Tweet
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
398 wedstrijden
Gewonnen: 212
Gelijk: 73
Verloren: 113
Voor: 859
Tegen: 458
Geel: 335
Rood: 20

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. ADO 2 2 0 0 6 1 1

2. Ajax 66 37 12 17 167 59 46 1

3. AZ 8 5 2 1 16 12 11

4. AZ '67 10 7 2 1 32 5 1

5. DOS 14 4 3 7 23 36

6. DWS 6 4 1 1 9 7

7. FC Amsterdam 2 2 0 0 12 0

8. FC Den Haag 8 4 2 2 14 5 3 1

9. FC Groningen 16 7 3 6 23 17 17

10. FC Twente 34 15 6 13 53 49 33 4

11. FC Utrecht 20 10 3 7 33 28 28 2

12. Feyenoord 67 43 10 14 172 63 54 1

13. Fortuna '54 2 0 1 1 3 5

14. Fortuna Sittard 2 1 1 0 3 0 2

15. Go Ahead 2 0 0 2 0 7

16. Haarlem 2 1 1 0 5 4

17. NAC 6 2 1 3 3 9 4

18. NEC 6 2 2 2 5 5 12 3

19. PSV 51 28 11 12 126 51 38 3

20. Rapid JC 2 0 0 2 3 6

21. Roda JC 18 8 1 9 40 26 25 2

22. sc Heerenveen 13 8 2 3 31 17 15

23. Sparta 15 9 3 3 43 15 4 1

24. Stad Utrecht 2 2 0 0 5 3

25. Vitesse 18 9 5 4 23 16 36 1

26. Willem II 6 2 1 3 9 12 6


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1. FC Dynamo Dresden 2 1 1 0 2 0 1

2. 1. FC Magdeburg 2 0 1 1 0 2

3. 1. FC Nürnberg 2 1 1 0 5 1

4. 17. Nentori Tirana 2 1 1 0 4 2

5. AEK Athene 4 3 1 0 10 3 4 1

6. Amica Wronki 2 2 0 0 4 1

7. Apollon Limassol 2 2 0 0 5 0 2

8. Aris Bonnevoie 2 1 1 0 7 2 1 1

9. AS Monaco 4 0 0 4 3 11 4

10. ASK Vorwärts Frankfurt 2 1 0 1 3 2 5

Totaal 161 tegenstanders

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1955/1956 2 1 0 1 2 6

2. 1956/1957 2 0 0 2 3 6

3. 1958/1959 2 0 0 2 4 6

4. 1959/1960 3 2 0 1 7 5

5. 1960/1961 2 0 1 1 3 4

6. 1961/1962 2 2 0 0 11 2

7. 1962/1963 7 5 0 2 16 13

8. 1963/1964 6 2 1 3 15 19

9. 1964/1965 6 4 1 1 13 10

10. 1965/1966 6 1 1 4 3 20

Totaal 53 seizoenen

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Europa Cup 1 70 38 14 18 182 82 23 2

2. Europa Cup 2 76 41 15 20 149 78 34 1

3. Jaarbeurssteden beker 28 15 4 9 55 47

4. UEFA Cup 224 118 40 66 473 251 278 17


Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Frans Adelaar 2 1 1 0 6 3 3

2. Co Adriaanse 8 8 0 0 25 3 8

3. Dick Advocaat 4 2 2 0 12 3 5

4. Bram Appel 2 2 0 0 11 4

5. Rob Baan 2 0 0 2 3 7 4 1

6. Marco van Basten 2 2 0 0 6 1 2

7. Daan van Beek 2 2 0 0 5 3

8. Mario Been 2 1 1 0 1 0 6

9. Leo Beenhakker 9 6 0 3 25 10 10

10. Han Berger 10 4 2 4 12 11 13 1

Totaal 96 coaches


16/09/2004: Odd Grenland - Feyenoord 0 - 1

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Albert Adams 2 0 1 1 0 14

2. Koldo Aguirre 2 1 0 1 2 3 1

3. Myslym Alla 2 0 1 1 2 4

4. Angelos Anastasiadis 1 0 0 1 2 3 2

5. Bobby Ancell 2 1 0 1 4 2

6. Luis Aragonés 2 1 0 1 2 4 5

7. Yoncho Arsov 2 0 1 1 1 3

8. Otto Baric 2 0 0 2 1 6 5

9. John Barnwell 2 1 0 1 2 3 1

10. Stuart Baxter 2 1 0 1 8 6 5

Totaal 192 coaches

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 160 6

2. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 175 14

3. 1e voorronde 4 2 1 1 13 2 5

4. 1e voorronde return 4 3 0 1 9 4 3

5. 2e ronde 147 72 34 41 230 154 144 6

6. 2e ronde return 147 59 31 57 217 203 182 10

7. 2e voorronde 19 6 8 5 35 23 26 3

8. 2e voorronde return 19 12 3 4 42 18 30 2

9. 3e ronde 59 21 10 28 64 75 75 1

10. 3e ronde return 59 26 7 26 78 75 79 3

Totaal 43 verschillende rondes

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Stadions
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Abe Lenstra Stadion 7 6 1 0 25 6 7

2. Ali Sami Yen 1 0 0 1 0 2

3. Amsterdam ArenA 7 6 0 1 28 5 7

4. Arasen Stadion 1 1 0 0 5 2

5. Arke Stadion 2 2 0 0 5 2 5 1

6. Arnold Schwarzenegger-Stadium 1 0 1 0 3 3 2

7. Balgarska Armia Stadium 1 0 1 0 2 2 3

8. Bazaly 1 0 0 1 0 2

9. Be'er Sheva Municipal Stadium 1 1 0 0 4 1

10. Bežigrad Stadion 2 0 0 2 0 3 4

Totaal 186 stadions

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. John Adair 4 3 0 1 7 4

2. Charles Agius 1 0 1 0 1 1

3. Luigi Agnolin 1 0 0 1 1 2 2

4. Albert Alsteen 1 0 0 1 3 4

5. Otto Anderco 1 1 0 0 1 0

6. William Anderson 1 0 0 1 0 2

7. Juan Ansuátegui Roca 1 1 0 0 6 0

8. Karl-Josef Assenmacher 1 0 0 1 0 1 2

9. Joseph Attard 1 1 0 0 3 0 1

10. Erik Axelryd 1 0 0 1 2 3 2

Totaal 318 scheidsrechters
Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Carlos Aalbers 2 1 1 0 1

2. Ben Aarts 6 2 2 2

3. Kees Aarts 2 2 0 0 1

4. Yassine Abdellaoui 2 2 0 0

5. Eddy Achterberg 12 7 2 3 2

6. Jorge Acuña 1 1 0 0 1

7. Johan Adang 2 0 0 2

8. Frans Adelaar 8 3 1 4

9. Cor Adelaar 3 1 0 2

10. Dick Advocaat 7 2 2 3 1

11. Berry van Aerle 15 7 4 4 1

12. Kemy Agustien 4 1 1 2

13. Ansar Aiupov 1 1 0 0

14. Jan van de Akker 2 1 0 1 1

15. Roger Albertsen 3 3 0 0

Totaal 1280 spelers

Alfabetisch gesorteerd (oplopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Alexander Aas 2 0 0 2

