Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
305 wedstrijden
Gewonnen: 137
Gelijk: 67
Verloren: 101
Voor: 463
Tegen: 370
Geel: 362
Rood: 16
Rood (direct): 11
Rood (2x geel): 5
Tegenstanders
Geel: 376
Rood: 17
Rood (direct): 7
Rood (2x geel): 10

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ajax 74 46 8 20 136 70 92 5

2. PSV 62 28 13 21 94 69 76 3

3. Feyenoord 38 17 9 12 55 44 42 6

4. FC Twente 22 13 6 3 47 21 24

5. Vitesse 14 6 4 4 19 15 26 1

6. Roda JC 10 4 3 3 14 7 18

7. Sparta 10 4 3 3 13 15 6

8. FC Utrecht 10 1 3 6 7 18 17

9. FC Groningen 8 3 3 2 12 13 11

10. AZ 8 3 2 3 7 15 17

11. AZ '67 8 2 4 2 13 10 11 1

12. Feijenoord 7 2 3 2 8 8

13. DWS 6 2 2 2 10 9

14. FC Den Haag/ADO 4 2 0 2 7 10 3

15. DOS 4 0 1 3 3 10

16. FC Amsterdam 2 1 1 0 2 1 2

17. Fortuna Sittard 2 1 0 1 3 2 1

18. FC Den Haag 2 1 0 1 2 2 5

19. sc Heerenveen 2 1 0 1 4 5 5

20. NAC 2 0 1 1 2 5

21. Willem II 2 0 1 1 1 4 3

22. Stad Utrecht 2 0 0 2 1 3

23. NEC 2 0 0 2 2 5 2

24. Haarlem 2 0 0 2 1 5 1

25. ADO 2 0 0 2 0 4


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Clubs
tegen
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Internazionale 10 3 4 3 12 9 18

2. Real Madrid 6 4 0 2 10 9 8 1

3. FC Barcelona 6 3 3 0 10 4 10 1

4. Hamburger SV 6 2 1 3 6 8 10 1

5. Rapid Wien 6 2 0 4 5 9 12 1

6. Werder Bremen 6 1 1 4 11 12 11

7. RSC Anderlecht 6 1 1 4 2 7 12

8. Olympique Lyon 4 4 0 0 16 2 7 1

9. Borussia Mönchengladbach 4 3 1 0 13 3 4

10. Tottenham Hotspur 4 3 1 0 10 4 2

11. SL Benfica 4 2 2 0 6 4 9

12. AS Saint-Étienne 4 2 1 1 7 2 4

13. Manchester United 4 2 1 1 4 2 4

14. AS Roma 4 2 1 1 4 3 6

15. Leeds United 4 2 0 2 11 10 3

Totaal 111 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1980/1981 12 5 4 3 18 16 11

2. 1974/1975 10 6 2 2 15 8 9 1

3. 1987/1988 10 6 1 3 13 8 15 1

4. 1971/1972 10 5 1 4 17 15 5

5. 1983/1984 10 2 1 7 12 22 12

6. 1970/1971 8 7 0 1 24 6

7. 2011/2012 8 7 0 1 12 5 11

8. 1977/1978 8 6 2 0 16 8 5

9. 1991/1992 8 2 3 3 6 7 13

10. 2001/2002 8 2 2 4 11 13 18

11. 1966/1967 8 2 2 4 13 19

12. 1972/1973 6 5 0 1 20 6 1

13. 1975/1976 6 5 0 1 17 6 3

14. 1992/1993 6 5 0 1 11 3 6 1

15. 2010/2011 6 4 2 0 14 5 13

Totaal 58 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 122 45 33 44 173 157 153 6

2. Europa Cup 2 54 30 8 16 88 58 47 3

3. Europa Cup 1 51 29 10 12 99 51 30

4. UEFA Europa League 44 22 7 15 57 59 99 4

5. Jaarbeurssteden beker 16 5 3 8 27 27 1

6. UEFA Champions League 14 4 5 5 14 15 24 2

7. UEFA Europa Conference League 4 2 1 1 5 3 9


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Kees Rijvers 14 8 2 4 33 19 7

2. Rinus Michels 10 8 1 1 29 7 1

3. Guus Hiddink 10 6 0 4 17 10 13 1

4. Frank de Boer 10 6 0 4 14 11 16

5. Spitz Kohn 8 7 1 0 24 3

6. Fred Rutten 8 4 2 2 16 11 20 3

7. Erik ten Hag 8 4 1 3 13 11 22

8. Ernst Happel 8 4 0 4 12 10 2

9. Jan Reker 8 1 3 4 4 7 9

10. Václav Ježek 7 3 2 2 11 11 4

11. Louis van Gaal 6 6 0 0 16 3 2

12. Bert Jacobs 6 4 1 1 12 5 3

13. Kurt Linder 6 4 0 2 11 4 3

14. Georg Keßler 6 3 2 1 14 7 3

15. Dick Advocaat 6 3 2 1 13 8 10

Totaal 79 coaches


04/11/1987: Hellas Verona - FC Utrecht 2 - 1

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Jupp Heynckes 4 3 1 0 13 3 4

