Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
75 wedstrijden
Gewonnen: 33
Gelijk: 18
Verloren: 24
Voor: 128
Tegen: 84
Geel: 130
Rood: 4

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

2. NAC 2 0 0 2 2 9 5

3. FC Utrecht 4 2 0 2 5 4 8

4. sc Heerenveen 4 0 2 2 2 5 8

5. FC Twente 8 2 4 2 12 11 10

6. Feyenoord 10 4 2 4 15 13 16

7. Ajax 14 6 5 3 20 13 28 2

8. AZ 14 6 2 6 25 18 33 1

9. PSV 17 13 2 2 45 7 19 1


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. FK Zeta 2 2 0 0 14 0 2

2. Apollon Limassol 2 2 0 0 7 0 3

3. ŠK Slovan Bratislava 2 2 0 0 7 1 2

4. Hapoel Beer Sheva 2 2 0 0 6 0 3

5. FK BATE Borisov 2 2 0 0 6 2 4

6. Shakhtar Salihorsk 2 2 0 0 3 0 1

7. Bnei Yehuda 2 2 0 0 2 0

8. SV Ried 2 1 1 0 5 0 1

9. Royal Antwerp FC 2 1 1 0 5 2 10

10. FK Vojvodina 2 1 1 0 3 0 4

Totaal 34 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2020/2021 1 1 0 0 2 0 3

2. 2018/2019 4 3 1 0 9 3 8

3. 2015/2016 4 2 1 1 5 3 10 1

4. 2016/2017 4 1 2 1 5 5 7

5. 2017/2018 4 1 0 3 3 6 8

6. 2011/2012 6 2 2 2 15 7 4

7. 2013/2014 6 1 1 4 5 10 11 1

8. 2019/2020 8 6 2 0 20 2 23 1

9. 2014/2015 8 3 4 1 11 9 12

10. 2009/2010 10 5 3 2 15 12 15

Totaal 12 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. Champions League 14 5 6 3 20 19 27 1

2. Kwal. Europa League 61 28 12 21 108 65 103 3


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Roger Schmidt 1 1 0 0 2 0 3

2. Dick Advocaat 2 2 0 0 14 0 2

3. Jaap Stam 2 2 0 0 6 0 3

4. Frank de Boer 2 1 1 0 1 0 3 1

5. Arne Slot 2 1 1 0 5 2 10

6. Mario Been 2 1 0 1 1 2 3

7. Ton du Chatinier 2 1 0 1 4 2 5

8. Alfred Schreuder 2 0 2 0 1 1 3

9. Trond Sollied 2 0 2 0 1 1 7

10. Co Adriaanse 2 0 1 1 3 5 1

Totaal 24 coaches


22/08/2018: Ajax - Dinamo Kiev 3 - 1

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Dušan Uhrin 1 0 0 1 0 5 2

2. Åge Hareide 1 0 0 1 0 2 2

3. Michal Hipp 1 0 0 1 1 2 3

4. Guus Hiddink 2 2 0 0 6 0 3

5. Kare Ingebrigtsen 2 2 0 0 4 2 4

6. Dorinel Munteanu 2 2 0 0 3 1 6

7. Ernesto Valverde 2 2 0 0 9 2 5

8. Ole Gunnar Solskjær 2 2 0 0 4 1 2

9. Jorge Jesus 2 1 1 0 5 3 2

10. Dmitri Kirichenko 2 1 1 0 5 2 9 1

Totaal 37 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Beslissingswedstrijd 2e ronde 1 1 0 0 1 0

2. Groepsfase 2 - W2 2 2 0 0 5 1 3 1

3. Beslissingswedstrijd 1e ronde 2 2 0 0 6 2

4. Groepsfase 2 - W3 2 1 1 0 3 2 4

5. Beslissingswedstrijd kwartfinale 2 1 0 1 5 3

6. Groepsfase 2 - W6 2 0 2 0 1 1 2

7. Groepsfase 2 - W4 2 0 2 0 0 0 2

8. Groepsfase 2 - W1 2 0 1 1 2 4 4

9. Groepsfase 2 - W5 2 0 1 1 2 4 4

10. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

Totaal 43 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Stadion Pod Goricom 1 1 0 0 5 0

2. Koning Boudewijnstadion 1 1 0 0 4 1 6

3. Karadjordje Stadion 1 1 0 0 3 0 3

4. Turner Stadium 1 1 0 0 3 0 1

5. Peristeri Stadium 1 1 0 0 3 1 3

6. Tehelné Pole 1 1 0 0 2 1 2

7. Bloomfield Stadion 1 1 0 0 1 0

8. IJsseldelta Stadion 1 0 1 0 1 1 2

9. Stadio Toumba 1 0 1 0 1 1 2

10. Chance Arena 1 0 1 0 0 0 2 1

Totaal 42 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Menashe Masiah 1 1 0 0 9 0 2

2. Alan Kelly 1 1 0 0 6 0

3. Maksim Layushkin 1 1 0 0 5 0

4. Aleksei Nikolaev 1 1 0 0 5 0

5. Carlos Velasco Carballo 1 1 0 0 4 0 3

6. Nicola Rizzoli 1 1 0 0 4 1 3

7. Anastasios Sidiropoulos 1 1 0 0 4 1 6

8. Gediminas Mažeika 1 1 0 0 3 0 1

9. Paolo Tagliavento 1 1 0 0 3 0 3

10. Anthony Taylor 1 1 0 0 3 0 1

Totaal 57 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Edson Álvarez 1 1 0 0 1 1

