Tweet
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
178 wedstrijden
Gewonnen: 90
Gelijk: 31
Verloren: 57
Voor: 294
Tegen: 199

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Feyenoord 36 18 10 8 57 34 41 6

2. Ajax 28 18 2 8 53 22 15 2

3. PSV 26 14 5 7 52 22 10 1

4. Roda JC 14 7 1 6 30 19 23 1

5. FC Den Haag 12 7 1 4 20 13 13

6. FC Twente 10 6 1 3 17 9 2

7. Sparta 10 4 3 3 17 12 1

8. AZ '67 6 2 2 2 3 5 4 1

9. NAC 6 2 2 2 5 8

10. Fortuna Sittard 6 2 1 3 6 7 5

11. sc Heerenveen 4 3 0 1 8 6 5

12. FC Groningen 4 3 0 1 8 7 5

13. ADO 4 2 0 2 6 5 1

14. NEC 4 1 1 2 4 6 4

15. FC Utrecht 2 1 0 1 3 5 3

16. Fortuna '54 2 0 1 1 3 5

17. Willem II 2 0 1 1 2 7

18. Go Ahead 2 0 0 2 0 7


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. SK Brann 6 3 2 1 9 6 5

2. Vejle BK 4 4 0 0 11 0

3. Floriana FC 4 3 1 0 10 2

4. Real Zaragoza 4 3 0 1 7 4 9 4

5. BSC Young Boys 4 3 0 1 4 2 6

6. Rapid Wien 4 2 1 1 7 7 1

7. Újpesti Dózsa SC 4 2 0 2 6 6 2

8. Dinamo Kiev 4 2 0 2 5 9 4

9. Tottenham Hotspur 4 1 1 2 2 6 2

10. Everton 4 1 1 2 1 5 3

Totaal 77 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1987/1988 13 9 0 4 20 7 13 1

2. 1986/1987 9 7 1 1 22 5 4 1

3. 1974/1975 8 6 1 1 26 7 4

4. 1980/1981 8 6 0 2 18 10 8

5. 1977/1978 8 5 1 2 14 4 2

6. 1995/1996 8 4 3 1 18 6 6

7. 1970/1971 8 4 1 3 12 5 1

8. 1991/1992 8 2 6 0 5 3 9

9. 1975/1976 6 5 0 1 15 8 6

10. 1994/1995 6 4 1 1 9 7 11 4

Totaal 38 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle
wedstrijden
Nederlandse clubs
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 786 39

2. Champions League 291 92 79 120 332 397 504 32

3. Europa League 230 86 67 77 292 296 415 24

4. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

5. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 131 12

6. Kwal. Europa League 136 64 32 40 231 138 225 10

7. Kwal. Champions League 74 30 22 22 121 91 139 6

8. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1

9. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Willem van Hanegem 14 8 1 5 29 15 20 6

2. Kurt Linder 14 7 1 6 20 15 1 1

3. Johan Cruijff 13 11 1 1 31 5 6 1

4. Spitz Kohn 9 5 1 3 14 8 2

5. Kees Rijvers 8 6 1 1 26 7 4

6. Pim van de Meent 8 3 1 4 9 10 11

7. Bert Jacobs 8 2 1 5 9 12 10

8. Václav Ježek 7 5 0 2 17 10 8

9. Vujadin Boškov 6 5 0 1 15 8 6

10. Martin Jol 6 4 0 2 21 10 9

Totaal 36 coaches


18/03/1993: Spartak Moskou - Feyenoord 3 - 1

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Raymond Goethals 4 4 0 0 8 3 7

2. Valeri Lobanovsky 4 2 0 2 9 5 4 1

3. Alexander Mandziara 4 1 0 3 2 4 3

4. César Luis Menotti 2 2 0 0 5 2 3 1

5. Hans Merkle 2 2 0 0 4 0

6. Oleg Romantsev 2 2 0 0 4 1 4 2

7. Keith Burkinshaw 2 2 0 0 6 1

8. Francesco Guidolin 2 2 0 0 9 1 2

9. Howard Kendall 2 2 0 0 5 0

10. Jock Stein 2 2 0 0 7 0

Totaal 87 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 1e ronde return 38 26 3 9 89 37 19 1