2. Robert Herbin 4 2 1 1 7 2 4

3. Alberto Zaccheroni 4 2 1 1 4 3 11 1

4. Rinus Michels 4 1 3 0 5 2 7

5. Rudi Garcia 4 1 2 1 6 7 12 1

6. Thomas Schaaf 4 1 1 2 8 7 7

7. Manol Manolov 4 1 0 3 3 7 2

8. Gerhard Prautzsch 4 0 3 1 3 4 1

9. Ariël Jacobs 4 0 0 4 0 7 10

10. Rudolf Illovszky 3 0 2 1 3 4

11. Bruno Génésio 2 2 0 0 11 2 1

12. Don Revie 2 2 0 0 8 2

13. Bill McGarry 2 2 0 0 7 1 1

14. Roger Schmidt 2 2 0 0 6 1 3

15. Gérard Houllier 2 2 0 0 5 0 6 1

Totaal 145 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle rondes
Nederlandse clubs
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde return 198 110 32 56 443 220 187 14

2. 1e ronde 198 100 41 57 410 236 168 6

3. 2e ronde 152 74 35 43 238 163 163 6

4. 2e ronde return 152 62 32 58 224 207 199 10

5. Groepsfase - W1 85 29 25 31 103 111 154 7

6. Groepsfase - W2 84 32 22 30 117 113 165 6

7. Groepsfase - W4 81 35 17 29 116 108 161 10

8. Groepsfase - W3 81 34 18 29 104 93 152 9

9. Kwartfinale return 68 25 11 32 94 99 75 9

10. Kwartfinale 68 17 26 25 74 90 87 4

11. Groepsfase - W6 65 23 20 22 93 86 121 8

12. Groepsfase - W5 65 22 19 24 72 80 123 6

13. 3e ronde return 64 29 9 26 90 79 90 3

14. 3e ronde 64 23 11 30 77 84 85 1

15. 3e voorronde 52 20 16 16 66 56 100 4

Totaal 43 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Philips Stadion 31 18 9 4 56 20 26 2

2. Stadion Feijenoord 26 15 5 6 39 21 15 3

3. Olympisch Stadion 20 16 3 1 49 12 5

4. Amsterdam ArenA 12 5 2 5 12 13 26 1

5. Stadion Het Diekman 7 5 2 0 22 3 1

6. De Meer 5 5 0 0 18 1 1

7. GelreDome 5 2 2 1 6 4 6

8. Stadion Oosterpark 4 3 1 0 8 3 3

9. Gemeentelijk Sportpark Kaalheide 4 2 2 0 7 2 3

10. Vasil Levski Stadion 4 2 1 1 6 5 7

11. Johan Cruijff ArenA 4 2 0 2 5 5 11

12. Zuiderparkstadion 4 2 0 2 6 7 3

13. AFAS Stadion 4 1 2 1 4 6 9

14. Stadion Galgenwaard (-1982) 4 1 1 2 3 5 2

15. Stadio Giuseppe Meazza 4 1 1 2 2 4 9 1

Totaal 145 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Walter Eschweiler 5 1 2 2 7 7 6

2. Luigi Agnolin 4 1 0 3 3 9 8

3. Siegfried Kirschen 3 3 0 0 11 1 3

4. Antoine Queudeville 3 2 1 0 5 1

5. Franz Wöhrer 3 1 2 0 1 0 2

6. George Courtney 3 1 1 1 3 3 2

7. Clément Turpin 3 1 0 2 3 6 7 2

8. Alain Hamer 3 0 2 1 3 4 7

9. Károly Palotai 3 0 1 2 3 6 1

10. Jacek Granat 3 0 1 2 0 4 6

11. Paolo Tagliavento 3 0 0 3 1 6 6

12. Erik Fredriksson 3 0 0 3 2 9 6 1

13. Henry Øberg 2 2 0 0 12 0

14. Jack Taylor 2 2 0 0 7 1 1

15. Václav Krondl 2 2 0 0 6 0 4

Totaal 233 scheidsrechters
(Bron: Onbekend)
07/11/1973: Gwardia Warschau - Feyenoord 1 - 0

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Willy van de Kerkhof 27 12 5 10 1 6

2. Ruud Krol 19 16 0 3 1

3. Ernie Brandts 18 5 5 8 2

4. Piet Schrijvers 17 11 0 6 24

5. Willy van der Kuijlen 17 10 3 4 10

6. Sjaak Swart 16 14 1 1 3

7. Wim Suurbier 16 13 0 3 1

8. Danny Blind 16 11 3 2 1 2

9. René van de Kerkhof 16 8 2 6 6 1

10. Huub Stevens 16 5 4 7 2

11. Barry Hulshoff 15 12 1 2 1

12. Adrie van Kraaij 15 8 3 4

13. Daley Blind 15 8 1 6 5

14. Eddy Treijtel 15 6 4 5 18

15. Jan Poortvliet 15 6 3 6 2 1

Totaal 1135 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Bernd Krauss 6 4 1 1

2. Migueli 5 2 3 0 1 1

3. Sylvain Wiltord 4 4 0 0 3 1

4. Uli Borowka 4 3 1 0

5. Michael Frontzeck 4 3 1 0 2

6. Ewald Lienen 4 3 1 0

7. Uwe Rahn 4 3 1 0 5

8. Gheorghe Hagi 4 3 0 1 1

9. Víctor Torres Mestre 4 3 0 1 2

10. Tente Sanchez 4 2 2 0 2

11. Ivan Curkovic 4 2 1 1 2

12. Gerard Farison 4 2 1 1

13. Gérard Janvion 4 2 1 1 1

14. Christian Lopez 4 2 1 1

15. Johan Micoud 4 2 1 1 1

Totaal 2109 spelers

Wedstrijden
Nederlandse clubs
2e ronde
in Europa
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1957/1958
1. 20/11/1957 EC1 2R SC Wismut Karl-Marx-Stadt Ajax 1 - 3