2. Kennedy Bakircioglu 1 1 0 0 1

3. Naoufal Bannis 1 1 0 0

4. Mark van Bommel 1 1 0 0 1

5. Amar Catic 1 1 0 0

6. Darío Cvitanich 1 1 0 0

7. Ferdy Druijf 1 1 0 0 1

8. Dario Dumic 1 1 0 0

9. Karim El Ahmadi 1 1 0 0

10. Jeroen Heubach 1 1 0 0

11. Mathias Jørgensen 1 1 0 0 1 1

12. Jan Kromkamp 1 1 0 0

13. Toni Lato 1 1 0 0

14. Noni Madueke 1 1 0 0

15. Barry Maguire 1 1 0 0 1

Totaal 381 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Serdar Aziz 1 1 0 0

2. Khalifa Elhadj Ba 1 1 0 0

3. Alain Bono 1 1 0 0 1

4. Michal Breznaník 1 1 0 0

5. Luigi Cennamo 1 1 0 0 0

6. Bruno César 1 1 0 0

7. Moussa Doumbia 1 1 0 0

8. Adriano Duarte 1 1 0 0 1

9. Artem Fidler 1 1 0 0

10. Petteri Forsell 1 1 0 0

Totaal 584 spelers

(Bron: Onbekend)
17/08/2010: Dinamo Kiev - Ajax 1 - 1

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 20-aug kw. EL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

2. 20-aug kw. EL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

3. 20-aug kw. EL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

4. 20-aug kw. EL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

5. 20-aug kw. EL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

6. 27-aug kw. EL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

7. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

8. 27-aug kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

9. 27-aug kw. EL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

10. 27-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
11. 17-aug kw.CL 4VR Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

12. 19-aug kw. EL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

13. 19-aug kw. EL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

14. 19-aug kw. EL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

15. 19-aug kw. EL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

16. 25-aug kw.CL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

17. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

18. 26-aug kw. EL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

19. 26-aug kw. EL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

20. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
21. 16-aug kw.CL 4VR FC Twente SL Benfica 2 - 2

22. 18-aug kw. EL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

23. 18-aug kw. EL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

24. 24-aug kw.CL 4VR(r) SL Benfica FC Twente 3 - 1

25. 25-aug kw. EL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

26. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
27. 23-aug kw. EL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

28. 23-aug kw. EL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

29. 23-aug kw. EL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

30. 23-aug kw. EL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

31. 23-aug kw. EL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

32. 30-aug kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

33. 30-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

34. 30-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

35. 30-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

36. 30-aug kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
37. 20-aug kw.CL 4VR PSV AC Milan 1 - 1

38. 22-aug kw. EL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

39. 22-aug kw. EL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

40. 28-aug kw.CL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

41. 29-aug kw. EL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

42. 29-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
43. 21-aug kw. EL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

44. 21-aug kw. EL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

45. 21-aug kw. EL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

46. 21-aug kw. EL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

47. 28-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

48. 28-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

49. 28-aug kw. EL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

50. 28-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
51. 20-aug kw. EL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

52. 20-aug kw. EL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

53. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

54. 27-aug kw. EL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
55. 16-aug kw.CL 4VR Ajax FK Rostov 1 - 1

56. 18-aug kw. EL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

57. 24-aug kw.CL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

58. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
59. 16-aug kw. EL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

60. 17-aug kw. EL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

61. 24-aug kw. EL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

62. 24-aug kw. EL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
63. 21-aug kw.CL 4VR FK BATE Borisov PSV 2 - 3

64. 22-aug kw.CL 4VR Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

65. 28-aug kw.CL 4VR Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

66. 29-aug kw.CL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
67. 20-aug kw.CL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

68. 22-aug kw. EL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

69. 22-aug kw. EL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

70. 22-aug kw. EL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

71. 28-aug kw.CL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

72. 29-aug kw. EL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

73. 29-aug kw. EL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

74. 29-aug kw. EL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
75. 01-okt kw. EL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
20-aug kw. EL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. EL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. EL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. EL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. EL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. EL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. EL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17-aug kw.CL Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

19-aug kw. EL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. EL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. EL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. EL AZ FC Aktobe 2 - 0

25-aug kw.CL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

26-aug kw. EL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. EL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. EL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. EL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
16-aug kw.CL FC Twente SL Benfica 2 - 2

18-aug kw. EL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. EL Aalesunds FK AZ 2 - 1

24-aug kw.CL SL Benfica FC Twente 3 - 1

25-aug kw. EL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. EL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
23-aug kw. EL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. EL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. EL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. EL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. EL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. EL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. EL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. EL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
20-aug kw.CL PSV AC Milan 1 - 1

22-aug kw. EL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. EL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

28-aug kw.CL AC Milan PSV 3 - 0

29-aug kw. EL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. EL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
21-aug kw. EL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. EL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. EL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. EL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. EL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. EL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
20-aug kw. EL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. EL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. EL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. EL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
16-aug kw.CL Ajax FK Rostov 1 - 1

18-aug kw. EL FK Vojvodina AZ 0 - 3

24-aug kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

25-aug kw. EL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
16-aug kw. EL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. EL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. EL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. EL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
21-aug kw.CL FK BATE Borisov PSV 2 - 3

22-aug kw.CL Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

28-aug kw.CL Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

29-aug kw.CL PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
20-aug kw.CL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

22-aug kw. EL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. EL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. EL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

28-aug kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

29-aug kw. EL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. EL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. EL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
01-okt kw. EL Rosenborg BK PSV 0 - 2



27/08/2009: PSV - Bnei Yehuda 1 - 0

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

29/08/2018 kw.CL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

29/08/2018 kw.CL PSV FK BATE Borisov 3 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw.CL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw.CL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw.CL AC Milan PSV 3 - 0