2. 1e ronde 38 15 12 11 60 41 15

3. 2e ronde 27 17 4 6 45 23 19 1

4. 2e ronde return 27 13 4 10 43 35 23 2

5. Kwartfinale return 15 7 1 7 19 21 17 3

6. Kwartfinale 15 6 3 6 18 18 26 2

7. Halve Finale return 8 3 1 4 11 12 5 1

8. Halve Finale 8 2 3 3 8 11 6 1

9. FINALE 2 1 0 1 1 1 1 1


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Stadion Feijenoord 25 18 6 1 48 12 15 1

2. Philips Stadion 15 10 5 0 34 6 6

3. Olympisch Stadion 9 6 1 2 18 7 4

4. Zuiderparkstadion 8 6 1 1 18 8 4

5. Gemeentelijk Sportpark Kaalheide 7 5 0 2 22 8 8

6. Stadion Het Diekman 5 4 0 1 12 2 1

7. De Meer 4 4 0 0 16 1 2

8. De Alkmaarderhout 3 2 1 0 2 0 2

9. De Baandert 3 2 0 1 5 2 3

10. Brann Stadion 3 2 0 1 4 3 4

Totaal 93 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Franz Wöhrer 4 3 0 1 6 2 2

2. Antoine Queudeville 4 3 0 1 8 7

3. Siegfried Kirschen 3 2 0 1 9 2 4

4. John Carpenter 3 2 0 1 7 5 4

5. Adolf Prokop 3 1 0 2 1 4 4

6. Pierluigi Pairetto 2 2 0 0 5 3 1 1

7. Luigi Agnolin 2 2 0 0 3 1 2

8. Gyula Emsberger 2 2 0 0 3 0

9. Raul Nazaré 2 2 0 0 3 1 1

10. Rune Larsson 2 1 1 0 4 2 1

Totaal 147 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Rob Witschge 35 20 9 6 6 1 1

2. Arnold Scholten 28 14 7 7 4 1

3. Ed de Goeij 28 12 10 6 24 1

4. Arnold Mühren 25 18 2 5 4 1

5. Gaston Taument 25 11 9 5 1 1

6. Regi Blinker 24 11 8 5 5 4

7. Henk Fraser 23 10 8 5 1 5

8. Danny Blind 21 14 2 5 1 5 1

9. Peter Bosz 21 8 8 5 1 3 1

10. Willy van der Kuijlen 20 13 2 5 11

11. Ulrich van Gobbel 20 8 7 5 1

12. Pleun Strik 19 13 2 4

13. Ruud Heus 19 9 9 1 3 4

14. Stanley Menzo 18 14 1 3 8 2

15. John van 't Schip 18 14 1 3 1

Totaal 473 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Hugo Broos 4 4 0 0 1

2. Ludo Coeck 4 4 0 0

3. François van der Elst 4 4 0 0 2 1

4. Arie Haan 4 4 0 0 1 2

5. Rob Rensenbrink 4 4 0 0 3

6. Trifon Ivanov 4 2 1 1 1

7. Neville Southall 4 2 1 1 1

8. Oleh Blochin 4 2 0 2 2

9. Nikos Anastopoulos 4 1 1 2 2 1

10. Nayim 4 1 1 2

Totaal 1247 spelers

(Bron: Onbekend)
07/09/1988: Roda JC - Vitória Guimarães 2 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
1961/1962
1. 02-nov EC2 2R Ajax Újpesti Dózsa SC 2 - 1