2. 27/11/1957 EC1 2R(r) Ajax SC Wismut Karl-Marx-Stadt 1 - 0

1961/1962
3. 01/11/1961 EC1 2R Feijenoord Tottenham Hotspur 1 - 3

4. 02/11/1961 EC2 2R Ajax Újpesti Dózsa SC 2 - 1

5. 15/11/1961 EC1 2R(r) Tottenham Hotspur Feijenoord 1 - 1

6. 29/11/1961 EC2 2R(r) Újpesti Dózsa SC Ajax 3 - 1

1962/1963
7. 14/11/1962 EC1 2R Feijenoord Vasas Boedapest 1 - 1

8. 27/11/1962 Jaarbeurs 2R Stad Utrecht Hibernian 0 - 1

9. 28/11/1962 EC1 2R(r) Vasas Boedapest Feijenoord 2 - 2

10. 12/12/1962 EC1 2R(b) Feijenoord Vasas Boedapest 1 - 0

11. 12/12/1962 Jaarbeurs 2R(r) Hibernian Stad Utrecht 2 - 1

1963/1964
12. 13/11/1963 EC1 2R Spartak Plovdiv PSV 0 - 1

13. 27/11/1963 EC1 2R(r) PSV Spartak Plovdiv 0 - 0

1964/1965
14. 04/11/1964 EC1 2R DWS Ski og Lyn 5 - 0

15. 18/11/1964 EC1 2R(r) Ski og Lyn DWS 1 - 3

16. 19/11/1964 Jaarbeurs 2R DOS FC Luik 0 - 2

17. 09/12/1964 Jaarbeurs 2R(r) FC Luik DOS 2 - 0

1966/1967
18. 18/10/1966 Jaarbeurs 2R DWS Leeds United 1 - 3

19. 26/10/1966 Jaarbeurs 2R(r) Leeds United DWS 5 - 1

20. 02/11/1966 Jaarbeurs 2R DOS West Bromwich Albion 1 - 1

21. 09/11/1966 EC2 2R Servette FC Genève Sparta 2 - 0

22. 09/11/1966 Jaarbeurs 2R(r) West Bromwich Albion DOS 5 - 2

23. 16/11/1966 EC2 2R(r) Sparta Servette FC Genève 1 - 0

24. 07/12/1966 EC1 2R Ajax Liverpool 5 - 1

25. 14/12/1966 EC1 2R(r) Liverpool Ajax 2 - 2

1967/1968
26. 15/11/1967 EC2 2R NAC Cardiff City 1 - 1

27. 29/11/1967 EC2 2R(r) Cardiff City NAC 4 - 1

1968/1969
28. 23/10/1968 Jaarbeurs 2R Chelsea DWS 0 - 0

29. 30/10/1968 Jaarbeurs 2R(r) DWS Chelsea 0 - 0

30. 12/11/1968 EC2 2R ADO 1. FC Köln 0 - 1

31. 13/11/1968 EC1 2R Ajax Fenerbahçe 2 - 0

32. 27/11/1968 EC2 2R(r) 1. FC Köln ADO 3 - 0

33. 28/11/1968 EC1 2R(r) Fenerbahçe Ajax 0 - 2

1969/1970
34. 12/11/1969 EC1 2R AC Milan Feijenoord 1 - 0

35. 12/11/1969 EC2 2R AS Roma PSV 1 - 0

36. 19/11/1969 Jaarbeurs 2R Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

37. 26/11/1969 Jaarbeurs 2R(r) Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

38. 26/11/1969 EC1 2R(r) Feijenoord AC Milan 2 - 0

39. 26/11/1969 EC2 2R(r) PSV AS Roma 1 - 0

1970/1971
40. 20/10/1970 Jaarbeurs 2R Sparta Coleraine FC 2 - 0

41. 21/10/1970 EC1 2R Ajax FC Basel 3 - 0

42. 21/10/1970 EC2 2R PSV CSA Steaua Boekarest 4 - 0

43. 28/10/1970 Jaarbeurs 2R Eskisehirspor FC Twente 3 - 2

44. 04/11/1970 EC1 2R(r) FC Basel Ajax 1 - 2

45. 04/11/1970 Jaarbeurs 2R(r) FC Twente Eskisehirspor 6 - 1

46. 04/11/1970 EC2 2R(r) CSA Steaua Boekarest PSV 0 - 3

47. 04/11/1970 Jaarbeurs 2R(r) Coleraine FC Sparta 1 - 2

1971/1972
48. 20/10/1971 EC1 2R Olympique Marseille Ajax 1 - 2

49. 20/10/1971 UEFA 2R FC Den Haag/ADO Wolverhampton Wanderers 1 - 3

50. 20/10/1971 EC1 2R Dinamo Boekarest Feyenoord 0 - 3

51. 20/10/1971 UEFA 2R Real Madrid PSV 3 - 1

52. 20/10/1971 EC2 2R Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

53. 03/11/1971 EC1 2R(r) Ajax Olympique Marseille 4 - 1

54. 03/11/1971 UEFA 2R(r) Wolverhampton Wanderers FC Den Haag/ADO 4 - 0

55. 03/11/1971 EC1 2R(r) Feyenoord Dinamo Boekarest 2 - 0

56. 03/11/1971 UEFA 2R(r) PSV Real Madrid 2 - 0

57. 03/11/1971 EC2 2R(r) Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
58. 25/10/1972 UEFA 2R Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