2. Steinar Aase 2 0 0 2

3. Roberto Abbondanzieri 2 1 0 1 3

4. Abel 2 0 1 1

5. Uwe Abel 2 2 0 0 1

6. William Abercromby 1 0 0 1

7. Wolfgang Abraham 2 1 1 0

8. Nikolay Abramov 2 1 1 0

9. Jürgen Achtel 1 1 0 0

10. Adalto 1 0 0 1

Totaal 2772 spelers

(Bron: Onbekend)
19/09/1962: Feyenoord - Servette FC Genève 1 - 3

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21-sep EC1 1R Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01-nov EC1 1R(r) PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03-nov EC1 1R Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08-nov EC1 1R(r) Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1958/1959
5. 01-okt EC1 1R DOS Sporting Lissabon 3 - 4

6. 08-okt EC1 1R(r) Sporting Lissabon DOS 2 - 1

1959/1960
7. 25-okt EC1 1R Sparta IFK Göteborg 3 - 1

8. 05-nov EC1 1R(r) IFK Göteborg Sparta 3 - 1

9. 25-nov EC1 1R(b) Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
10. 31-aug EC1 1R Frederikstad FK Ajax 4 - 3

11. 07-sep EC1 1R(r) Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
12. 06-sep EC1 1R IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

13. 13-sep EC1 1R(r) Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

1962/1963
14. 12-sep EC1 1R Servette FC Genève Feyenoord 1 - 3

15. 12-sep Jaarbeurs 1R Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

16. 19-sep EC1 1R(r) Feyenoord Servette FC Genève 1 - 3

17. 19-sep EC2 1R FC Lausanne-Sport Sparta 3 - 0

18. 03-okt EC2 1R(r) Sparta FC Lausanne-Sport 4 - 2

19. 17-okt EC1 1R(b) Feyenoord Servette FC Genève 3 - 1

20. 17-okt Jaarbeurs 1R(r) Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

1963/1964
21. 25-sep Jaarbeurs 1R DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

22. 25-sep EC1 1R Esbjerg fB PSV 3 - 4

23. 25-sep EC2 1R Willem II Manchester United 1 - 1

24. 09-okt EC1 1R(r) PSV Esbjerg fB 7 - 1

25. 15-okt Jaarbeurs 1R(r) Sheffield Wednesday DOS 4 - 1

26. 15-okt EC2 1R(r) Manchester United Willem II 6 - 1

1964/1965
27. 16-sep EC1 1R DWS Fenerbahçe 3 - 1

28. 23-sep EC2 1R Torino Fortuna '54 3 - 1

29. 30-sep Jaarbeurs 1R Kjøbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

30. 07-okt EC1 1R(r) Fenerbahçe DWS 0 - 1

31. 07-okt EC2 1R(r) Fortuna '54 Torino 2 - 2

32. 13-okt Jaarbeurs 1R(r) DOS Kjøbenhavns Boldklub 2 - 1

1965/1966
33. 08-sep EC1 1R Feyenoord Real Madrid 2 - 1

34. 16-sep Jaarbeurs 1R DOS FC Barcelona 0 - 0

35. 22-sep EC1 1R(r) Real Madrid Feyenoord 5 - 0

36. 29-sep EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

37. 06-okt Jaarbeurs 1R(r) FC Barcelona DOS 7 - 1

38. 07-okt EC2 1R(r) Celtic Go Ahead 1 - 0

1966/1967
39. 13-sep Jaarbeurs 1R DOS FC Basel 2 - 1

40. 18-sep EC2 1R Floriana FC Sparta 1 - 1

41. 21-sep Jaarbeurs 1R(r) FC Basel DOS 2 - 2

42. 28-sep EC1 1R Ajax Besiktas 2 - 0

43. 05-okt EC1 1R(r) Besiktas Ajax 1 - 2

44. 05-okt EC2 1R(r) Sparta Floriana FC 6 - 0

1967/1968
45. 14-sep Jaarbeurs 1R DOS Real Zaragoza 3 - 2

46. 20-sep EC1 1R Ajax Real Madrid 1 - 1

47. 21-sep EC2 1R Floriana FC NAC 1 - 2

48. 27-sep Jaarbeurs 1R DWS Dundee FC 2 - 1

49. 04-okt Jaarbeurs 1R(r) Dundee FC DWS 3 - 0

50. 11-okt EC1 1R(r) Real Madrid Ajax 2 - 1

51. 12-okt Jaarbeurs 1R(r) Real Zaragoza DOS 3 - 1

52. 12-okt EC2 1R(r) NAC Floriana FC 1 - 0

1968/1969
53. 11-sep Jaarbeurs 1R DOS Dundalk FC 1 - 1

54. 11-sep Jaarbeurs 1R Beerschot AC DWS 1 - 1

55. 11-sep Jaarbeurs 1R Newcastle United Feyenoord 4 - 0

56. 17-sep Jaarbeurs 1R(r) Feyenoord Newcastle United 2 - 0

57. 18-sep EC1 1R 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

58. 19-sep EC2 1R ADO Grazer AK 4 - 1

59. 25-sep Jaarbeurs 1R(r) DWS Beerschot AC 2 - 1

60. 01-okt Jaarbeurs 1R(r) Dundalk FC DOS 2 - 1

61. 02-okt EC1 1R(r) Ajax 1. FC Nürnberg 4 - 0

62. 03-okt EC2 1R(r) Grazer AK ADO 0 - 2

1969/1970
63. 09-sep Jaarbeurs 1R FC Rouen FC Twente 2 - 0

64. 17-sep Jaarbeurs 1R Hannover 96 Ajax 2 - 1

65. 17-sep EC1 1R Feyenoord KR Reykjavík 12 - 2

66. 17-sep EC2 1R Rapid Wien PSV 1 - 2

67. 24-sep Jaarbeurs 1R(r) Ajax Hannover 96 3 - 0

68. 30-sep Jaarbeurs 1R(r) FC Twente FC Rouen 1 - 0

69. 30-sep EC1 1R(r) KR Reykjavík Feyenoord 0 - 4

70. 01-okt EC2 1R(r) PSV Rapid Wien 4 - 2

1970/1971
71. 02-sep Jaarbeurs 1R AEK Athene FC Twente 0 - 1

72. 08-sep Jaarbeurs 1R(r) FC Twente AEK Athene 3 - 0

73. 16-sep EC1 1R 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

74. 16-sep EC1 1R Feyenoord UTA Arad 1 - 1

75. 16-sep EC2 1R Gottwaldov PSV 2 - 1

76. 23-sep Jaarbeurs 1R Sparta IA Akranes 6 - 0

77. 29-sep Jaarbeurs 1R(r) IA Akranes Sparta 0 - 9

78. 30-sep EC1 1R(r) Ajax 17. Nentori Tirana 2 - 0

79. 30-sep EC1 1R(r) UTA Arad Feyenoord 0 - 0

80. 30-sep EC2 1R(r) PSV Gottwaldov 1 - 0

1971/1972
81. 14-sep UEFA 1R FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

