Tweet
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
86 wedstrijden
Gewonnen: 35
Gelijk: 25
Verloren: 26
Voor: 113
Tegen: 92
Geel: 161
Rood: 7

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. ADO Den Haag 2 1 0 1 1 3 6

2. Ajax 22 7 10 5 37 34 46

3. AZ 10 7 2 1 16 4 16

4. FC Twente 8 3 3 2 7 7 9 1

5. FC Utrecht 4 2 2 0 6 3 9 1

6. Feyenoord 12 3 3 6 14 17 28 1

7. Heracles 2 0 2 0 1 1 5

8. NAC 2 2 0 0 4 1 3

9. PSV 14 9 2 3 21 7 22 2

10. sc Heerenveen 2 1 0 1 4 1 2

11. Vitesse 8 0 1 7 2 14 15 2


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Anzhi Makhachkala 2 0 0 2 0 4 3 1

2. Arsenal 2 0 0 2 0 6 4

3. AS Trencín 2 0 1 1 1 5 4

4. Besiktas 2 0 0 2 2 5 5

5. Brøndby IF 2 1 1 0 5 3 4

6. Celtic 2 1 0 1 2 3 4

7. Cherno More Varna 2 2 0 0 2 0 4 1

8. Dinamo Kiev 2 0 0 2 1 3 5

9. Dinamo Tbilisi 2 1 1 0 5 1 4

10. FC Arouca 2 0 2 0 1 1 5

Totaal 41 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1999/2000 2 1 1 0 2 0 4

2. 2000/2001 2 0 1 1 2 3 5 1

3. 2001/2002 2 1 0 1 2 3 4

4. 2002/2003 2 2 0 0 3 0 5

5. 2003/2004 2 1 1 0 3 2 2

6. 2004/2005 2 1 0 1 7 3 3

7. 2005/2006 2 1 1 0 5 3 4

8. 2006/2007 2 1 0 1 2 3 6

9. 2007/2008 2 0 0 2 1 3 5

10. 2008/2009 2 0 0 2 0 6 4

Totaal 21 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. Champions League 42 14 15 13 62 55 81 2

2. Kwal. Europa League 44 21 10 13 51 37 80 5


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Co Adriaanse 4 2 1 1 4 3 6

2. Marco van Basten 2 1 0 1 4 1 2

3. Danny Blind 2 1 1 0 5 3 4

4. Frank de Boer 2 0 1 1 4 5 3

5. Mark van Bommel 2 1 1 0 1 0 3

6. Peter Bosz 6 1 2 3 5 10 13

7. John van den Brom 4 4 0 0 7 2 4

8. Giovanni van Bronckhorst 2 0 1 1 1 5 4

9. Henk ten Cate 4 1 0 3 3 6 11

10. Ton du Chatinier 2 2 0 0 4 1 3

Totaal 27 coaches


07/08/2013: SV Zulte Waregem - PSV 0 - 3

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Semen Altman 2 0 1 1 0 2 2

2. Abdullah Avci 2 0 0 2 1 4 2 1

3. Oleksandr Babych 2 0 1 1 0 4 3

4. Zoran Barisic 2 1 1 0 5 4 3 1

5. Paulo Bento 2 0 2 0 1 1 2

6. Slaven Bilic 2 2 0 0 5 2 6

7. Nenad Bjelica 2 0 2 0 2 2 5

8. Cosmin Contra 2 1 1 0 3 2 5 1

9. Pavlos Dermitzakis 2 0 2 0 4 4 4

10. Francky Dury 2 0 0 2 0 5 4 1

Totaal 43 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 147 72 34 41 230 154 144 6

6. 2e ronde return 147 59 31 57 217 203 182 10

7. 2e voorronde 19 6 8 5 35 23 26 3

8. 2e voorronde return 19 12 3 4 42 18 30 2

9. 3e ronde 59 21 10 28 64 75 75 1

10. 3e ronde return 59 26 7 26 78 75 79 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Abe Lenstra Stadion 1 1 0 0 4 0 1