59. 25/10/1972 UEFA 2R Feyenoord OFK Belgrado 4 - 3

60. 08/11/1972 EC1 2R CSKA Sofia Ajax 1 - 3

61. 08/11/1972 UEFA 2R(r) FC Twente Boldklubben Frem 4 - 0

62. 08/11/1972 UEFA 2R(r) OFK Belgrado Feyenoord 2 - 1

63. 29/11/1972 EC1 2R(r) Ajax CSKA Sofia 3 - 0

1973/1974
64. 24/10/1973 EC1 2R Ajax CSKA Sofia 1 - 0

65. 24/10/1973 UEFA 2R Feyenoord Gwardia Warschau 3 - 1

66. 24/10/1973 UEFA 2R Panachaiki Patras FC Twente 1 - 1

67. 07/11/1973 UEFA 2R(r) Gwardia Warschau Feyenoord 1 - 0

68. 07/11/1973 EC1 2R(r) CSKA Sofia Ajax 2 - 0

69. 07/11/1973 UEFA 2R(r) FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

1974/1975
70. 22/10/1974 EC1 2R Feyenoord FC Barcelona 0 - 0

71. 23/10/1974 UEFA 2R Ajax Royal Antwerp FC 1 - 0

72. 23/10/1974 UEFA 2R Internazionale FC Amsterdam 1 - 2

73. 23/10/1974 UEFA 2R FC Twente RWD Molenbeek 2 - 1

74. 23/10/1974 EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

75. 05/11/1974 EC1 2R(r) FC Barcelona Feyenoord 3 - 0

76. 06/11/1974 UEFA 2R(r) FC Amsterdam Internazionale 0 - 0

77. 06/11/1974 UEFA 2R(r) RWD Molenbeek FC Twente 0 - 1

78. 06/11/1974 EC2 2R(r) PSV Gwardia Warschau 3 - 0

79. 13/11/1974 UEFA 2R(r) Royal Antwerp FC Ajax 2 - 1

1975/1976
80. 22/10/1975 UEFA 2R Hertha BSC Ajax 1 - 0

81. 22/10/1975 EC2 2R FC Den Haag/ADO RC Lens 3 - 2

82. 22/10/1975 EC1 2R Ruch Chorzów PSV 1 - 3

83. 05/11/1975 UEFA 2R(r) Ajax Hertha BSC 4 - 1

84. 05/11/1975 EC2 2R(r) RC Lens FC Den Haag/ADO 1 - 3

85. 05/11/1975 EC1 2R(r) PSV Ruch Chorzów 4 - 0

1976/1977
86. 20/10/1976 UEFA 2R 1. FC Kaiserslautern Feyenoord 2 - 2

87. 20/10/1976 EC1 2R AS Saint-Étienne PSV 1 - 0

88. 03/11/1976 UEFA 2R(r) Feyenoord 1. FC Kaiserslautern 5 - 0

89. 03/11/1976 EC1 2R(r) PSV AS Saint-Étienne 0 - 0

1977/1978
90. 19/10/1977 EC1 2R Levski Spartak Sofia Ajax 1 - 2

91. 19/10/1977 EC2 2R FC Twente SK Brann 2 - 0

92. 19/10/1977 UEFA 2R Widzew Lodz PSV 3 - 5

93. 19/10/1977 UEFA 2R AZ '67 FC Barcelona 1 - 1

94. 02/11/1977 EC1 2R(r) Ajax Levski Spartak Sofia 2 - 1

95. 02/11/1977 EC2 2R(r) SK Brann FC Twente 1 - 2

96. 02/11/1977 UEFA 2R(r) PSV Widzew Lodz 1 - 0

97. 02/11/1977 UEFA 2R(r) FC Barcelona AZ '67 1 - 1

1978/1979
98. 18/10/1978 UEFA 2R Ajax FC Lausanne-Sport 1 - 0

99. 18/10/1978 EC1 2R Rangers PSV 0 - 0

100. 01/11/1978 UEFA 2R(r) FC Lausanne-Sport Ajax 0 - 4

101. 01/11/1978 EC1 2R(r) PSV Rangers 2 - 3

1979/1980
102. 24/10/1979 EC1 2R Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

