Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
398 wedstrijden
Gewonnen: 212
Gelijk: 73
Verloren: 113
Voor: 859
Tegen: 458
Geel: 355
Rood: 20
Rood (direct): 10
Rood (2x geel): 10
Tegenstanders
Geel: 381
Rood: 23
Rood (direct): 13
Rood (2x geel): 10

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 66 37 12 17 167 59 46 1

2. Feyenoord 54 35 8 11 133 43 54 1

3. PSV 51 28 11 12 126 51 40 3

4. FC Twente 34 15 6 13 53 49 37 4

5. FC Utrecht 20 10 3 7 33 28 32 2

6. Vitesse 18 9 5 4 23 16 36 1

7. Roda JC 18 8 1 9 40 26 29 2

8. FC Groningen 16 7 3 6 23 17 17

9. Sparta 15 9 3 3 43 15 6 1

10. DOS 14 4 3 7 23 36

11. Feijenoord 13 8 2 3 39 20

12. sc Heerenveen 13 8 2 3 31 17 15

13. AZ '67 10 7 2 1 32 5 1

14. AZ 8 5 2 1 16 12 11

15. DWS 6 4 1 1 9 7

16. FC Den Haag/ADO 6 3 2 1 11 3 3 1

17. NEC 6 2 2 2 5 5 14 3

18. Willem II 6 2 1 3 9 12 6

19. NAC 4 2 1 1 3 3

20. FC Amsterdam 2 2 0 0 12 0

21. ADO 2 2 0 0 6 1 1

22. Stad Utrecht 2 2 0 0 5 3

23. Fortuna Sittard 2 1 1 0 3 0 2

24. Haarlem 2 1 1 0 5 4

25. FC Den Haag 2 1 0 1 3 2 2

26. Fortuna '54 2 0 1 1 3 5

27. Rapid JC 2 0 0 2 3 6

28. NAC Breda 2 0 0 2 0 6 4

29. Go Ahead 2 0 0 2 0 7


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Clubs
tegen
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. IFK Göteborg 7 2 0 5 10 23

2. Sporting Lissabon 6 5 0 1 16 10 5

3. Ipswich Town 6 3 3 0 9 4 3

4. Dundalk FC 6 1 2 3 4 15 1

5. Red Boys Differdange 6 0 1 5 1 40

6. AS Monaco 4 4 0 0 11 3 3

7. Celtic 4 3 1 0 11 3 1

8. FC Bayern München 4 3 1 0 9 3 5

9. FC Porto 4 3 1 0 5 0 4

10. Newcastle United 4 3 0 1 10 2 2

11. Bayer 04 Leverkusen 4 2 2 0 7 5 7

12. Manchester United 4 2 1 1 9 3 1 1

13. Real Madrid 4 2 1 1 9 4

14. Hamburger SV 4 2 0 2 8 6 7 2

15. VfB Stuttgart 4 2 0 2 7 5 9

Totaal 161 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1980/1981 12 9 1 2 30 8 8

2. 1983/1984 12 7 3 2 20 8 10 2

3. 1987/1988 10 7 1 2 24 6 6

4. 1974/1975 10 6 4 0 41 6 6

5. 1970/1971 10 6 3 1 26 5

6. 2008/2009 10 6 2 2 17 8 15

7. 1991/1992 10 6 2 2 12 5 3 1

8. 2006/2007 10 5 4 1 21 11 16

9. 1968/1969 10 5 3 2 18 11 1

10. 1981/1982 10 5 1 4 20 16 7 1

11. 1985/1986 10 5 1 4 14 13 17 2

12. 1989/1990 10 5 1 4 11 12 12

13. 2007/2008 10 4 3 3 15 16 19 2

14. 1982/1983 10 2 4 4 11 15 14

15. 1971/1972 9 5 4 0 29 3 6 1

Totaal 53 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 224 118 40 66 473 251 298 17

2. Europa Cup 2 76 41 15 20 149 78 34 1

3. Europa Cup 1 70 38 14 18 182 82 23 2

4. Jaarbeurssteden beker 28 15 4 9 55 47


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kees Rijvers 16 12 2 2 55 10 1

2. Rinus Michels 12 7 3 2 33 10

3. Spitz Kohn 12 4 4 4 21 19 5

4. Louis van Gaal 11 7 2 2 24 11 11

5. Ernst Happel 10 8 2 0 61 4 1

6. Thijs Libregts 10 4 2 4 16 9 8 1

7. Han Berger 10 4 2 4 12 11 15 1

8. Aad de Mos 10 1 5 4 22 13 24 2

9. Leo Beenhakker 9 6 0 3 25 10 10

10. Gertjan Verbeek 9 5 1 3 21 12 9

11. Jan Reker 9 5 0 4 17 11 8 1

12. Co Adriaanse 8 8 0 0 25 3 8

13. Václav Ježek 8 6 2 0 19 6 7 1

14. Georg Keßler 8 6 1 1 29 3

15. Herbert Neumann 8 4 2 2 8 7 11

Totaal 96 coaches


10/09/1996: Schalke 04 - Roda JC 3 - 0

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Bobby Robson 8 5 3 0 15 4 5

2. Henryk Kasperczak 4 3 1 0 5 2 15 1

3. Roque Olsen 4 2 1 1 12 5

4. Miguel Muñoz 4 2 1 1 9 4

5. Winfried Schäfer 4 2 1 1 6 4 12 1

6. Ernst Happel 4 2 0 2 8 6 7 2

7. Dragoslav Stepanovic 4 1 2 1 8 10 12 1

8. Mircea Rednic 4 0 2 2 1 3 8

9. Jim McLaughlin 4 0 2 2 1 8 1

10. Roy Coyle 4 0 0 4 2 15 3

11. Jean Snella 3 1 0 2 5 7

12. Josef Stroh 3 1 0 2 5 7

13. Jock Stein 2 2 0 0 7 0

14. Vic Buckingham 2 2 0 0 8 2

15. Dragan Okuka 2 2 0 0 7 2 2

Totaal 191 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 187 14

2. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 168 6

3. 2e ronde 152 74 35 43 238 163 163 6

4. 2e ronde return 152 62 32 58 224 207 199 10

5. Groepsfase - W4 81 35 17 29 116 108 161 10

6. Groepsfase - W3 81 34 18 29 104 93 152 9

7. Groepsfase - W2 81 30 22 29 106 110 163 6

8. Groepsfase - W1 81 27 24 30 95 106 150 7

9. Kwartfinale return 68 25 11 32 94 99 75 9

10. Kwartfinale 68 17 26 25 74 90 87 4

11. Groepsfase - W6 65 23 20 22 93 86 121 8

12. Groepsfase - W5 65 22 19 24 72 80 123 6

13. 3e ronde return 64 29 9 26 90 79 90 3

14. 3e ronde 64 23 11 30 77 84 85 1

15. 3e voorronde 52 20 16 16 66 56 100 4

Totaal 43 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Stadion Feijenoord 42 31 7 4 131 29 21 1