2. 29-nov EC2 2R(r) Újpesti Dózsa SC Ajax 3 - 1

1962/1963
3. 19-sep EC2 1R FC Lausanne-Sport Sparta 3 - 0

4. 03-okt EC2 1R(r) Sparta FC Lausanne-Sport 4 - 2

1963/1964
5. 25-sep EC2 1R Willem II Manchester United 1 - 1

6. 15-okt EC2 1R(r) Manchester United Willem II 6 - 1

1964/1965
7. 23-sep EC2 1R Torino Fortuna '54 3 - 1

8. 07-okt EC2 1R(r) Fortuna '54 Torino 2 - 2

1965/1966
9. 29-sep EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

10. 07-okt EC2 1R(r) Celtic Go Ahead 1 - 0

1966/1967
11. 18-sep EC2 1R Floriana FC Sparta 1 - 1

12. 05-okt EC2 1R(r) Sparta Floriana FC 6 - 0

13. 09-nov EC2 2R Servette FC Genève Sparta 2 - 0

14. 16-nov EC2 2R(r) Sparta Servette FC Genève 1 - 0

1967/1968
15. 21-sep EC2 1R Floriana FC NAC 1 - 2

16. 12-okt EC2 1R(r) NAC Floriana FC 1 - 0

17. 15-nov EC2 2R NAC Cardiff City 1 - 1

18. 29-nov EC2 2R(r) Cardiff City NAC 4 - 1

1968/1969
19. 19-sep EC2 1R ADO Grazer AK 4 - 1

20. 03-okt EC2 1R(r) Grazer AK ADO 0 - 2

21. 12-nov EC2 2R ADO 1. FC Köln 0 - 1

22. 27-nov EC2 2R(r) 1. FC Köln ADO 3 - 0

1969/1970
23. 17-sep EC2 1R Rapid Wien PSV 1 - 2

24. 01-okt EC2 1R(r) PSV Rapid Wien 4 - 2

25. 12-nov EC2 2R AS Roma PSV 1 - 0

26. 26-nov EC2 2R(r) PSV AS Roma 1 - 0

1970/1971
27. 16-sep EC2 1R Gottwaldov PSV 2 - 1

28. 30-sep EC2 1R(r) PSV Gottwaldov 1 - 0

29. 21-okt EC2 2R PSV Steaua Boekarest 4 - 0

30. 04-nov EC2 2R(r) Steaua Boekarest PSV 0 - 3

31. 10-mrt EC2 1/4 F PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

32. 24-mrt EC2 1/4 F(r) ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

33. 14-apr EC2 1/2 F PSV Real Madrid 0 - 0

34. 28-apr EC2 1/2 F(r) Real Madrid PSV 2 - 1

1971/1972
35. 16-sep EC2 1R Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

36. 29-sep EC2 1R(r) Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

37. 20-okt EC2 2R Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

38. 03-nov EC2 2R(r) Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
39. 13-sep EC2 1R Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

40. 27-sep EC2 1R(r) FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
41. 19-sep EC2 1R NAC 1. FC Magdeburg 0 - 0