2. AFAS Stadion 4 4 0 0 7 0 5

3. Allianz Riviera 1 0 1 0 1 1 5

4. Amsterdam ArenA 9 2 3 4 12 15 17

5. Arena Naționalã 1 0 0 1 0 1 1

6. Arnold Schwarzenegger-Stadium 2 0 1 1 2 3 3 1

7. Atatürk Olympisch Stadion 1 0 0 1 1 3 3

8. Boris Paichadze Dinamo Arena 1 0 1 0 1 1 2

9. Brøndby Stadion 1 0 1 0 2 2 2

10. Cars Jeans Stadion 1 1 0 0 4 0 3

Totaal 53 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Luca Banti 2 1 0 1 3 2 2

2. Lucilio Batista 1 1 0 0 1 0 2

3. Ivan Bebek 1 1 0 0 2 0 1

4. Günter Benkö 1 1 0 0 2 0

5. Giorgos Bikas 1 0 1 0 0 0 4

6. Serhiy Boiko 1 1 0 0 4 0 2

7. Marco Borg 1 1 0 0 1 0 3

8. Stefano Braschi 1 1 0 0 1 0 3

9. Stéphane Bré 1 1 0 0 1 0 2

10. Felix Brych 1 0 1 0 0 0 1 1

Totaal 74 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Patrick van Aanholt 4 0 1 3 1

2. Rochdi Achenteh 2 0 0 2 1

3. Ibrahim Afellay 2 2 0 0

4. Toby Alderweireld 2 0 2 0

5. Alex 2 1 0 1

6. Esteban Alvarado 2 1 1 0 1

7. Ahmed Ammi 2 1 0 1

8. Matthew Amoah 2 2 0 0 1

9. Sofyan Amrabat 1 0 0 1 1

10. Nordin Amrabat 2 2 0 0

11. Pele van Anholt 2 1 0 1

12. Vurnon Anita 2 0 2 0 1

13. Santiago Arias 3 1 0 2

14. Marko Arnautovic 1 0 0 1

15. Shota Arveladze 2 1 0 1 1

Totaal 468 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Abel 1 0 1 0

2. Johan Absalonsen 2 0 1 1

3. Noé Acosta 2 0 0 2 1

4. Adailton 2 0 1 1 1

5. Emmanuel Adebayor 2 2 0 0 1

6. Kamil Agalarov 1 1 0 0 1

7. Didier Agathe 2 1 0 1 1

8. Uche Agbo 2 0 1 1

9. Daniel Agger 2 0 1 1 1

10. Bruno Aguiar 1 1 0 0 1

Totaal 671 spelers

(Bron: Onbekend)
28/07/2011: Omonia Nicosia - ADO Den Haag 3 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1999/2000
1. 11-aug kw.CL 3VR Zimbru Chisinau PSV 0 - 0

