Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
511 wedstrijden
Gewonnen: 178
Gelijk: 142
Verloren: 191
Voor: 629
Tegen: 669
Geel: 921
Rood: 53

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 131 55 37 39 180 139 239 14

2. AZ 67 25 25 17 98 82 116 7

3. FC Groningen 6 0 2 4 2 8 8 1

4. FC Twente 28 9 10 9 38 42 47 1

5. FC Utrecht 10 0 5 5 7 14 17 1

6. Feyenoord 75 22 20 33 78 109 160 9

7. NEC 4 2 0 2 6 5 4

8. PSV 147 55 32 60 177 202 250 15

9. sc Heerenveen 28 7 7 14 27 41 47 3

10. Vitesse 9 3 2 4 9 12 18 1

11. Willem II 6 0 2 4 7 15 15 1


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1. FC Kaiserslautern 2 0 0 2 2 5 6 1

2. 1. FC Kosice 2 2 0 0 3 0 3

3. 1. FC Nürnberg 1 0 0 1 1 2 3

4. 1. FC Union Berlin 1 1 0 0 3 1

5. AC Milan 13 4 4 5 11 11 15

6. AEK Athene 6 6 0 0 12 1 10

7. AIK Solna 2 0 1 1 1 2 1

8. AJ Auxerre 7 4 1 2 10 5 11 1

9. Amica Wronki 1 1 0 0 3 1

10. APOEL Nicosia 2 1 1 0 5 1 4

Totaal 153 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1992/1993 6 0 1 5 4 13 8 1

2. 1994/1995 6 4 2 0 9 2 4

3. 1995/1996 6 5 1 0 15 1 8

4. 1996/1997 6 4 0 2 8 4 7

5. 1997/1998 12 5 3 4 17 18 26 2

6. 1998/1999 12 4 2 6 14 17 29 1

7. 1999/2000 24 4 10 10 26 38 46 3

8. 2000/2001 12 4 1 7 12 18 19 2

9. 2001/2002 12 3 3 6 13 23 15 3

10. 2002/2003 24 5 12 7 21 26 62 3

Totaal 29 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Champions League 261 83 68 110 303 362 466 30

2. UEFA Cup 64 25 12 27 76 84 123 5

3. UEFA Europa Conference League 9 6 2 1 13 6 16

4. UEFA Europa League 177 64 60 53 237 217 316 18


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Co Adriaanse 16 7 3 6 27 25 29 1

2. Dick Advocaat 25 7 10 8 32 32 53 4

3. Marco van Basten 4 2 1 1 5 4 4

4. Mario Been 4 2 0 2 6 5 4

5. Leo Beenhakker 14 5 7 2 17 13 25 1

6. Danny Blind 6 3 2 1 10 6 8

7. Frank de Boer 31 8 11 12 35 46 52 3

8. Mark van Bommel 12 2 4 6 15 25 21

9. Foeke Booy 4 0 0 4 2 7 7 1

10. Peter Bosz 6 4 2 0 11 6 16 1

Totaal 46 coaches


03/11/1999: Valencia CF - PSV 1 - 0

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Tony Adams 1 1 0 0 3 0

2. Dick Advocaat 5 4 1 0 8 2 8

3. Javier Aguirre 1 1 0 0 3 0 2

4. Imanol Alguacil 3 1 2 0 3 2 7

5. Massimiliano Allegri 4 0 3 1 2 4 11 1

6. Andreas Alm 2 1 1 0 2 1 3

7. Ignacio Ambríz 1 1 0 0 2 1

8. Ruben Amorim 1 0 0 1 1 5 3

9. Yannis Anastasiou 2 0 1 1 3 4 7

10. Carlo Ancelotti 7 5 1 1 11 4 6 2

Totaal 235 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 149 73 34 42 234 159 150 6

6. 2e ronde return 149 61 31 57 221 205 187 10

7. 2e voorronde 23 9 9 5 48 25 31 3

8. 2e voorronde return 21 14 3 4 47 21 33 3

9. 3e ronde 60 22 10 28 67 75 76 1

10. 3e ronde return 60 27 7 26 80 75 80 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Abe Lenstra Stadion 14 6 1 7 17 17 18

2. AFAS Stadion 19 9 6 4 31 19 30 2

3. Aker Stadion 1 0 1 0 1 1 4

4. Ali Sami Yen 1 0 0 1 0 2 2

5. Allianz Arena 2 0 1 1 2 5 2

6. Allianz Riviera 1 0 0 1 0 3 1

7. Amsterdam ArenA 49 22 13 14 68 55 76 6

8. Anfield 4 0 1 3 1 6 3

9. Apostolos Nikolaidis 4 3 0 1 7 7 7 1

10. Arena Khimki 2 0 0 2 2 4 5 1

Totaal 163 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Mohammed Al-Hakim 1 1 0 0 2 0

2. Emir Aleckovic 1 0 1 0 1 1 1

3. Yevhen Aranovskiy 5 1 2 2 6 8 12 3

4. Tony Asumaa 3 1 0 2 2 5 4

5. Martin Atkinson 3 1 1 1 5 2 6

6. Stuart Attwell 1 0 1 0 3 3 3

7. Fýrat Aydýnus 1 1 0 0 3 0 5

8. Deniz Aytekin 3 1 1 1 3 3 6

9. Cristian Balaj 2 1 0 1 4 3

10. Luca Banti 2 0 2 0 3 3 1

Totaal 247 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Yassine Abdellaoui 2 0 0 2 1

2. Stanley Aborah 1 1 0 0

3. Zakaria Aboukhlal 8 3 3 2

4. Eric Addo 13 7 1 5 2

5. Berry van Aerle 3 0 0 3

6. Ibrahim Afellay 28 16 5 7 1 2

7. Kemy Agustien 4 1 1 2 2

8. Ismaïl Aissati 14 5 5 4

9. Nashat Akram 3 2 1 0

10. Alcides 5 2 0 3

11. Toby Alderweireld 21 7 6 8 2

12. Alex 16 7 3 6 1 1 1

13. Mukhtar Ali 1 0 0 1

14. Jozy Altidore 6 1 5 0 2 1

15. Esteban Alvarado 11 4 7 0 9 2

Totaal 862 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Dani Abalo 1 1 0 0 1

2. Jacques Abardonado 1 0 1 0

3. Ignazio Abate 2 0 2 0

4. Christian Abbiati 3 0 3 0 2

5. Mohammed Abdellaoue 1 0 1 0

6. Shehu Abdullahi 1 0 0 1

7. Abel 1 1 0 0

8. Abelardo 1 0 1 0 1 1

9. Tammy Abraham 2 1 1 0 1

10. Mohammed Abu Fani 1 0 1 0

Totaal 3895 spelers

(Bron: Onbekend)
11/12/2014: Standard Luik - Feyenoord 0 - 3

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1992/1993
1. 25-nov UCL G-W1 FC Porto PSV 2 - 2