2. Philips Stadion 26 21 3 2 89 13 19 2

3. Olympisch Stadion 20 14 4 2 53 10 5

4. Stadion Het Diekman 14 7 4 3 28 16 10 2

5. De Meer 10 7 1 2 40 6 8

6. Stadion Galgenwaard (-1982) 9 5 2 2 17 15 1

7. Gemeentelijk Sportpark Kaalheide 8 4 1 3 27 12 10

8. De Alkmaarderhout 7 6 1 0 24 3 4

9. Abe Lenstra Stadion 7 6 1 0 25 6 7

10. Amsterdam ArenA 7 6 0 1 28 5 7

11. Stadion Oosterpark 7 4 1 2 11 4 3

12. Zuiderparkstadion 6 5 1 0 23 2

13. Nieuw-Monnikenhuize 6 3 2 1 9 7 7 1

14. Stade Municipal 5 3 2 0 16 4 6 1

15. Stadion Nieuw Galgenwaard 4 4 0 0 10 2 4

Totaal 186 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. John Carpenter 4 3 0 1 18 5 4

2. John Adair 4 3 0 1 7 4

3. Antoine Queudeville 4 3 0 1 8 8

4. Jacques Colling 3 3 0 0 17 0

5. Svein Inge Thime 3 3 0 0 10 3

6. José Rosa dos Santos 3 3 0 0 8 1 3

7. Kenny Clark 3 2 0 1 6 6 7 1

8. Jack Taylor 3 2 0 1 5 5

9. Angel Franco Martinez 3 1 2 0 5 2 3

10. Paul Schiller 3 1 2 0 4 3 1

11. Lucilio Batista 3 1 1 1 4 2 5

12. Erich Linemayr 3 1 0 2 4 4

13. Adolf Prokop 3 1 0 2 3 5 3

14. Tiny Wharton 3 1 0 2 6 9

15. Volker Roth 3 0 2 1 1 3 5 1

Totaal 318 scheidsrechters
(Bron: Onbekend)
08/11/1956: Rode Ster Belgrado - Rapid JC 2 - 0

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Willy van de Kerkhof 30 18 4 8 4 2

2. Wim Jansen 22 14 2 6 3 1

3. Piet Schrijvers 22 13 2 7 22

4. Eddy Treijtel 21 15 3 3 14

5. Willy van der Kuijlen 20 14 3 3 15

6. Willem van Hanegem 20 13 4 3 14 2

7. Hans van Breukelen 20 9 5 6 17

8. Gerald Vanenburg 20 5 7 8 3 2

9. Henk Wery 19 12 4 3 8

10. Huub Stevens 18 11 3 4 1

11. Ruud Krol 18 10 4 4 5 1

12. Pim Doesburg 17 10 3 4 17

13. René van de Kerkhof 17 10 3 4 8 1

14. Ivan Nielsen 17 10 3 4 2 1 1

15. Hallvar Thoresen 17 9 3 5 9

Totaal 1280 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Kevin Beattie 6 3 3 0

2. George Burley 6 3 3 0 1

3. Colin Viljoen 6 3 3 0 1

4. Trevor Whymark 6 3 3 0 2

5. Clive Woods 6 3 3 0 1

6. Rene Müller 6 0 1 5

7. Marcel Di Domenico 6 0 0 6 1

8. Nils Johansson 5 1 0 4 1

9. Nils Jonsson 5 1 0 4 1

10. Lennart Nilsson 5 1 0 4

11. Francis Kremer 5 0 1 4

12. Paul Cooper 4 3 1 0 1

13. António Frasco 4 3 1 0

14. Fernando Gomes 4 3 1 0 1

15. Augusto Inácio 4 3 1 0 1

Totaal 2772 spelers

Wedstrijden
Nederlandse clubs
1e ronde
in Europa
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1955/1956
1. 21/09/1955 EC1 1R Rapid Wien PSV 6 - 1

2. 01/11/1955 EC1 1R(r) PSV Rapid Wien 1 - 0

1956/1957
3. 03/11/1956 EC1 1R Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4

4. 08/11/1956 EC1 1R(r) Rode Ster Belgrado Rapid JC 2 - 0

1958/1959
5. 01/10/1958 EC1 1R DOS Sporting Lissabon 3 - 4

6. 08/10/1958 EC1 1R(r) Sporting Lissabon DOS 2 - 1

1959/1960
7. 25/10/1959 EC1 1R Sparta IFK Göteborg 3 - 1

8. 05/11/1959 EC1 1R(r) IFK Göteborg Sparta 3 - 1

9. 25/11/1959 EC1 1R(b) Sparta IFK Göteborg 3 - 1

1960/1961
10. 31/08/1960 EC1 1R Frederikstad FK Ajax 4 - 3

11. 07/09/1960 EC1 1R(r) Ajax Frederikstad FK 0 - 0

1961/1962
12. 06/09/1961 EC1 1R IFK Göteborg Feijenoord 0 - 3

13. 13/09/1961 EC1 1R(r) Feijenoord IFK Göteborg 8 - 2

1962/1963
14. 12/09/1962 EC1 1R Servette FC Genève Feijenoord 1 - 3

15. 12/09/1962 Jaarbeurs 1R Stad Utrecht Tasmania Berlin 3 - 2

16. 19/09/1962 EC1 1R(r) Feijenoord Servette FC Genève 1 - 3

17. 19/09/1962 EC2 1R FC Lausanne-Sport Sparta 3 - 0

18. 03/10/1962 EC2 1R(r) Sparta FC Lausanne-Sport 4 - 2

19. 17/10/1962 EC1 1R(b) Feijenoord Servette FC Genève 3 - 1

20. 17/10/1962 Jaarbeurs 1R(r) Tasmania Berlin Stad Utrecht 1 - 2

1963/1964
21. 25/09/1963 Jaarbeurs 1R DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