2. 25-aug kw.CL 3VR(r) PSV Zimbru Chisinau 2 - 0

2000/2001
3. 08-aug kw.CL 3VR SK Sturm Graz Feyenoord 2 - 1

4. 23-aug kw.CL 3VR(r) Feyenoord SK Sturm Graz 1 - 1

2001/2002
5. 08-aug kw.CL 3VR Ajax Celtic 1 - 3

6. 22-aug kw.CL 3VR(r) Celtic Ajax 0 - 1

2002/2003
7. 13-aug kw.CL 3VR Feyenoord Fenerbahçe 1 - 0

8. 27-aug kw.CL 3VR(r) Fenerbahçe Feyenoord 0 - 2

2003/2004
9. 12-aug kw.CL 3VR Grazer AK Ajax 1 - 1

10. 27-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Grazer AK 2 - 1

2004/2005
11. 11-aug kw.CL 3VR Rode Ster Belgrado PSV 3 - 2

12. 25-aug kw.CL 3VR(r) PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

2005/2006
13. 10-aug kw.CL 3VR Brøndby IF Ajax 2 - 2

14. 24-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Brøndby IF 3 - 1

2006/2007
15. 09-aug kw.CL 3VR FC Kopenhagen Ajax 1 - 2

16. 23-aug kw.CL 3VR(r) Ajax FC Kopenhagen 0 - 2

2007/2008
17. 15-aug kw.CL 3VR Ajax SK Slavia Praag 0 - 1

18. 29-aug kw.CL 3VR(r) SK Slavia Praag Ajax 2 - 1

2008/2009
19. 13-aug kw.CL 3VR FC Twente Arsenal 0 - 2

20. 27-aug kw.CL 3VR(r) Arsenal FC Twente 4 - 0

2009/2010
21. 29-jul kw.CL 3VR Sporting Lissabon FC Twente 0 - 0

22. 30-jul kw. EL 3VR Polonia Warschau NAC 0 - 1

23. 30-jul kw. EL 3VR PSV Cherno More Varna 1 - 0

24. 04-aug kw.CL 3VR(r) FC Twente Sporting Lissabon 1 - 1

25. 06-aug kw. EL 3VR(r) NAC Polonia Warschau 3 - 1

26. 06-aug kw. EL 3VR(r) Cherno More Varna PSV 0 - 1

2010/2011
27. 28-jul kw.CL 3VR Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

28. 29-jul kw. EL 3VR FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29. 29-jul kw. EL 3VR AZ IFK Göteborg 2 - 0

30. 04-aug kw.CL 3VR(r) PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

31. 05-aug kw. EL 3VR(r) FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

32. 05-aug kw. EL 3VR(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

2011/2012
33. 26-jul kw.CL 3VR FC Twente FC Vaslui 2 - 0

34. 28-jul kw. EL 3VR Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

35. 28-jul kw. EL 3VR AZ FK Jablonec 2 - 0

36. 03-aug kw.CL 3VR(r) FC Vaslui FC Twente 0 - 0

37. 04-aug kw. EL 3VR(r) ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

38. 04-aug kw. EL 3VR(r) FK Jablonec AZ 1 - 1

2012/2013
39. 31-jul kw.CL 3VR Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 1

40. 02-aug kw. EL 3VR sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

41. 02-aug kw. EL 3VR Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

42. 02-aug kw. EL 3VR FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

43. 07-aug kw.CL 3VR(r) Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 1

44. 09-aug kw. EL 3VR(r) Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

45. 09-aug kw. EL 3VR(r) Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

46. 09-aug kw. EL 3VR(r) FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

2013/2014
47. 30-jul kw.CL 3VR PSV SV Zulte Waregem 2 - 0

48. 01-aug kw. EL 3VR Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

49. 07-aug kw.CL 3VR(r) SV Zulte Waregem PSV 0 - 3

50. 08-aug kw. EL 3VR(r) Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

2014/2015
51. 30-jul kw.CL 3VR Feyenoord Besiktas 1 - 2

52. 31-jul kw. EL 3VR PSV SKN St. Pölten 1 - 0

53. 06-aug kw.CL 3VR(r) Besiktas Feyenoord 3 - 1

54. 07-aug kw. EL 3VR(r) SKN St. Pölten PSV 2 - 3

2015/2016
55. 29-jul kw.CL 3VR Rapid Wien Ajax 2 - 2

56. 30-jul kw. EL 3VR Southampton Vitesse 3 - 0

57. 30-jul kw. EL 3VR AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

58. 04-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Rapid Wien 2 - 3

59. 06-aug kw. EL 3VR(r) Vitesse Southampton 0 - 2

60. 06-aug kw. EL 3VR(r) Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

2016/2017
61. 26-jul kw.CL 3VR Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