2. 09-dec UCL G-W2 PSV AC Milan 1 - 2

3. 03-mrt UCL G-W3 PSV IFK Göteborg 1 - 3

4. 17-mrt UCL G-W4 IFK Göteborg PSV 3 - 0

5. 07-apr UCL G-W5 PSV FC Porto 0 - 1

6. 21-apr UCL G-W6 AC Milan PSV 2 - 0

1994/1995
7. 14-sep UCL G-W1 Ajax AC Milan 2 - 0

8. 28-sep UCL G-W2 AEK Athene Ajax 1 - 2

9. 19-okt UCL G-W3 SV Casino Salzburg Ajax 0 - 0

10. 02-nov UCL G-W4 Ajax SV Casino Salzburg 1 - 1

11. 23-nov UCL G-W5 AC Milan Ajax 0 - 2

12. 07-dec UCL G-W6 Ajax AEK Athene 2 - 0

1995/1996
13. 13-sep UCL G-W1 Ajax Real Madrid 1 - 0

14. 27-sep UCL G-W2 Ferencváros Ajax 1 - 5

15. 18-okt UCL G-W3 Ajax Grasshopper Club Zürich 3 - 0

16. 01-nov UCL G-W4 Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 0

17. 22-nov UCL G-W5 Real Madrid Ajax 0 - 2

18. 06-dec UCL G-W6 Ajax Ferencváros 4 - 0

1996/1997
19. 11-sep UCL G-W1 AJ Auxerre Ajax 0 - 1

20. 25-sep UCL G-W2 Ajax Grasshopper Club Zürich 0 - 1

21. 16-okt UCL G-W3 Ajax Rangers 4 - 1

22. 31-okt UCL G-W4 Rangers Ajax 0 - 1

23. 20-nov UCL G-W5 Ajax AJ Auxerre 1 - 2

24. 04-dec UCL G-W6 Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 1

1997/1998
25. 17-sep UCL G-W1 Juventus Feyenoord 5 - 1

26. 17-sep UCL G-W1 PSV Dinamo Kiev 1 - 3

27. 01-okt UCL G-W2 Feyenoord 1. FC Kosice 2 - 0

28. 01-okt UCL G-W2 FC Barcelona PSV 2 - 2

29. 22-okt UCL G-W3 Manchester United Feyenoord 2 - 1

30. 22-okt UCL G-W3 PSV Newcastle United 1 - 0

31. 05-nov UCL G-W4 Feyenoord Manchester United 1 - 3

32. 05-nov UCL G-W4 Newcastle United PSV 0 - 2

33. 26-nov UCL G-W5 Feyenoord Juventus 2 - 0

34. 27-nov UCL G-W5 Dinamo Kiev PSV 1 - 1

35. 10-dec UCL G-W6 1. FC Kosice Feyenoord 0 - 1

36. 10-dec UCL G-W6 PSV FC Barcelona 2 - 2

1998/1999
37. 16-sep UCL G-W1 Croatia Zagreb Ajax 0 - 0

38. 16-sep UCL G-W1 PSV HJK Helsinki 2 - 1

39. 30-sep UCL G-W2 Ajax FC Porto 2 - 1

40. 30-sep UCL G-W2 SL Benfica PSV 2 - 1

41. 21-okt UCL G-W3 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 0

42. 21-okt UCL G-W3 PSV 1. FC Kaiserslautern 1 - 2

43. 04-nov UCL G-W4 1. FC Kaiserslautern PSV 3 - 1

44. 04-nov UCL G-W4 Ajax Olympiakos Piraeus 2 - 0

45. 25-nov UCL G-W5 Ajax Croatia Zagreb 0 - 1

46. 25-nov UCL G-W5 HJK Helsinki PSV 1 - 3

47. 09-dec UCL G-W6 FC Porto Ajax 3 - 0

48. 09-dec UCL G-W6 PSV SL Benfica 2 - 2

1999/2000
49. 14-sep UCL G1-W1 Feyenoord Borussia Dortmund 1 - 1

50. 15-sep UCL G1-W1 FC Bayern München PSV 2 - 1

51. 15-sep UCL G1-W1 Willem II Spartak Moskou 1 - 3

52. 21-sep UCL G1-W2 PSV Valencia CF 1 - 1

53. 21-sep UCL G1-W2 Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

54. 22-sep UCL G1-W2 Rosenborg BK Feyenoord 2 - 2

55. 28-sep UCL G1-W3 PSV Rangers 0 - 1

56. 28-sep UCL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

57. 29-sep UCL G1-W3 Boavista Feyenoord 1 - 1

58. 19-okt UCL G1-W4 Feyenoord Boavista 1 - 1

59. 20-okt UCL G1-W4 Rangers PSV 4 - 1

60. 20-okt UCL G1-W4 Willem II Sparta Praag 3 - 4

61. 26-okt UCL G1-W5 PSV FC Bayern München 2 - 1

62. 26-okt UCL G1-W5 Spartak Moskou Willem II 1 - 1

63. 27-okt UCL G1-W5 Borussia Dortmund Feyenoord 1 - 1

64. 02-nov UCL G1-W6 Feyenoord Rosenborg BK 1 - 0

65. 03-nov UCL G1-W6 Valencia CF PSV 1 - 0

66. 03-nov UCL G1-W6 Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

67. 24-nov UCL G2-W1 Chelsea Feyenoord 3 - 1

68. 07-dec UCL G2-W2 Feyenoord Olympique Marseille 3 - 0

69. 29-feb UCL G2-W3 Lazio Roma Feyenoord 1 - 2

70. 08-mrt UCL G2-W4 Feyenoord Lazio Roma 0 - 0

71. 14-mrt UCL G2-W5 Feyenoord Chelsea 1 - 3

72. 22-mrt UCL G2-W6 Olympique Marseille Feyenoord 0 - 0

2000/2001
73. 12-sep UCL G1-W1 Olympique Lyon sc Heerenveen 3 - 1

74. 13-sep UCL G1-W1 PSV Dinamo Kiev 2 - 1

75. 19-sep UCL G1-W2 RSC Anderlecht PSV 1 - 0

76. 20-sep UCL G1-W2 sc Heerenveen Valencia CF 0 - 1

77. 26-sep UCL G1-W3 PSV Manchester United 3 - 1

78. 27-sep UCL G1-W3 Olympiakos Piraeus sc Heerenveen 2 - 0

79. 17-okt UCL G1-W4 sc Heerenveen Olympiakos Piraeus 1 - 0

80. 18-okt UCL G1-W4 Manchester United PSV 3 - 1

81. 24-okt UCL G1-W5 Dinamo Kiev PSV 0 - 1

82. 25-okt UCL G1-W5 sc Heerenveen Olympique Lyon 0 - 2

83. 07-nov UCL G1-W6 Valencia CF sc Heerenveen 1 - 1

84. 08-nov UCL G1-W6 PSV RSC Anderlecht 2 - 3

2001/2002
85. 11-sep UCL G1-W1 FC Nantes PSV 4 - 1

86. 18-sep UCL G1-W1 Spartak Moskou Feyenoord 2 - 2

87. 19-sep UCL G1-W2 PSV Galatasaray 3 - 1

88. 25-sep UCL G1-W2 Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

89. 26-sep UCL G1-W3 PSV Lazio Roma 1 - 0

90. 10-okt UCL G1-W3 Feyenoord FC Bayern München 2 - 2

91. 16-okt UCL G1-W4 Lazio Roma PSV 2 - 1

92. 17-okt UCL G1-W4 Feyenoord Sparta Praag 0 - 2

93. 23-okt UCL G1-W5 FC Bayern München Feyenoord 3 - 1

94. 24-okt UCL G1-W5 PSV FC Nantes 0 - 0

95. 30-okt UCL G1-W6 Galatasaray PSV 2 - 0

96. 31-okt UCL G1-W6 Feyenoord Spartak Moskou 2 - 1

2002/2003
97. 17-sep UCL G1-W1 Ajax Olympique Lyon 2 - 1

98. 17-sep UCL G1-W1 AJ Auxerre PSV 0 - 0

99. 18-sep UCL G1-W1 Feyenoord Juventus 1 - 1

100. 24-sep UCL G1-W2 Newcastle United Feyenoord 0 - 1

101. 25-sep UCL G1-W2 Internazionale Ajax 1 - 0

102. 25-sep UCL G1-W2 PSV Arsenal 0 - 4

103. 01-okt UCL G1-W3 Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 0

104. 02-okt UCL G1-W3 Rosenborg BK Ajax 0 - 0

105. 02-okt UCL G1-W3 PSV Borussia Dortmund 1 - 3

106. 22-okt UCL G1-W4 Ajax Rosenborg BK 1 - 1

107. 22-okt UCL G1-W4 Borussia Dortmund PSV 1 - 1

108. 23-okt UCL G1-W4 Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 0

109. 29-okt UCL G1-W5 Juventus Feyenoord 2 - 0

110. 30-okt UCL G1-W5 Olympique Lyon Ajax 0 - 2

111. 30-okt UCL G1-W5 PSV AJ Auxerre 3 - 0

112. 12-nov UCL G1-W6 Ajax Internazionale 1 - 2

113. 12-nov UCL G1-W6 Arsenal PSV 0 - 0

114. 13-nov UCL G1-W6 Feyenoord Newcastle United 2 - 3

115. 27-nov UCL G2-W1 Valencia CF Ajax 1 - 1

116. 10-dec UCL G2-W2 Ajax AS Roma 2 - 1

117. 18-feb UCL G2-W3 Arsenal Ajax 1 - 1

118. 26-feb UCL G2-W4 Ajax Arsenal 0 - 0

119. 11-mrt UCL G2-W5 Ajax Valencia CF 1 - 1

120. 19-mrt UCL G2-W6 AS Roma Ajax 1 - 1

2003/2004
121. 16-sep UCL G-W1 AC Milan Ajax 1 - 0

122. 17-sep UCL G-W1 PSV AS Monaco 1 - 2

123. 30-sep UCL G-W2 Deportivo La Coruña PSV 2 - 0

124. 01-okt UCL G-W2 Ajax Club Brugge 2 - 0

125. 21-okt UCL G-W3 AEK Athene PSV 0 - 1

126. 22-okt UCL G-W3 Ajax Celta de Vigo 1 - 0

127. 04-nov UCL G-W4 Celta de Vigo Ajax 3 - 2

128. 05-nov UCL G-W4 PSV AEK Athene 2 - 0

129. 25-nov UCL G-W5 AS Monaco PSV 1 - 1

130. 26-nov UCL G-W5 Ajax AC Milan 0 - 1

131. 09-dec UCL G-W6 Club Brugge Ajax 2 - 1

132. 10-dec UCL G-W6 PSV Deportivo La Coruña 3 - 2

2004/2005
133. 14-sep UCL G-W1 Arsenal PSV 1 - 0

134. 15-sep UCL G-W1 Ajax Juventus 0 - 1

135. 28-sep UCL G-W2 FC Bayern München Ajax 4 - 0

136. 29-sep UCL G-W2 PSV Panathinaikos 1 - 0

137. 19-okt UCL G-W3 Ajax Maccabi Tel Aviv 3 - 0

138. 20-okt UCL G-W3 Rosenborg BK PSV 1 - 2

139. 21-okt UEFA G-W1 Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

140. 21-okt UEFA G-W1 Feyenoord Heart of Midlothian 3 - 0

141. 21-okt UEFA G-W1 SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2

142. 02-nov UCL G-W4 PSV Rosenborg BK 1 - 0

143. 03-nov UCL G-W4 Maccabi Tel Aviv Ajax 2 - 1