82. 15-sep EC1 1R Ajax 1. FC Dynamo Dresden 2 - 0

83. 15-sep EC1 1R Feyenoord Olympiakos Nicosia 8 - 0

84. 15-sep UEFA 1R Chemie Halle PSV 0 - 0

85. 16-sep EC2 1R Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

86. 22-sep EC1 1R(r) Olympiakos Nicosia Feyenoord 0 - 9

87. 28-sep UEFA 1R(r) Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

88. 29-sep EC1 1R(r) 1. FC Dynamo Dresden Ajax 0 - 0

89. 29-sep UEFA 1R(r) PSV Chemie Halle

90. 29-sep EC2 1R(r) Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

1972/1973
91. 13-sep EC2 1R Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

92. 13-sep UEFA 1R Dinamo Tbilisi FC Twente 3 - 2

93. 13-sep UEFA 1R Feyenoord US Rumelange 9 - 0

94. 27-sep EC2 1R(r) FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

95. 27-sep UEFA 1R(r) FC Twente Dinamo Tbilisi 2 - 0

96. 27-sep UEFA 1R(r) US Rumelange Feyenoord 0 - 12

1973/1974
97. 19-sep EC2 1R NAC 1. FC Magdeburg 0 - 0

98. 19-sep UEFA 1R Dundee FC FC Twente 1 - 3

99. 19-sep UEFA 1R Östers IF Feyenoord 1 - 3

100. 03-okt UEFA 1R(r) FC Twente Dundee FC 4 - 2

101. 03-okt UEFA 1R(r) Feyenoord Östers IF 2 - 1

102. 03-okt EC2 1R(r) 1. FC Magdeburg NAC 2 - 0

1974/1975
103. 18-sep UEFA 1R Stoke City Ajax 1 - 1

104. 18-sep UEFA 1R FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

105. 18-sep UEFA 1R Ipswich Town FC Twente 2 - 2

106. 18-sep EC1 1R Feyenoord Coleraine FC 7 - 0

107. 18-sep EC2 1R PSV FC Ards 10 - 0

108. 22-sep UEFA 1R(r) Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

109. 02-okt UEFA 1R(r) Ajax Stoke City 0 - 0

110. 02-okt UEFA 1R(r) FC Twente Ipswich Town 1 - 1

111. 02-okt EC1 1R(r) Coleraine FC Feyenoord 1 - 4

112. 02-okt EC2 1R(r) FC Ards PSV 1 - 4

1975/1976
113. 16-sep UEFA 1R Glentoran Ajax 1 - 6

114. 17-sep EC2 1R Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

115. 17-sep UEFA 1R Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

116. 17-sep EC1 1R Linfield PSV 1 - 2

117. 01-okt UEFA 1R(r) Ajax Glentoran 8 - 0

118. 01-okt EC2 1R(r) FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

119. 01-okt UEFA 1R(r) Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

120. 01-okt EC1 1R(r) PSV Linfield 8 - 0

1976/1977
121. 15-sep UEFA 1R Ajax Manchester United 1 - 0

122. 15-sep UEFA 1R Feyenoord Djurgårdens IF 3 - 0

123. 15-sep EC1 1R Dundalk FC PSV 1 - 1

124. 15-sep EC2 1R RSC Anderlecht Roda JC 2 - 1

125. 29-sep UEFA 1R(r) Manchester United Ajax 2 - 0

126. 29-sep UEFA 1R(r) Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

127. 29-sep EC1 1R(r) PSV Dundalk FC 6 - 0

128. 29-sep EC2 1R(r) Roda JC RSC Anderlecht 2 - 3

1977/1978
129. 14-sep EC1 1R Lillestrøm SK Ajax 2 - 0

130. 14-sep EC2 1R Rangers FC Twente 0 - 0

131. 14-sep UEFA 1R Glenavon PSV 2 - 6

132. 14-sep UEFA 1R AZ '67 Red Boys Differdange 11 - 1

133. 27-sep UEFA 1R(r) Red Boys Differdange AZ '67 0 - 5

134. 28-sep EC1 1R(r) Ajax Lillestrøm SK 4 - 0

135. 28-sep EC2 1R(r) FC Twente Rangers 3 - 0

136. 28-sep UEFA 1R(r) PSV Glenavon 5 - 0

1978/1979
137. 13-sep UEFA 1R Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

138. 13-sep UEFA 1R FC Twente Manchester City 1 - 1

139. 13-sep EC1 1R Fenerbahçe PSV 2 - 1

140. 13-sep EC2 1R AZ '67 Ipswich Town 0 - 0

141. 27-sep UEFA 1R(r) Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

142. 27-sep UEFA 1R(r) Manchester City FC Twente 3 - 2

143. 27-sep EC1 1R(r) PSV Fenerbahçe 6 - 1

144. 27-sep EC2 1R(r) Ipswich Town AZ '67 2 - 0

1979/1980
145. 19-sep EC1 1R HJK Helsinki Ajax 1 - 8

146. 19-sep EC2 1R Panionios FC Twente 4 - 0

147. 19-sep UEFA 1R Feyenoord Everton 1 - 0

148. 19-sep UEFA 1R Sporting Gijón PSV 0 - 0

149. 03-okt EC1 1R(r) Ajax HJK Helsinki 8 - 1

150. 03-okt EC2 1R(r) FC Twente Panionios 3 - 1

151. 03-okt UEFA 1R(r) Everton Feyenoord 0 - 1

152. 03-okt UEFA 1R(r) PSV Sporting Gijón 1 - 0

1980/1981
153. 17-sep EC1 1R Dinamo Tirana Ajax 0 - 2

154. 17-sep UEFA 1R FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

155. 17-sep UEFA 1R FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

156. 17-sep EC2 1R Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

157. 17-sep UEFA 1R PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

158. 17-sep UEFA 1R AZ '67 Red Boys Differdange 6 - 0

159. 30-sep UEFA 1R(r) Red Boys Differdange AZ '67 0 - 4

160. 01-okt EC1 1R(r) Ajax Dinamo Tirana 1 - 0

161. 01-okt UEFA 1R(r) IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

162. 01-okt UEFA 1R(r) FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

163. 01-okt EC2 1R(r) Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

164. 01-okt UEFA 1R(r) Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

1981/1982
165. 16-sep EC2 1R Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

166. 16-sep UEFA 1R Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

167. 16-sep UEFA 1R Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

168. 16-sep UEFA 1R PSV Naestved IF 7 - 0

169. 16-sep EC1 1R IK Start Kristiansand AZ '67 1 - 3

170. 29-sep EC2 1R(r) Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

171. 30-sep UEFA 1R(r) FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

172. 30-sep UEFA 1R(r) Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

173. 30-sep UEFA 1R(r) Naestved IF PSV 2 - 1

174. 30-sep EC1 1R(r) AZ '67 IK Start Kristiansand 1 - 0

1982/1983
175. 15-sep EC1 1R Celtic Ajax 2 - 2

176. 15-sep UEFA 1R FC Utrecht FC Porto 0 - 1

177. 15-sep UEFA 1R Haarlem KAA Gent 2 - 1

178. 15-sep UEFA 1R Dundee United PSV 1 - 1

179. 15-sep EC2 1R Limerick United AZ '67 1 - 1

180. 29-sep EC1 1R(r) Ajax Celtic 1 - 2

181. 29-sep UEFA 1R(r) KAA Gent Haarlem 3 - 3

182. 29-sep UEFA 1R(r) PSV Dundee United 0 - 2

183. 30-sep UEFA 1R(r) FC Porto FC Utrecht 2 - 0

184. 30-sep EC2 1R(r) AZ '67 Limerick United 1 - 0

1983/1984
185. 14-sep EC1 1R Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

186. 14-sep UEFA 1R Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

187. 14-sep UEFA 1R St. Mirren Feyenoord 0 - 1

188. 14-sep EC2 1R NEC SK Brann 1 - 1

189. 14-sep UEFA 1R PSV Ferencváros 4 - 2

190. 14-sep UEFA 1R Sparta Coleraine FC 4 - 0

191. 28-sep EC1 1R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

192. 28-sep UEFA 1R(r) FC Groningen Atlético Madrid 3 - 0

193. 28-sep UEFA 1R(r) Feyenoord St. Mirren 2 - 0

194. 28-sep EC2 1R(r) SK Brann NEC 0 - 1

195. 28-sep UEFA 1R(r) Ferencváros PSV 0 - 2

196. 28-sep UEFA 1R(r) Coleraine FC Sparta 1 - 1

1984/1985
197. 18-sep UEFA 1R Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