22. 25/09/1963 EC1 1R Esbjerg fB PSV 3 - 4

23. 25/09/1963 EC2 1R Willem II Manchester United 1 - 1

24. 09/10/1963 EC1 1R(r) PSV Esbjerg fB 7 - 1

25. 15/10/1963 Jaarbeurs 1R(r) Sheffield Wednesday DOS 4 - 1

26. 15/10/1963 EC2 1R(r) Manchester United Willem II 6 - 1

1964/1965
27. 16/09/1964 EC1 1R DWS Fenerbahçe 3 - 1

28. 23/09/1964 EC2 1R Torino Fortuna '54 3 - 1

29. 30/09/1964 Jaarbeurs 1R Kjøbenhavns Boldklub DOS 3 - 4

30. 07/10/1964 EC1 1R(r) Fenerbahçe DWS 0 - 1

31. 07/10/1964 EC2 1R(r) Fortuna '54 Torino 2 - 2

32. 13/10/1964 Jaarbeurs 1R(r) DOS Kjøbenhavns Boldklub 2 - 1

1965/1966
33. 08/09/1965 EC1 1R Feijenoord Real Madrid 2 - 1

34. 16/09/1965 Jaarbeurs 1R DOS FC Barcelona 0 - 0

35. 22/09/1965 EC1 1R(r) Real Madrid Feijenoord 5 - 0

36. 29/09/1965 EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

37. 06/10/1965 Jaarbeurs 1R(r) FC Barcelona DOS 7 - 1

38. 07/10/1965 EC2 1R(r) Celtic Go Ahead 1 - 0

1966/1967
39. 13/09/1966 Jaarbeurs 1R DOS FC Basel 2 - 1

40. 18/09/1966 EC2 1R Floriana FC Sparta 1 - 1

41. 21/09/1966 Jaarbeurs 1R(r) FC Basel DOS 2 - 2

42. 28/09/1966 EC1 1R Ajax Besiktas 2 - 0

43. 05/10/1966 EC1 1R(r) Besiktas Ajax 1 - 2

44. 05/10/1966 EC2 1R(r) Sparta Floriana FC 6 - 0

1967/1968
45. 14/09/1967 Jaarbeurs 1R DOS Real Zaragoza 3 - 2

46. 20/09/1967 EC1 1R Ajax Real Madrid 1 - 1

47. 21/09/1967 EC2 1R Floriana FC NAC 1 - 2

48. 27/09/1967 Jaarbeurs 1R DWS Dundee FC 2 - 1

49. 04/10/1967 Jaarbeurs 1R(r) Dundee FC DWS 3 - 0

50. 11/10/1967 EC1 1R(r) Real Madrid Ajax 2 - 1

51. 12/10/1967 Jaarbeurs 1R(r) Real Zaragoza DOS 3 - 1

52. 12/10/1967 EC2 1R(r) NAC Floriana FC 1 - 0

1968/1969
53. 11/09/1968 Jaarbeurs 1R DOS Dundalk FC 1 - 1

54. 11/09/1968 Jaarbeurs 1R Beerschot AC DWS 1 - 1

55. 11/09/1968 Jaarbeurs 1R Newcastle United Feijenoord 4 - 0

56. 17/09/1968 Jaarbeurs 1R(r) Feijenoord Newcastle United 2 - 0

57. 18/09/1968 EC1 1R 1. FC Nürnberg Ajax 1 - 1

58. 19/09/1968 EC2 1R ADO Grazer AK 4 - 1

59. 25/09/1968 Jaarbeurs 1R(r) DWS Beerschot AC 2 - 1

60. 01/10/1968 Jaarbeurs 1R(r) Dundalk FC DOS 2 - 1

61. 02/10/1968 EC1 1R(r) Ajax 1. FC Nürnberg 4 - 0

62. 03/10/1968 EC2 1R(r) Grazer AK ADO 0 - 2

1969/1970
63. 09/09/1969 Jaarbeurs 1R FC Rouen FC Twente 2 - 0

64. 17/09/1969 Jaarbeurs 1R Hannover 96 Ajax 2 - 1

65. 17/09/1969 EC1 1R Feijenoord KR Reykjavík 12 - 2

66. 17/09/1969 EC2 1R Rapid Wien PSV 1 - 2

67. 24/09/1969 Jaarbeurs 1R(r) Ajax Hannover 96 3 - 0

68. 30/09/1969 Jaarbeurs 1R(r) FC Twente FC Rouen 1 - 0

69. 30/09/1969 EC1 1R(r) KR Reykjavík Feijenoord 0 - 4

70. 01/10/1969 EC2 1R(r) PSV Rapid Wien 4 - 2

1970/1971
71. 02/09/1970 Jaarbeurs 1R AEK Athene FC Twente 0 - 1

72. 08/09/1970 Jaarbeurs 1R(r) FC Twente AEK Athene 3 - 0

73. 16/09/1970 EC1 1R 17. Nentori Tirana Ajax 2 - 2

74. 16/09/1970 EC1 1R Feijenoord UTA Arad 1 - 1

75. 16/09/1970 EC2 1R Gottwaldov PSV 2 - 1

76. 23/09/1970 Jaarbeurs 1R Sparta IA Akranes 6 - 0

77. 29/09/1970 Jaarbeurs 1R(r) IA Akranes Sparta 0 - 9

78. 30/09/1970 EC1 1R(r) Ajax 17. Nentori Tirana 2 - 0

79. 30/09/1970 EC1 1R(r) UTA Arad Feijenoord 0 - 0

80. 30/09/1970 EC2 1R(r) PSV Gottwaldov 1 - 0

1971/1972
81. 14/09/1971 UEFA 1R FC Den Haag/ADO Aris Bonnevoie 5 - 0

82. 15/09/1971 EC1 1R Ajax 1. FC Dynamo Dresden 2 - 0

83. 15/09/1971 EC1 1R Feyenoord Olympiakos Nicosia 8 - 0

84. 15/09/1971 UEFA 1R FC Chemie Halle PSV 0 - 0

85. 16/09/1971 EC2 1R Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

86. 22/09/1971 EC1 1R(r) Olympiakos Nicosia Feyenoord 0 - 9