144. 04-nov UEFA G-W2 FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

145. 04-nov UEFA G-W2 Ferencváros Feyenoord 1 - 1

146. 04-nov UEFA G-W1 AZ AJ Auxerre 2 - 0

147. 23-nov UCL G-W5 Juventus Ajax 1 - 0

148. 24-nov UCL G-W5 PSV Arsenal 1 - 1

149. 25-nov UEFA G-W3 Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

150. 25-nov UEFA G-W2 Amica Wronki AZ 1 - 3

151. 25-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

152. 01-dec UEFA G-W3 Feyenoord Schalke 04 2 - 1

153. 02-dec UEFA G-W3 AZ Rangers 1 - 0

154. 02-dec UEFA G-W3 Dinamo Zagreb sc Heerenveen 2 - 2

155. 07-dec UCL G-W6 Panathinaikos PSV 4 - 1

156. 08-dec UCL G-W6 Ajax FC Bayern München 2 - 2

157. 15-dec UEFA G-W4 Grazer AK AZ 2 - 0

158. 15-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen SK Beveren 1 - 0

159. 16-dec UEFA G-W4 FC Utrecht FK Austria Wien 1 - 2

160. 16-dec UEFA G-W4 FC Basel Feyenoord 1 - 0

2005/2006
161. 13-sep UCL G-W1 PSV Schalke 04 1 - 0

162. 14-sep UCL G-W1 Sparta Praag Ajax 1 - 1

163. 27-sep UCL G-W2 Ajax Arsenal 1 - 2

164. 28-sep UCL G-W2 Fenerbahçe PSV 3 - 0

165. 18-okt UCL G-W3 Ajax FC Thun 2 - 0

166. 19-okt UCL G-W3 AC Milan PSV 0 - 0

167. 20-okt UEFA G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

168. 20-okt UEFA G-W1 Dinamo Boekarest sc Heerenveen 0 - 0

169. 01-nov UCL G-W4 PSV AC Milan 1 - 0

170. 02-nov UCL G-W4 FC Thun Ajax 2 - 4

171. 03-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

172. 22-nov UCL G-W5 Ajax Sparta Praag 2 - 1

173. 23-nov UCL G-W5 Schalke 04 PSV 3 - 0

174. 24-nov UEFA G-W2 AZ Middlesbrough 0 - 0

175. 24-nov UEFA G-W3 Olympique Marseille sc Heerenveen 1 - 0

176. 30-nov UEFA G-W3 Litex Lovech AZ 0 - 2

177. 06-dec UCL G-W6 PSV Fenerbahçe 2 - 0

178. 07-dec UCL G-W6 Arsenal Ajax 0 - 0

179. 14-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

180. 15-dec UEFA G-W4 AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

2006/2007
181. 12-sep UCL G-W1 PSV Liverpool 0 - 0

182. 27-sep UCL G-W2 Girondins de Bordeaux PSV 0 - 1

183. 18-okt UCL G-W3 Galatasaray PSV 1 - 2

184. 19-okt UEFA G-W1 FC Basel Feyenoord 1 - 1

185. 19-okt UEFA G-W1 AZ Sporting Braga 3 - 0

186. 19-okt UEFA G-W1 CA Osasuna sc Heerenveen 0 - 0

187. 31-okt UCL G-W4 PSV Galatasaray 2 - 0

188. 02-nov UEFA G-W1 Ajax FK Austria Wien 3 - 0

189. 02-nov UEFA G-W2 Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

190. 02-nov UEFA G-W2 sc Heerenveen Odense BK 0 - 2

191. 22-nov UCL G-W5 Liverpool PSV 2 - 0

192. 23-nov UEFA G-W2 Sparta Praag Ajax 0 - 0

193. 23-nov UEFA G-W2 Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

194. 23-nov UEFA G-W3 Parma sc Heerenveen 2 - 1

195. 29-nov UEFA G-W3 AZ FC Slovan Liberec 2 - 2

196. 30-nov UEFA G-W3 Ajax RCD Espanyol 0 - 2

197. 30-nov UEFA G-W3 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

198. 05-dec UCL G-W6 PSV Girondins de Bordeaux 1 - 3

199. 13-dec UEFA G-W4 SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

200. 13-dec UEFA G-W4 Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

201. 14-dec UEFA G-W4 Sevilla AZ 1 - 2

202. 14-dec UEFA G-W4 sc Heerenveen RC Lens 1 - 0

2007/2008
203. 19-sep UCL G-W1 PSV CSKA Moskou 2 - 1

204. 02-okt UCL G-W2 Internazionale PSV 2 - 0

205. 23-okt UCL G-W3 PSV Fenerbahçe 0 - 0

206. 25-okt UEFA G-W1 Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

207. 07-nov UCL G-W4 Fenerbahçe PSV 2 - 0

208. 27-nov UCL G-W5 CSKA Moskou PSV 0 - 1

209. 29-nov UEFA G-W2 AZ Larissa 1 - 0

210. 05-dec UEFA G-W3 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

211. 12-dec UCL G-W6 PSV Internazionale 0 - 1

212. 20-dec UEFA G-W4 AZ Everton 2 - 3

2008/2009
213. 16-sep UCL G-W1 PSV Atlético Madrid 0 - 3

214. 01-okt UCL G-W2 Liverpool PSV 3 - 1

215. 22-okt UCL G-W3 PSV Olympique Marseille 2 - 0

216. 23-okt UEFA G-W1 Aston Villa Ajax 2 - 1

217. 23-okt UEFA G-W1 FC Twente Racing Santander 1 - 0

218. 23-okt UEFA G-W1 AS Nancy Feyenoord 3 - 0

219. 23-okt UEFA G-W1 Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

220. 23-okt UEFA G-W1 sc Heerenveen AC Milan 1 - 3

221. 04-nov UCL G-W4 Olympique Marseille PSV 3 - 0

222. 06-nov UEFA G-W2 Ajax MŠK Žilina 1 - 0

223. 06-nov UEFA G-W2 Manchester City FC Twente 3 - 2

224. 06-nov UEFA G-W2 Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

225. 06-nov UEFA G-W2 VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

226. 26-nov UCL G-W5 Atlético Madrid PSV 2 - 1

227. 27-nov UEFA G-W3 Hamburger SV Ajax 0 - 1

228. 27-nov UEFA G-W3 Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

229. 27-nov UEFA G-W2 NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

230. 03-dec UEFA G-W3 FC Twente Schalke 04 2 - 1

231. 03-dec UEFA G-W3 Spartak Moskou NEC 1 - 2

232. 04-dec UEFA G-W3 sc Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

233. 09-dec UCL G-W6 PSV Liverpool 1 - 3

234. 17-dec UEFA G-W4 Ajax SK Slavia Praag 2 - 2

235. 17-dec UEFA G-W4 Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

236. 17-dec UEFA G-W4 Portsmouth sc Heerenveen 3 - 0

237. 18-dec UEFA G-W4 Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

238. 18-dec UEFA G-W4 NEC Udinese 2 - 0

2009/2010
239. 16-sep UCL G-W1 Olympiakos Piraeus AZ 1 - 0

240. 17-sep UEL G-W1 Ajax FC Timisoara 0 - 0

241. 17-sep UEL G-W1 Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

242. 17-sep UEL G-W1 Sparta Praag PSV 2 - 2

243. 17-sep UEL G-W1 sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

244. 29-sep UCL G-W2 AZ Standard Luik 1 - 1

245. 01-okt UEL G-W2 RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

246. 01-okt UEL G-W2 FC Twente FC Steaua Boekarest 0 - 0

247. 01-okt UEL G-W2 PSV CFR Cluj 1 - 0

248. 01-okt UEL G-W2 FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

249. 20-okt UCL G-W3 AZ Arsenal 1 - 1

250. 22-okt UEL G-W3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

251. 22-okt UEL G-W3 FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

252. 22-okt UEL G-W3 PSV FC Kopenhagen 1 - 0

253. 22-okt UEL G-W3 Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

254. 04-nov UCL G-W4 Arsenal AZ 4 - 1

255. 05-nov UEL G-W4 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

256. 05-nov UEL G-W4 FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

257. 05-nov UEL G-W4 FC Kopenhagen PSV 1 - 1

258. 05-nov UEL G-W4 sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

259. 24-nov UCL G-W5 AZ Olympiakos Piraeus 0 - 0

260. 02-dec UEL G-W5 FC Timisoara Ajax 1 - 2

261. 02-dec UEL G-W5 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

262. 03-dec UEL G-W5 PSV Sparta Praag 1 - 0

263. 03-dec UEL G-W5 Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

264. 09-dec UCL G-W6 Standard Luik AZ 1 - 1

265. 16-dec UEL G-W6 CFR Cluj PSV 0 - 2

266. 16-dec UEL G-W6 sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

267. 17-dec UEL G-W6 Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

268. 17-dec UEL G-W6 FC Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

2010/2011
269. 14-sep UCL G-W1 FC Twente Internazionale 2 - 2

270. 15-sep UCL G-W1 Real Madrid Ajax 2 - 0

271. 16-sep UEL G-W1 Napoli FC Utrecht 0 - 0

272. 16-sep UEL G-W1 PSV Sampdoria 1 - 1