103. 24/10/1979 UEFA 2R Feyenoord Malmö FF 4 - 0

104. 24/10/1979 UEFA 2R PSV AS Saint-Étienne 2 - 0

105. 07/11/1979 EC1 2R(r) Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

106. 07/11/1979 UEFA 2R(r) Malmö FF Feyenoord 1 - 1

107. 07/11/1979 UEFA 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

1980/1981
108. 21/10/1980 UEFA 2R Levski Spartak Sofia AZ '67 1 - 1

109. 22/10/1980 UEFA 2R FC Twente 1. FC Dynamo Dresden 1 - 1

110. 22/10/1980 UEFA 2R FC Utrecht Eintracht Frankfurt 2 - 1

111. 22/10/1980 EC2 2R Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

112. 22/10/1980 UEFA 2R PSV Hamburger SV 1 - 1

113. 22/10/1980 EC1 2R FC Bayern München Ajax 5 - 1

114. 04/11/1980 UEFA 2R(r) AZ '67 Levski Spartak Sofia 5 - 0

115. 05/11/1980 EC1 2R(r) Ajax FC Bayern München 2 - 1

116. 05/11/1980 UEFA 2R(r) 1. FC Dynamo Dresden FC Twente 0 - 0

117. 05/11/1980 UEFA 2R(r) Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1

118. 05/11/1980 EC2 2R(r) Feyenoord Hvidovre IF 1 - 0

119. 05/11/1980 UEFA 2R(r) Hamburger SV PSV 2 - 1

1981/1982
120. 21/10/1981 UEFA 2R Feyenoord 1. FC Dynamo Dresden 2 - 1

121. 21/10/1981 UEFA 2R Rapid Wien PSV 1 - 0

122. 21/10/1981 EC1 2R AZ '67 Liverpool 2 - 2

123. 04/11/1981 UEFA 2R(r) 1. FC Dynamo Dresden Feyenoord 1 - 1

124. 04/11/1981 UEFA 2R(r) PSV Rapid Wien 2 - 1

125. 04/11/1981 EC1 2R(r) Liverpool AZ '67 3 - 2

1982/1983
126. 20/10/1982 UEFA 2R Spartak Moskou Haarlem 2 - 0

127. 20/10/1982 EC2 2R AZ '67 Internazionale 1 - 0

128. 03/11/1982 UEFA 2R(r) Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

129. 03/11/1982 EC2 2R(r) Internazionale AZ '67 2 - 0

1983/1984
130. 19/10/1983 UEFA 2R FC Groningen Internazionale 2 - 0

131. 19/10/1983 UEFA 2R Tottenham Hotspur Feyenoord 4 - 2

132. 19/10/1983 EC2 2R NEC FC Barcelona 2 - 3

133. 19/10/1983 UEFA 2R PSV Nottingham Forest 1 - 2

134. 19/10/1983 UEFA 2R Sparta FC Carl Zeiss Jena 3 - 2

135. 02/11/1983 UEFA 2R(r) Internazionale FC Groningen 5 - 1

136. 02/11/1983 UEFA 2R(r) Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

137. 02/11/1983 EC2 2R(r) FC Barcelona NEC 2 - 0

138. 02/11/1983 UEFA 2R(r) Nottingham Forest PSV 1 - 0

139. 02/11/1983 UEFA 2R(r) FC Carl Zeiss Jena Sparta 1 - 1

1984/1985
140. 24/10/1984 UEFA 2R Ajax FC Bohemians Praag 1 - 0

141. 24/10/1984 EC2 2R Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

142. 24/10/1984 UEFA 2R PSV Manchester United 0 - 0

143. 07/11/1984 UEFA 2R(r) FC Bohemians Praag Ajax 1 - 0

144. 07/11/1984 EC2 2R(r) Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

145. 07/11/1984 UEFA 2R(r) Manchester United PSV 1 - 0

1985/1986
146. 23/10/1985 UEFA 2R PSV Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 2

147. 23/10/1985 UEFA 2R Sparta Borussia Mönchengladbach 1 - 1

148. 06/11/1985 UEFA 2R(r) Dnipro Dnipropetrovsk PSV 1 - 0

149. 06/11/1985 UEFA 2R(r) Borussia Mönchengladbach Sparta 5 - 1

1986/1987
150. 22/10/1986 EC2 2R Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