198. 19-sep EC1 1R Feyenoord Panathinaikos 0 - 0

199. 19-sep EC2 1R Kjøbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

200. 19-sep UEFA 1R ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

201. 03-okt UEFA 1R(r) Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

202. 03-okt EC1 1R(r) Panathinaikos Feyenoord 2 - 1

203. 03-okt EC2 1R(r) Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

204. 03-okt UEFA 1R(r) PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

1985/1986
205. 11-sep UEFA 1R Avenir Beggen PSV 0 - 2

206. 18-sep EC1 1R FC Porto Ajax 2 - 0

207. 18-sep EC2 1R FC Utrecht Dinamo Kiev 2 - 1

208. 18-sep UEFA 1R Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

209. 18-sep UEFA 1R Sparta Hamburger SV 2 - 0

210. 02-okt EC1 1R(r) Ajax FC Porto 0 - 0

211. 02-okt EC2 1R(r) Dinamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

212. 02-okt UEFA 1R(r) Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

213. 02-okt UEFA 1R(r) PSV Avenir Beggen 4 - 0

214. 02-okt UEFA 1R(r) Hamburger SV Sparta 2 - 0

1986/1987
215. 16-sep UEFA 1R FC Groningen Galway United 5 - 1

216. 17-sep EC2 1R Bursaspor Ajax 0 - 2

217. 17-sep UEFA 1R MSC Pécs Feyenoord 1 - 0

218. 17-sep EC1 1R PSV Bayern München 0 - 2

219. 01-okt EC2 1R(r) Ajax Bursaspor 5 - 0

220. 01-okt UEFA 1R(r) Galway United FC Groningen 1 - 3

221. 01-okt UEFA 1R(r) Feyenoord MSC Pécs 2 - 0

222. 01-okt EC1 1R(r) Bayern München PSV 0 - 0

1987/1988
223. 16-sep EC2 1R Ajax Dundalk FC 4 - 0

224. 16-sep EC2 1R Újpesti Dózsa SC FC Den Haag 1 - 0

225. 16-sep UEFA 1R LASK FC Utrecht 0 - 0

226. 16-sep UEFA 1R Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

227. 16-sep EC1 1R PSV Galatasaray 3 - 0

228. 30-sep EC2 1R(r) Dundalk FC Ajax 0 - 2

229. 30-sep EC2 1R(r) FC Den Haag Újpesti Dózsa SC 3 - 1

230. 30-sep UEFA 1R(r) FC Utrecht LASK 2 - 0

231. 30-sep EC1 1R(r) Galatasaray PSV 2 - 0

232. 01-okt UEFA 1R(r) Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

1988/1989
233. 07-sep UEFA 1R Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

234. 07-sep UEFA 1R FC Groningen Atlético Madrid 1 - 0

235. 07-sep EC2 1R Roda JC Vitória Guimarães 2 - 0

236. 05-okt UEFA 1R(r) Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

237. 05-okt UEFA 1R(r) Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

238. 05-okt EC2 1R(r) Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

1989/1990
239. 13-sep EC2 1R FC Groningen Ikast FS 1 - 0

240. 13-sep UEFA 1R FC Twente Club Brugge 0 - 0

241. 13-sep UEFA 1R VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

242. 13-sep EC1 1R PSV FC Luzern 3 - 0

243. 14-sep UEFA 1R FK Austria Wien Ajax 1 - 0

244. 27-sep UEFA 1R(r) Ajax FK Austria Wien 0 - 3

245. 27-sep EC2 1R(r) Ikast FS FC Groningen 1 - 2

246. 27-sep UEFA 1R(r) Club Brugge FC Twente 4 - 1

247. 27-sep UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

248. 27-sep EC1 1R(r) FC Luzern PSV 0 - 2

1990/1991
249. 18-sep UEFA 1R Roda JC AS Monaco 1 - 3

250. 19-sep UEFA 1R Bayer Leverkusen FC Twente 1 - 0

251. 19-sep UEFA 1R Derry City Vitesse 0 - 1

252. 20-sep EC2 1R Montpellier HSC PSV 1 - 0

253. 02-okt UEFA 1R(r) Vitesse Derry City 0 - 0

254. 03-okt UEFA 1R(r) AS Monaco Roda JC 3 - 1

255. 03-okt UEFA 1R(r) FC Twente Bayer Leverkusen 1 - 1

256. 03-okt EC2 1R(r) PSV Montpellier HSC 0 - 0

1991/1992
257. 18-sep EC1 1R Besiktas PSV 1 - 1

258. 18-sep UEFA 1R Ajax Örebro SK 3 - 0

259. 18-sep UEFA 1R FC Groningen FC Rot-Weiß Erfurt 0 - 1

260. 18-sep UEFA 1R SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

261. 18-sep EC2 1R Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

262. 02-okt UEFA 1R(r) Örebro SK Ajax 0 - 1

263. 02-okt UEFA 1R(r) FC Rot-Weiß Erfurt FC Groningen 1 - 0

264. 02-okt UEFA 1R(r) FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

265. 02-okt EC2 1R(r) Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

266. 02-okt EC1 1R(r) PSV Besiktas 2 - 1

1992/1993
267. 16-sep UEFA 1R SV Casino Salzburg Ajax 0 - 3

268. 16-sep UEFA 1R Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

269. 16-sep EC2 1R Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

270. 16-sep UEFA 1R Vitesse Derry City 3 - 0

271. 29-sep UEFA 1R(r) Derry City Vitesse 1 - 2

272. 30-sep UEFA 1R(r) Ajax SV Casino Salzburg 3 - 1

273. 30-sep UEFA 1R(r) FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

274. 30-sep EC2 1R(r) Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

1993/1994
275. 14-sep UEFA 1R Karlsruher SC PSV 2 - 1

276. 15-sep UEFA 1R FC Twente Bayern München 3 - 4

277. 15-sep UEFA 1R Norwich City Vitesse 3 - 0

278. 17-sep EC2 1R HNK Hajduk Split Ajax 1 - 0

279. 28-sep UEFA 1R(r) PSV Karlsruher SC 0 - 0

280. 29-sep EC2 1R(r) Ajax HNK Hajduk Split 6 - 0

281. 29-sep UEFA 1R(r) Bayern München FC Twente 3 - 0

282. 29-sep UEFA 1R(r) Vitesse Norwich City 0 - 0

1994/1995
283. 13-sep UEFA 1R FC Twente Kispest Honved 1 - 4

284. 13-sep UEFA 1R Bayer Leverkusen PSV 5 - 4

285. 13-sep UEFA 1R Vitesse Parma 1 - 0

286. 15-sep EC2 1R Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

287. 27-sep UEFA 1R(r) Kispest Honved FC Twente 1 - 3

288. 27-sep UEFA 1R(r) PSV Bayer Leverkusen 0 - 0

289. 27-sep UEFA 1R(r) Parma Vitesse 2 - 0

290. 29-sep EC2 1R(r) Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

1995/1996
291. 12-sep UEFA 1R MyPa 47 PSV 1 - 1

292. 12-sep UEFA 1R Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

293. 14-sep EC2 1R DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

294. 26-sep UEFA 1R(r) PSV MyPa 47 7 - 1

295. 26-sep UEFA 1R(r) Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

296. 28-sep EC2 1R(r) Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

1996/1997
297. 10-sep UEFA 1R CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