273. 16-sep UEL G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

274. 28-sep UCL G-W2 Ajax AC Milan 1 - 1

275. 29-sep UCL G-W2 Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

276. 30-sep UEL G-W2 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

277. 30-sep UEL G-W2 Metalist Charkov PSV 0 - 2

278. 30-sep UEL G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

279. 19-okt UCL G-W3 Ajax AJ Auxerre 2 - 1

280. 20-okt UCL G-W3 FC Twente Werder Bremen 1 - 1

281. 21-okt UEL G-W3 FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

282. 21-okt UEL G-W3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

283. 21-okt UEL G-W3 AZ Dinamo Kiev 1 - 2

284. 02-nov UCL G-W4 Werder Bremen FC Twente 0 - 2

285. 03-nov UCL G-W4 AJ Auxerre Ajax 2 - 1

286. 04-nov UEL G-W4 FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

287. 04-nov UEL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

288. 04-nov UEL G-W4 Dinamo Kiev AZ 2 - 0

289. 23-nov UCL G-W5 Ajax Real Madrid 0 - 4

290. 24-nov UCL G-W5 Internazionale FC Twente 1 - 0

291. 01-dec UEL G-W5 Sampdoria PSV 1 - 2

292. 02-dec UEL G-W5 FC Utrecht Napoli 3 - 3

293. 02-dec UEL G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

294. 07-dec UCL G-W6 FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

295. 08-dec UCL G-W6 AC Milan Ajax 0 - 2

296. 15-dec UEL G-W6 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

297. 15-dec UEL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

298. 16-dec UEL G-W6 PSV Metalist Charkov 0 - 0

2011/2012
299. 14-sep UCL G-W1 Ajax Olympique Lyon 0 - 0

300. 15-sep UEL G-W1 PSV Legia Warschau 1 - 0

301. 15-sep UEL G-W1 AZ Malmö FF 4 - 1

302. 15-sep UEL G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

303. 27-sep UCL G-W2 Real Madrid Ajax 3 - 0

304. 29-sep UEL G-W2 Rapid Boekarest PSV 1 - 3

305. 29-sep UEL G-W2 Metalist Charkov AZ 1 - 1

306. 29-sep UEL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

307. 18-okt UCL G-W3 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

308. 20-okt UEL G-W3 Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

309. 20-okt UEL G-W3 AZ FK Austria Wien 2 - 2

310. 20-okt UEL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

311. 02-nov UCL G-W4 Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

312. 03-nov UEL G-W4 PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

313. 03-nov UEL G-W4 FK Austria Wien AZ 2 - 2

314. 03-nov UEL G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

315. 22-nov UCL G-W5 Olympique Lyon Ajax 0 - 0

316. 30-nov UEL G-W5 Legia Warschau PSV 0 - 3

317. 30-nov UEL G-W5 Malmö FF AZ 0 - 0

318. 01-dec UEL G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

319. 07-dec UCL G-W6 Ajax Real Madrid 0 - 3

320. 14-dec UEL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

321. 15-dec UEL G-W6 PSV Rapid Boekarest 2 - 1

322. 15-dec UEL G-W6 AZ Metalist Charkov 1 - 1

2012/2013
323. 18-sep UCL G-W1 Borussia Dortmund Ajax 1 - 0

324. 20-sep UEL G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

325. 20-sep UEL G-W1 FC Twente Hannover 96 2 - 2

326. 03-okt UCL G-W2 Ajax Real Madrid 1 - 4

327. 04-okt UEL G-W2 PSV Napoli 3 - 0

328. 04-okt UEL G-W2 Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

329. 24-okt UCL G-W3 Ajax Manchester City 3 - 1

330. 25-okt UEL G-W3 PSV AIK Solna 1 - 1

331. 25-okt UEL G-W3 Levante UD FC Twente 3 - 0

332. 06-nov UCL G-W4 Manchester City Ajax 2 - 2

333. 08-nov UEL G-W4 AIK Solna PSV 1 - 0

334. 08-nov UEL G-W4 FC Twente Levante UD 0 - 0

335. 21-nov UCL G-W5 Ajax Borussia Dortmund 1 - 4

336. 22-nov UEL G-W5 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

337. 22-nov UEL G-W5 Hannover 96 FC Twente 0 - 0

338. 04-dec UCL G-W6 Real Madrid Ajax 4 - 1

339. 06-dec UEL G-W6 Napoli PSV 1 - 3

340. 06-dec UEL G-W6 FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

2013/2014
341. 18-sep UCL G-W1 FC Barcelona Ajax 4 - 0

342. 19-sep UEL G-W1 PSV Ludogorets 0 - 2

343. 19-sep UEL G-W1 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

344. 01-okt UCL G-W2 Ajax AC Milan 1 - 1

345. 03-okt UEL G-W2 Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

346. 03-okt UEL G-W2 AZ PAOK Saloniki 1 - 1

347. 22-okt UCL G-W3 Celtic Ajax 2 - 1

348. 24-okt UEL G-W3 Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

349. 24-okt UEL G-W3 Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

350. 06-nov UCL G-W4 Ajax Celtic 1 - 0

351. 07-nov UEL G-W4 PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

352. 07-nov UEL G-W4 AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

353. 26-nov UCL G-W5 Ajax FC Barcelona 2 - 1

354. 28-nov UEL G-W5 Ludogorets PSV 2 - 0

355. 28-nov UEL G-W5 AZ Maccabi Haifa 2 - 0

356. 11-dec UCL G-W6 AC Milan Ajax 0 - 0

357. 12-dec UEL G-W6 PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

358. 12-dec UEL G-W6 PAOK Saloniki AZ 2 - 2

2014/2015
359. 17-sep UCL G-W1 Ajax Paris Saint-Germain 1 - 1

360. 18-sep UEL G-W1 PSV G.D. Estoril Praia 1 - 0

361. 18-sep UEL G-W1 Sevilla Feyenoord 2 - 0

362. 30-sep UCL G-W2 APOEL Nicosia Ajax 1 - 1

363. 02-okt UEL G-W2 Dinamo Moskou PSV 1 - 0

364. 02-okt UEL G-W2 Feyenoord Standard Luik 2 - 1

365. 21-okt UCL G-W3 FC Barcelona Ajax 3 - 1

366. 23-okt UEL G-W3 PSV Panathinaikos 1 - 1

367. 23-okt UEL G-W3 HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

368. 05-nov UCL G-W4 Ajax FC Barcelona 0 - 2

369. 06-nov UEL G-W4 Panathinaikos PSV 2 - 3

370. 06-nov UEL G-W4 Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

371. 25-nov UCL G-W5 Paris Saint-Germain Ajax 3 - 1

372. 27-nov UEL G-W5 G.D. Estoril Praia PSV 3 - 3

373. 27-nov UEL G-W5 Feyenoord Sevilla 2 - 0

374. 10-dec UCL G-W6 Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

375. 11-dec UEL G-W6 PSV Dinamo Moskou 0 - 1

376. 11-dec UEL G-W6 Standard Luik Feyenoord 0 - 3

2015/2016
377. 15-sep UCL G-W1 PSV Manchester United 2 - 1

378. 17-sep UEL G-W1 Ajax Celtic 2 - 2

379. 17-sep UEL G-W1 Partizan Belgrado AZ 3 - 2

380. 17-sep UEL G-W1 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

381. 30-sep UCL G-W2 CSKA Moskou PSV 3 - 2

382. 01-okt UEL G-W2 Molde FK Ajax 1 - 1

383. 01-okt UEL G-W2 AZ Athletic Bilbao 2 - 1

384. 01-okt UEL G-W2 Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

385. 21-okt UCL G-W3 VfL Wolfsburg PSV 2 - 0

386. 22-okt UEL G-W3 Fenerbahçe Ajax 1 - 0

387. 22-okt UEL G-W3 AZ FC Augsburg 0 - 1

388. 22-okt UEL G-W3 FC Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

389. 03-nov UCL G-W4 PSV VfL Wolfsburg 2 - 0

390. 05-nov UEL G-W4 Ajax Fenerbahçe 0 - 0

391. 05-nov UEL G-W4 FC Augsburg AZ 4 - 1

392. 05-nov UEL G-W4 FC Groningen FC Slovan Liberec 0 - 1

393. 25-nov UCL G-W5 Manchester United PSV 0 - 0

394. 26-nov UEL G-W5 Celtic Ajax 1 - 2

395. 26-nov UEL G-W5 AZ Partizan Belgrado 1 - 2

396. 26-nov UEL G-W5 Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

397. 08-dec UCL G-W6 PSV CSKA Moskou 2 - 1

398. 10-dec UEL G-W6 Ajax Molde FK 1 - 1

399. 10-dec UEL G-W6 Athletic Bilbao AZ 2 - 2

400. 10-dec UEL G-W6 FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
401. 13-sep UCL G-W1 PSV Atlético Madrid 0 - 1

