Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
83 wedstrijden
Gewonnen: 36
Gelijk: 20
Verloren: 27
Voor: 142
Tegen: 96
Geel: 156
Rood: 5

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 14 6 5 3 20 13 28 2

2. FC Twente 8 2 4 2 12 11 10

3. PSV 19 13 3 3 46 9 24 1

4. sc Heerenveen 4 0 2 2 2 5 8

5. Feyenoord 12 5 2 5 21 16 21 1

6. AZ 16 7 2 7 27 21 37 1

7. Vitesse 2 1 1 0 5 4 12

8. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

9. NAC 2 0 0 2 2 9 5

10. FC Utrecht 4 2 0 2 5 4 8


Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. FK Qarabag 4 1 3 0 4 2 4

2. PAOK Saloniki 2 0 2 0 1 1 7

3. Dinamo Kiev 4 2 2 0 6 3 8

4. SL Benfica 4 0 2 2 4 7 6

5. Sparta Praag 4 0 2 2 4 8 6

6. SV Ried 2 1 1 0 5 0 1

7. Royal Antwerp FC 2 1 1 0 5 2 10

8. FK Vojvodina 2 1 1 0 3 0 4

9. APOEL Nicosia 2 1 1 0 2 0 7 1

10. RSC Anderlecht 2 1 1 0 5 4 12

Totaal 36 tegenstanders

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2014/2015 8 3 4 1 11 9 12

2. 2009/2010 10 5 3 2 15 12 15

3. 2016/2017 4 1 2 1 5 5 7

4. 2011/2012 6 2 2 2 15 7 4

5. 2019/2020 8 6 2 0 20 2 23 1

6. 2021/2022 8 3 2 3 14 12 26 1

7. 2018/2019 4 3 1 0 9 3 8

8. 2015/2016 4 2 1 1 5 3 10 1

9. 2013/2014 6 1 1 4 5 10 11 1

10. 2010/2011 10 5 1 4 16 9 16 1

Totaal 13 seizoenen

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
 
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kwal. UEFA Europa League 63 29 12 22 110 68 107 3

2. Kwal. UEFA Champions League 16 5 7 4 21 21 32 1

3. Kwal. UEFA Europa Conference League 4 2 1 1 11 7 17 1


Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Alfred Schreuder 2 0 2 0 1 1 3

2. Trond Sollied 2 0 2 0 1 1 7

3. Erik ten Hag 6 3 2 1 6 3 14 1

4. Fred Rutten 8 5 2 1 17 5 7 1

5. Frank de Boer 2 1 1 0 1 0 3 1

6. Thomas Letsch 2 1 1 0 5 4 12

7. Co Adriaanse 2 0 1 1 3 5 1

8. Peter Bosz 2 0 1 1 2 5 3

9. Ron Jans 2 0 1 1 2 4 3

10. Roger Schmidt 3 1 1 1 3 2 8

Totaal 26 coaches


26/08/2010: FC Aktobe - AZ 2 - 1

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Gurban Gurbanov 4 0 3 1 2 4 7

2. Fernando Santos 2 0 2 0 1 1 6

3. Vitezslav Lavicka 4 2 2 0 8 4 9

4. Jorge Jesus 4 2 2 0 7 4 10 1

5. Dmitri Kirichenko 2 1 1 0 5 2 9 1

6. Massimiliano Allegri 2 1 1 0 4 1 6

7. Nenad Lalatovic 2 0 1 1 0 3 3

8. Alyaksandr Khatskevich 2 0 1 1 1 3 5

9. Jaroslav Šilhavý 2 0 1 1 0 1 4

10. Craig Bellamy 2 0 1 1 4 5 5

Totaal 40 coaches

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 2e ronde 149 73 34 42 234 159 150 6

3. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

4. 2e ronde return 149 61 31 57 221 205 187 10

5. Kwartfinale 66 17 24 25 71 87 78 4

6. Groepsfase - W1 81 27 24 30 95 106 139 7

7. Groepsfase - W2 81 30 22 29 106 110 154 6

8. Groepsfase - W6 65 23 20 22 93 86 113 8

9. Groepsfase - W5 65 22 19 24 72 80 117 6

10. Groepsfase - W3 81 34 18 29 104 93 142 9

Totaal 43 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. De Grolsch Veste 5 2 3 0 11 6 7

2. Valeri Lobanovskystadion 2 0 2 0 2 2 3

3. Tofig Bahramov Stadium 2 0 2 0 0 0 4

4. Philips Stadion 9 7 2 0 28 1 10

5. Lotto Park 1 0 1 0 3 3 8

6. IJsseldelta Stadion 1 0 1 0 1 1 2

7. Stadio Toumba 1 0 1 0 1 1 2

8. Chance Arena 1 0 1 0 0 0 2 1

9. Keine Sorgen Arena 1 0 1 0 0 0 1

10. Olimpiyskiy Stadium 1 0 1 0 0 0 2

Totaal 45 stadions

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Peter Rasmussen 2 0 2 0 2 2 1

