Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
83 wedstrijden
Gewonnen: 36
Gelijk: 20
Verloren: 27
Voor: 142
Tegen: 96
Geel: 156
Rood: 5

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 14 6 5 3 20 13 28 2

2. AZ 16 7 2 7 27 21 37 1

3. FC Twente 8 2 4 2 12 11 10

4. FC Utrecht 4 2 0 2 5 4 8

5. Feyenoord 12 5 2 5 21 16 21 1

6. NAC 2 0 0 2 2 9 5

7. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

8. PSV 19 13 3 3 46 9 24 1

9. sc Heerenveen 4 0 2 2 2 5 8

10. Vitesse 2 1 1 0 5 4 12


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Aalesunds FK 2 1 0 1 7 2 2

2. AC Milan 2 0 1 1 1 4 4

3. Anzhi Makhachkala 2 0 0 2 0 6 2

4. APOEL Nicosia 2 1 1 0 2 0 7 1

5. Apollon Limassol 2 2 0 0 7 0 3

6. Atromitos 2 1 0 1 3 3 5 1

7. Bnei Yehuda 2 2 0 0 2 0

8. Bursaspor 2 1 0 1 5 4 5

9. Celtic 4 2 0 2 6 5 9

10. Dinamo Kiev 4 2 2 0 6 3 8

Totaal 36 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2009/2010 10 5 3 2 15 12 15

2. 2010/2011 10 5 1 4 16 9 16 1

3. 2011/2012 6 2 2 2 15 7 4

4. 2012/2013 10 3 1 6 22 18 13

5. 2013/2014 6 1 1 4 5 10 11 1

6. 2014/2015 8 3 4 1 11 9 12

7. 2015/2016 4 2 1 1 5 3 10 1

8. 2016/2017 4 1 2 1 5 5 7

9. 2017/2018 4 1 0 3 3 6 8

10. 2018/2019 4 3 1 0 9 3 8

Totaal 13 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. UEFA Champions League 16 5 7 4 21 21 32 1

2. Kwal. UEFA Europa Conference League 4 2 1 1 11 7 17 1

3. Kwal. UEFA Europa League 63 29 12 22 110 68 107 3


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Co Adriaanse 2 0 1 1 3 5 1

2. Dick Advocaat 2 2 0 0 14 0 2

3. Marco van Basten 2 0 0 2 1 4 1

4. Mario Been 2 1 0 1 1 2 3

5. Frank de Boer 2 1 1 0 1 0 3 1

6. Mark van Bommel 4 4 0 0 13 2 7

7. Peter Bosz 2 0 1 1 2 5 3

8. John van den Brom 4 2 1 1 7 3 11

9. Ton du Chatinier 2 1 0 1 4 2 5

10. Phillip Cocu 4 2 1 1 4 4 5

Totaal 26 coaches


27/08/2009: FK Qarabag - FC Twente 0 - 0

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Massimiliano Allegri 2 1 1 0 4 1 6

2. Sofronis Avgousti 2 0 0 2 0 7 3

3. Alyaksey Baha 2 0 0 2 2 6 5

4. Barak Bakhar 2 0 0 2 0 6 4 1

5. Craig Bellamy 2 0 1 1 4 5 5

6. Kent Bergersen 2 1 0 1 2 7 5 1

7. Sergei Borovsky 2 0 0 2 0 3 5

8. László Bölöni 2 0 1 1 2 5 8 3

9. Thomas Doll 2 0 1 1 0 2 8

10. Francky Dury 2 1 0 1 2 1 6

Totaal 40 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 149 73 34 42 234 159 150 6

6. 2e ronde return 149 61 31 57 221 205 187 10

7. 2e voorronde 23 9 9 5 48 25 31 3

8. 2e voorronde return 21 14 3 4 47 21 33 3

9. 3e ronde 60 22 10 28 67 75 76 1

10. 3e ronde return 60 27 7 26 80 75 80 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Abe Lenstra Stadion 2 0 1 1 1 2 5

2. AFAS Stadion 7 4 1 2 12 8 11 1

3. Aker Stadion 1 0 0 1 0 2 1

4. Amsterdam ArenA 5 3 1 1 9 3 9

5. Bloomfield Stadion 1 1 0 0 1 0

6. Borisov Arena 2 2 0 0 5 2 4

7. Borås Arena 1 0 0 1 1 3 3

8. Bursa Atatürk Stadion 1 0 0 1 1 3 2

9. Celtic Park 2 0 0 2 0 4 3

10. Central Stadium 1 0 0 1 1 2 1

Totaal 45 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Cristian Balaj 2 1 0 1 1 2 1