402. 15-sep UEL G-W1 Feyenoord Manchester United 1 - 0

403. 15-sep UEL G-W1 AZ Dundalk FC 1 - 1

404. 15-sep UEL G-W1 Panathinaikos Ajax 1 - 2

405. 28-sep UCL G-W2 FK Rostov PSV 2 - 2

406. 29-sep UEL G-W2 Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

407. 29-sep UEL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

408. 29-sep UEL G-W2 Ajax Standard Luik 1 - 0

409. 19-okt UCL G-W3 FC Bayern München PSV 4 - 1

410. 20-okt UEL G-W3 Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

411. 20-okt UEL G-W3 AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

412. 20-okt UEL G-W3 Celta de Vigo Ajax 2 - 2

413. 01-nov UCL G-W4 PSV FC Bayern München 1 - 2

414. 03-nov UEL G-W4 Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

415. 03-nov UEL G-W4 Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

416. 03-nov UEL G-W4 Ajax Celta de Vigo 3 - 2

417. 23-nov UCL G-W5 Atlético Madrid PSV 2 - 0

418. 24-nov UEL G-W5 Manchester United Feyenoord 4 - 0

419. 24-nov UEL G-W5 Dundalk FC AZ 0 - 1

420. 24-nov UEL G-W5 Ajax Panathinaikos 2 - 0

421. 06-dec UCL G-W6 PSV FK Rostov 0 - 0

422. 08-dec UEL G-W6 Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

423. 08-dec UEL G-W6 AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

424. 08-dec UEL G-W6 Standard Luik Ajax 1 - 1

2017/2018
425. 13-sep UCL G-W1 Feyenoord Manchester City 0 - 4

426. 14-sep UEL G-W1 Vitesse Lazio Roma 2 - 3

427. 26-sep UCL G-W2 Napoli Feyenoord 3 - 1

428. 28-sep UEL G-W2 OGC Nice Vitesse 3 - 0

429. 17-okt UCL G-W3 Feyenoord Shakhtar Donetsk 1 - 2

430. 19-okt UEL G-W3 SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

431. 01-nov UCL G-W4 Shakhtar Donetsk Feyenoord 3 - 1

432. 02-nov UEL G-W4 Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

433. 21-nov UCL G-W5 Manchester City Feyenoord 1 - 0

434. 23-nov UEL G-W5 Lazio Roma Vitesse 1 - 1

435. 06-dec UCL G-W6 Feyenoord Napoli 2 - 1

436. 07-dec UEL G-W6 Vitesse OGC Nice 1 - 0

2018/2019
437. 18-sep UCL G-W1 FC Barcelona PSV 4 - 0

438. 19-sep UCL G-W1 Ajax AEK Athene 3 - 0

439. 02-okt UCL G-W2 FC Bayern München Ajax 1 - 1

440. 03-okt UCL G-W2 PSV Internazionale 1 - 2

441. 23-okt UCL G-W3 Ajax SL Benfica 1 - 0

442. 24-okt UCL G-W3 PSV Tottenham Hotspur 2 - 2

443. 06-nov UCL G-W4 Tottenham Hotspur PSV 2 - 1

444. 07-nov UCL G-W4 SL Benfica Ajax 1 - 1

445. 27-nov UCL G-W5 AEK Athene Ajax 0 - 2

446. 28-nov UCL G-W5 PSV FC Barcelona 1 - 2

447. 11-dec UCL G-W6 Internazionale PSV 1 - 1

448. 12-dec UCL G-W6 Ajax FC Bayern München 3 - 3

2019/2020
449. 17-sep UCL G-W1 Ajax LOSC Lille 3 - 0

450. 19-sep UEL G-W1 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

451. 19-sep UEL G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

452. 19-sep UEL G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

453. 02-okt UCL G-W2 Valencia CF Ajax 0 - 3

454. 03-okt UEL G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

455. 03-okt UEL G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

456. 03-okt UEL G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

457. 23-okt UCL G-W3 Ajax Chelsea 0 - 1

458. 24-okt UEL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

459. 24-okt UEL G-W3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

460. 24-okt UEL G-W3 PSV LASK 0 - 0

461. 05-nov UCL G-W4 Chelsea Ajax 4 - 4

462. 07-nov UEL G-W4 FK Astana AZ 0 - 5

463. 07-nov UEL G-W4 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

464. 07-nov UEL G-W4 LASK PSV 4 - 1

465. 27-nov UCL G-W5 LOSC Lille Ajax 0 - 2

466. 28-nov UEL G-W5 AZ Partizan Belgrado 2 - 2

467. 28-nov UEL G-W5 Feyenoord Rangers 2 - 2

468. 28-nov UEL G-W5 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

469. 10-dec UCL G-W6 Ajax Valencia CF 0 - 1

470. 12-dec UEL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

471. 12-dec UEL G-W6 FC Porto Feyenoord 3 - 2

472. 12-dec UEL G-W6 PSV Rosenborg BK 1 - 1

2020/2021
473. 21-okt UCL G-W1 Ajax Liverpool 0 - 1

474. 22-okt UEL G-W1 PSV Granada CF 1 - 2

475. 22-okt UEL G-W1 Napoli AZ 0 - 1

476. 22-okt UEL G-W1 Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

477. 27-okt UCL G-W2 Atalanta Bergamo Ajax 2 - 2

478. 29-okt UEL G-W2 Omonia Nicosia PSV 1 - 2

479. 29-okt UEL G-W2 AZ HNK Rijeka 4 - 1

480. 29-okt UEL G-W2 Feyenoord Wolfsberger AC 1 - 4

481. 03-nov UCL G-W3 FC Midtjylland Ajax 1 - 2

482. 05-nov UEL G-W3 PAOK Saloniki PSV 4 - 1

483. 05-nov UEL G-W3 Real Sociedad AZ 1 - 0

484. 05-nov UEL G-W3 Feyenoord CSKA Moskou 3 - 1

485. 25-nov UCL G-W4 Ajax FC Midtjylland 3 - 1

486. 26-nov UEL G-W4 PSV PAOK Saloniki 3 - 2

487. 26-nov UEL G-W4 AZ Real Sociedad 0 - 0

488. 26-nov UEL G-W4 CSKA Moskou Feyenoord 0 - 0

489. 01-dec UCL G-W5 Liverpool Ajax 1 - 0

490. 03-dec UEL G-W5 Granada CF PSV 0 - 1

491. 03-dec UEL G-W5 AZ Napoli 1 - 1

492. 03-dec UEL G-W5 Feyenoord Dinamo Zagreb 0 - 2

493. 09-dec UCL G-W6 Ajax Atalanta Bergamo 0 - 1

494. 10-dec UEL G-W6 PSV Omonia Nicosia 4 - 0

495. 10-dec UEL G-W6 HNK Rijeka AZ 2 - 1

496. 10-dec UEL G-W6 Wolfsberger AC Feyenoord 1 - 0

2021/2022
497. 14-sep UECL G-W1 Maccabi Haifa Feyenoord 0 - 0

498. 15-sep UCL G-W1 Sporting Lissabon Ajax 1 - 5

499. 16-sep UECL G-W1 NŠ Mura Vitesse 0 - 2

500. 16-sep UECL G-W1 Randers FC AZ 2 - 2

501. 16-sep UEL G-W1 PSV Real Sociedad 2 - 2

502. 28-sep UCL G-W2 Ajax Besiktas 2 - 0

503. 30-sep UECL G-W2 Vitesse Stade Rennais 1 - 2

504. 30-sep UECL G-W2 Feyenoord SK Slavia Praag 2 - 1

505. 30-sep UECL G-W2 AZ FK Jablonec 1 - 0

506. 30-sep UEL G-W2 SK Sturm Graz PSV 1 - 4

507. 19-okt UCL G-W3 Ajax Borussia Dortmund 4 - 0

508. 21-okt UECL G-W3 Vitesse Tottenham Hotspur 1 - 0

509. 21-okt UECL G-W3 Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1

510. 21-okt UECL G-W3 CFR Cluj AZ 0 - 1

511. 21-okt UEL G-W3 PSV AS Monaco 1 - 2

512. 03-nov UCL G-W4 Borussia Dortmund Ajax

513. 04-nov UECL G-W4 Tottenham Hotspur Vitesse

514. 04-nov UECL G-W4 1. FC Union Berlin Feyenoord

515. 04-nov UECL G-W4 AZ CFR Cluj

516. 04-nov UEL G-W4 AS Monaco PSV

517. 24-nov UCL G-W5 Besiktas Ajax

518. 25-nov UECL G-W5 Stade Rennais Vitesse

519. 25-nov UECL G-W5 SK Slavia Praag Feyenoord

520. 25-nov UECL G-W5 FK Jablonec AZ

521. 25-nov UEL G-W5 PSV SK Sturm Graz

522. 07-dec UCL G-W6 Ajax Sporting Lissabon

523. 09-dec UECL G-W6 Vitesse NŠ Mura

524. 09-dec UECL G-W6 Feyenoord Maccabi Haifa

525. 09-dec UECL G-W6 AZ Randers FC

526. 09-dec UEL G-W6 Real Sociedad PSV

datum soort thuis uit uitslag
1992/1993
25-nov UCL FC Porto PSV 2 - 2

09-dec UCL PSV AC Milan 1 - 2

03-mrt UCL PSV IFK Göteborg 1 - 3

17-mrt UCL IFK Göteborg PSV 3 - 0

07-apr UCL PSV FC Porto 0 - 1

21-apr UCL AC Milan PSV 2 - 0

1994/1995
14-sep UCL Ajax AC Milan 2 - 0

28-sep UCL AEK Athene Ajax 1 - 2

19-okt UCL SV Casino Salzburg Ajax 0 - 0

02-nov UCL Ajax SV Casino Salzburg 1 - 1

23-nov UCL AC Milan Ajax 0 - 2

07-dec UCL Ajax AEK Athene 2 - 0

1995/1996
13-sep UCL Ajax Real Madrid 1 - 0

27-sep UCL Ferencváros Ajax 1 - 5

18-okt UCL Ajax Grasshopper Club Zürich 3 - 0

01-nov UCL Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 0

22-nov UCL Real Madrid Ajax 0 - 2

06-dec UCL Ajax Ferencváros 4 - 0

1996/1997
11-sep UCL AJ Auxerre Ajax 0 - 1

25-sep UCL Ajax Grasshopper Club Zürich 0 - 1

16-okt UCL Ajax Rangers 4 - 1

31-okt UCL Rangers Ajax 0 - 1

20-nov UCL Ajax AJ Auxerre 1 - 2

04-dec UCL Grasshopper Club Zürich Ajax 0 - 1

1997/1998
17-sep UCL Juventus Feyenoord 5 - 1

17-sep UCL PSV Dinamo Kiev 1 - 3

01-okt UCL Feyenoord 1. FC Kosice 2 - 0

01-okt UCL FC Barcelona PSV 2 - 2

22-okt UCL Manchester United Feyenoord 2 - 1

22-okt UCL PSV Newcastle United 1 - 0

05-nov UCL Feyenoord Manchester United 1 - 3

05-nov UCL Newcastle United PSV 0 - 2