151. 22/10/1986 UEFA 2R FC Groningen Xamax Neuchatel 0 - 0

152. 22/10/1986 UEFA 2R Borussia Mönchengladbach Feyenoord 5 - 1

153. 05/11/1986 EC2 2R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

154. 05/11/1986 UEFA 2R(r) Xamax Neuchatel FC Groningen 1 - 1

155. 05/11/1986 UEFA 2R(r) Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

1987/1988
156. 21/10/1987 EC2 2R Hamburger SV Ajax 0 - 1

157. 21/10/1987 EC2 2R FC Den Haag BSC Young Boys 2 - 1

158. 21/10/1987 UEFA 2R FC Utrecht Hellas Verona 1 - 1

159. 21/10/1987 UEFA 2R Aberdeen FC Feyenoord 2 - 1

160. 21/10/1987 EC1 2R Rapid Wien PSV 1 - 2

161. 04/11/1987 EC2 2R(r) Ajax Hamburger SV 2 - 0

162. 04/11/1987 EC2 2R(r) BSC Young Boys FC Den Haag 1 - 0

163. 04/11/1987 UEFA 2R(r) Hellas Verona FC Utrecht 2 - 1

164. 04/11/1987 UEFA 2R(r) Feyenoord Aberdeen FC 1 - 0

165. 04/11/1987 EC1 2R(r) PSV Rapid Wien 2 - 0

1988/1989
166. 26/10/1988 UEFA 2R FC Groningen Servette FC Genève 2 - 0

167. 26/10/1988 EC1 2R PSV FC Porto 5 - 0

168. 26/10/1988 EC2 2R Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

169. 09/11/1988 UEFA 2R(r) Servette FC Genève FC Groningen 1 - 1

170. 09/11/1988 EC1 2R(r) FC Porto PSV 2 - 0

171. 09/11/1988 EC2 2R(r) Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

1989/1990
172. 18/10/1989 EC2 2R FC Groningen FK Partizan Belgrado 4 - 3

173. 18/10/1989 EC1 2R CSA Steaua Boekarest PSV 1 - 0

174. 01/11/1989 EC2 2R(r) FK Partizan Belgrado FC Groningen 3 - 1

175. 01/11/1989 EC1 2R(r) PSV CSA Steaua Boekarest 5 - 1

1990/1991
176. 24/10/1990 UEFA 2R Vitesse Dundee United FC 1 - 0

177. 07/11/1990 UEFA 2R(r) Dundee United FC Vitesse 0 - 4

1991/1992
178. 23/10/1991 UEFA 2R FC Rot-Weiß Erfurt Ajax 1 - 2

179. 23/10/1991 UEFA 2R FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

180. 23/10/1991 EC2 2R FC Sion Feyenoord 0 - 0

181. 23/10/1991 EC1 2R PSV RSC Anderlecht 0 - 0

182. 06/11/1991 UEFA 2R(r) Ajax FC Rot-Weiß Erfurt 3 - 0

183. 06/11/1991 UEFA 2R(r) Real Madrid FC Utrecht 1 - 0

184. 06/11/1991 EC2 2R(r) Feyenoord FC Sion 0 - 0

185. 06/11/1991 EC1 2R(r) RSC Anderlecht PSV 2 - 0

1992/1993
186. 21/10/1992 UEFA 2R Vitória Guimarães Ajax 0 - 3

187. 21/10/1992 EC2 2R FC Luzern Feyenoord 1 - 0

188. 21/10/1992 UEFA 2R Vitesse KV Mechelen 1 - 0

189. 03/11/1992 UEFA 2R(r) KV Mechelen Vitesse 0 - 1

190. 04/11/1992 UEFA 2R(r) Ajax Vitória Guimarães 2 - 1

191. 04/11/1992 EC2 2R(r) Feyenoord FC Luzern 4 - 1

1993/1994
192. 20/10/1993 EC2 2R Ajax Besiktas 2 - 1

193. 02/11/1993 EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

1994/1995
194. 20/10/1994 EC2 2R Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