2. Ivan Bebek 2 0 0 2 1 5 4

3. David Fernández Borbalán 2 1 0 1 4 4 5

4. Felix Brych 2 0 0 2 2 5 3

5. Ruddy Buquet 1 0 0 1 2 3 2

6. Massimo Busacca 1 0 1 0 1 1 1

7. Cüneyt Çakir 1 0 1 0 1 1 1

8. Carlos del Cerro Grande 1 0 0 1 0 2 1

9. Tony Chapron 1 1 0 0 1 0 1

10. Mark Clattenburg 2 1 0 1 5 3 3

Totaal 63 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Zakaria Aboukhlal 2 1 0 1 1 1

2. Anass Achahbar 3 1 1 1 1

3. Ibrahim Afellay 2 2 0 0 1

4. Nashat Akram 1 0 1 0

5. Toby Alderweireld 2 2 0 0 1

6. Jozy Altidore 4 1 0 3 2

7. Esteban Alvarado 6 2 0 4 11 2

8. Edson Álvarez 1 1 0 0 1 1

9. Matthew Amoah 1 0 0 1

10. Nordin Amrabat 3 2 0 1

11. Angeliño 2 2 0 0 1

12. Pele van Anholt 2 0 0 2

13. Vurnon Anita 1 0 1 0 1

14. Samuel Armenteros 2 0 0 2

15. Nana Asare 2 1 0 1

Totaal 423 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Liel Abada 2 1 0 1

2. Ignazio Abate 2 1 1 0

3. Aykhan Abbasov 1 0 0 1 1

4. Christian Abbiati 2 1 1 0 1

5. Hasan Abu Zaid 1 0 0 1 1

6. Samuel Adegbenro 3 2 0 1 3 1

7. Kamil Agalarov 2 2 0 0

8. Ansi Agolli 2 0 2 0

9. Diego Aguirre 2 0 0 2

10. Nitzan Aharonovich 1 0 0 1

Totaal 652 spelers

(Bron: Onbekend)
19/08/2010: Sibir Novosibirsk - PSV 1 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 20-aug kw. UEL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

2. 20-aug kw. UEL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

3. 20-aug kw. UEL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

4. 20-aug kw. UEL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

5. 20-aug kw. UEL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

6. 27-aug kw. UEL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

7. 27-aug kw. UEL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

8. 27-aug kw. UEL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

9. 27-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

10. 27-aug kw. UEL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
11. 17-aug kw. UCL 4VR Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

12. 19-aug kw. UEL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

13. 19-aug kw. UEL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

14. 19-aug kw. UEL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

15. 19-aug kw. UEL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

16. 25-aug kw. UCL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

17. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

18. 26-aug kw. UEL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

19. 26-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

20. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
21. 16-aug kw. UCL 4VR FC Twente SL Benfica 2 - 2

22. 18-aug kw. UEL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

23. 18-aug kw. UEL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

24. 24-aug kw. UCL 4VR(r) SL Benfica FC Twente 3 - 1

25. 25-aug kw. UEL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

26. 25-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
27. 23-aug kw. UEL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

28. 23-aug kw. UEL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

29. 23-aug kw. UEL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

30. 23-aug kw. UEL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

31. 23-aug kw. UEL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

32. 30-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

33. 30-aug kw. UEL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

34. 30-aug kw. UEL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

35. 30-aug kw. UEL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

36. 30-aug kw. UEL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
37. 20-aug kw. UCL 4VR PSV AC Milan 1 - 1

38. 22-aug kw. UEL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

39. 22-aug kw. UEL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

40. 28-aug kw. UCL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

41. 29-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

42. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
43. 21-aug kw. UEL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

44. 21-aug kw. UEL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

45. 21-aug kw. UEL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

46. 21-aug kw. UEL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

47. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

48. 28-aug kw. UEL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

49. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

50. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
51. 20-aug kw. UEL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

52. 20-aug kw. UEL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

53. 27-aug kw. UEL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

54. 27-aug kw. UEL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
55. 16-aug kw. UCL 4VR Ajax FK Rostov 1 - 1