87. 28/09/1971 UEFA 1R(r) Aris Bonnevoie FC Den Haag/ADO 2 - 2

88. 29/09/1971 EC1 1R(r) 1. FC Dynamo Dresden Ajax 0 - 0

89. 29/09/1971 UEFA 1R(r) PSV FC Chemie Halle

90. 29/09/1971 EC2 1R(r) Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

1972/1973
91. 13/09/1972 EC2 1R Spartak Moskou FC Den Haag/ADO 1 - 0

92. 13/09/1972 UEFA 1R Dinamo Tbilisi FC Twente 3 - 2

93. 13/09/1972 UEFA 1R Feyenoord US Rumelange 9 - 0

94. 27/09/1972 EC2 1R(r) FC Den Haag/ADO Spartak Moskou 0 - 0

95. 27/09/1972 UEFA 1R(r) FC Twente Dinamo Tbilisi 2 - 0

96. 27/09/1972 UEFA 1R(r) US Rumelange Feyenoord 0 - 12

1973/1974
97. 19/09/1973 EC2 1R NAC 1. FC Magdeburg 0 - 0

98. 19/09/1973 UEFA 1R Dundee FC FC Twente 1 - 3

99. 19/09/1973 UEFA 1R Östers IF Feyenoord 1 - 3

100. 03/10/1973 UEFA 1R(r) FC Twente Dundee FC 4 - 2

101. 03/10/1973 UEFA 1R(r) Feyenoord Östers IF 2 - 1

102. 03/10/1973 EC2 1R(r) 1. FC Magdeburg NAC 2 - 0

1974/1975
103. 18/09/1974 UEFA 1R Stoke City Ajax 1 - 1

104. 18/09/1974 UEFA 1R FC Amsterdam Hibernians FC 5 - 0

105. 18/09/1974 UEFA 1R Ipswich Town FC Twente 2 - 2

106. 18/09/1974 EC1 1R Feyenoord Coleraine FC 7 - 0

107. 18/09/1974 EC2 1R PSV FC Ards 10 - 0

108. 22/09/1974 UEFA 1R(r) Hibernians FC FC Amsterdam 0 - 7

109. 02/10/1974 UEFA 1R(r) Ajax Stoke City 0 - 0

110. 02/10/1974 UEFA 1R(r) FC Twente Ipswich Town 1 - 1

111. 02/10/1974 EC1 1R(r) Coleraine FC Feyenoord 1 - 4

112. 02/10/1974 EC2 1R(r) FC Ards PSV 1 - 4

1975/1976
113. 16/09/1975 UEFA 1R Glentoran FC Ajax 1 - 6

114. 17/09/1975 EC2 1R Vejle BK FC Den Haag/ADO 0 - 2

115. 17/09/1975 UEFA 1R Feyenoord Ipswich Town 1 - 2

116. 17/09/1975 EC1 1R Linfield PSV 1 - 2

117. 01/10/1975 UEFA 1R(r) Ajax Glentoran FC 8 - 0

118. 01/10/1975 EC2 1R(r) FC Den Haag/ADO Vejle BK 2 - 0

119. 01/10/1975 UEFA 1R(r) Ipswich Town Feyenoord 2 - 0

120. 01/10/1975 EC1 1R(r) PSV Linfield 8 - 0

1976/1977
121. 15/09/1976 UEFA 1R Ajax Manchester United 1 - 0

122. 15/09/1976 UEFA 1R Feyenoord Djurgårdens IF 3 - 0

123. 15/09/1976 EC1 1R Dundalk FC PSV 1 - 1

124. 15/09/1976 EC2 1R RSC Anderlecht Roda JC 2 - 1

125. 29/09/1976 UEFA 1R(r) Manchester United Ajax 2 - 0

126. 29/09/1976 UEFA 1R(r) Djurgårdens IF Feyenoord 2 - 1

127. 29/09/1976 EC1 1R(r) PSV Dundalk FC 6 - 0

128. 29/09/1976 EC2 1R(r) Roda JC RSC Anderlecht 2 - 3

1977/1978
129. 14/09/1977 EC1 1R Lillestrøm SK Ajax 2 - 0

130. 14/09/1977 EC2 1R Rangers FC Twente 0 - 0

131. 14/09/1977 UEFA 1R Glenavon PSV 2 - 6

132. 14/09/1977 UEFA 1R AZ '67 Red Boys Differdange 11 - 1

133. 27/09/1977 UEFA 1R(r) Red Boys Differdange AZ '67 0 - 5

134. 28/09/1977 EC1 1R(r) Ajax Lillestrøm SK 4 - 0

135. 28/09/1977 EC2 1R(r) FC Twente Rangers 3 - 0

136. 28/09/1977 UEFA 1R(r) PSV Glenavon 5 - 0

1978/1979
137. 13/09/1978 UEFA 1R Athletic Bilbao Ajax 2 - 0

138. 13/09/1978 UEFA 1R FC Twente Manchester City 1 - 1

139. 13/09/1978 EC1 1R Fenerbahçe PSV 2 - 1

140. 13/09/1978 EC2 1R AZ '67 Ipswich Town 0 - 0

141. 27/09/1978 UEFA 1R(r) Ajax Athletic Bilbao 3 - 0

142. 27/09/1978 UEFA 1R(r) Manchester City FC Twente 3 - 2

143. 27/09/1978 EC1 1R(r) PSV Fenerbahçe 6 - 1

144. 27/09/1978 EC2 1R(r) Ipswich Town AZ '67 2 - 0

1979/1980
145. 19/09/1979 EC1 1R HJK Helsinki Ajax 1 - 8

146. 19/09/1979 EC2 1R Panionios FC Twente 4 - 0

147. 19/09/1979 UEFA 1R Feyenoord Everton 1 - 0

148. 19/09/1979 UEFA 1R Sporting Gijón PSV 0 - 0

149. 03/10/1979 EC1 1R(r) Ajax HJK Helsinki 8 - 1

150. 03/10/1979 EC2 1R(r) FC Twente Panionios 3 - 1

151. 03/10/1979 UEFA 1R(r) Everton Feyenoord 0 - 1

152. 03/10/1979 UEFA 1R(r) PSV Sporting Gijón 1 - 0