195. 03/11/1994 EC2 2R(r) Werder Bremen Feyenoord 3 - 4

1995/1996
196. 17/10/1995 UEFA 2R Leeds United PSV 3 - 5

197. 17/10/1995 UEFA 2R SL Benfica Roda JC 1 - 0

198. 19/10/1995 EC2 2R Everton Feyenoord 0 - 0

199. 31/10/1995 UEFA 2R(r) PSV Leeds United 3 - 0

200. 31/10/1995 UEFA 2R(r) Roda JC SL Benfica 2 - 2

201. 02/11/1995 EC2 2R(r) Feyenoord Everton 1 - 0

1996/1997
202. 15/10/1996 UEFA 2R RCD Espanyol Feyenoord 0 - 3

203. 17/10/1996 EC2 2R SK Brann PSV 2 - 1

204. 29/10/1996 UEFA 2R(r) Feyenoord RCD Espanyol 0 - 1

205. 31/10/1996 EC2 2R(r) PSV SK Brann 2 - 2

1997/1998
206. 21/10/1997 UEFA 2R Ajax Udinese 1 - 0

207. 21/10/1997 UEFA 2R Aarhus GF FC Twente 1 - 1

208. 23/10/1997 EC2 2R NK Primorje Roda JC 0 - 2

209. 04/11/1997 UEFA 2R(r) Udinese Ajax 2 - 1

210. 04/11/1997 UEFA 2R(r) FC Twente Aarhus GF 0 - 0

211. 06/11/1997 EC2 2R(r) Roda JC NK Primorje 4 - 0

1998/1999
212. 20/10/1998 UEFA 2R Vitesse Girondins de Bordeaux 0 - 1

213. 20/10/1998 UEFA 2R Willem II Real Betis 1 - 1

214. 22/10/1998 EC2 2R sc Heerenveen NK Varteks Varaždin 2 - 1

215. 03/11/1998 UEFA 2R(r) Girondins de Bordeaux Vitesse 2 - 1

216. 03/11/1998 UEFA 2R(r) Real Betis Willem II 3 - 0

217. 05/11/1998 EC2 2R(r) NK Varteks Varaždin sc Heerenveen 4 - 2

1999/2000
218. 21/10/1999 UEFA 2R Hapoel Haifa Ajax 0 - 3

219. 21/10/1999 UEFA 2R Roda JC VfL Wolfsburg 0 - 0

220. 28/10/1999 UEFA 2R RC Lens Vitesse 4 - 1

221. 02/11/1999 UEFA 2R(r) VfL Wolfsburg Roda JC 1 - 0

222. 04/11/1999 UEFA 2R(r) Ajax Hapoel Haifa 0 - 1

223. 04/11/1999 UEFA 2R(r) Vitesse RC Lens 1 - 1

2000/2001
224. 26/10/2000 UEFA 2R FC Lausanne-Sport Ajax 1 - 0

225. 26/10/2000 UEFA 2R FC Basel Feyenoord 1 - 2

226. 26/10/2000 UEFA 2R Internazionale Vitesse 0 - 0

227. 09/11/2000 UEFA 2R(r) Ajax FC Lausanne-Sport 2 - 2

228. 09/11/2000 UEFA 2R(r) Feyenoord FC Basel 1 - 0

229. 09/11/2000 UEFA 2R(r) Vitesse Internazionale 1 - 1

2001/2002
230. 16/10/2001 UEFA 2R Roda JC Maccabi Tel Aviv 4 - 1

231. 18/10/2001 UEFA 2R FC Kopenhagen Ajax 0 - 0

232. 18/10/2001 UEFA 2R Grasshopper Club Zürich FC Twente 4 - 1

233. 18/10/2001 UEFA 2R FC Utrecht Parma 1 - 3

234. 01/11/2001 UEFA 2R(r) Ajax FC Kopenhagen 0 - 1

235. 01/11/2001 UEFA 2R(r) FC Twente Grasshopper Club Zürich 4 - 2

236. 01/11/2001 UEFA 2R(r) Parma FC Utrecht 0 - 0

237. 01/11/2001 UEFA 2R(r) Maccabi Tel Aviv Roda JC 2 - 1

2002/2003
238. 31/10/2002 UEFA 2R Vitesse Werder Bremen 2 - 1

239. 14/11/2002 UEFA 2R(r) Werder Bremen Vitesse 3 - 3

2003/2004
240. 06/11/2003 UEFA 2R FC Utrecht AJ Auxerre 0 - 0

241. 06/11/2003 UEFA 2R Feyenoord SK Teplice 0 - 2

242. 27/11/2003 UEFA 2R(r) AJ Auxerre FC Utrecht 4 - 0

243. 27/11/2003 UEFA 2R(r) SK Teplice Feyenoord 1 - 1

2004/2005
244. 22/02/2005 UCL 2R PSV AS Monaco 1 - 0

245. 09/03/2005 UCL 2R(r) AS Monaco PSV 0 - 2

2005/2006
246. 21/02/2006 UCL 2R PSV Olympique Lyon 0 - 1

247. 22/02/2006 UCL 2R Ajax Internazionale 2 - 2

248. 08/03/2006 UCL 2R(r) Olympique Lyon PSV 4 - 0

249. 14/03/2006 UCL 2R(r) Internazionale Ajax 1 - 0

2006/2007
250. 20/02/2007 UCL 2R PSV Arsenal 1 - 0

251. 07/03/2007 UCL 2R(r) Arsenal PSV 1 - 1

2009/2010
252. 18/02/2010 UEL 2R Ajax Juventus 1 - 2

253. 18/02/2010 UEL 2R FC Twente Werder Bremen 1 - 0

254. 18/02/2010 UEL 2R Hamburger SV PSV 1 - 0

255. 25/02/2010 UEL 2R(r) Juventus Ajax 0 - 0

256. 25/02/2010 UEL 2R(r) Werder Bremen FC Twente 4 - 1

257. 25/02/2010 UEL 2R(r) PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
258. 17/02/2011 UEL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

259. 17/02/2011 UEL 2R Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

260. 17/02/2011 UEL 2R LOSC Lille PSV 2 - 2

261. 24/02/2011 UEL 2R(r) Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

262. 24/02/2011 UEL 2R(r) FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

263. 24/02/2011 UEL 2R(r) PSV LOSC Lille 3 - 1

2011/2012
264. 16/02/2012 UEL 2R Ajax Manchester United 0 - 2

265. 16/02/2012 UEL 2R AZ RSC Anderlecht 1 - 0

266. 16/02/2012 UEL 2R FC Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

267. 16/02/2012 UEL 2R Trabzonspor PSV 1 - 2

268. 23/02/2012 UEL 2R(r) Manchester United Ajax 1 - 2

269. 23/02/2012 UEL 2R(r) RSC Anderlecht AZ 0 - 1

270. 23/02/2012 UEL 2R(r) FC Twente FC Steaua Boekarest 1 - 0

271. 23/02/2012 UEL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

2012/2013
272. 14/02/2013 UEL 2R Ajax FC Steaua Boekarest 2 - 0

273. 21/02/2013 UEL 2R(r) FC Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
274. 20/02/2014 UEL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