42. 03-okt EC2 1R(r) 1. FC Magdeburg NAC 2 - 0

1974/1975
43. 18-sep EC2 1R PSV FC Ards 10 - 0

44. 02-okt EC2 1R(r) FC Ards PSV 1 - 4

45. 23-okt EC2 2R Gwardia Warschau PSV 1 - 5

46. 06-nov EC2 2R(r) PSV Gwardia Warschau 3 - 0

47. 05-mrt EC2 1/4 F PSV SL Benfica 0 - 0

48. 19-mrt EC2 1/4 F(r) SL Benfica PSV 1 - 2

49. 09-apr EC2 1/2 F Dinamo Kiev PSV 3 - 0

50. 23-apr EC2 1/2 F(r) PSV Dinamo Kiev 2 - 1

1975/1976
51. 17-sep EC2 1R Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

52. 01-okt EC2 1R(r) FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

53. 22-okt EC2 2R FC Den Haag RC Lens 3 - 2

54. 05-nov EC2 2R(r) RC Lens FC Den Haag 1 - 3

55. 03-mrt EC2 1/4 F FC Den Haag West Ham United 4 - 2

56. 17-mrt EC2 1/4 F(r) West Ham United FC Den Haag 3 - 1

1976/1977
57. 15-sep EC2 1R RSC Anderlecht Roda JC 2 - 1

58. 29-sep EC2 1R(r) Roda JC RSC Anderlecht 2 - 3

1977/1978
59. 14-sep EC2 1R Rangers FC Twente 0 - 0

60. 28-sep EC2 1R(r) FC Twente Rangers 3 - 0

61. 19-okt EC2 2R FC Twente SK Brann 2 - 0

62. 02-nov EC2 2R(r) SK Brann FC Twente 1 - 2

63. 01-mrt EC2 1/4 F Vejle BK FC Twente 0 - 3

64. 15-mrt EC2 1/4 F(r) FC Twente Vejle BK 4 - 0

65. 29-mrt EC2 1/2 F FC Twente RSC Anderlecht 0 - 1

66. 12-apr EC2 1/2 F(r) RSC Anderlecht FC Twente 2 - 0

1978/1979
67. 13-sep EC2 1R AZ '67 Ipswich Town 0 - 0

68. 27-sep EC2 1R(r) Ipswich Town AZ '67 2 - 0

1979/1980
69. 19-sep EC2 1R Panionios FC Twente 4 - 0

70. 03-okt EC2 1R(r) FC Twente Panionios 3 - 1

1980/1981
71. 17-sep EC2 1R Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

72. 01-okt EC2 1R(r) Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

73. 22-okt EC2 2R Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

74. 05-nov EC2 2R(r) Feyenoord Hvidovre IF 1 - 0

75. 04-mrt EC2 1/4 F Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

76. 18-mrt EC2 1/4 F(r) Feyenoord Slavia Sofia 4 - 0

77. 08-apr EC2 1/2 F Dinamo Tbilisi Feyenoord 3 - 0

78. 22-apr EC2 1/2 F(r) Feyenoord Dinamo Tbilisi 2 - 0

1981/1982
79. 16-sep EC2 1R Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

80. 29-sep EC2 1R(r) Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

1982/1983
81. 15-sep EC2 1R Limerick United AZ '67 1 - 1

82. 30-sep EC2 1R(r) AZ '67 Limerick United 1 - 0

83. 20-okt EC2 2R AZ '67 Internazionale 1 - 0

84. 03-nov EC2 2R(r) Internazionale AZ '67 2 - 0

1983/1984
85. 14-sep EC2 1R NEC SK Brann 1 - 1

86. 28-sep EC2 1R(r) SK Brann NEC 0 - 1

87. 19-okt EC2 2R NEC FC Barcelona 2 - 3

88. 02-nov EC2 2R(r) FC Barcelona NEC 2 - 0

1984/1985
89. 19-sep EC2 1R Kjøbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

90. 03-okt EC2 1R(r) Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

91. 24-okt EC2 2R Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

92. 07-nov EC2 2R(r) Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

93. 06-mrt EC2 1/4 F Everton Fortuna Sittard 3 - 0

94. 20-mrt EC2 1/4 F(r) Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1985/1986
95. 18-sep EC2 1R FC Utrecht Dinamo Kiev 2 - 1

96. 02-okt EC2 1R(r) Dinamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1986/1987
97. 17-sep EC2 1R Bursaspor Ajax 0 - 2

98. 01-okt EC2 1R(r) Ajax Bursaspor 5 - 0

99. 22-okt EC2 2R Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

100. 05-nov EC2 2R(r) Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

101. 14-mrt EC2 1/4 F Malmö FF Ajax 1 - 0

102. 18-mrt EC2 1/4 F(r) Ajax Malmö FF 3 - 1

103. 08-apr EC2 1/2 F Real Zaragoza Ajax 2 - 3

104. 22-apr EC2 1/2 F(r) Ajax Real Zaragoza 3 - 0

105. 13-mei EC2 Finale Ajax 1. FC Lokomotive Leipzig 1 - 0

1987/1988
106. 16-sep EC2 1R Ajax Dundalk FC 4 - 0

107. 16-sep EC2 1R Újpesti Dózsa SC FC Den Haag 1 - 0

108. 30-sep EC2 1R(r) Dundalk FC Ajax 0 - 2

109. 30-sep EC2 1R(r) FC Den Haag Újpesti Dózsa SC 3 - 1

110. 21-okt EC2 2R Hamburger SV Ajax 0 - 1

111. 21-okt EC2 2R FC Den Haag BSC Young Boys 2 - 1

112. 04-nov EC2 2R(r) Ajax Hamburger SV 2 - 0

113. 04-nov EC2 2R(r) BSC Young Boys FC Den Haag 1 - 0

114. 09-mrt EC2 1/4 F BSC Young Boys Ajax 0 - 1

115. 16-mrt EC2 1/4 F(r) Ajax BSC Young Boys 1 - 0

116. 06-apr EC2 1/2 F Olympique Marseille Ajax 0 - 3

117. 20-apr EC2 1/2 F(r) Ajax Olympique Marseille 1 - 2

118. 11-mei EC2 Finale KV Mechelen Ajax 1 - 0

1988/1989
119. 07-sep EC2 1R Roda JC Vitória Guimarães 2 - 0

120. 05-okt EC2 1R(r) Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

121. 26-okt EC2 2R Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

122. 09-nov EC2 2R(r) Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

123. 01-mrt EC2 1/4 F Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

124. 15-mrt EC2 1/4 F(r) Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1989/1990
125. 13-sep EC2 1R FC Groningen Ikast FS 1 - 0