1980/1981
153. 17/09/1980 EC1 1R Dinamo Tirana Ajax 0 - 2

154. 17/09/1980 UEFA 1R FC Twente IFK Göteborg 5 - 1

155. 17/09/1980 UEFA 1R FC Arges Pitesti FC Utrecht 0 - 0

156. 17/09/1980 EC2 1R Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

157. 17/09/1980 UEFA 1R PSV Wolverhampton Wanderers 3 - 1

158. 17/09/1980 UEFA 1R AZ '67 Red Boys Differdange 6 - 0

159. 30/09/1980 UEFA 1R(r) Red Boys Differdange AZ '67 0 - 4

160. 01/10/1980 EC1 1R(r) Ajax Dinamo Tirana 1 - 0

161. 01/10/1980 UEFA 1R(r) IFK Göteborg FC Twente 2 - 0

162. 01/10/1980 UEFA 1R(r) FC Utrecht FC Arges Pitesti 2 - 0

163. 01/10/1980 EC2 1R(r) Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

164. 01/10/1980 UEFA 1R(r) Wolverhampton Wanderers PSV 1 - 0

1981/1982
165. 16/09/1981 EC2 1R Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

166. 16/09/1981 UEFA 1R Hamburger SV FC Utrecht 0 - 1

167. 16/09/1981 UEFA 1R Feyenoord Szombierki Bytom 2 - 0

168. 16/09/1981 UEFA 1R PSV Naestved IF 7 - 0

169. 16/09/1981 EC1 1R IK Start Kristiansand AZ '67 1 - 3

170. 29/09/1981 EC2 1R(r) Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

171. 30/09/1981 UEFA 1R(r) FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

172. 30/09/1981 UEFA 1R(r) Szombierki Bytom Feyenoord 1 - 1

173. 30/09/1981 UEFA 1R(r) Naestved IF PSV 2 - 1

174. 30/09/1981 EC1 1R(r) AZ '67 IK Start Kristiansand 1 - 0

1982/1983
175. 15/09/1982 EC1 1R Celtic Ajax 2 - 2

176. 15/09/1982 UEFA 1R FC Utrecht FC Porto 0 - 1

177. 15/09/1982 UEFA 1R Haarlem KAA Gent 2 - 1

178. 15/09/1982 UEFA 1R Dundee United FC PSV 1 - 1

179. 15/09/1982 EC2 1R Limerick United AZ '67 1 - 1

180. 29/09/1982 EC1 1R(r) Ajax Celtic 1 - 2

181. 29/09/1982 UEFA 1R(r) KAA Gent Haarlem 3 - 3

182. 29/09/1982 UEFA 1R(r) PSV Dundee United FC 0 - 2

183. 30/09/1982 UEFA 1R(r) FC Porto FC Utrecht 2 - 0

184. 30/09/1982 EC2 1R(r) AZ '67 Limerick United 1 - 0

1983/1984
185. 14/09/1983 EC1 1R Ajax Olympiakos Piraeus 0 - 0

186. 14/09/1983 UEFA 1R Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

187. 14/09/1983 UEFA 1R St. Mirren Feyenoord 0 - 1

188. 14/09/1983 EC2 1R NEC SK Brann 1 - 1

189. 14/09/1983 UEFA 1R PSV Ferencváros 4 - 2

190. 14/09/1983 UEFA 1R Sparta Coleraine FC 4 - 0

191. 28/09/1983 EC1 1R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 2 - 0

192. 28/09/1983 UEFA 1R(r) FC Groningen Atlético Madrid 3 - 0

193. 28/09/1983 UEFA 1R(r) Feyenoord St. Mirren 2 - 0

194. 28/09/1983 EC2 1R(r) SK Brann NEC 0 - 1

195. 28/09/1983 UEFA 1R(r) Ferencváros PSV 0 - 2

196. 28/09/1983 UEFA 1R(r) Coleraine FC Sparta 1 - 1

1984/1985
197. 18/09/1984 UEFA 1R Red Boys Differdange Ajax 0 - 0

198. 19/09/1984 EC1 1R Feyenoord Panathinaikos 0 - 0

199. 19/09/1984 EC2 1R Kjøbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

200. 19/09/1984 UEFA 1R ASK Vorwärts Frankfurt PSV 2 - 0

201. 03/10/1984 UEFA 1R(r) Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

202. 03/10/1984 EC1 1R(r) Panathinaikos Feyenoord 2 - 1

203. 03/10/1984 EC2 1R(r) Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

204. 03/10/1984 UEFA 1R(r) PSV ASK Vorwärts Frankfurt 3 - 0

1985/1986
205. 11/09/1985 UEFA 1R Avenir Beggen PSV 0 - 2

206. 18/09/1985 EC1 1R FC Porto Ajax 2 - 0

207. 18/09/1985 EC2 1R FC Utrecht Dinamo Kiev 2 - 1

208. 18/09/1985 UEFA 1R Sporting Lissabon Feyenoord 3 - 1

209. 18/09/1985 UEFA 1R Sparta Hamburger SV 2 - 0

210. 02/10/1985 EC1 1R(r) Ajax FC Porto 0 - 0

211. 02/10/1985 EC2 1R(r) Dinamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