275. 20/02/2014 UEL 2R FC Slovan Liberec AZ 0 - 1

276. 27/02/2014 UEL 2R(r) Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

277. 27/02/2014 UEL 2R(r) AZ FC Slovan Liberec 1 - 1

2014/2015
278. 19/02/2015 UEL 2R AS Roma Feyenoord 1 - 1

279. 19/02/2015 UEL 2R PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

280. 19/02/2015 UEL 2R Ajax Legia Warschau 1 - 0

281. 26/02/2015 UEL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

282. 26/02/2015 UEL 2R(r) Feyenoord AS Roma 1 - 2

283. 26/02/2015 UEL 2R(r) Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

2015/2016
284. 24/02/2016 UCL 2R PSV Atlético Madrid 0 - 0

285. 15/03/2016 UCL 2R(r) Atlético Madrid PSV 0 - 0

2016/2017
286. 16/02/2017 UEL 2R Legia Warschau Ajax 0 - 0

287. 16/02/2017 UEL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

288. 23/02/2017 UEL 2R(r) Ajax Legia Warschau 1 - 0

289. 23/02/2017 UEL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

2018/2019
290. 13/02/2019 UCL 2R Ajax Real Madrid 1 - 2

291. 05/03/2019 UCL 2R(r) Real Madrid Ajax 1 - 4

2019/2020
292. 20/02/2020 UEL 2R Getafe CF Ajax 2 - 0

293. 20/02/2020 UEL 2R AZ LASK 1 - 1

294. 27/02/2020 UEL 2R(r) Ajax Getafe CF 2 - 1

295. 27/02/2020 UEL 2R(r) LASK AZ 2 - 0

2020/2021
296. 18/02/2021 UEL 2R LOSC Lille Ajax 1 - 2

297. 18/02/2021 UEL 2R Olympiakos Piraeus PSV 4 - 2

298. 25/02/2021 UEL 2R(r) Ajax LOSC Lille 2 - 1

299. 25/02/2021 UEL 2R(r) PSV Olympiakos Piraeus 2 - 1

2021/2022
300. 17/02/2022 UECL 2R PSV Maccabi Tel Aviv 1 - 0

301. 17/02/2022 UECL 2R Rapid Wien Vitesse 2 - 1

302. 23/02/2022 UCL 2R SL Benfica Ajax 2 - 2

303. 24/02/2022 UECL 2R(r) Maccabi Tel Aviv PSV 1 - 1

304. 24/02/2022 UECL 2R(r) Vitesse Rapid Wien 2 - 0

305. 15/03/2022 UCL 2R(r) Ajax SL Benfica 0 - 1



04/11/1987: BSC Young Boys - FC Den Haag 1 - 0

Grootste thuiszeges
Nederlandse clubs
2e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/1979 EC1 2R Ajax Omonia Nicosia 10 - 0

19/11/1969 Jaarbeurs 2R Ajax Ruch Chorzów 7 - 0

07/11/1973 UEFA 2R(r) FC Twente Panachaiki Patras 7 - 0

21/10/1970 EC2 2R PSV CSA Steaua Boekarest 4 - 0

22/10/1986 EC2 2R Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

06/11/1997 EC2 2R(r) Roda JC NK Primorje 4 - 0

23/02/2012 UEL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

24/02/2022 UECL 2R(r) Vitesse Rapid Wien 2 - 0

22/02/2005 UCL 2R PSV AS Monaco 1 - 0

20/02/2007 UCL 2R PSV Arsenal 1 - 0


Grootste uitzeges
Nederlandse clubs
2e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
25/10/1972 UEFA 2R Boldklubben Frem FC Twente 0 - 5

23/10/1974 EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

02/11/1993 EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

05/03/2019 UCL 2R(r) Real Madrid Ajax 1 - 4

20/10/1971 EC1 2R Dinamo Boekarest Feyenoord 0 - 3

17/02/2011 UEL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

26/02/2015 UEL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

26/11/1969 Jaarbeurs 2R(r) Ruch Chorzów Ajax 1 - 2

04/11/1970 Jaarbeurs 2R(r) Coleraine FC Sparta 1 - 2


Grootste thuisnederlagen
Nederlandse clubs
2e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
16/02/2017 UEL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

20/02/2014 UEL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

01/11/1961 EC1 2R Feijenoord Tottenham Hotspur 1 - 3

18/10/1966 Jaarbeurs 2R DWS Leeds United 1 - 3

20/10/1971 UEFA 2R FC Den Haag/ADO Wolverhampton Wanderers 1 - 3

03/11/1982 UEFA 2R(r) Haarlem Spartak Moskou 1 - 3

23/10/1991 UEFA 2R FC Utrecht Real Madrid 1 - 3

18/10/2001 UEFA 2R FC Utrecht Parma 1 - 3

19/11/1964 Jaarbeurs 2R DOS FC Luik 0 - 2

02/11/1983 UEFA 2R(r) Feyenoord Tottenham Hotspur 0 - 2

05/11/1986 UEFA 2R(r) Feyenoord Borussia Mönchengladbach 0 - 2

06/11/2003 UEFA 2R Feyenoord SK Teplice 0 - 2

19/10/1983 EC2 2R NEC FC Barcelona 2 - 3

13/02/2019 UCL 2R Ajax Real Madrid 1 - 2

12/11/1968 EC2 2R ADO 1. FC Köln 0 - 1

21/02/2006 UCL 2R PSV Olympique Lyon 0 - 1

15/03/2022 UCL 2R(r) Ajax SL Benfica 0 - 1


Grootste uitnederlagen
Nederlandse clubs
2e ronde
per soort wedstrijd
datum soort ronde thuis uit uitslag
23/02/2017 UEL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

07/11/1979 UEFA 2R(r) AS Saint-Étienne PSV 6 - 0

26/10/1966 Jaarbeurs 2R(r) Leeds United DWS 5 - 1

22/10/1980 EC1 2R FC Bayern München Ajax 5 - 1

07/11/1979 EC1 2R(r) Omonia Nicosia Ajax 4 - 0

08/03/2006 UCL 2R(r) Olympique Lyon PSV 4 - 0

29/11/1967 EC2 2R(r) Cardiff City NAC 4 - 1

27/11/1968 EC2 2R(r) 1. FC Köln ADO 3 - 0

17/02/2022 UECL 2R Rapid Wien Vitesse 2 - 1