126. 27-sep EC2 1R(r) Ikast FS FC Groningen 1 - 2

127. 18-okt EC2 2R FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

128. 01-nov EC2 2R(r) Partizan Belgrado FC Groningen 3 - 1

1990/1991
129. 20-sep EC2 1R Montpellier HSC PSV 1 - 0

130. 03-okt EC2 1R(r) PSV Montpellier HSC 0 - 0

1991/1992
131. 18-sep EC2 1R Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

132. 02-okt EC2 1R(r) Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

133. 23-okt EC2 2R FC Sion Feyenoord 0 - 0

134. 06-nov EC2 2R(r) Feyenoord FC Sion 0 - 0

135. 04-mrt EC2 1/4 F Feyenoord Tottenham Hotspur 1 - 0

136. 18-mrt EC2 1/4 F(r) Tottenham Hotspur Feyenoord 0 - 0

137. 01-apr EC2 1/2 F AS Monaco Feyenoord 1 - 1

138. 15-apr EC2 1/2 F(r) Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1992/1993
139. 16-sep EC2 1R Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

140. 30-sep EC2 1R(r) Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

141. 21-okt EC2 2R FC Luzern Feyenoord 1 - 0

142. 04-nov EC2 2R(r) Feyenoord FC Luzern 4 - 1

143. 02-mrt EC2 1/4 F Feyenoord Spartak Moskou 0 - 1

144. 18-mrt EC2 1/4 F(r) Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

1993/1994
145. 17-sep EC2 1R HNK Hajduk Split Ajax 1 - 0

146. 29-sep EC2 1R(r) Ajax HNK Hajduk Split 6 - 0

147. 20-okt EC2 2R Ajax Besiktas 2 - 1

148. 02-nov EC2 2R(r) Besiktas Ajax 0 - 4

149. 03-mrt EC2 1/4 F Ajax Parma 0 - 0

150. 16-mrt EC2 1/4 F(r) Parma Ajax 2 - 0

1994/1995
151. 15-sep EC2 1R Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

152. 29-sep EC2 1R(r) Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

153. 20-okt EC2 2R Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

154. 03-nov EC2 2R(r) Werder Bremen Feyenoord 3 - 4

155. 02-mrt EC2 1/4 F Feyenoord Real Zaragoza 1 - 0

156. 16-mrt EC2 1/4 F(r) Real Zaragoza Feyenoord 2 - 0

1995/1996
157. 14-sep EC2 1R DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

158. 28-sep EC2 1R(r) Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

159. 19-okt EC2 2R Everton Feyenoord 0 - 0

160. 02-nov EC2 2R(r) Feyenoord Everton 1 - 0

161. 07-mrt EC2 1/4 F Borussia Mönchengladbach Feyenoord 2 - 2

162. 21-mrt EC2 1/4 F(r) Feyenoord Borussia Mönchengladbach 1 - 0

163. 04-apr EC2 1/2 F Feyenoord Rapid Wien 1 - 1

164. 18-apr EC2 1/2 F(r) Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

1996/1997
165. 12-sep EC2 1R Dinamo Batumi PSV 1 - 1

166. 26-sep EC2 1R(r) PSV Dinamo Batumi 3 - 0

167. 17-okt EC2 2R SK Brann PSV 2 - 1

168. 31-okt EC2 2R(r) PSV SK Brann 2 - 2

1997/1998
169. 18-sep EC2 1R Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

170. 02-okt EC2 1R(r) Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

171. 23-okt EC2 2R NK Primorje Roda JC 0 - 2

172. 06-nov EC2 2R(r) Roda JC NK Primorje 4 - 0

173. 05-mrt EC2 1/4 F Roda JC Vicenza 1 - 4

174. 19-mrt EC2 1/4 F(r) Vicenza Roda JC 5 - 0

1998/1999
175. 17-sep EC2 1R sc Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