56. 18-aug kw. UEL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

57. 24-aug kw. UCL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

58. 25-aug kw. UEL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
59. 16-aug kw. UEL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

60. 17-aug kw. UEL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

61. 24-aug kw. UEL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

62. 24-aug kw. UEL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
63. 21-aug kw. UCL 4VR FK BATE Borisov PSV 2 - 3

64. 22-aug kw. UCL 4VR Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

65. 28-aug kw. UCL 4VR Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

66. 29-aug kw. UCL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
67. 20-aug kw. UCL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

68. 22-aug kw. UEL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

69. 22-aug kw. UEL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

70. 22-aug kw. UEL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

71. 28-aug kw. UCL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

72. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

73. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

74. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
75. 01-okt kw. UEL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

2021/2022
76. 18-aug kw. UCL 4VR SL Benfica PSV 2 - 1

77. 18-aug kw. UEL 4VR Celtic AZ 2 - 0

78. 19-aug kw. UECL 4VR Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

79. 19-aug kw. UECL 4VR RSC Anderlecht Vitesse 3 - 3

80. 24-aug kw. UCL 4VR(r) PSV SL Benfica 0 - 0

81. 26-aug kw. UECL 4VR(r) IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

82. 26-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Celtic 2 - 1

83. 26-aug kw. UECL 4VR(r) Vitesse RSC Anderlecht 2 - 1

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
20-aug kw. UEL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. UEL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. UEL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. UEL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. UEL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. UEL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. UEL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. UEL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. UEL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. UEL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17-aug kw. UCL Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

19-aug kw. UEL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. UEL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. UEL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. UEL AZ FC Aktobe 2 - 0

25-aug kw. UCL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

26-aug kw. UEL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. UEL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. UEL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. UEL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
16-aug kw. UCL FC Twente SL Benfica 2 - 2

18-aug kw. UEL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. UEL Aalesunds FK AZ 2 - 1

24-aug kw. UCL SL Benfica FC Twente 3 - 1

25-aug kw. UEL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. UEL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
23-aug kw. UEL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. UEL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. UEL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. UEL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. UEL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. UEL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. UEL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. UEL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. UEL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. UEL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
20-aug kw. UCL PSV AC Milan 1 - 1

22-aug kw. UEL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. UEL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

28-aug kw. UCL AC Milan PSV 3 - 0

29-aug kw. UEL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. UEL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
21-aug kw. UEL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. UEL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. UEL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. UEL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. UEL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. UEL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. UEL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. UEL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
20-aug kw. UEL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. UEL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. UEL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. UEL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
16-aug kw. UCL Ajax FK Rostov 1 - 1

18-aug kw. UEL FK Vojvodina AZ 0 - 3

24-aug kw. UCL FK Rostov Ajax 4 - 1

25-aug kw. UEL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
16-aug kw. UEL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. UEL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. UEL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. UEL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
21-aug kw. UCL FK BATE Borisov PSV 2 - 3

22-aug kw. UCL Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

28-aug kw. UCL Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

29-aug kw. UCL PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
20-aug kw. UCL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

22-aug kw. UEL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. UEL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. UEL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

28-aug kw. UCL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

29-aug kw. UEL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. UEL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. UEL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
01-okt kw. UEL Rosenborg BK PSV 0 - 2

2021/2022
18-aug kw. UCL SL Benfica PSV 2 - 1

18-aug kw. UEL Celtic AZ 2 - 0

19-aug kw. UECL Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

19-aug kw. UECL RSC Anderlecht Vitesse 3 - 3

24-aug kw. UCL PSV SL Benfica 0 - 0

26-aug kw. UECL IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

26-aug kw. UEL AZ Celtic 2 - 1

26-aug kw. UECL Vitesse RSC Anderlecht 2 - 1



29/08/2013: Feyenoord - FK Koeban Krasnodar 1 - 2

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. UEL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

19/08/2021 kw. UECL 4VR Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

29/08/2018 kw. UCL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. UEL PSV FK Zeta 9 - 0

19/08/2021 kw. UECL Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

29/08/2018 kw. UCL PSV FK BATE Borisov 3 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. UEL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. UEL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw. UCL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw. UCL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

26/08/2021 kw. UECL 4VR(r) IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. UEL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. UEL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw. UCL FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw. UCL AC Milan PSV 3 - 0

26/08/2021 kw. UECL IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1