62. 28-jul kw. EL 3VR Heracles FC Arouca 1 - 1

63. 28-jul kw. EL 3VR AZ PAS Giannina 1 - 0

64. 03-aug kw.CL 3VR(r) PAOK Saloniki Ajax 1 - 2

65. 04-aug kw. EL 3VR(r) FC Arouca Heracles 0 - 0

66. 04-aug kw. EL 3VR(r) PAS Giannina AZ 1 - 2

2017/2018
67. 26-jul kw.CL 3VR OGC Nice Ajax 1 - 1

68. 27-jul kw. EL 3VR PSV NK Osijek 0 - 1

69. 27-jul kw. EL 3VR FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

70. 02-aug kw.CL 3VR(r) Ajax OGC Nice 2 - 2

71. 03-aug kw. EL 3VR(r) NK Osijek PSV 1 - 0

72. 03-aug kw. EL 3VR(r) Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

2018/2019
73. 07-aug kw.CL 3VR Standard Luik Ajax 2 - 2

74. 09-aug kw. EL 3VR Vitesse FC Basel 0 - 1

75. 09-aug kw. EL 3VR AS Trencín Feyenoord 4 - 0

76. 14-aug kw.CL 3VR(r) Ajax Standard Luik 3 - 0

77. 16-aug kw. EL 3VR(r) FC Basel Vitesse 1 - 0

78. 16-aug kw. EL 3VR(r) Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
79. 06-aug kw.CL 3VR PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

80. 08-aug kw. EL 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

81. 08-aug kw. EL 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

82. 08-aug kw. EL 3VR FK Haugesund PSV 0 - 1

83. 13-aug kw.CL 3VR(r) Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

84. 15-aug kw. EL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

85. 15-aug kw. EL 3VR(r) Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

86. 15-aug kw. EL 3VR(r) PSV FK Haugesund 0 - 0

datum soort thuis uit uitslag
1999/2000
11-aug kw.CL Zimbru Chisinau PSV 0 - 0

25-aug kw.CL PSV Zimbru Chisinau 2 - 0

2000/2001
08-aug kw.CL SK Sturm Graz Feyenoord 2 - 1

23-aug kw.CL Feyenoord SK Sturm Graz 1 - 1

2001/2002
08-aug kw.CL Ajax Celtic 1 - 3

22-aug kw.CL Celtic Ajax 0 - 1

2002/2003
13-aug kw.CL Feyenoord Fenerbahçe 1 - 0

27-aug kw.CL Fenerbahçe Feyenoord 0 - 2

2003/2004
12-aug kw.CL Grazer AK Ajax 1 - 1

27-aug kw.CL Ajax Grazer AK 2 - 1

2004/2005
11-aug kw.CL Rode Ster Belgrado PSV 3 - 2

25-aug kw.CL PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

2005/2006
10-aug kw.CL Brøndby IF Ajax 2 - 2

24-aug kw.CL Ajax Brøndby IF 3 - 1

2006/2007
09-aug kw.CL FC Kopenhagen Ajax 1 - 2

23-aug kw.CL Ajax FC Kopenhagen 0 - 2

2007/2008
15-aug kw.CL Ajax SK Slavia Praag 0 - 1

29-aug kw.CL SK Slavia Praag Ajax 2 - 1

2008/2009
13-aug kw.CL FC Twente Arsenal 0 - 2

27-aug kw.CL Arsenal FC Twente 4 - 0

2009/2010
29-jul kw.CL Sporting Lissabon FC Twente 0 - 0

30-jul kw. EL Polonia Warschau NAC 0 - 1

30-jul kw. EL PSV Cherno More Varna 1 - 0

04-aug kw.CL FC Twente Sporting Lissabon 1 - 1

06-aug kw. EL NAC Polonia Warschau 3 - 1

06-aug kw. EL Cherno More Varna PSV 0 - 1

2010/2011
28-jul kw.CL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

29-jul kw. EL FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29-jul kw. EL AZ IFK Göteborg 2 - 0