212. 02/10/1985 UEFA 1R(r) Feyenoord Sporting Lissabon 2 - 1

213. 02/10/1985 UEFA 1R(r) PSV Avenir Beggen 4 - 0

214. 02/10/1985 UEFA 1R(r) Hamburger SV Sparta 2 - 0

1986/1987
215. 16/09/1986 UEFA 1R FC Groningen Galway United 5 - 1

216. 17/09/1986 EC2 1R Bursaspor Ajax 0 - 2

217. 17/09/1986 UEFA 1R MSC Pécs Feyenoord 1 - 0

218. 17/09/1986 EC1 1R PSV FC Bayern München 0 - 2

219. 01/10/1986 EC2 1R(r) Ajax Bursaspor 5 - 0

220. 01/10/1986 UEFA 1R(r) Galway United FC Groningen 1 - 3

221. 01/10/1986 UEFA 1R(r) Feyenoord MSC Pécs 2 - 0

222. 01/10/1986 EC1 1R(r) FC Bayern München PSV 0 - 0

1987/1988
223. 16/09/1987 EC2 1R Ajax Dundalk FC 4 - 0

224. 16/09/1987 EC2 1R Újpesti Dózsa SC FC Den Haag 1 - 0

225. 16/09/1987 UEFA 1R LASK FC Utrecht 0 - 0

226. 16/09/1987 UEFA 1R Feyenoord Spora Luxemburg 5 - 0

227. 16/09/1987 EC1 1R PSV Galatasaray 3 - 0

228. 30/09/1987 EC2 1R(r) Dundalk FC Ajax 0 - 2

229. 30/09/1987 EC2 1R(r) FC Den Haag Újpesti Dózsa SC 3 - 1

230. 30/09/1987 UEFA 1R(r) FC Utrecht LASK 2 - 0

231. 30/09/1987 EC1 1R(r) Galatasaray PSV 2 - 0

232. 01/10/1987 UEFA 1R(r) Spora Luxemburg Feyenoord 2 - 5

1988/1989
233. 07/09/1988 UEFA 1R Sporting Lissabon Ajax 4 - 2

234. 07/09/1988 UEFA 1R FC Groningen Atlético Madrid 1 - 0

235. 07/09/1988 EC2 1R Roda JC Vitória Guimarães 2 - 0

236. 05/10/1988 UEFA 1R(r) Ajax Sporting Lissabon 1 - 2

237. 05/10/1988 UEFA 1R(r) Atlético Madrid FC Groningen 2 - 1

238. 05/10/1988 EC2 1R(r) Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

1989/1990
239. 13/09/1989 EC2 1R FC Groningen Ikast FS 1 - 0

240. 13/09/1989 UEFA 1R FC Twente Club Brugge 0 - 0

241. 13/09/1989 UEFA 1R VfB Stuttgart Feyenoord 2 - 0

242. 13/09/1989 EC1 1R PSV FC Luzern 3 - 0

243. 14/09/1989 UEFA 1R FK Austria Wien Ajax 1 - 0

244. 27/09/1989 UEFA 1R(r) Ajax FK Austria Wien 0 - 3

245. 27/09/1989 EC2 1R(r) Ikast FS FC Groningen 1 - 2

246. 27/09/1989 UEFA 1R(r) Club Brugge FC Twente 4 - 1

247. 27/09/1989 UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 2 - 1

248. 27/09/1989 EC1 1R(r) FC Luzern PSV 0 - 2

1990/1991
249. 18/09/1990 UEFA 1R Roda JC AS Monaco 1 - 3

250. 19/09/1990 UEFA 1R Bayer 04 Leverkusen FC Twente 1 - 0

251. 19/09/1990 UEFA 1R Derry City Vitesse 0 - 1

252. 20/09/1990 EC2 1R Montpellier HSC PSV 1 - 0

253. 02/10/1990 UEFA 1R(r) Vitesse Derry City 0 - 0

254. 03/10/1990 UEFA 1R(r) AS Monaco Roda JC 3 - 1

255. 03/10/1990 UEFA 1R(r) FC Twente Bayer 04 Leverkusen 1 - 1

256. 03/10/1990 EC2 1R(r) PSV Montpellier HSC 0 - 0

1991/1992
257. 18/09/1991 EC1 1R Besiktas PSV 1 - 1

258. 18/09/1991 UEFA 1R Ajax Örebro SK 3 - 0

259. 18/09/1991 UEFA 1R FC Groningen FC Rot-Weiß Erfurt 0 - 1

260. 18/09/1991 UEFA 1R SK Sturm Graz FC Utrecht 0 - 1

261. 18/09/1991 EC2 1R Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

262. 02/10/1991 UEFA 1R(r) Örebro SK Ajax 0 - 1

263. 02/10/1991 UEFA 1R(r) FC Rot-Weiß Erfurt FC Groningen 1 - 0

264. 02/10/1991 UEFA 1R(r) FC Utrecht SK Sturm Graz 3 - 1

265. 02/10/1991 EC2 1R(r) Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

266. 02/10/1991 EC1 1R(r) PSV Besiktas 2 - 1

1992/1993
267. 16/09/1992 UEFA 1R SV Casino Salzburg Ajax 0 - 3

268. 16/09/1992 UEFA 1R Vac Samsung FC Groningen 1 - 0

269. 16/09/1992 EC2 1R Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

270. 16/09/1992 UEFA 1R Vitesse Derry City 3 - 0

271. 29/09/1992 UEFA 1R(r) Derry City Vitesse 1 - 2

272. 30/09/1992 UEFA 1R(r) Ajax SV Casino Salzburg 3 - 1

273. 30/09/1992 UEFA 1R(r) FC Groningen Vac Samsung 1 - 1

274. 30/09/1992 EC2 1R(r) Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

1993/1994
275. 14/09/1993 UEFA 1R Karlsruher SC PSV 2 - 1

276. 15/09/1993 UEFA 1R FC Twente FC Bayern München 3 - 4

277. 15/09/1993 UEFA 1R Norwich City Vitesse 3 - 0

278. 17/09/1993 EC2 1R HNK Hajduk Split Ajax 1 - 0

279. 28/09/1993 UEFA 1R(r) PSV Karlsruher SC 0 - 0