176. 01-okt EC2 1R(r) Amica Wronki sc Heerenveen 0 - 1

177. 22-okt EC2 2R sc Heerenveen NK Varteks Varaždin 2 - 1

178. 05-nov EC2 2R(r) NK Varteks Varaždin sc Heerenveen 4 - 2

datum soort thuis uit uitslag
1961/1962
02-nov EC2 Ajax Újpesti Dózsa SC 2 - 1

29-nov EC2 Újpesti Dózsa SC Ajax 3 - 1

1962/1963
19-sep EC2 FC Lausanne-Sport Sparta 3 - 0

03-okt EC2 Sparta FC Lausanne-Sport 4 - 2

1963/1964
25-sep EC2 Willem II Manchester United 1 - 1

15-okt EC2 Manchester United Willem II 6 - 1

1964/1965
23-sep EC2 Torino Fortuna '54 3 - 1

07-okt EC2 Fortuna '54 Torino 2 - 2

1965/1966
29-sep EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6

07-okt EC2 Celtic Go Ahead 1 - 0

1966/1967
18-sep EC2 Floriana FC Sparta 1 - 1

05-okt EC2 Sparta Floriana FC 6 - 0

09-nov EC2 Servette FC Genève Sparta 2 - 0

16-nov EC2 Sparta Servette FC Genève 1 - 0

1967/1968
21-sep EC2 Floriana FC NAC 1 - 2

12-okt EC2 NAC Floriana FC 1 - 0

15-nov EC2 NAC Cardiff City 1 - 1

29-nov EC2 Cardiff City NAC 4 - 1

1968/1969
19-sep EC2 ADO Grazer AK 4 - 1

03-okt EC2 Grazer AK ADO 0 - 2

12-nov EC2 ADO 1. FC Köln 0 - 1

27-nov EC2 1. FC Köln ADO 3 - 0

1969/1970
17-sep EC2 Rapid Wien PSV 1 - 2

01-okt EC2 PSV Rapid Wien 4 - 2

12-nov EC2 AS Roma PSV 1 - 0

26-nov EC2 PSV AS Roma 1 - 0

1970/1971
16-sep EC2 Gottwaldov PSV 2 - 1

30-sep EC2 PSV Gottwaldov 1 - 0

21-okt EC2 PSV Steaua Boekarest 4 - 0

04-nov EC2 Steaua Boekarest PSV 0 - 3

10-mrt EC2 PSV ASK Vorwärts Berlin 2 - 0

24-mrt EC2 ASK Vorwärts Berlin PSV 1 - 0

14-apr EC2 PSV Real Madrid 0 - 0

28-apr EC2 Real Madrid PSV 2 - 1

1971/1972
16-sep EC2 Levski Spartak Sofia Sparta 1 - 1

29-sep EC2 Sparta Levski Spartak Sofia 2 - 0

20-okt EC2 Sparta Rode Ster Belgrado 1 - 1

03-nov EC2 Rode Ster Belgrado Sparta 2 - 1

1972/1973
13-sep EC2 Spartak Moskou FC Den Haag 1 - 0

27-sep EC2 FC Den Haag Spartak Moskou 0 - 0

1973/1974
19-sep EC2 NAC 1. FC Magdeburg 0 - 0

03-okt EC2 1. FC Magdeburg NAC 2 - 0

1974/1975
18-sep EC2 PSV FC Ards 10 - 0

02-okt EC2 FC Ards PSV 1 - 4

23-okt EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5

06-nov EC2 PSV Gwardia Warschau 3 - 0

05-mrt EC2 PSV SL Benfica 0 - 0

19-mrt EC2 SL Benfica PSV 1 - 2

09-apr EC2 Dinamo Kiev PSV 3 - 0

23-apr EC2 PSV Dinamo Kiev 2 - 1

1975/1976
17-sep EC2 Vejle BK FC Den Haag 0 - 2

01-okt EC2 FC Den Haag Vejle BK 2 - 0

22-okt EC2 FC Den Haag RC Lens 3 - 2

05-nov EC2 RC Lens FC Den Haag 1 - 3