26-nov UCL Feyenoord Juventus 2 - 0

27-nov UCL Dinamo Kiev PSV 1 - 1

10-dec UCL 1. FC Kosice Feyenoord 0 - 1

10-dec UCL PSV FC Barcelona 2 - 2

1998/1999
16-sep UCL Croatia Zagreb Ajax 0 - 0

16-sep UCL PSV HJK Helsinki 2 - 1

30-sep UCL Ajax FC Porto 2 - 1

30-sep UCL SL Benfica PSV 2 - 1

21-okt UCL Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 0

21-okt UCL PSV 1. FC Kaiserslautern 1 - 2

04-nov UCL 1. FC Kaiserslautern PSV 3 - 1

04-nov UCL Ajax Olympiakos Piraeus 2 - 0

25-nov UCL Ajax Croatia Zagreb 0 - 1

25-nov UCL HJK Helsinki PSV 1 - 3

09-dec UCL FC Porto Ajax 3 - 0

09-dec UCL PSV SL Benfica 2 - 2

1999/2000
14-sep UCL Feyenoord Borussia Dortmund 1 - 1

15-sep UCL FC Bayern München PSV 2 - 1

15-sep UCL Willem II Spartak Moskou 1 - 3

21-sep UCL PSV Valencia CF 1 - 1

21-sep UCL Girondins de Bordeaux Willem II 3 - 2

22-sep UCL Rosenborg BK Feyenoord 2 - 2

28-sep UCL PSV Rangers 0 - 1

28-sep UCL Sparta Praag Willem II 4 - 0

29-sep UCL Boavista Feyenoord 1 - 1

19-okt UCL Feyenoord Boavista 1 - 1

20-okt UCL Rangers PSV 4 - 1

20-okt UCL Willem II Sparta Praag 3 - 4

26-okt UCL PSV FC Bayern München 2 - 1

26-okt UCL Spartak Moskou Willem II 1 - 1

27-okt UCL Borussia Dortmund Feyenoord 1 - 1

02-nov UCL Feyenoord Rosenborg BK 1 - 0

03-nov UCL Valencia CF PSV 1 - 0

03-nov UCL Willem II Girondins de Bordeaux 0 - 0

24-nov UCL Chelsea Feyenoord 3 - 1

07-dec UCL Feyenoord Olympique Marseille 3 - 0

29-feb UCL Lazio Roma Feyenoord 1 - 2

08-mrt UCL Feyenoord Lazio Roma 0 - 0

14-mrt UCL Feyenoord Chelsea 1 - 3

22-mrt UCL Olympique Marseille Feyenoord 0 - 0

2000/2001
12-sep UCL Olympique Lyon sc Heerenveen 3 - 1

13-sep UCL PSV Dinamo Kiev 2 - 1

19-sep UCL RSC Anderlecht PSV 1 - 0

20-sep UCL sc Heerenveen Valencia CF 0 - 1

26-sep UCL PSV Manchester United 3 - 1

27-sep UCL Olympiakos Piraeus sc Heerenveen 2 - 0

17-okt UCL sc Heerenveen Olympiakos Piraeus 1 - 0

18-okt UCL Manchester United PSV 3 - 1

24-okt UCL Dinamo Kiev PSV 0 - 1

25-okt UCL sc Heerenveen Olympique Lyon 0 - 2

07-nov UCL Valencia CF sc Heerenveen 1 - 1

08-nov UCL PSV RSC Anderlecht 2 - 3

2001/2002
11-sep UCL FC Nantes PSV 4 - 1

18-sep UCL Spartak Moskou Feyenoord 2 - 2

19-sep UCL PSV Galatasaray 3 - 1

25-sep UCL Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

26-sep UCL PSV Lazio Roma 1 - 0

10-okt UCL Feyenoord FC Bayern München 2 - 2

16-okt UCL Lazio Roma PSV 2 - 1

17-okt UCL Feyenoord Sparta Praag 0 - 2

23-okt UCL FC Bayern München Feyenoord 3 - 1

24-okt UCL PSV FC Nantes 0 - 0

30-okt UCL Galatasaray PSV 2 - 0

31-okt UCL Feyenoord Spartak Moskou 2 - 1

2002/2003
17-sep UCL Ajax Olympique Lyon 2 - 1

17-sep UCL AJ Auxerre PSV 0 - 0

18-sep UCL Feyenoord Juventus 1 - 1

24-sep UCL Newcastle United Feyenoord 0 - 1

25-sep UCL Internazionale Ajax 1 - 0

25-sep UCL PSV Arsenal 0 - 4

01-okt UCL Feyenoord Dinamo Kiev 0 - 0

02-okt UCL Rosenborg BK Ajax 0 - 0

02-okt UCL PSV Borussia Dortmund 1 - 3

22-okt UCL Ajax Rosenborg BK 1 - 1

22-okt UCL Borussia Dortmund PSV 1 - 1

23-okt UCL Dinamo Kiev Feyenoord 2 - 0

29-okt UCL Juventus Feyenoord 2 - 0

30-okt UCL Olympique Lyon Ajax 0 - 2

30-okt UCL PSV AJ Auxerre 3 - 0

12-nov UCL Ajax Internazionale 1 - 2

12-nov UCL Arsenal PSV 0 - 0

13-nov UCL Feyenoord Newcastle United 2 - 3

27-nov UCL Valencia CF Ajax 1 - 1

10-dec UCL Ajax AS Roma 2 - 1

18-feb UCL Arsenal Ajax 1 - 1

26-feb UCL Ajax Arsenal 0 - 0

11-mrt UCL Ajax Valencia CF 1 - 1

19-mrt UCL AS Roma Ajax 1 - 1

2003/2004
16-sep UCL AC Milan Ajax 1 - 0

17-sep UCL PSV AS Monaco 1 - 2

30-sep UCL Deportivo La Coruña PSV 2 - 0

01-okt UCL Ajax Club Brugge 2 - 0

21-okt UCL AEK Athene PSV 0 - 1

22-okt UCL Ajax Celta de Vigo 1 - 0

04-nov UCL Celta de Vigo Ajax 3 - 2

05-nov UCL PSV AEK Athene 2 - 0

25-nov UCL AS Monaco PSV 1 - 1

26-nov UCL Ajax AC Milan 0 - 1

09-dec UCL Club Brugge Ajax 2 - 1

10-dec UCL PSV Deportivo La Coruña 3 - 2

2004/2005
14-sep UCL Arsenal PSV 1 - 0

15-sep UCL Ajax Juventus 0 - 1

28-sep UCL FC Bayern München Ajax 4 - 0

29-sep UCL PSV Panathinaikos 1 - 0

19-okt UCL Ajax Maccabi Tel Aviv 3 - 0

20-okt UCL Rosenborg BK PSV 1 - 2

21-okt UEFA Real Zaragoza FC Utrecht 2 - 0

21-okt UEFA Feyenoord Heart of Midlothian 3 - 0

21-okt UEFA SL Benfica sc Heerenveen 4 - 2

02-nov UCL PSV Rosenborg BK 1 - 0

03-nov UCL Maccabi Tel Aviv Ajax 2 - 1

04-nov UEFA FC Utrecht Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

04-nov UEFA Ferencváros Feyenoord 1 - 1

04-nov UEFA AZ AJ Auxerre 2 - 0

23-nov UCL Juventus Ajax 1 - 0

24-nov UCL PSV Arsenal 1 - 1

25-nov UEFA Club Brugge FC Utrecht 1 - 0

25-nov UEFA Amica Wronki AZ 1 - 3

25-nov UEFA sc Heerenveen VfB Stuttgart 1 - 0

01-dec UEFA Feyenoord Schalke 04 2 - 1

02-dec UEFA AZ Rangers 1 - 0

02-dec UEFA Dinamo Zagreb sc Heerenveen 2 - 2

07-dec UCL Panathinaikos PSV 4 - 1

08-dec UCL Ajax FC Bayern München 2 - 2

15-dec UEFA Grazer AK AZ 2 - 0

15-dec UEFA sc Heerenveen SK Beveren 1 - 0

16-dec UEFA FC Utrecht FK Austria Wien 1 - 2

16-dec UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 0

2005/2006
13-sep UCL PSV Schalke 04 1 - 0

14-sep UCL Sparta Praag Ajax 1 - 1

27-sep UCL Ajax Arsenal 1 - 2

28-sep UCL Fenerbahçe PSV 3 - 0

18-okt UCL Ajax FC Thun 2 - 0

19-okt UCL AC Milan PSV 0 - 0

20-okt UEFA Dnipro Dnipropetrovsk AZ 1 - 2

20-okt UEFA Dinamo Boekarest sc Heerenveen 0 - 0

01-nov UCL PSV AC Milan 1 - 0

02-nov UCL FC Thun Ajax 2 - 4

03-nov UEFA sc Heerenveen CSKA Moskou 0 - 0

22-nov UCL Ajax Sparta Praag 2 - 1

23-nov UCL Schalke 04 PSV 3 - 0

24-nov UEFA AZ Middlesbrough 0 - 0

24-nov UEFA Olympique Marseille sc Heerenveen 1 - 0

30-nov UEFA Litex Lovech AZ 0 - 2

06-dec UCL PSV Fenerbahçe 2 - 0

07-dec UCL Arsenal Ajax 0 - 0

14-dec UEFA sc Heerenveen Levski Sofia 2 - 1

15-dec UEFA AZ Grasshopper Club Zürich 1 - 0

2006/2007
12-sep UCL PSV Liverpool 0 - 0

27-sep UCL Girondins de Bordeaux PSV 0 - 1

18-okt UCL Galatasaray PSV 1 - 2

19-okt UEFA FC Basel Feyenoord 1 - 1

19-okt UEFA AZ Sporting Braga 3 - 0

19-okt UEFA CA Osasuna sc Heerenveen 0 - 0

31-okt UCL PSV Galatasaray 2 - 0

02-nov UEFA Ajax FK Austria Wien 3 - 0

02-nov UEFA Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

02-nov UEFA sc Heerenveen Odense BK 0 - 2

22-nov UCL Liverpool PSV 2 - 0

23-nov UEFA Sparta Praag Ajax 0 - 0

23-nov UEFA Feyenoord Blackburn Rovers 0 - 0

23-nov UEFA Parma sc Heerenveen 2 - 1

29-nov UEFA AZ FC Slovan Liberec 2 - 2

30-nov UEFA Ajax RCD Espanyol 0 - 2

30-nov UEFA AS Nancy Feyenoord 3 - 0

05-dec UCL PSV Girondins de Bordeaux 1 - 3

13-dec UEFA SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

13-dec UEFA Feyenoord Wisla Krakau 3 - 1

14-dec UEFA Sevilla AZ 1 - 2

14-dec UEFA sc Heerenveen RC Lens 1 - 0

2007/2008
19-sep UCL PSV CSKA Moskou 2 - 1

02-okt UCL Internazionale PSV 2 - 0

23-okt UCL PSV Fenerbahçe 0 - 0

25-okt UEFA Zenit Sint-Petersburg AZ 1 - 1

07-nov UCL Fenerbahçe PSV 2 - 0

27-nov UCL CSKA Moskou PSV 0 - 1

29-nov UEFA AZ Larissa 1 - 0

05-dec UEFA 1. FC Nürnberg AZ 2 - 1

12-dec UCL PSV Internazionale 0 - 1

20-dec UEFA AZ Everton 2 - 3

2008/2009
16-sep UCL PSV Atlético Madrid 0 - 3

01-okt UCL Liverpool PSV 3 - 1

22-okt UCL PSV Olympique Marseille 2 - 0

23-okt UEFA Aston Villa Ajax 2 - 1

23-okt UEFA FC Twente Racing Santander 1 - 0

23-okt UEFA AS Nancy Feyenoord 3 - 0

23-okt UEFA Dinamo Zagreb NEC 3 - 2

23-okt UEFA sc Heerenveen AC Milan 1 - 3

04-nov UCL Olympique Marseille PSV 3 - 0

06-nov UEFA Ajax MŠK Žilina 1 - 0

06-nov UEFA Manchester City FC Twente 3 - 2

06-nov UEFA Feyenoord CSKA Moskou 1 - 3

06-nov UEFA VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

26-nov UCL Atlético Madrid PSV 2 - 1

27-nov UEFA Hamburger SV Ajax 0 - 1