298. 10-sep UEFA 1R Schalke 04 Roda JC 3 - 0

299. 12-sep EC2 1R Dinamo Batumi PSV 1 - 1

300. 24-sep UEFA 1R(r) Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

301. 24-sep UEFA 1R(r) Roda JC Schalke 04 2 - 2

302. 26-sep EC2 1R(r) PSV Dinamo Batumi 3 - 0

1997/1998
303. 16-sep UEFA 1R NK Maribor Branik Ajax 1 - 1

304. 16-sep UEFA 1R FC Twente Lillestrøm SK 0 - 1

305. 16-sep UEFA 1R Vitesse Sporting Braga 2 - 1

306. 18-sep EC2 1R Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

307. 30-sep UEFA 1R(r) Ajax NK Maribor Branik 9 - 1

308. 30-sep UEFA 1R(r) Lillestrøm SK FC Twente 1 - 2

309. 30-sep UEFA 1R(r) Sporting Braga Vitesse 2 - 0

310. 02-okt EC2 1R(r) Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

1998/1999
311. 15-sep UEFA 1R VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

312. 15-sep UEFA 1R Vitesse AEK Athene 3 - 0

313. 15-sep UEFA 1R Willem II Dinamo Tbilisi 3 - 0

314. 17-sep EC2 1R sc Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

315. 29-sep UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

316. 29-sep UEFA 1R(r) AEK Athene Vitesse 3 - 3

317. 29-sep UEFA 1R(r) Dinamo Tbilisi Willem II 0 - 3

318. 01-okt EC2 1R(r) Amica Wronki sc Heerenveen 0 - 1

1999/2000
319. 16-sep UEFA 1R Ajax MFK Dukla Banská 6 - 1

320. 16-sep UEFA 1R Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

321. 16-sep UEFA 1R S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

322. 30-sep UEFA 1R(r) MFK Dukla Banská Ajax 1 - 3

323. 30-sep UEFA 1R(r) Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

324. 30-sep UEFA 1R(r) Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

2000/2001
325. 12-sep UEFA 1R KAA Gent Ajax 0 - 6

326. 14-sep UEFA 1R Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

327. 14-sep UEFA 1R Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

328. 14-sep UEFA 1R Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

329. 26-sep UEFA 1R(r) Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

330. 28-sep UEFA 1R(r) Ajax KAA Gent 3 - 0

331. 28-sep UEFA 1R(r) Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

332. 28-sep UEFA 1R(r) Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

2001/2002
333. 11-sep UEFA 1R Roda JC Fylkir 3 - 0

334. 20-sep UEFA 1R Ajax Apollon Limassol 2 - 0

335. 20-sep UEFA 1R Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

336. 20-sep UEFA 1R FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

337. 25-sep UEFA 1R(r) Fylkir Roda JC 1 - 3

338. 27-sep UEFA 1R(r) Apollon Limassol Ajax 0 - 3

339. 27-sep UEFA 1R(r) FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

340. 27-sep UEFA 1R(r) Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

2002/2003
341. 17-sep UEFA 1R Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

342. 19-sep UEFA 1R Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

343. 19-sep UEFA 1R National Boekarest sc Heerenveen 3 - 0

344. 03-okt UEFA 1R(r) FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

345. 03-okt UEFA 1R(r) Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

346. 03-okt UEFA 1R(r) sc Heerenveen National Boekarest 2 - 0

2003/2004
347. 24-sep UEFA 1R FC Utrecht MŠK Žilina 2 - 0

348. 24-sep UEFA 1R Newcastle United NAC 5 - 0

349. 25-sep UEFA 1R Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

350. 25-sep UEFA 1R Wisla Krakau NEC 2 - 1

351. 15-okt UEFA 1R(r) MŠK Žilina FC Utrecht 0 - 4

352. 15-okt UEFA 1R(r) NAC Newcastle United 0 - 1

353. 15-okt UEFA 1R(r) NEC Wisla Krakau 1 - 2

354. 16-okt UEFA 1R(r) FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

2004/2005
355. 16-sep UEFA 1R FC Utrecht Djurgårdens IF 4 - 0

356. 16-sep UEFA 1R Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

357. 16-sep UEFA 1R PAOK Saloniki AZ 2 - 3

358. 22-sep UEFA 1R Maccabi Petach-Tikva sc Heerenveen

359. 30-sep UEFA 1R(r) Djurgårdens IF FC Utrecht 3 - 0

360. 30-sep UEFA 1R(r) Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

361. 30-sep UEFA 1R(r) AZ PAOK Saloniki 2 - 1

362. 30-sep UEFA 1R(r) sc Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

2005/2006
363. 15-sep UEFA 1R Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

364. 15-sep UEFA 1R AS Monaco Willem II 2 - 0

365. 15-sep UEFA 1R FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

366. 15-sep UEFA 1R Banik Ostrava sc Heerenveen 2 - 0

367. 29-sep UEFA 1R(r) Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

368. 29-sep UEFA 1R(r) Willem II AS Monaco 1 - 3

369. 29-sep UEFA 1R(r) AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

370. 29-sep UEFA 1R(r) sc Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

2006/2007
371. 14-sep UEFA 1R IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

372. 14-sep UEFA 1R Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

373. 14-sep UEFA 1R Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

374. 14-sep UEFA 1R AZ Kayserispor 3 - 2

375. 14-sep UEFA 1R Vítoria Setúbal sc Heerenveen 0 - 3

376. 28-sep UEFA 1R(r) Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

377. 28-sep UEFA 1R(r) FC Groningen Partizan Belgrado 1 - 0

378. 28-sep UEFA 1R(r) Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

379. 28-sep UEFA 1R(r) Kayserispor AZ 1 - 1

380. 28-sep UEFA 1R(r) sc Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

2007/2008
381. 20-sep UEFA 1R Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

382. 20-sep UEFA 1R FC Groningen Fiorentina 1 - 1

383. 20-sep UEFA 1R Getafe CF FC Twente 1 - 0

384. 20-sep UEFA 1R Paços Ferreira AZ 0 - 1

385. 20-sep UEFA 1R sc Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

386. 04-okt UEFA 1R(r) Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

387. 04-okt UEFA 1R(r) Fiorentina FC Groningen 1 - 1

388. 04-okt UEFA 1R(r) FC Twente Getafe CF 3 - 2

389. 04-okt UEFA 1R(r) AZ Paços Ferreira 0 - 0

390. 04-okt UEFA 1R(r) Helsingborgs IF sc Heerenveen 5 - 1

2008/2009
391. 18-sep UEFA 1R FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

392. 18-sep UEFA 1R Stade Rennais FC Twente 2 - 1

393. 18-sep UEFA 1R Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

394. 18-sep UEFA 1R NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

395. 18-sep UEFA 1R Vítoria Setúbal sc Heerenveen 1 - 1

396. 02-okt UEFA 1R(r) Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

397. 02-okt UEFA 1R(r) FC Twente Stade Rennais 1 - 0

398. 02-okt UEFA 1R(r) Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

399. 02-okt UEFA 1R(r) Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

400. 02-okt UEFA 1R(r) sc Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2

datum soort thuis uit uitslag
1955/1956
21-sep EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1

01-nov EC1 PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
03-nov EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

08-nov EC1 Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1958/1959
01-okt EC1 DOS Sporting Lissabon 3 - 4

08-okt EC1 Sporting Lissabon DOS 2 - 1

1959/1960
25-okt EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

05-nov EC1 IFK Göteborg Sparta 3 - 1

25-nov EC1 Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
31-aug EC1 Frederikstad FK Ajax 4 - 3

07-sep EC1 Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
06-sep EC1 IFK Göteborg Feyenoord 0 - 3

