Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
75 wedstrijden
Gewonnen: 33
Gelijk: 18
Verloren: 24
Voor: 128
Tegen: 84
Geel: 130
Rood: 4

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. sc Heerenveen 4 0 2 2 2 5 8

2. NAC 2 0 0 2 2 9 5

3. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

4. FC Twente 8 2 4 2 12 11 10

5. FC Utrecht 4 2 0 2 5 4 8

6. Feyenoord 10 4 2 4 15 13 16

7. AZ 14 6 2 6 25 18 33 1

8. Ajax 14 6 5 3 20 13 28 2

9. PSV 17 13 2 2 45 7 19 1


Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Sparta Praag 4 0 2 2 4 8 6

2. Villarreal CF 2 0 0 2 2 9 5

3. Anzhi Makhachkala 2 0 0 2 0 6 2

4. Molde FK 2 0 0 2 1 4 1

5. FK Koeban Krasnodar 2 0 0 2 1 3 2

6. AC Milan 2 0 1 1 1 4 4

7. FK Rostov 2 0 1 1 2 5 3

8. SL Benfica 2 0 1 1 3 5 1

9. PAOK Saloniki 2 0 2 0 1 1 7

10. FK Qarabag 4 1 3 0 4 2 4

Totaal 34 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2013/2014 6 1 1 4 5 10 11 1

2. 2017/2018 4 1 0 3 3 6 8

3. 2016/2017 4 1 2 1 5 5 7

4. 2020/2021 1 1 0 0 2 0 3

5. 2011/2012 6 2 2 2 15 7 4

6. 2015/2016 4 2 1 1 5 3 10 1

7. 2012/2013 10 3 1 6 22 18 13

8. 2014/2015 8 3 4 1 11 9 12

9. 2018/2019 4 3 1 0 9 3 8

10. 2010/2011 10 5 1 4 16 9 16 1

Totaal 12 seizoenen

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. Champions League 14 5 6 3 20 19 27 1

2. Kwal. Europa League 61 28 12 21 108 65 103 3


Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ronald Koeman 4 0 1 3 3 7 5

2. Marco van Basten 2 0 0 2 1 4 1

3. Robert Maaskant 2 0 0 2 2 9 5

4. Marcel Keizer 2 0 0 2 2 4 5

5. Peter Bosz 2 0 1 1 2 5 3

6. Ron Jans 2 0 1 1 2 4 3

7. Co Adriaanse 2 0 1 1 3 5 1

8. Alfred Schreuder 2 0 2 0 1 1 3

9. Trond Sollied 2 0 2 0 1 1 7

10. Ton du Chatinier 2 1 0 1 4 2 5

Totaal 24 coaches


19/08/2010: Celtic - FC Utrecht 2 - 0

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Gurban Gurbanov 4 0 3 1 2 4 7

2. Sergei Borovsky 2 0 0 2 0 3 5

3. Guy Luzon 2 0 0 2 0 2 4

4. Alyaksey Baha 2 0 0 2 2 6 5

5. Sofronis Avgousti 2 0 0 2 0 7 3

6. Barak Bakhar 2 0 0 2 0 6 4 1

7. Rade Vesovic 2 0 0 2 0 14 4

8. Thomas Doll 2 0 1 1 0 2 8

9. Paul Gludovatz 2 0 1 1 0 5 4

10. László Bölöni 2 0 1 1 2 5 8 3

Totaal 37 coaches

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Groepsfase 2 - W1 2 0 1 1 2 4 4

2. Groepsfase 2 - W5 2 0 1 1 2 4 4

3. Groepsfase 2 - W4 2 0 2 0 0 0 2

4. Groepsfase 2 - W6 2 0 2 0 1 1 2

5. Groepsfase 1 - W4 10 1 3 6 10 20 22 4

6. Beslissingswedstrijd kwartfinale 2 1 0 1 5 3

7. Groepsfase 2 - W3 2 1 1 0 3 2 4

8. Beslissingswedstrijd 2e ronde 1 1 0 0 1 0

9. Groepsfase 1 - W2 10 2 2 6 9 18 17 1

10. Groepsfase 1 - W6 10 2 3 5 9 13 19 2

Totaal 43 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Generali Arena 2 0 0 2 1 5 4

2. Abe Lenstra Stadion 2 0 1 1 1 2 5

3. Tofig Bahramov Stadium 2 0 2 0 0 0 4

4. Valeri Lobanovskystadion 2 0 2 0 2 2 3

5. El Madrigal 1 0 0 1 1 6 2

6. San Siro 1 0 0 1 0 3 3

7. Olimp-2 1 0 0 1 1 4 1

8. Aker Stadion 1 0 0 1 0 2 1

9. Celtic Park 1 0 0 1 0 2 2

10. Jules Ottenstadion 1 0 0 1 0 2 2

Totaal 42 stadions

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Craig Thomson 2 0 0 2 1 7 5

2. Svein Oddvar Moen 2 0 0 2 0 7 2

3. Ivan Bebek 2 0 0 2 1 5 4

4. Michael Oliver 2 0 1 1 2 3 3

5. Eduardo Iturralde González 2 0 1 1 0 2 7

6. Peter Rasmussen 2 0 2 0 2 2 1

7. Milorad Mazic 1 0 0 1 1 4 1

8. Carlos del Cerro Grande 1 0 0 1 0 2 1

9. Antony Gautier 1 0 0 1 0 2 2 1

10. Felix Brych 1 0 0 1 1 3 1

Totaal 57 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Ruud Vormer 5 0 2 3