04-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 3 - 3

05-aug kw. EL FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

05-aug kw. EL IFK Göteborg AZ 1 - 0

2011/2012
26-jul kw.CL FC Twente FC Vaslui 2 - 0

28-jul kw. EL Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

28-jul kw. EL AZ FK Jablonec 2 - 0

03-aug kw.CL FC Vaslui FC Twente 0 - 0

04-aug kw. EL ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

04-aug kw. EL FK Jablonec AZ 1 - 1

2012/2013
31-jul kw.CL Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 1

02-aug kw. EL sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

02-aug kw. EL Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

02-aug kw. EL FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

07-aug kw.CL Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 1

09-aug kw. EL Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

09-aug kw. EL Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

09-aug kw. EL FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

2013/2014
30-jul kw.CL PSV SV Zulte Waregem 2 - 0

01-aug kw. EL Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

07-aug kw.CL SV Zulte Waregem PSV 0 - 3

08-aug kw. EL Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

2014/2015
30-jul kw.CL Feyenoord Besiktas 1 - 2

31-jul kw. EL PSV SKN St. Pölten 1 - 0

06-aug kw.CL Besiktas Feyenoord 3 - 1

07-aug kw. EL SKN St. Pölten PSV 2 - 3

2015/2016
29-jul kw.CL Rapid Wien Ajax 2 - 2

30-jul kw. EL Southampton Vitesse 3 - 0

30-jul kw. EL AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

04-aug kw.CL Ajax Rapid Wien 2 - 3

06-aug kw. EL Vitesse Southampton 0 - 2

06-aug kw. EL Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

2016/2017
26-jul kw.CL Ajax PAOK Saloniki 1 - 1

28-jul kw. EL Heracles FC Arouca 1 - 1

28-jul kw. EL AZ PAS Giannina 1 - 0

03-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 1 - 2

04-aug kw. EL FC Arouca Heracles 0 - 0

04-aug kw. EL PAS Giannina AZ 1 - 2

2017/2018
26-jul kw.CL OGC Nice Ajax 1 - 1

27-jul kw. EL PSV NK Osijek 0 - 1

27-jul kw. EL FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

02-aug kw.CL Ajax OGC Nice 2 - 2

03-aug kw. EL NK Osijek PSV 1 - 0

03-aug kw. EL Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

2018/2019
07-aug kw.CL Standard Luik Ajax 2 - 2

09-aug kw. EL Vitesse FC Basel 0 - 1

09-aug kw. EL AS Trencín Feyenoord 4 - 0

14-aug kw.CL Ajax Standard Luik 3 - 0

16-aug kw. EL FC Basel Vitesse 1 - 0

16-aug kw. EL Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
06-aug kw.CL PAOK Saloniki Ajax 2 - 2

08-aug kw. EL FK Mariupol AZ 0 - 0

08-aug kw. EL Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

08-aug kw. EL FK Haugesund PSV 0 - 1

13-aug kw.CL Ajax PAOK Saloniki 3 - 2

15-aug kw. EL AZ FK Mariupol 4 - 0

15-aug kw. EL Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

15-aug kw. EL PSV FK Haugesund 0 - 0



07/08/2018: Standard Luik - Ajax 2 - 2
Dit is geen officieel programma.

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
25/08/2004 kw.CL 3VR(r) PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

02/08/2012 kw. EL 3VR sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

08/08/2019 kw. EL 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

15/08/2019 kw. EL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

datum soort thuis uit uitslag
25/08/2004 kw.CL PSV Rode Ster Belgrado 5 - 0

02/08/2012 kw. EL sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

08/08/2019 kw. EL Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

15/08/2019 kw. EL AZ FK Mariupol 4 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
3e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2008 kw.CL 3VR(r) Arsenal FC Twente 4 - 0

09/08/2018 kw. EL 3VR AS Trencín Feyenoord 4 - 0

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2008 kw.CL Arsenal FC Twente 4 - 0

09/08/2018 kw. EL AS Trencín Feyenoord 4 - 0