29-jul kw. UEL FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29-jul kw. UEL AZ IFK Göteborg 2 - 0

04-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

05-aug kw. UEL FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

05-aug kw. UEL IFK Göteborg AZ 1 - 0

2011/2012
26-jul kw.CL FC Twente FC Vaslui 2 - 0

28-jul kw. UEL Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

28-jul kw. UEL AZ FK Jablonec 2 - 0

03-aug kw.CL FC Vaslui FC Twente 0 - 0

04-aug kw. UEL ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

04-aug kw. UEL FK Jablonec AZ 1 - 1

2012/2013
31-jul kw.CL Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 1

02-aug kw. UEL sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

02-aug kw. UEL Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

02-aug kw. UEL FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

07-aug kw.CL Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 1

09-aug kw. UEL Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

09-aug kw. UEL Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

09-aug kw. UEL FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

2013/2014
30-jul kw.CL PSV SV Zulte Waregem 2 - 0

01-aug kw. UEL Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

07-aug kw.CL SV Zulte Waregem PSV 0 - 3

08-aug kw. UEL Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

2014/2015
30-jul kw.CL Feyenoord Besiktas 1 - 2

31-jul kw. UEL PSV SKN St. Pölten 1 - 0

06-aug kw.CL Besiktas Feyenoord 3 - 1

07-aug kw. UEL SKN St. Pölten PSV 2 - 3

2015/2016
29-jul kw.CL Rapid Wien Ajax 2 - 2

30-jul kw. UEL Southampton Vitesse 3 - 0

30-jul kw. UEL AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

04-aug kw.CL Ajax Rapid Wien 2 - 3

06-aug kw. UEL Vitesse Southampton 0 - 2

06-aug kw. UEL Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

2016/2017
26-jul kw.CL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

28-jul kw. UEL Heracles FC Arouca 1 - 1

28-jul kw. UEL AZ PAS Giannina 1 - 0

03-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 1 - 2

04-aug kw. UEL FC Arouca Heracles 0 - 0

04-aug kw. UEL PAS Giannina AZ 1 - 2

2017/2018
26-jul kw.CL OGC Nice Ajax 1 - 1

27-jul kw. UEL PSV NK Osijek 0 - 1

27-jul kw. UEL FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

02-aug kw.CL Ajax OGC Nice 2 - 2

03-aug kw. UEL NK Osijek PSV 1 - 0

03-aug kw. UEL Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

2018/2019
07-aug kw.CL Standard Luik Ajax 2 - 2

09-aug kw. UEL Vitesse FC Basel 0 - 1

09-aug kw. UEL AS Trencín Feyenoord 4 - 0

14-aug kw.CL Ajax Standard Luik 3 - 0

16-aug kw. UEL FC Basel Vitesse 1 - 0

16-aug kw. UEL Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
06-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

08-aug kw. UEL FK Mariupol AZ 0 - 0

08-aug kw. UEL Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

08-aug kw. UEL FK Haugesund PSV 0 - 1

13-aug kw.CL Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

15-aug kw. UEL AZ FK Mariupol 4 - 0

15-aug kw. UEL Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

15-aug kw. UEL PSV FK Haugesund 0 - 0

2020/2021
15-sep kw.CL Dinamo Kiev AZ 2 - 0

24-sep kw. UEL Willem II Rangers 0 - 4

24-sep kw. UEL NŠ Mura PSV 1 - 5



27/08/2008: Arsenal - FC Twente 4 - 0

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
25/08/2004 kw.CL 3VR(r) PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

24/09/2020 kw. UEL 3VR NŠ Mura PSV 1 - 5

02/08/2012 kw. UEL 3VR sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

08/08/2019 kw. UEL 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

15/08/2019 kw. UEL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

datum soort thuis uit uitslag
25/08/2004 kw.CL PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

24/09/2020 kw. UEL NŠ Mura PSV 1 - 5

02/08/2012 kw. UEL sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

08/08/2019 kw. UEL Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

15/08/2019 kw. UEL AZ FK Mariupol 4 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2008 kw.CL 3VR(r) Arsenal FC Twente 4 - 0

09/08/2018 kw. UEL 3VR AS Trencín Feyenoord 4 - 0

24/09/2020 kw. UEL 3VR Willem II Rangers 0 - 4

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2008 kw.CL Arsenal FC Twente 4 - 0

09/08/2018 kw. UEL AS Trencín Feyenoord 4 - 0

24/09/2020 kw. UEL Willem II Rangers 0 - 4