2. Donny Gorter 4 0 0 4 1

3. Kasper Dolberg 4 0 1 3

4. Amin Younes 4 0 1 3 1

5. Daryl Janmaat 4 0 2 2 1

6. Sekou Cissé 3 0 1 2

7. Kelvin Leerdam 3 0 1 2

8. Pele van Anholt 2 0 0 2

9. Samuel Armenteros 2 0 0 2

10. Filip Djuricic 2 0 0 2

11. Youssef El Akchaoui 2 0 0 2

12. Edwin de Graaf 2 0 0 2 1

13. Justin Kluivert 2 0 0 2 1

14. Joonas Kolkka 2 0 0 2

15. Arnold Kruiswijk 2 0 0 2

Totaal 381 spelers

Gesorteerd op aantal gewonnen (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Alexei Rios 4 0 0 4 3

2. Maksim Medvedev 4 0 3 1 1

3. Vüqar Nadirov 4 0 3 1 1

4. Rashad Sadygov 4 0 3 1

5. Admir Teli 3 0 2 1

6. Namiq Yusifov 3 0 2 1

7. Diego Aguirre 2 0 0 2

8. Dele Aiyenugba 2 0 0 2 2

9. Dražen Ajkovic 2 0 0 2

10. Itzik Azuz 2 0 0 2

Totaal 584 spelers

(Bron: Onbekend)
22/08/2013: Atromitos - AZ 1 - 3

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 20-aug kw. EL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

2. 20-aug kw. EL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

3. 20-aug kw. EL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

4. 20-aug kw. EL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

5. 20-aug kw. EL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

6. 27-aug kw. EL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

7. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

8. 27-aug kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

9. 27-aug kw. EL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

10. 27-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
11. 17-aug kw.CL 4VR Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

12. 19-aug kw. EL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

13. 19-aug kw. EL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

14. 19-aug kw. EL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

15. 19-aug kw. EL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

16. 25-aug kw.CL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

17. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

18. 26-aug kw. EL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

19. 26-aug kw. EL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

20. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
21. 16-aug kw.CL 4VR FC Twente SL Benfica 2 - 2

22. 18-aug kw. EL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

23. 18-aug kw. EL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

24. 24-aug kw.CL 4VR(r) SL Benfica FC Twente 3 - 1

25. 25-aug kw. EL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

26. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
27. 23-aug kw. EL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

28. 23-aug kw. EL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

29. 23-aug kw. EL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

30. 23-aug kw. EL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

31. 23-aug kw. EL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

32. 30-aug kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

33. 30-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

34. 30-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

35. 30-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

36. 30-aug kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
37. 20-aug kw.CL 4VR PSV AC Milan 1 - 1

38. 22-aug kw. EL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

39. 22-aug kw. EL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

40. 28-aug kw.CL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

41. 29-aug kw. EL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

42. 29-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
43. 21-aug kw. EL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

44. 21-aug kw. EL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

45. 21-aug kw. EL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

46. 21-aug kw. EL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

47. 28-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

48. 28-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

49. 28-aug kw. EL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

50. 28-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
51. 20-aug kw. EL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

52. 20-aug kw. EL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

53. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

54. 27-aug kw. EL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
55. 16-aug kw.CL 4VR Ajax FK Rostov 1 - 1

56. 18-aug kw. EL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

57. 24-aug kw.CL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

58. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
59. 16-aug kw. EL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

60. 17-aug kw. EL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

61. 24-aug kw. EL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

62. 24-aug kw. EL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
63. 21-aug kw.CL 4VR FK BATE Borisov PSV 2 - 3

64. 22-aug kw.CL 4VR Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

65. 28-aug kw.CL 4VR Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

66. 29-aug kw.CL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
67. 20-aug kw.CL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

68. 22-aug kw. EL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

69. 22-aug kw. EL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

70. 22-aug kw. EL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

71. 28-aug kw.CL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

72. 29-aug kw. EL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

73. 29-aug kw. EL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

74. 29-aug kw. EL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
75. 01-okt kw. EL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
20-aug kw. EL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. EL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. EL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. EL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. EL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. EL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. EL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17-aug kw.CL Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

19-aug kw. EL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. EL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. EL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. EL AZ FC Aktobe 2 - 0

25-aug kw.CL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

26-aug kw. EL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. EL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. EL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. EL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
16-aug kw.CL FC Twente SL Benfica 2 - 2

18-aug kw. EL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. EL Aalesunds FK AZ 2 - 1

24-aug kw.CL SL Benfica FC Twente 3 - 1

25-aug kw. EL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. EL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
23-aug kw. EL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. EL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. EL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. EL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. EL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. EL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. EL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. EL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
20-aug kw.CL PSV AC Milan 1 - 1

22-aug kw. EL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. EL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

28-aug kw.CL AC Milan PSV 3 - 0

29-aug kw. EL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. EL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
21-aug kw. EL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. EL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. EL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. EL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. EL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. EL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
20-aug kw. EL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. EL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. EL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. EL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
16-aug kw.CL Ajax FK Rostov 1 - 1

18-aug kw. EL FK Vojvodina AZ 0 - 3

24-aug kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

25-aug kw. EL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
16-aug kw. EL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. EL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. EL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. EL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
21-aug kw.CL FK BATE Borisov PSV 2 - 3

22-aug kw.CL Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

28-aug kw.CL Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

29-aug kw.CL PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
20-aug kw.CL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

22-aug kw. EL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. EL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. EL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

28-aug kw.CL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

29-aug kw. EL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. EL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. EL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
01-okt kw. EL Rosenborg BK PSV 0 - 2



30/08/2012: Sparta Praag - Feyenoord 2 - 0

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

29/08/2018 kw.CL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

29/08/2018 kw.CL PSV FK BATE Borisov 3 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw.CL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw.CL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw.CL FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw.CL AC Milan PSV 3 - 0