13-sep EC1 Feyenoord IFK Göteborg 8 - 2

1962/1963
12-sep EC1 Servette FC Genève Feyenoord 1 - 3

12-sep Jaarbeurs Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

19-sep EC1 Feyenoord Servette FC Genève 1 - 3

19-sep EC2 FC Lausanne-Sport Sparta 3 - 0

03-okt EC2 Sparta FC Lausanne-Sport 4 - 2

17-okt EC1 Feyenoord Servette FC Genève 3 - 1

17-okt Jaarbeurs Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

1963/1964
25-sep Jaarbeurs DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

25-sep EC1 Esbjerg fB PSV 3 - 4

25-sep EC2 Willem II Manchester United 1 - 1

09-okt EC1 PSV Esbjerg fB 7 - 1

15-okt Jaarbeurs Sheffield Wednesday DOS 4 - 1

15-okt EC2 Manchester United Willem II 6 - 1

1964/1965
16-sep EC1 DWS Fenerbahçe 3 - 1

23-sep EC2 Torino Fortuna '54 3 - 1

30-sep Jaarbeurs Kjøbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

07-okt EC1 Fenerbahçe DWS 0 - 1

07-okt EC2 Fortuna '54 Torino 2 - 2

13-okt Jaarbeurs DOS Kjøbenhavns Boldklub 2 - 1

1965/1966
08-sep EC1 Feyenoord Real Madrid 2 - 1

16-sep Jaarbeurs DOS FC Barcelona 0 - 0

22-sep EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0

29-sep EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

06-okt Jaarbeurs FC Barcelona DOS 7 - 1

07-okt EC2 Celtic Go Ahead 1 - 0

1966/1967
13-sep Jaarbeurs DOS FC Basel 2 - 1

18-sep EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

21-sep Jaarbeurs FC Basel DOS 2 - 2

28-sep EC1 Ajax Besiktas 2 - 0

05-okt EC1 Besiktas Ajax 1 - 2

05-okt EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

1967/1968
14-sep Jaarbeurs DOS Real Zaragoza 3 - 2

20-sep EC1 Ajax Real Madrid 1 - 1

21-sep EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

27-sep Jaarbeurs DWS Dundee FC 2 - 1

04-okt Jaarbeurs Dundee FC DWS 3 - 0

11-okt EC1 Real Madrid Ajax 2 - 1

12-okt Jaarbeurs Real Zaragoza DOS 3 - 1

12-okt EC2 NAC Floriana FC 1 - 0

1968/1969
11-sep Jaarbeurs DOS Dundalk FC 1 - 1

11-sep Jaarbeurs Beerschot AC DWS 1 - 1

11-sep Jaarbeurs Newcastle United Feyenoord 4 - 0

17-sep Jaarbeurs Feyenoord Newcastle United 2 - 0

18-sep EC1 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

19-sep EC2 ADO Grazer AK 4 - 1

25-sep Jaarbeurs DWS Beerschot AC 2 - 1

01-okt Jaarbeurs Dundalk FC DOS 2 - 1

02-okt EC1 Ajax 1. FC Nürnberg 4 - 0

03-okt EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

1969/1970
09-sep Jaarbeurs FC Rouen FC Twente 2 - 0

17-sep Jaarbeurs Hannover 96 Ajax 2 - 1

17-sep EC1 Feyenoord KR Reykjavík 12 - 2

17-sep EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

24-sep Jaarbeurs Ajax Hannover 96 3 - 0

30-sep Jaarbeurs FC Twente FC Rouen 1 - 0

30-sep EC1 KR Reykjavík Feyenoord 0 - 4

01-okt EC2 PSV Rapid Wien 4 - 2

1970/1971
02-sep Jaarbeurs AEK Athene FC Twente 0 - 1

08-sep Jaarbeurs FC Twente AEK Athene 3 - 0

16-sep EC1 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

16-sep EC1 Feyenoord UTA Arad 1 - 1

16-sep EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

23-sep Jaarbeurs Sparta IA Akranes 6 - 0

29-sep Jaarbeurs IA Akranes Sparta 0 - 9

30-sep EC1 Ajax 17. Nentori Tirana 2 - 0

30-sep EC1 UTA Arad Feyenoord 0 - 0

30-sep EC2 PSV Gottwaldov 1 - 0

1971/1972
14-sep UEFA FC Den Haag Aris Bonnevoie 5 - 0

15-sep EC1 Ajax 1. FC Dynamo Dresden 2 - 0

15-sep EC1 Feyenoord Olympiakos Nicosia 8 - 0

15-sep UEFA Chemie Halle PSV 0 - 0

16-sep EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

22-sep EC1 Olympiakos Nicosia Feyenoord 0 - 9

28-sep UEFA Aris Bonnevoie FC Den Haag 2 - 2

29-sep EC1 1. FC Dynamo Dresden Ajax 0 - 0

29-sep UEFA PSV Chemie Halle

29-sep EC2 Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

1972/1973
13-sep EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

13-sep UEFA Dinamo Tbilisi FC Twente 3 - 2

13-sep UEFA Feyenoord US Rumelange 9 - 0

27-sep EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

27-sep UEFA FC Twente Dinamo Tbilisi 2 - 0

27-sep UEFA US Rumelange Feyenoord 0 - 12

1973/1974
19-sep EC2 NAC 1. FC Magdeburg 0 - 0

19-sep UEFA Dundee FC FC Twente 1 - 3

19-sep UEFA Östers IF Feyenoord 1 - 3

03-okt UEFA FC Twente Dundee FC 4 - 2

03-okt UEFA Feyenoord Östers IF 2 - 1

03-okt EC2 1. FC Magdeburg NAC 2 - 0

1974/1975
18-sep UEFA Stoke City Ajax 1 - 1

18-sep UEFA FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

18-sep UEFA Ipswich Town FC Twente 2 - 2

18-sep EC1 Feyenoord Coleraine FC 7 - 0

18-sep EC2 PSV FC Ards 10 - 0

22-sep UEFA Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

02-okt UEFA Ajax Stoke City 0 - 0

02-okt UEFA FC Twente Ipswich Town 1 - 1

02-okt EC1 Coleraine FC Feyenoord 1 - 4

02-okt EC2 FC Ards PSV 1 - 4

1975/1976
16-sep UEFA Glentoran Ajax 1 - 6

17-sep EC2 Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

17-sep UEFA Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

17-sep EC1 Linfield PSV 1 - 2

01-okt UEFA Ajax Glentoran 8 - 0

01-okt EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

01-okt UEFA Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

01-okt EC1 PSV Linfield 8 - 0

1976/1977
15-sep UEFA Ajax Manchester United 1 - 0

15-sep UEFA Feyenoord Djurgårdens IF 3 - 0

15-sep EC1 Dundalk FC PSV 1 - 1

15-sep EC2 RSC Anderlecht Roda JC 2 - 1

29-sep UEFA Manchester United Ajax 2 - 0

29-sep UEFA Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

29-sep EC1 PSV Dundalk FC 6 - 0

29-sep EC2 Roda JC RSC Anderlecht 2 - 3

1977/1978
14-sep EC1 Lillestrøm SK Ajax 2 - 0

14-sep EC2 Rangers FC Twente 0 - 0

14-sep UEFA Glenavon PSV 2 - 6

14-sep UEFA AZ '67 Red Boys Differdange 11 - 1

27-sep UEFA Red Boys Differdange AZ '67 0 - 5

28-sep EC1 Ajax Lillestrøm SK 4 - 0

28-sep EC2 FC Twente Rangers 3 - 0

28-sep UEFA PSV Glenavon 5 - 0

1978/1979
13-sep UEFA Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

13-sep UEFA FC Twente Manchester City 1 - 1

13-sep EC1 Fenerbahçe PSV 2 - 1

13-sep EC2 AZ '67 Ipswich Town 0 - 0

27-sep UEFA Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

27-sep UEFA Manchester City FC Twente 3 - 2

27-sep EC1 PSV Fenerbahçe 6 - 1

27-sep EC2 Ipswich Town AZ '67 2 - 0

1979/1980
19-sep EC1 HJK Helsinki Ajax 1 - 8

19-sep EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

19-sep UEFA Feyenoord Everton 1 - 0

19-sep UEFA Sporting Gijón PSV 0 - 0

03-okt EC1 Ajax HJK Helsinki 8 - 1

03-okt EC2 FC Twente Panionios 3 - 1

03-okt UEFA Everton Feyenoord 0 - 1

03-okt UEFA PSV Sporting Gijón 1 - 0

1980/1981
17-sep EC1 Dinamo Tirana Ajax 0 - 2

17-sep UEFA FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

17-sep UEFA FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

17-sep EC2 Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

17-sep UEFA PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

17-sep UEFA AZ '67 Red Boys Differdange 6 - 0

30-sep UEFA Red Boys Differdange AZ '67 0 - 4