280. 29/09/1993 EC2 1R(r) Ajax HNK Hajduk Split 6 - 0

281. 29/09/1993 UEFA 1R(r) FC Bayern München FC Twente 3 - 0

282. 29/09/1993 UEFA 1R(r) Vitesse Norwich City 0 - 0

1994/1995
283. 13/09/1994 UEFA 1R FC Twente Kispest Honved 1 - 4

284. 13/09/1994 UEFA 1R Bayer 04 Leverkusen PSV 5 - 4

285. 13/09/1994 UEFA 1R Vitesse Parma 1 - 0

286. 15/09/1994 EC2 1R Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

287. 27/09/1994 UEFA 1R(r) Kispest Honved FC Twente 1 - 3

288. 27/09/1994 UEFA 1R(r) PSV Bayer 04 Leverkusen 0 - 0

289. 27/09/1994 UEFA 1R(r) Parma Vitesse 2 - 0

290. 29/09/1994 EC2 1R(r) Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

1995/1996
291. 12/09/1995 UEFA 1R MyPa 47 PSV 1 - 1

292. 12/09/1995 UEFA 1R Roda JC Olympia Ljublijana 5 - 0

293. 14/09/1995 EC2 1R DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

294. 26/09/1995 UEFA 1R(r) PSV MyPa 47 7 - 1

295. 26/09/1995 UEFA 1R(r) Olympia Ljublijana Roda JC 2 - 0

296. 28/09/1995 EC2 1R(r) Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

1996/1997
297. 10/09/1996 UEFA 1R CSKA Moskou Feyenoord 0 - 1

298. 10/09/1996 UEFA 1R Schalke 04 Roda JC 3 - 0

299. 12/09/1996 EC2 1R Dinamo Batumi PSV 1 - 1

300. 24/09/1996 UEFA 1R(r) Feyenoord CSKA Moskou 1 - 1

301. 24/09/1996 UEFA 1R(r) Roda JC Schalke 04 2 - 2

302. 26/09/1996 EC2 1R(r) PSV Dinamo Batumi 3 - 0

1997/1998
303. 16/09/1997 UEFA 1R NK Maribor Ajax 1 - 1

304. 16/09/1997 UEFA 1R FC Twente Lillestrøm SK 0 - 1

305. 16/09/1997 UEFA 1R Vitesse Sporting Braga 2 - 1

306. 18/09/1997 EC2 1R Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

307. 30/09/1997 UEFA 1R(r) Ajax NK Maribor 9 - 1

308. 30/09/1997 UEFA 1R(r) Lillestrøm SK FC Twente 1 - 2

309. 30/09/1997 UEFA 1R(r) Sporting Braga Vitesse 2 - 0

310. 02/10/1997 EC2 1R(r) Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

1998/1999
311. 15/09/1998 UEFA 1R VfB Stuttgart Feyenoord 1 - 3

312. 15/09/1998 UEFA 1R Vitesse AEK Athene 3 - 0

313. 15/09/1998 UEFA 1R Willem II Dinamo Tbilisi 3 - 0

314. 17/09/1998 EC2 1R sc Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

315. 29/09/1998 UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

316. 29/09/1998 UEFA 1R(r) AEK Athene Vitesse 3 - 3

317. 29/09/1998 UEFA 1R(r) Dinamo Tbilisi Willem II 0 - 3

318. 01/10/1998 EC2 1R(r) Amica Wronki sc Heerenveen 0 - 1

1999/2000
319. 16/09/1999 UEFA 1R Ajax MFK Dukla Banská 6 - 1

320. 16/09/1999 UEFA 1R Roda JC Shakhtar Donetsk 2 - 0

321. 16/09/1999 UEFA 1R S.C. Beira-Mar Vitesse 1 - 2

322. 30/09/1999 UEFA 1R(r) MFK Dukla Banská Ajax 1 - 3

323. 30/09/1999 UEFA 1R(r) Shakhtar Donetsk Roda JC 1 - 3

324. 30/09/1999 UEFA 1R(r) Vitesse S.C. Beira-Mar 0 - 0

2000/2001
325. 12/09/2000 UEFA 1R KAA Gent Ajax 0 - 6

326. 14/09/2000 UEFA 1R Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1

327. 14/09/2000 UEFA 1R Roda JC Inter Bratislava 0 - 2

328. 14/09/2000 UEFA 1R Vitesse Maccabi Haifa 3 - 0

329. 26/09/2000 UEFA 1R(r) Inter Bratislava Roda JC 2 - 1

330. 28/09/2000 UEFA 1R(r) Ajax KAA Gent 3 - 0

331. 28/09/2000 UEFA 1R(r) Feyenoord Dunaferr SE 3 - 1

332. 28/09/2000 UEFA 1R(r) Maccabi Haifa Vitesse 2 - 1

2001/2002
333. 11/09/2001 UEFA 1R Roda JC Fylkir 3 - 0

334. 20/09/2001 UEFA 1R Ajax Apollon Limassol 2 - 0

335. 20/09/2001 UEFA 1R Polonia Warschau FC Twente 1 - 2

336. 20/09/2001 UEFA 1R FC Utrecht Grazer AK 3 - 0

337. 25/09/2001 UEFA 1R(r) Fylkir Roda JC 1 - 3

338. 27/09/2001 UEFA 1R(r) Apollon Limassol Ajax 0 - 3

339. 27/09/2001 UEFA 1R(r) FC Twente Polonia Warschau 2 - 0

340. 27/09/2001 UEFA 1R(r) Grazer AK FC Utrecht 3 - 3

2002/2003
341. 17/09/2002 UEFA 1R Vitesse Rapid Boekarest 1 - 1

342. 19/09/2002 UEFA 1R Legia Warschau FC Utrecht 4 - 1

343. 19/09/2002 UEFA 1R National Boekarest sc Heerenveen 3 - 0

344. 03/10/2002 UEFA 1R(r) FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3

