Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
75 wedstrijden
Gewonnen: 33
Gelijk: 18
Verloren: 24
Voor: 128
Tegen: 84
Geel: 130
Rood: 4

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. sc Heerenveen 4 0 2 2 2 5 8

2. PSV 17 13 2 2 45 7 19 1

3. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

4. NAC 2 0 0 2 2 9 5

5. Feyenoord 10 4 2 4 15 13 16

6. FC Utrecht 4 2 0 2 5 4 8

7. FC Twente 8 2 4 2 12 11 10

8. AZ 14 6 2 6 25 18 33 1

9. Ajax 14 6 5 3 20 13 28 2


Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. ŠK Slovan Bratislava 2 2 0 0 7 1 2

2. Zorya Luhansk 2 1 1 0 5 4 5

3. Zenit Sint-Petersburg 2 1 0 1 1 2 3

4. Villarreal CF 2 0 0 2 2 9 5

5. SV Ried 2 1 1 0 5 0 1

6. Sparta Praag 4 0 2 2 4 8 6

7. SL Benfica 2 0 1 1 3 5 1

8. Sibir Novosibirsk 2 1 0 1 5 1 1 1

9. Shakhtar Salihorsk 2 2 0 0 3 0 1

10. Royal Antwerp FC 2 1 1 0 5 2 10

Totaal 34 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2020/2021 1 1 0 0 2 0 3

2. 2019/2020 8 6 2 0 20 2 23 1

3. 2018/2019 4 3 1 0 9 3 8

4. 2017/2018 4 1 0 3 3 6 8

5. 2016/2017 4 1 2 1 5 5 7

6. 2015/2016 4 2 1 1 5 3 10 1

7. 2014/2015 8 3 4 1 11 9 12

8. 2013/2014 6 1 1 4 5 10 11 1

9. 2012/2013 10 3 1 6 22 18 13

10. 2011/2012 6 2 2 2 15 7 4

Totaal 12 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. Europa League 61 28 12 21 108 65 103 3

2. Kwal. Champions League 14 5 6 3 20 19 27 1


Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Gertjan Verbeek 8 3 0 5 13 13 12 1

2. Jaap Stam 2 2 0 0 6 0 3

3. Trond Sollied 2 0 2 0 1 1 7

4. Arne Slot 2 1 1 0 5 2 10

5. Alfred Schreuder 2 0 2 0 1 1 3

6. Roger Schmidt 1 1 0 0 2 0 3

7. Fred Rutten 8 5 2 1 17 5 7 1

8. Steve McClaren 4 2 1 1 8 5 6

9. Robert Maaskant 2 0 0 2 2 9 5

10. Ronald Koeman 4 0 1 3 3 7 5

Totaal 24 coaches


17/08/2017: Ajax - Rosenborg BK 0 - 1

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Rade Vesovic 2 0 0 2 0 14 4

2. Yuriy Vernydub 2 0 1 1 4 5 2

3. Ernesto Valverde 2 2 0 0 9 2 5

4. Dušan Uhrin 1 0 0 1 0 5 2

5. Marius Sumudica 2 1 0 1 3 4 7

6. Ole Gunnar Solskjær 2 2 0 0 4 1 2

7. Jaroslav Silhavy 2 0 1 1 0 1 4

8. Fernando Santos 2 0 2 0 1 1 6

9. Ertugrul Saglam 2 1 0 1 4 5 7 1

10. Georgios Paraschos 2 1 0 1 3 3 5

Totaal 37 coaches

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwartfinale return 65 24 10 31 89 95 63 9

2. Kwartfinale 65 17 24 24 70 85 76 4

3. Halve Finale return 32 14 7 11 49 44 27 2

4. Halve Finale 32 12 8 12 35 36 29 2

5. Groepsfase 2 - W6 2 0 2 0 1 1 2

6. Groepsfase 2 - W5 2 0 1 1 2 4 4

7. Groepsfase 2 - W4 2 0 2 0 0 0 2

8. Groepsfase 2 - W3 2 1 1 0 3 2 4

9. Groepsfase 2 - W2 2 2 0 0 5 1 3 1

10. Groepsfase 2 - W1 2 0 1 1 2 4 4

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Valeri Lobanovskystadion 2 0 2 0 2 2 3

2. Turner Stadium 1 1 0 0 3 0 1

3. Tofig Bahramov Stadium 2 0 2 0 0 0 4

4. Tehelné Pole 1 1 0 0 2 1 2

5. Stadionul Marin Anastasovici 1 0 0 1 2 3 4

6. Stadion Pod Goricom 1 1 0 0 5 0

7. Stadion Galgenwaard 2 2 0 0 5 0 5

8. Stadion Feijenoord 5 3 1 1 11 7 7

9. Stadio Toumba 1 0 1 0 1 1 2

10. Spartak Stadium 1 0 0 1 0 1 1

Totaal 42 stadions

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Felix Zwayer 2 2 0 0 5 2 5

2. Alon Yefet 1 1 0 0 2 0 2

3. Slavko Vincic 2 1 0 1 3 3 6

4. Carlos Velasco Carballo 1 1 0 0 4 0 3

5. Alberto Undiano Mallenco 2 1 1 0 4 3 3

6. Clément Turpin 2 1 0 1 3 2 3

7. Andris Treimanis 1 1 0 0 3 0 2

8. Stanislav Todorov 1 0 0 1 1 2

9. Craig Thomson 2 0 0 2 1 7 5

10. Anthony Taylor 1 1 0 0 3 0 1

Totaal 57 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Michal Švec 1 0 1 0