27-nov UEFA Deportivo La Coruña Feyenoord 3 - 0

27-nov UEFA NEC Tottenham Hotspur 0 - 1

03-dec UEFA FC Twente Schalke 04 2 - 1

03-dec UEFA Spartak Moskou NEC 1 - 2

04-dec UEFA sc Heerenveen Sporting Braga 1 - 2

09-dec UCL PSV Liverpool 1 - 3

17-dec UEFA Ajax SK Slavia Praag 2 - 2

17-dec UEFA Feyenoord Lech Poznan 0 - 1

17-dec UEFA Portsmouth sc Heerenveen 3 - 0

18-dec UEFA Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

18-dec UEFA NEC Udinese 2 - 0

2009/2010
16-sep UCL Olympiakos Piraeus AZ 1 - 0

17-sep UEL Ajax FC Timisoara 0 - 0

17-sep UEL Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

17-sep UEL Sparta Praag PSV 2 - 2

17-sep UEL sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

29-sep UCL AZ Standard Luik 1 - 1

01-okt UEL RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

01-okt UEL FC Twente FC Steaua Boekarest 0 - 0

01-okt UEL PSV CFR Cluj 1 - 0

01-okt UEL FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

20-okt UCL AZ Arsenal 1 - 1

22-okt UEL Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

22-okt UEL FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

22-okt UEL PSV FC Kopenhagen 1 - 0

22-okt UEL Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

04-nov UCL Arsenal AZ 4 - 1

05-nov UEL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

05-nov UEL FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

05-nov UEL FC Kopenhagen PSV 1 - 1

05-nov UEL sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

24-nov UCL AZ Olympiakos Piraeus 0 - 0

02-dec UEL FC Timisoara Ajax 1 - 2

02-dec UEL FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

03-dec UEL PSV Sparta Praag 1 - 0

03-dec UEL Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

09-dec UCL Standard Luik AZ 1 - 1

16-dec UEL CFR Cluj PSV 0 - 2

16-dec UEL sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

17-dec UEL Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

17-dec UEL FC Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

2010/2011
14-sep UCL FC Twente Internazionale 2 - 2

15-sep UCL Real Madrid Ajax 2 - 0

16-sep UEL Napoli FC Utrecht 0 - 0

16-sep UEL PSV Sampdoria 1 - 1

16-sep UEL AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

28-sep UCL Ajax AC Milan 1 - 1

29-sep UCL Tottenham Hotspur FC Twente 4 - 1

30-sep UEL FC Utrecht Liverpool 0 - 0

30-sep UEL Metalist Charkov PSV 0 - 2

30-sep UEL FK BATE Borisov AZ 4 - 1

19-okt UCL Ajax AJ Auxerre 2 - 1

20-okt UCL FC Twente Werder Bremen 1 - 1

21-okt UEL FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

21-okt UEL Debreceni VSC PSV 1 - 2

21-okt UEL AZ Dinamo Kiev 1 - 2

02-nov UCL Werder Bremen FC Twente 0 - 2

03-nov UCL AJ Auxerre Ajax 2 - 1

04-nov UEL FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

04-nov UEL PSV Debreceni VSC 3 - 0

04-nov UEL Dinamo Kiev AZ 2 - 0

23-nov UCL Ajax Real Madrid 0 - 4

24-nov UCL Internazionale FC Twente 1 - 0

01-dec UEL Sampdoria PSV 1 - 2

02-dec UEL FC Utrecht Napoli 3 - 3

02-dec UEL FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

07-dec UCL FC Twente Tottenham Hotspur 3 - 3

08-dec UCL AC Milan Ajax 0 - 2

15-dec UEL Liverpool FC Utrecht 0 - 0

15-dec UEL AZ FK BATE Borisov 3 - 0

16-dec UEL PSV Metalist Charkov 0 - 0

2011/2012
14-sep UCL Ajax Olympique Lyon 0 - 0

15-sep UEL PSV Legia Warschau 1 - 0

15-sep UEL AZ Malmö FF 4 - 1

15-sep UEL Fulham FC Twente 1 - 1

27-sep UCL Real Madrid Ajax 3 - 0

29-sep UEL Rapid Boekarest PSV 1 - 3

29-sep UEL Metalist Charkov AZ 1 - 1

29-sep UEL FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

18-okt UCL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

20-okt UEL Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

20-okt UEL AZ FK Austria Wien 2 - 2

20-okt UEL Odense BK FC Twente 1 - 4

02-nov UCL Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

03-nov UEL PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

03-nov UEL FK Austria Wien AZ 2 - 2

03-nov UEL FC Twente Odense BK 3 - 2

22-nov UCL Olympique Lyon Ajax 0 - 0

30-nov UEL Legia Warschau PSV 0 - 3

30-nov UEL Malmö FF AZ 0 - 0

01-dec UEL FC Twente Fulham 1 - 0

07-dec UCL Ajax Real Madrid 0 - 3

14-dec UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

15-dec UEL PSV Rapid Boekarest 2 - 1

15-dec UEL AZ Metalist Charkov 1 - 1

2012/2013
18-sep UCL Borussia Dortmund Ajax 1 - 0

20-sep UEL Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

20-sep UEL FC Twente Hannover 96 2 - 2

03-okt UCL Ajax Real Madrid 1 - 4

04-okt UEL PSV Napoli 3 - 0

04-okt UEL Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

24-okt UCL Ajax Manchester City 3 - 1

25-okt UEL PSV AIK Solna 1 - 1

25-okt UEL Levante UD FC Twente 3 - 0

06-nov UCL Manchester City Ajax 2 - 2

08-nov UEL AIK Solna PSV 1 - 0

08-nov UEL FC Twente Levante UD 0 - 0

21-nov UCL Ajax Borussia Dortmund 1 - 4

22-nov UEL PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

22-nov UEL Hannover 96 FC Twente 0 - 0

04-dec UCL Real Madrid Ajax 4 - 1

06-dec UEL Napoli PSV 1 - 3

06-dec UEL FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

2013/2014
18-sep UCL FC Barcelona Ajax 4 - 0

19-sep UEL PSV Ludogorets 0 - 2

19-sep UEL Maccabi Haifa AZ 0 - 1

01-okt UCL Ajax AC Milan 1 - 1

03-okt UEL Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

03-okt UEL AZ PAOK Saloniki 1 - 1

22-okt UCL Celtic Ajax 2 - 1

24-okt UEL Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

24-okt UEL Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

06-nov UCL Ajax Celtic 1 - 0

07-nov UEL PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

07-nov UEL AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

26-nov UCL Ajax FC Barcelona 2 - 1

28-nov UEL Ludogorets PSV 2 - 0

28-nov UEL AZ Maccabi Haifa 2 - 0

11-dec UCL AC Milan Ajax 0 - 0

12-dec UEL PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

12-dec UEL PAOK Saloniki AZ 2 - 2

2014/2015
17-sep UCL Ajax Paris Saint-Germain 1 - 1

18-sep UEL PSV G.D. Estoril Praia 1 - 0

18-sep UEL Sevilla Feyenoord 2 - 0

30-sep UCL APOEL Nicosia Ajax 1 - 1

02-okt UEL Dinamo Moskou PSV 1 - 0

02-okt UEL Feyenoord Standard Luik 2 - 1

21-okt UCL FC Barcelona Ajax 3 - 1

23-okt UEL PSV Panathinaikos 1 - 1

23-okt UEL HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

05-nov UCL Ajax FC Barcelona 0 - 2

06-nov UEL Panathinaikos PSV 2 - 3

06-nov UEL Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

25-nov UCL Paris Saint-Germain Ajax 3 - 1

27-nov UEL G.D. Estoril Praia PSV 3 - 3

27-nov UEL Feyenoord Sevilla 2 - 0

10-dec UCL Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

11-dec UEL PSV Dinamo Moskou 0 - 1

11-dec UEL Standard Luik Feyenoord 0 - 3

2015/2016
15-sep UCL PSV Manchester United 2 - 1

17-sep UEL Ajax Celtic 2 - 2

17-sep UEL Partizan Belgrado AZ 3 - 2

17-sep UEL FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

30-sep UCL CSKA Moskou PSV 3 - 2

01-okt UEL Molde FK Ajax 1 - 1

01-okt UEL AZ Athletic Bilbao 2 - 1

01-okt UEL Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

21-okt UCL VfL Wolfsburg PSV 2 - 0

22-okt UEL Fenerbahçe Ajax 1 - 0

22-okt UEL AZ FC Augsburg 0 - 1

22-okt UEL FC Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

03-nov UCL PSV VfL Wolfsburg 2 - 0

05-nov UEL Ajax Fenerbahçe 0 - 0

05-nov UEL FC Augsburg AZ 4 - 1

05-nov UEL FC Groningen FC Slovan Liberec 0 - 1

25-nov UCL Manchester United PSV 0 - 0

26-nov UEL Celtic Ajax 1 - 2

26-nov UEL AZ Partizan Belgrado 1 - 2

26-nov UEL Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

08-dec UCL PSV CSKA Moskou 2 - 1

10-dec UEL Ajax Molde FK 1 - 1

10-dec UEL Athletic Bilbao AZ 2 - 2

10-dec UEL FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
13-sep UCL PSV Atlético Madrid 0 - 1