345. 03/10/2002 UEFA 1R(r) Rapid Boekarest Vitesse 0 - 1

346. 03/10/2002 UEFA 1R(r) sc Heerenveen National Boekarest 2 - 0

2003/2004
347. 24/09/2003 UEFA 1R FC Utrecht MŠK Žilina 2 - 0

348. 24/09/2003 UEFA 1R Newcastle United NAC Breda 5 - 0

349. 25/09/2003 UEFA 1R Feyenoord FC Kärnten 2 - 1

350. 25/09/2003 UEFA 1R Wisla Krakau NEC 2 - 1

351. 15/10/2003 UEFA 1R(r) MŠK Žilina FC Utrecht 0 - 4

352. 15/10/2003 UEFA 1R(r) NAC Breda Newcastle United 0 - 1

353. 15/10/2003 UEFA 1R(r) NEC Wisla Krakau 1 - 2

354. 16/10/2003 UEFA 1R(r) FC Kärnten Feyenoord 0 - 1

2004/2005
355. 16/09/2004 UEFA 1R FC Utrecht Djurgårdens IF 4 - 0

356. 16/09/2004 UEFA 1R Odd Grenland Feyenoord 0 - 1

357. 16/09/2004 UEFA 1R PAOK Saloniki AZ 2 - 3

358. 22/09/2004 UEFA 1R Maccabi Petach-Tikva sc Heerenveen

359. 30/09/2004 UEFA 1R(r) Djurgårdens IF FC Utrecht 3 - 0

360. 30/09/2004 UEFA 1R(r) Feyenoord Odd Grenland 4 - 1

361. 30/09/2004 UEFA 1R(r) AZ PAOK Saloniki 2 - 1

362. 30/09/2004 UEFA 1R(r) sc Heerenveen Maccabi Petach-Tikva 5 - 0

2005/2006
363. 15/09/2005 UEFA 1R Feyenoord Rapid Boekarest 1 - 1

364. 15/09/2005 UEFA 1R AS Monaco Willem II 2 - 0

365. 15/09/2005 UEFA 1R FC Krylya Sovetov Samara AZ 5 - 3

366. 15/09/2005 UEFA 1R Banik Ostrava sc Heerenveen 2 - 0

367. 29/09/2005 UEFA 1R(r) Rapid Boekarest Feyenoord 1 - 0

368. 29/09/2005 UEFA 1R(r) Willem II AS Monaco 1 - 3

369. 29/09/2005 UEFA 1R(r) AZ FC Krylya Sovetov Samara 3 - 1

370. 29/09/2005 UEFA 1R(r) sc Heerenveen Banik Ostrava 5 - 0

2006/2007
371. 14/09/2006 UEFA 1R IK Start Kristiansand Ajax 2 - 5

372. 14/09/2006 UEFA 1R FK Partizan Belgrado FC Groningen 4 - 2

373. 14/09/2006 UEFA 1R Lokomotiv Sofia Feyenoord 2 - 2

374. 14/09/2006 UEFA 1R AZ Kayserispor 3 - 2

375. 14/09/2006 UEFA 1R Vítoria Setúbal sc Heerenveen 0 - 3

376. 28/09/2006 UEFA 1R(r) Ajax IK Start Kristiansand 4 - 0

377. 28/09/2006 UEFA 1R(r) FC Groningen FK Partizan Belgrado 1 - 0

378. 28/09/2006 UEFA 1R(r) Feyenoord Lokomotiv Sofia 0 - 0

379. 28/09/2006 UEFA 1R(r) Kayserispor AZ 1 - 1

380. 28/09/2006 UEFA 1R(r) sc Heerenveen Vítoria Setúbal 0 - 0

2007/2008
381. 20/09/2007 UEFA 1R Dinamo Zagreb Ajax 0 - 1

382. 20/09/2007 UEFA 1R FC Groningen Fiorentina 1 - 1

383. 20/09/2007 UEFA 1R Getafe CF FC Twente 1 - 0

384. 20/09/2007 UEFA 1R Paços Ferreira AZ 0 - 1

385. 20/09/2007 UEFA 1R sc Heerenveen Helsingborgs IF 5 - 3

386. 04/10/2007 UEFA 1R(r) Ajax Dinamo Zagreb 2 - 3

387. 04/10/2007 UEFA 1R(r) Fiorentina FC Groningen 1 - 1

388. 04/10/2007 UEFA 1R(r) FC Twente Getafe CF 3 - 2

389. 04/10/2007 UEFA 1R(r) AZ Paços Ferreira 0 - 0

390. 04/10/2007 UEFA 1R(r) Helsingborgs IF sc Heerenveen 5 - 1

2008/2009
391. 18/09/2008 UEFA 1R FK Borac Cacak Ajax 1 - 4

392. 18/09/2008 UEFA 1R Stade Rennais FC Twente 2 - 1

393. 18/09/2008 UEFA 1R Feyenoord Kalmar FF 0 - 1

394. 18/09/2008 UEFA 1R NEC Dinamo Boekarest 1 - 0

395. 18/09/2008 UEFA 1R Vítoria Setúbal sc Heerenveen 1 - 1

396. 02/10/2008 UEFA 1R(r) Ajax FK Borac Cacak 2 - 0

397. 02/10/2008 UEFA 1R(r) FC Twente Stade Rennais 1 - 0

398. 02/10/2008 UEFA 1R(r) Kalmar FF Feyenoord 1 - 2

399. 02/10/2008 UEFA 1R(r) Dinamo Boekarest NEC 0 - 0

400. 02/10/2008 UEFA 1R(r) sc Heerenveen Vítoria Setúbal 5 - 2



29/09/1993: Vitesse - Norwich City 0 - 0

Grootste thuiszeges
Nederlandse clubs
1e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
03/10/1984 UEFA 1R(r) Ajax Red Boys Differdange 14 - 0

17/09/1969 EC1 1R Feijenoord KR Reykjavík 12 - 2

18/09/1974 EC2 1R PSV FC Ards 10 - 0

02/10/1997 EC2 1R(r) Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

23/09/1970 Jaarbeurs 1R Sparta IA Akranes 6 - 0


Grootste uitzeges
Nederlandse clubs
1e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
27/09/1972 UEFA 1R(r) US Rumelange Feyenoord 0 - 12

29/09/1970 Jaarbeurs 1R(r) IA Akranes Sparta 0 - 9

22/09/1971 EC1 1R(r) Olympiakos Nicosia Feyenoord 0 - 9

14/09/1995 EC2 1R DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7


Grootste thuisnederlagen
Nederlandse clubs
1e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
29/09/1965 EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

30/09/1981 UEFA 1R(r) FC Utrecht Hamburger SV 3 - 6

25/09/1963 Jaarbeurs 1R DOS Sheffield Wednesday 1 - 4

13/09/1994 UEFA 1R FC Twente Kispest Honved 1 - 4

27/09/1989 UEFA 1R(r) Ajax FK Austria Wien 0 - 3

29/09/1998 UEFA 1R(r) Feyenoord VfB Stuttgart 0 - 3

19/09/1962 EC1 1R(r) Feijenoord Servette FC Genève 1 - 3

17/09/1986 EC1 1R PSV FC Bayern München 0 - 2


Grootste uitnederlagen
Nederlandse clubs
1e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
06/10/1965 Jaarbeurs 1R(r) FC Barcelona DOS 7 - 1

21/09/1955 EC1 1R Rapid Wien PSV 6 - 1

15/10/1963 EC2 1R(r) Manchester United Willem II 6 - 1

22/09/1965 EC1 1R(r) Real Madrid Feijenoord 5 - 0

24/09/2003 UEFA 1R Newcastle United NAC Breda 5 - 0