2. William Collum 3 1 2 0 6 2 5

3. Duje Strukan 1 0 1 0 3 3 8

4. Massimo Busacca 1 0 1 0 1 1 1

5. Cüneyt Çakir 1 0 1 0 1 1 1

6. Pawel Gil 1 0 1 0 1 1 2

7. Srdjan Jovanovic 1 0 1 0 1 1 4

8. Paolo Mazzoleni 1 0 1 0 1 1

9. Alexandru Deaconu 1 0 1 0 0 0 1

10. Manuel Gräfe 1 0 1 0 0 0 3

Totaal 63 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Hakim Ziyech 8 2 4 2 1 1

2. Riechedly Bazoer 6 2 3 1 2 1

3. Joël Veltman 8 2 3 3 4

4. Michel Breuer 2 0 2 0 1

5. Torgeir Børven 2 0 2 0

6. Michael Dingsdag 2 0 2 0 1

7. Kyle Ebecilio 2 0 2 0

8. Shadrach Eghan 2 0 2 0

9. Christian Grindheim 2 0 2 0

10. Paulo Henrique 2 0 2 0 1 1

11. Bonaventure Kalou 2 0 2 0

12. Gerry Koning 2 0 2 0 1

13. Kasper Kusk 2 0 2 0 1

14. Darryl Lachman 2 0 2 0

15. Martin Lejsal 2 0 2 0 1

Totaal 423 spelers

Gesorteerd op aantal keren gelijk (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Maksim Medvedev 4 0 3 1 1

2. Vüqar Nadirov 4 0 3 1 1

3. Rashad Sadygov 4 0 3 1

4. Ansi Agolli 2 0 2 0

5. Richard Almeida 2 0 2 0

6. Ilias Anastasakos 2 0 2 0

7. Kostas Chalkias 2 0 2 0 1

8. Bruno Cirillo 2 0 2 0 1

9. Danilo Dias 2 0 2 0

10. Lucio Filomeno 2 0 2 0

Totaal 652 spelers

(Bron: Onbekend)
22/08/2013: Atromitos - AZ 1 - 3

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 20-aug kw. UEL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

2. 20-aug kw. UEL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

3. 20-aug kw. UEL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

4. 20-aug kw. UEL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

5. 20-aug kw. UEL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

6. 27-aug kw. UEL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

7. 27-aug kw. UEL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

8. 27-aug kw. UEL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

9. 27-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

10. 27-aug kw. UEL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
11. 17-aug kw. UCL 4VR Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

12. 19-aug kw. UEL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

13. 19-aug kw. UEL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

14. 19-aug kw. UEL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

15. 19-aug kw. UEL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

16. 25-aug kw. UCL 4VR(r) Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

17. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

18. 26-aug kw. UEL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

19. 26-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

20. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
21. 16-aug kw. UCL 4VR FC Twente SL Benfica 2 - 2

22. 18-aug kw. UEL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

23. 18-aug kw. UEL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

24. 24-aug kw. UCL 4VR(r) SL Benfica FC Twente 3 - 1

25. 25-aug kw. UEL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

26. 25-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
27. 23-aug kw. UEL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

28. 23-aug kw. UEL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

29. 23-aug kw. UEL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

30. 23-aug kw. UEL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

31. 23-aug kw. UEL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

32. 30-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

33. 30-aug kw. UEL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

34. 30-aug kw. UEL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

35. 30-aug kw. UEL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

36. 30-aug kw. UEL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
37. 20-aug kw. UCL 4VR PSV AC Milan 1 - 1

38. 22-aug kw. UEL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

39. 22-aug kw. UEL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

40. 28-aug kw. UCL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

41. 29-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

42. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
43. 21-aug kw. UEL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

44. 21-aug kw. UEL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

45. 21-aug kw. UEL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

46. 21-aug kw. UEL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

47. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

48. 28-aug kw. UEL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

49. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

50. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
51. 20-aug kw. UEL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

52. 20-aug kw. UEL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

53. 27-aug kw. UEL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

54. 27-aug kw. UEL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
55. 16-aug kw. UCL 4VR Ajax FK Rostov 1 - 1

56. 18-aug kw. UEL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

57. 24-aug kw. UCL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

58. 25-aug kw. UEL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
59. 16-aug kw. UEL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

60. 17-aug kw. UEL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

61. 24-aug kw. UEL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

62. 24-aug kw. UEL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
63. 21-aug kw. UCL 4VR FK BATE Borisov PSV 2 - 3