15-sep UEL Feyenoord Manchester United 1 - 0

15-sep UEL AZ Dundalk FC 1 - 1

15-sep UEL Panathinaikos Ajax 1 - 2

28-sep UCL FK Rostov PSV 2 - 2

29-sep UEL Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

29-sep UEL Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

29-sep UEL Ajax Standard Luik 1 - 0

19-okt UCL FC Bayern München PSV 4 - 1

20-okt UEL Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

20-okt UEL AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

20-okt UEL Celta de Vigo Ajax 2 - 2

01-nov UCL PSV FC Bayern München 1 - 2

03-nov UEL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

03-nov UEL Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

03-nov UEL Ajax Celta de Vigo 3 - 2

23-nov UCL Atlético Madrid PSV 2 - 0

24-nov UEL Manchester United Feyenoord 4 - 0

24-nov UEL Dundalk FC AZ 0 - 1

24-nov UEL Ajax Panathinaikos 2 - 0

06-dec UCL PSV FK Rostov 0 - 0

08-dec UEL Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

08-dec UEL AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

08-dec UEL Standard Luik Ajax 1 - 1

2017/2018
13-sep UCL Feyenoord Manchester City 0 - 4

14-sep UEL Vitesse Lazio Roma 2 - 3

26-sep UCL Napoli Feyenoord 3 - 1

28-sep UEL OGC Nice Vitesse 3 - 0

17-okt UCL Feyenoord Shakhtar Donetsk 1 - 2

19-okt UEL SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

01-nov UCL Shakhtar Donetsk Feyenoord 3 - 1

02-nov UEL Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

21-nov UCL Manchester City Feyenoord 1 - 0

23-nov UEL Lazio Roma Vitesse 1 - 1

06-dec UCL Feyenoord Napoli 2 - 1

07-dec UEL Vitesse OGC Nice 1 - 0

2018/2019
18-sep UCL FC Barcelona PSV 4 - 0

19-sep UCL Ajax AEK Athene 3 - 0

02-okt UCL FC Bayern München Ajax 1 - 1

03-okt UCL PSV Internazionale 1 - 2

23-okt UCL Ajax SL Benfica 1 - 0

24-okt UCL PSV Tottenham Hotspur 2 - 2

06-nov UCL Tottenham Hotspur PSV 2 - 1

07-nov UCL SL Benfica Ajax 1 - 1

27-nov UCL AEK Athene Ajax 0 - 2

28-nov UCL PSV FC Barcelona 1 - 2

11-dec UCL Internazionale PSV 1 - 1

12-dec UCL Ajax FC Bayern München 3 - 3

2019/2020
17-sep UCL Ajax LOSC Lille 3 - 0

19-sep UEL Partizan Belgrado AZ 2 - 2

19-sep UEL Rangers Feyenoord 1 - 0

19-sep UEL PSV Sporting Lissabon 3 - 2

02-okt UCL Valencia CF Ajax 0 - 3

03-okt UEL AZ Manchester United 0 - 0

03-okt UEL Feyenoord FC Porto 2 - 0

03-okt UEL Rosenborg BK PSV 1 - 4

23-okt UCL Ajax Chelsea 0 - 1

24-okt UEL AZ FK Astana 6 - 0

24-okt UEL BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

24-okt UEL PSV LASK 0 - 0

05-nov UCL Chelsea Ajax 4 - 4

07-nov UEL FK Astana AZ 0 - 5

07-nov UEL Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

07-nov UEL LASK PSV 4 - 1

27-nov UCL LOSC Lille Ajax 0 - 2

28-nov UEL AZ Partizan Belgrado 2 - 2

28-nov UEL Feyenoord Rangers 2 - 2

28-nov UEL Sporting Lissabon PSV 4 - 0

10-dec UCL Ajax Valencia CF 0 - 1

12-dec UEL Manchester United AZ 4 - 0

12-dec UEL FC Porto Feyenoord 3 - 2

12-dec UEL PSV Rosenborg BK 1 - 1

2020/2021
21-okt UCL Ajax Liverpool 0 - 1

22-okt UEL PSV Granada CF 1 - 2

22-okt UEL Napoli AZ 0 - 1

22-okt UEL Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

27-okt UCL Atalanta Bergamo Ajax 2 - 2

29-okt UEL Omonia Nicosia PSV 1 - 2

29-okt UEL AZ HNK Rijeka 4 - 1

29-okt UEL Feyenoord Wolfsberger AC 1 - 4

03-nov UCL FC Midtjylland Ajax 1 - 2

05-nov UEL PAOK Saloniki PSV 4 - 1

05-nov UEL Real Sociedad AZ 1 - 0

05-nov UEL Feyenoord CSKA Moskou 3 - 1

25-nov UCL Ajax FC Midtjylland 3 - 1

26-nov UEL PSV PAOK Saloniki 3 - 2

26-nov UEL AZ Real Sociedad 0 - 0

26-nov UEL CSKA Moskou Feyenoord 0 - 0

01-dec UCL Liverpool Ajax 1 - 0

03-dec UEL Granada CF PSV 0 - 1

03-dec UEL AZ Napoli 1 - 1

03-dec UEL Feyenoord Dinamo Zagreb 0 - 2

09-dec UCL Ajax Atalanta Bergamo 0 - 1

10-dec UEL PSV Omonia Nicosia 4 - 0

10-dec UEL HNK Rijeka AZ 2 - 1

10-dec UEL Wolfsberger AC Feyenoord 1 - 0

2021/2022
14-sep UECL Maccabi Haifa Feyenoord 0 - 0

15-sep UCL Sporting Lissabon Ajax 1 - 5

16-sep UECL NŠ Mura Vitesse 0 - 2

16-sep UECL Randers FC AZ 2 - 2

16-sep UEL PSV Real Sociedad 2 - 2

28-sep UCL Ajax Besiktas 2 - 0

30-sep UECL Vitesse Stade Rennais 1 - 2

30-sep UECL Feyenoord SK Slavia Praag 2 - 1

30-sep UECL AZ FK Jablonec 1 - 0

30-sep UEL SK Sturm Graz PSV 1 - 4

19-okt UCL Ajax Borussia Dortmund 4 - 0

21-okt UECL Vitesse Tottenham Hotspur 1 - 0

21-okt UECL Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1

21-okt UECL CFR Cluj AZ 0 - 1

21-okt UEL PSV AS Monaco 1 - 2

03-nov UCL Borussia Dortmund Ajax

04-nov UECL Tottenham Hotspur Vitesse

04-nov UECL 1. FC Union Berlin Feyenoord

04-nov UECL AZ CFR Cluj

04-nov UEL AS Monaco PSV

24-nov UCL Besiktas Ajax

25-nov UECL Stade Rennais Vitesse

25-nov UECL SK Slavia Praag Feyenoord

25-nov UECL FK Jablonec AZ

25-nov UEL PSV SK Sturm Graz

07-dec UCL Ajax Sporting Lissabon

09-dec UECL Vitesse NŠ Mura

09-dec UECL Feyenoord Maccabi Haifa

09-dec UECL AZ Randers FC

09-dec UEL Real Sociedad PSV



17/12/2008: Ajax - SK Slavia Praag 2 - 2

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/2019 UEL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

27/09/1995 UCL G-W2 Ferencváros Ajax 1 - 5

15/09/2021 UCL G-W1 Sporting Lissabon Ajax 1 - 5

06/12/1995 UCL G-W6 Ajax Ferencváros 4 - 0

02/11/2011 UCL G-W4 Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

10/12/2014 UCL G-W6 Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

19/10/2021 UCL G-W3 Ajax Borussia Dortmund 4 - 0

02/11/2006 UEFA G-W2 Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

21/10/2004 UEFA G-W1 Feyenoord Heart of Midlothian 3 - 0

19/10/2006 UEFA G-W1 AZ Sporting Braga 3 - 0

02/11/2006 UEFA G-W1 Ajax FK Austria Wien 3 - 0

13/12/2006 UEFA G-W4 SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

21/10/2021 UECL G-W3 Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1

16/09/2021 UECL G-W1 NŠ Mura Vitesse 0 - 2

datum soort thuis uit uitslag
24/10/2019 UEL AZ FK Astana 6 - 0

27/09/1995 UCL Ferencváros Ajax 1 - 5

15/09/2021 UCL Sporting Lissabon Ajax 1 - 5

06/12/1995 UCL Ajax Ferencváros 4 - 0

02/11/2011 UCL Ajax Dinamo Zagreb 4 - 0

10/12/2014 UCL Ajax APOEL Nicosia 4 - 0

19/10/2021 UCL Ajax Borussia Dortmund 4 - 0

02/11/2006 UEFA Grasshopper Club Zürich AZ 2 - 5

21/10/2004 UEFA Feyenoord Heart of Midlothian 3 - 0

19/10/2006 UEFA AZ Sporting Braga 3 - 0

02/11/2006 UEFA Ajax FK Austria Wien 3 - 0

13/12/2006 UEFA SV Zulte Waregem Ajax 0 - 3

21/10/2021 UECL Feyenoord 1. FC Union Berlin 3 - 1

16/09/2021 UECL NŠ Mura Vitesse 0 - 2


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
Groepsfase
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
29/09/2016 UEL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

17/09/1997 UCL G-W1 Juventus Feyenoord 5 - 1

06/11/2008 UEFA G-W2 VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

28/09/1999 UCL G1-W3 Sparta Praag Willem II 4 - 0

25/09/2001 UCL G1-W2 Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

25/09/2002 UCL G1-W2 PSV Arsenal 0 - 4

28/09/2004 UCL G-W2 FC Bayern München Ajax 4 - 0

18/12/2008 UEFA G-W4 Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

23/11/2010 UCL G-W5 Ajax Real Madrid 0 - 4

18/09/2013 UCL G-W1 FC Barcelona Ajax 4 - 0

13/09/2017 UCL G-W1 Feyenoord Manchester City 0 - 4

18/09/2018 UCL G-W1 FC Barcelona PSV 4 - 0

30/09/2021 UECL G-W2 Vitesse Stade Rennais 1 - 2

datum soort thuis uit uitslag
29/09/2016 UEL Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

17/09/1997 UCL Juventus Feyenoord 5 - 1

06/11/2008 UEFA VfL Wolfsburg sc Heerenveen 5 - 1

28/09/1999 UCL Sparta Praag Willem II 4 - 0

25/09/2001 UCL Sparta Praag Feyenoord 4 - 0

25/09/2002 UCL PSV Arsenal 0 - 4

28/09/2004 UCL FC Bayern München Ajax 4 - 0

18/12/2008 UEFA Paris Saint-Germain FC Twente 4 - 0

23/11/2010 UCL Ajax Real Madrid 0 - 4

18/09/2013 UCL FC Barcelona Ajax 4 - 0

13/09/2017 UCL Feyenoord Manchester City 0 - 4

18/09/2018 UCL FC Barcelona PSV 4 - 0

30/09/2021 UECL Vitesse Stade Rennais 1 - 2