2. Patrick Zwaanswijk 2 0 0 2

3. Gianni Zuiverloon 2 0 0 2 1

4. Ramon Zomer 2 0 0 2

5. Jeroen Zoet 7 5 1 1 6

6. Hakim Ziyech 8 2 4 2 1 1

7. Demy de Zeeuw 4 3 1 0

8. Marvin Zeegelaar 1 1 0 0

9. Deyovaisio Zeefuik 1 0 0 1

10. Género Zeefuik 1 1 0 0

11. Eran Zahavi 1 1 0 0 1

12. Amin Younes 4 0 1 3 1

13. Maximilian Wöber 1 0 1 0

14. Jan Wuytens 5 3 0 2

15. Stijn Wuytens 3 2 1 0 2 2

Totaal 381 spelers

Alfabetisch gesorteerd (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Ondrej Švejdík 2 1 1 0

2. Ernestas Šetkus 2 0 0 2 6

3. Ibrahim Šehic 2 0 2 0 1

4. Ibrahim Öztürk 2 1 0 1 2

5. Robert Zulj 1 0 0 1

6. Niv Zrihan 1 0 0 1

7. Lazar Zlicic 1 0 0 1

8. Miroslav Zlaticanin 2 0 0 2 1

9. Evgeny Zinovyev 2 1 0 1 1

10. Marcel Ziegl 2 0 1 1 1

Totaal 584 spelers

(Bron: Onbekend)
16/08/2017: FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 20-aug kw. EL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

2. 20-aug kw. EL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

3. 20-aug kw. EL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

4. 20-aug kw. EL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

5. 20-aug kw. EL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

6. 27-aug kw. EL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

7. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

8. 27-aug kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

9. 27-aug kw. EL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

10. 27-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
11. 17-aug kw.CL 4VR Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

12. 19-aug kw. EL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

13. 19-aug kw. EL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

14. 19-aug kw. EL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

15. 19-aug kw. EL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

16. 25-aug kw.CL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

17. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

18. 26-aug kw. EL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

19. 26-aug kw. EL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

20. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
21. 16-aug kw.CL 4VR FC Twente SL Benfica 2 - 2

22. 18-aug kw. EL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

23. 18-aug kw. EL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

24. 24-aug kw.CL 4VR(r) SL Benfica FC Twente 3 - 1

25. 25-aug kw. EL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

26. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
27. 23-aug kw. EL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

28. 23-aug kw. EL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

29. 23-aug kw. EL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

30. 23-aug kw. EL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

31. 23-aug kw. EL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

32. 30-aug kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

33. 30-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

34. 30-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

35. 30-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

36. 30-aug kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
37. 20-aug kw.CL 4VR PSV AC Milan 1 - 1

38. 22-aug kw. EL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

39. 22-aug kw. EL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

40. 28-aug kw.CL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

41. 29-aug kw. EL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

42. 29-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
43. 21-aug kw. EL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

44. 21-aug kw. EL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

45. 21-aug kw. EL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

46. 21-aug kw. EL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

47. 28-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

48. 28-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

49. 28-aug kw. EL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

50. 28-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
51. 20-aug kw. EL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

52. 20-aug kw. EL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

53. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

54. 27-aug kw. EL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
55. 16-aug kw.CL 4VR Ajax FK Rostov 1 - 1

56. 18-aug kw. EL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

57. 24-aug kw.CL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

58. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
59. 16-aug kw. EL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

60. 17-aug kw. EL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

61. 24-aug kw. EL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

62. 24-aug kw. EL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
63. 21-aug kw.CL 4VR FK BATE Borisov PSV 2 - 3

64. 22-aug kw.CL 4VR Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

65. 28-aug kw.CL 4VR Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

66. 29-aug kw.CL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
67. 20-aug kw.CL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

68. 22-aug kw. EL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

69. 22-aug kw. EL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

70. 22-aug kw. EL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

71. 28-aug kw.CL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

72. 29-aug kw. EL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

73. 29-aug kw. EL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

74. 29-aug kw. EL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
75. 01-okt kw. EL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
20-aug kw. EL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. EL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. EL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. EL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. EL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. EL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. EL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17-aug kw.CL Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

19-aug kw. EL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. EL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. EL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. EL AZ FC Aktobe 2 - 0

25-aug kw.CL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

26-aug kw. EL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. EL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. EL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. EL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
16-aug kw.CL FC Twente SL Benfica 2 - 2

18-aug kw. EL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. EL Aalesunds FK AZ 2 - 1

24-aug kw.CL SL Benfica FC Twente 3 - 1

25-aug kw. EL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. EL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
23-aug kw. EL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. EL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. EL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. EL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. EL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. EL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. EL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. EL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
20-aug kw.CL PSV AC Milan 1 - 1

22-aug kw. EL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. EL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

28-aug kw.CL AC Milan PSV 3 - 0

29-aug kw. EL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. EL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
21-aug kw. EL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. EL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. EL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. EL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. EL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. EL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
20-aug kw. EL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. EL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. EL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. EL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
16-aug kw.CL Ajax FK Rostov 1 - 1

18-aug kw. EL FK Vojvodina AZ 0 - 3

24-aug kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

25-aug kw. EL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
16-aug kw. EL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. EL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. EL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. EL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
21-aug kw.CL FK BATE Borisov PSV 2 - 3

22-aug kw.CL Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

28-aug kw.CL Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

29-aug kw.CL PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
20-aug kw.CL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

22-aug kw. EL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. EL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. EL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

28-aug kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

29-aug kw. EL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. EL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. EL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
01-okt kw. EL Rosenborg BK PSV 0 - 2



25/08/2010: Ajax - Dinamo Kiev 2 - 1

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

29/08/2018 kw.CL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

29/08/2018 kw.CL PSV FK BATE Borisov 3 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw.CL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw.CL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw.CL AC Milan PSV 3 - 0