64. 22-aug kw. UCL 4VR Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

65. 28-aug kw. UCL 4VR Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

66. 29-aug kw. UCL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
67. 20-aug kw. UCL 4VR APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

68. 22-aug kw. UEL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

69. 22-aug kw. UEL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

70. 22-aug kw. UEL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

71. 28-aug kw. UCL 4VR(r) Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

72. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

73. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

74. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
75. 01-okt kw. UEL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

2021/2022
76. 18-aug kw. UCL 4VR SL Benfica PSV 2 - 1

77. 18-aug kw. UEL 4VR Celtic AZ 2 - 0

78. 19-aug kw. UECL 4VR Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

79. 19-aug kw. UECL 4VR RSC Anderlecht Vitesse 3 - 3

80. 24-aug kw. UCL 4VR(r) PSV SL Benfica 0 - 0

81. 26-aug kw. UECL 4VR(r) IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

82. 26-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Celtic 2 - 1

83. 26-aug kw. UECL 4VR(r) Vitesse RSC Anderlecht 2 - 1

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
20-aug kw. UEL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. UEL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. UEL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. UEL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. UEL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. UEL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. UEL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. UEL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. UEL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. UEL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17-aug kw. UCL Dinamo Kiev Ajax 1 - 1

19-aug kw. UEL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. UEL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. UEL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. UEL AZ FC Aktobe 2 - 0

25-aug kw. UCL Ajax Dinamo Kiev 2 - 1

26-aug kw. UEL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. UEL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. UEL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. UEL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
16-aug kw. UCL FC Twente SL Benfica 2 - 2

18-aug kw. UEL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. UEL Aalesunds FK AZ 2 - 1

24-aug kw. UCL SL Benfica FC Twente 3 - 1

25-aug kw. UEL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. UEL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
23-aug kw. UEL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. UEL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. UEL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. UEL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. UEL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. UEL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. UEL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. UEL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. UEL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. UEL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
20-aug kw. UCL PSV AC Milan 1 - 1

22-aug kw. UEL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. UEL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

28-aug kw. UCL AC Milan PSV 3 - 0

29-aug kw. UEL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. UEL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
21-aug kw. UEL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. UEL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. UEL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. UEL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. UEL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. UEL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. UEL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. UEL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
20-aug kw. UEL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. UEL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. UEL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. UEL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
16-aug kw. UCL Ajax FK Rostov 1 - 1

18-aug kw. UEL FK Vojvodina AZ 0 - 3

24-aug kw. UCL FK Rostov Ajax 4 - 1

25-aug kw. UEL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
16-aug kw. UEL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. UEL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. UEL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. UEL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
21-aug kw. UCL FK BATE Borisov PSV 2 - 3

22-aug kw. UCL Ajax Dinamo Kiev 3 - 1

28-aug kw. UCL Dinamo Kiev Ajax 0 - 0

29-aug kw. UCL PSV FK BATE Borisov 3 - 0

2019/2020
20-aug kw. UCL APOEL Nicosia Ajax 0 - 0

22-aug kw. UEL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. UEL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. UEL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

28-aug kw. UCL Ajax APOEL Nicosia 2 - 0

29-aug kw. UEL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. UEL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. UEL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
01-okt kw. UEL Rosenborg BK PSV 0 - 2

2021/2022
18-aug kw. UCL SL Benfica PSV 2 - 1

18-aug kw. UEL Celtic AZ 2 - 0

19-aug kw. UECL Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

19-aug kw. UECL RSC Anderlecht Vitesse 3 - 3

24-aug kw. UCL PSV SL Benfica 0 - 0

26-aug kw. UECL IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

26-aug kw. UEL AZ Celtic 2 - 1

26-aug kw. UECL Vitesse RSC Anderlecht 2 - 1



18/08/2011: Aalesunds FK - AZ 2 - 1

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. UEL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

19/08/2021 kw. UECL 4VR Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

29/08/2018 kw. UCL 4VR(r) PSV FK BATE Borisov 3 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. UEL PSV FK Zeta 9 - 0

19/08/2021 kw. UECL Feyenoord IF Elfsborg 5 - 0

29/08/2018 kw. UCL PSV FK BATE Borisov 3 - 0


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
4e voorronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. UEL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. UEL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw. UCL 4VR(r) FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw. UCL 4VR(r) AC Milan PSV 3 - 0

26/08/2021 kw. UECL 4VR(r) IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. UEL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. UEL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

24/08/2016 kw. UCL FK Rostov Ajax 4 - 1

28/08/2013 kw. UCL AC Milan PSV 3 - 0

26/08/2021 kw. UECL IF Elfsborg Feyenoord 3 - 1