01-okt EC1 Ajax Dinamo Tirana 1 - 0

01-okt UEFA IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

01-okt UEFA FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

01-okt EC2 Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

01-okt UEFA Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

1981/1982
16-sep EC2 Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

16-sep UEFA Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

16-sep UEFA Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

16-sep UEFA PSV Naestved IF 7 - 0

16-sep EC1 IK Start Kristiansand AZ '67 1 - 3

29-sep EC2 Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

30-sep UEFA FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

30-sep UEFA Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

30-sep UEFA Naestved IF PSV 2 - 1

30-sep EC1 AZ '67 IK Start Kristiansand 1 - 0

1982/1983
15-sep EC1 Celtic Ajax 2 - 2

15-sep UEFA FC Utrecht FC Porto 0 - 1

15-sep UEFA Haarlem KAA Gent 2 - 1

15-sep UEFA Dundee United PSV 1 - 1

15-sep EC2 Limerick United AZ '67 1 - 1

29-sep EC1 Ajax Celtic 1 - 2

29-sep UEFA KAA Gent Haarlem 3 - 3

29-sep UEFA PSV Dundee United 0 - 2

30-sep UEFA FC Porto FC Utrecht 2 - 0

30-sep EC2 AZ '67 Limerick United 1 - 0

1983/1984
14-sep EC1 Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

14-sep UEFA Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

14-sep UEFA St. Mirren Feyenoord 0 - 1

14-sep EC2 NEC SK Brann 1 - 1

14-sep UEFA PSV Ferencváros 4 - 2

14-sep UEFA Sparta Coleraine FC 4 - 0

28-sep EC1 Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

28-sep UEFA FC Groningen Atlético Madrid 3 - 0

28-sep UEFA Feyenoord St. Mirren 2 - 0

28-sep EC2 SK Brann NEC 0 - 1

28-sep UEFA Ferencváros PSV 0 - 2

28-sep UEFA Coleraine FC Sparta 1 - 1

1984/1985
18-sep UEFA Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

19-sep EC1 Feyenoord Panathinaikos 0 - 0

19-sep EC2 Kjøbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

19-sep UEFA ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

03-okt UEFA Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

03-okt EC1 Panathinaikos Feyenoord 2 - 1

03-okt EC2 Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

03-okt UEFA PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

1985/1986
11-sep UEFA Avenir Beggen PSV 0 - 2

18-sep EC1 FC Porto Ajax 2 - 0

18-sep EC2 FC Utrecht Dinamo Kiev 2 - 1

18-sep UEFA Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

18-sep UEFA Sparta Hamburger SV 2 - 0

02-okt EC1 Ajax FC Porto 0 - 0

02-okt EC2 Dinamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

02-okt UEFA Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

02-okt UEFA PSV Avenir Beggen 4 - 0

02-okt UEFA Hamburger SV Sparta 2 - 0

1986/1987
16-sep UEFA FC Groningen Galway United 5 - 1

17-sep EC2 Bursaspor Ajax 0 - 2

17-sep UEFA MSC Pécs Feyenoord 1 - 0

17-sep EC1 PSV Bayern München 0 - 2

01-okt EC2 Ajax Bursaspor 5 - 0

01-okt UEFA Galway United FC Groningen 1 - 3

01-okt UEFA Feyenoord MSC Pécs 2 - 0

01-okt EC1 Bayern München PSV 0 - 0

1987/1988
16-sep EC2 Ajax Dundalk FC 4 - 0

16-sep EC2 Újpesti Dózsa SC FC Den Haag 1 - 0

16-sep UEFA LASK FC Utrecht 0 - 0

16-sep UEFA Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

16-sep EC1 PSV Galatasaray 3 - 0

30-sep EC2 Dundalk FC Ajax 0 - 2

30-sep EC2 FC Den Haag Újpesti Dózsa SC 3 - 1

30-sep UEFA FC Utrecht LASK 2 - 0

30-sep EC1 Galatasaray PSV 2 - 0

01-okt UEFA Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

1988/1989
07-sep UEFA Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

07-sep UEFA FC Groningen Atlético Madrid 1 - 0

07-sep EC2 Roda JC Vitória Guimarães 2 - 0

05-okt UEFA Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

05-okt UEFA Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

05-okt EC2 Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

1989/1990
13-sep EC2 FC Groningen Ikast FS 1 - 0

13-sep UEFA FC Twente Club Brugge 0 - 0

13-sep UEFA VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

13-sep EC1 PSV FC Luzern 3 - 0

14-sep UEFA FK Austria Wien Ajax 1 - 0

27-sep UEFA Ajax FK Austria Wien 0 - 3

27-sep EC2 Ikast FS FC Groningen 1 - 2

27-sep UEFA Club Brugge FC Twente 4 - 1

27-sep UEFA Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

27-sep EC1 FC Luzern PSV 0 - 2

1990/1991
18-sep UEFA Roda JC AS Monaco 1 - 3

19-sep UEFA Bayer Leverkusen FC Twente 1 - 0

19-sep UEFA Derry City Vitesse 0 - 1

20-sep EC2 Montpellier HSC PSV 1 - 0

02-okt UEFA Vitesse Derry City 0 - 0

03-okt UEFA AS Monaco Roda JC 3 - 1

03-okt UEFA FC Twente Bayer Leverkusen 1 - 1

03-okt EC2 PSV Montpellier HSC 0 - 0

1991/1992
18-sep EC1 Besiktas PSV 1 - 1

18-sep UEFA Ajax Örebro SK 3 - 0

18-sep UEFA FC Groningen FC Rot-Weiß Erfurt 0 - 1

18-sep UEFA SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

18-sep EC2 Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

02-okt UEFA Örebro SK Ajax 0 - 1

02-okt UEFA FC Rot-Weiß Erfurt FC Groningen 1 - 0

02-okt UEFA FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

02-okt EC2 Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

02-okt EC1 PSV Besiktas 2 - 1

1992/1993
16-sep UEFA SV Casino Salzburg Ajax 0 - 3

16-sep UEFA Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

16-sep EC2 Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

16-sep UEFA Vitesse Derry City 3 - 0

29-sep UEFA Derry City Vitesse 1 - 2

30-sep UEFA Ajax SV Casino Salzburg 3 - 1

30-sep UEFA FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

30-sep EC2 Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

1993/1994
14-sep UEFA Karlsruher SC PSV 2 - 1

15-sep UEFA FC Twente Bayern München 3 - 4

15-sep UEFA Norwich City Vitesse 3 - 0

17-sep EC2 HNK Hajduk Split Ajax 1 - 0

28-sep UEFA PSV Karlsruher SC 0 - 0

29-sep EC2 Ajax HNK Hajduk Split 6 - 0

29-sep UEFA Bayern München FC Twente 3 - 0

29-sep UEFA Vitesse Norwich City 0 - 0

1994/1995
13-sep UEFA FC Twente Kispest Honved 1 - 4

13-sep UEFA Bayer Leverkusen PSV 5 - 4

13-sep UEFA Vitesse Parma 1 - 0

15-sep EC2 Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

27-sep UEFA Kispest Honved FC Twente 1 - 3

27-sep UEFA PSV Bayer Leverkusen 0 - 0

27-sep UEFA Parma Vitesse 2 - 0

29-sep EC2 Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

1995/1996
12-sep UEFA MyPa 47 PSV 1 - 1

12-sep UEFA Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

14-sep EC2 DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

26-sep UEFA PSV MyPa 47 7 - 1

26-sep UEFA Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

28-sep EC2 Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

1996/1997
10-sep UEFA CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

10-sep UEFA Schalke 04 Roda JC 3 - 0

12-sep EC2 Dinamo Batumi PSV 1 - 1

24-sep UEFA Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

24-sep UEFA Roda JC Schalke 04 2 - 2

26-sep EC2 PSV Dinamo Batumi 3 - 0

1997/1998
16-sep UEFA NK Maribor Branik Ajax 1 - 1

16-sep UEFA FC Twente Lillestrøm SK 0 - 1

16-sep UEFA Vitesse Sporting Braga 2 - 1

18-sep EC2 Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

30-sep UEFA Ajax NK Maribor Branik 9 - 1

30-sep UEFA Lillestrøm SK FC Twente 1 - 2

30-sep UEFA Sporting Braga Vitesse 2 - 0

02-okt EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

1998/1999
15-sep UEFA VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

15-sep UEFA Vitesse AEK Athene 3 - 0

15-sep UEFA Willem II Dinamo Tbilisi 3 - 0

17-sep EC2 sc Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

29-sep UEFA Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

29-sep UEFA AEK Athene Vitesse 3 - 3

29-sep UEFA Dinamo Tbilisi Willem II 0 - 3

01-okt EC2 Amica Wronki sc Heerenveen 0 - 1

1999/2000
16-sep UEFA Ajax MFK Dukla Banská 6 - 1

16-sep UEFA Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

16-sep UEFA S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

30-sep UEFA MFK Dukla Banská Ajax 1 - 3

30-sep UEFA Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

30-sep UEFA Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

2000/2001
12-sep UEFA KAA Gent Ajax 0 - 6

14-sep UEFA Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

14-sep UEFA Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

14-sep UEFA Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

26-sep UEFA Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

28-sep UEFA Ajax KAA Gent 3 - 0

28-sep UEFA Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

28-sep UEFA Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

2001/2002
11-sep UEFA Roda JC Fylkir 3 - 0

20-sep UEFA Ajax Apollon Limassol 2 - 0

20-sep UEFA Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

20-sep UEFA FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

25-sep UEFA Fylkir Roda JC 1 - 3

27-sep UEFA Apollon Limassol Ajax 0 - 3

27-sep UEFA FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

27-sep UEFA Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

2002/2003
17-sep UEFA Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

19-sep UEFA Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

19-sep UEFA National Boekarest sc Heerenveen 3 - 0

03-okt UEFA FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

03-okt UEFA Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

03-okt UEFA sc Heerenveen National Boekarest 2 - 0

2003/2004
24-sep UEFA FC Utrecht MŠK Žilina 2 - 0

24-sep UEFA Newcastle United NAC 5 - 0

25-sep UEFA Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

25-sep UEFA Wisla Krakau NEC 2 - 1

15-okt UEFA MŠK Žilina FC Utrecht 0 - 4

15-okt UEFA NAC Newcastle United 0 - 1

15-okt UEFA NEC Wisla Krakau 1 - 2

16-okt UEFA FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

2004/2005
16-sep UEFA FC Utrecht Djurgårdens IF 4 - 0

16-sep UEFA Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

16-sep UEFA PAOK Saloniki AZ 2 - 3

22-sep UEFA Maccabi Petach-Tikva sc Heerenveen

30-sep UEFA Djurgårdens IF FC Utrecht 3 - 0

30-sep UEFA Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

30-sep UEFA AZ PAOK Saloniki 2 - 1

30-sep UEFA sc Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

2005/2006
15-sep UEFA Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

15-sep UEFA AS Monaco Willem II 2 - 0

15-sep UEFA FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

15-sep UEFA Banik Ostrava sc Heerenveen 2 - 0

29-sep UEFA Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

29-sep UEFA Willem II AS Monaco 1 - 3

29-sep UEFA AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

29-sep UEFA sc Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

2006/2007
14-sep UEFA IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

14-sep UEFA Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

14-sep UEFA Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

14-sep UEFA AZ Kayserispor 3 - 2

14-sep UEFA Vítoria Setúbal sc Heerenveen 0 - 3

28-sep UEFA Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

28-sep UEFA FC Groningen Partizan Belgrado 1 - 0

28-sep UEFA Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

28-sep UEFA Kayserispor AZ 1 - 1

28-sep UEFA sc Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

2007/2008
20-sep UEFA Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

20-sep UEFA FC Groningen Fiorentina 1 - 1

20-sep UEFA Getafe CF FC Twente 1 - 0

20-sep UEFA Paços Ferreira AZ 0 - 1

20-sep UEFA sc Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

04-okt UEFA Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

04-okt UEFA Fiorentina FC Groningen 1 - 1

04-okt UEFA FC Twente Getafe CF 3 - 2

04-okt UEFA AZ Paços Ferreira 0 - 0

04-okt UEFA Helsingborgs IF sc Heerenveen 5 - 1

2008/2009
18-sep UEFA FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

18-sep UEFA Stade Rennais FC Twente 2 - 1

18-sep UEFA Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

18-sep UEFA NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

18-sep UEFA Vítoria Setúbal sc Heerenveen 1 - 1

02-okt UEFA Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

02-okt UEFA FC Twente Stade Rennais 1 - 0

02-okt UEFA Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

02-okt UEFA Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

02-okt UEFA sc Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2



20/09/2001: Polonia Warschau - FC Twente 1 - 2

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
03/10/1984 UEFA 1R(r) Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

17/09/1969 EC1 1R Feyenoord KR Reykjavík 12 - 2

18/09/1974 EC2 1R PSV FC Ards 10 - 0

02/10/1997 EC2 1R(r) Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

29/09/1970 Jaarbeurs 1R(r) IA Akranes Sparta 0 - 9

datum soort thuis uit uitslag
03/10/1984 UEFA Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

17/09/1969 EC1 Feyenoord KR Reykjavík 12 - 2

18/09/1974 EC2 PSV FC Ards 10 - 0

02/10/1997 EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

29/09/1970 Jaarbeurs IA Akranes Sparta 0 - 9


Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
per soort wedstrijd

datum soort ronde thuis uit uitslag
06/10/1965 Jaarbeurs 1R(r) FC Barcelona DOS 7 - 1

29/09/1965 EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

21/09/1955 EC1 1R Rapid Wien PSV 6 - 1

22/09/1965 EC1 1R(r) Real Madrid Feyenoord 5 - 0

24/09/2003 UEFA 1R Newcastle United NAC 5 - 0

datum soort thuis uit uitslag
06/10/1965 Jaarbeurs FC Barcelona DOS 7 - 1

29/09/1965 EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

21/09/1955 EC1 Rapid Wien PSV 6 - 1

22/09/1965 EC1 Real Madrid Feyenoord 5 - 0

24/09/2003 UEFA Newcastle United NAC 5 - 0