03-mrt EC2 FC Den Haag West Ham United 4 - 2

17-mrt EC2 West Ham United FC Den Haag 3 - 1

1976/1977
15-sep EC2 RSC Anderlecht Roda JC 2 - 1

29-sep EC2 Roda JC RSC Anderlecht 2 - 3

1977/1978
14-sep EC2 Rangers FC Twente 0 - 0

28-sep EC2 FC Twente Rangers 3 - 0

19-okt EC2 FC Twente SK Brann 2 - 0

02-nov EC2 SK Brann FC Twente 1 - 2

01-mrt EC2 Vejle BK FC Twente 0 - 3

15-mrt EC2 FC Twente Vejle BK 4 - 0

29-mrt EC2 FC Twente RSC Anderlecht 0 - 1

12-apr EC2 RSC Anderlecht FC Twente 2 - 0

1978/1979
13-sep EC2 AZ '67 Ipswich Town 0 - 0

27-sep EC2 Ipswich Town AZ '67 2 - 0

1979/1980
19-sep EC2 Panionios FC Twente 4 - 0

03-okt EC2 FC Twente Panionios 3 - 1

1980/1981
17-sep EC2 Ilves Tampere Feyenoord 1 - 3

01-okt EC2 Feyenoord Ilves Tampere 4 - 2

22-okt EC2 Hvidovre IF Feyenoord 1 - 2

05-nov EC2 Feyenoord Hvidovre IF 1 - 0

04-mrt EC2 Slavia Sofia Feyenoord 3 - 2

18-mrt EC2 Feyenoord Slavia Sofia 4 - 0

08-apr EC2 Dinamo Tbilisi Feyenoord 3 - 0

22-apr EC2 Feyenoord Dinamo Tbilisi 2 - 0

1981/1982
16-sep EC2 Ajax Tottenham Hotspur 1 - 3

29-sep EC2 Tottenham Hotspur Ajax 3 - 0

1982/1983
15-sep EC2 Limerick United AZ '67 1 - 1

30-sep EC2 AZ '67 Limerick United 1 - 0

20-okt EC2 AZ '67 Internazionale 1 - 0

03-nov EC2 Internazionale AZ '67 2 - 0

1983/1984
14-sep EC2 NEC SK Brann 1 - 1

28-sep EC2 SK Brann NEC 0 - 1

19-okt EC2 NEC FC Barcelona 2 - 3

02-nov EC2 FC Barcelona NEC 2 - 0

1984/1985
19-sep EC2 Kjøbenhavns Boldklub Fortuna Sittard 0 - 0

03-okt EC2 Fortuna Sittard Kjøbenhavns Boldklub 3 - 0

24-okt EC2 Fortuna Sittard Wisla Krakau 2 - 0

07-nov EC2 Wisla Krakau Fortuna Sittard 2 - 1

06-mrt EC2 Everton Fortuna Sittard 3 - 0

20-mrt EC2 Fortuna Sittard Everton 0 - 2

1985/1986
18-sep EC2 FC Utrecht Dinamo Kiev 2 - 1

02-okt EC2 Dinamo Kiev FC Utrecht 4 - 1

1986/1987
17-sep EC2 Bursaspor Ajax 0 - 2

01-okt EC2 Ajax Bursaspor 5 - 0

22-okt EC2 Ajax Olympiakos Piraeus 4 - 0

05-nov EC2 Olympiakos Piraeus Ajax 1 - 1

14-mrt EC2 Malmö FF Ajax 1 - 0

18-mrt EC2 Ajax Malmö FF 3 - 1

08-apr EC2 Real Zaragoza Ajax 2 - 3

22-apr EC2 Ajax Real Zaragoza 3 - 0

13-mei EC2 Ajax 1. FC Lokomotive Leipzig 1 - 0

1987/1988
16-sep EC2 Ajax Dundalk FC 4 - 0

16-sep EC2 Újpesti Dózsa SC FC Den Haag 1 - 0

30-sep EC2 Dundalk FC Ajax 0 - 2

30-sep EC2 FC Den Haag Újpesti Dózsa SC 3 - 1

21-okt EC2 Hamburger SV Ajax 0 - 1

21-okt EC2 FC Den Haag BSC Young Boys 2 - 1

04-nov EC2 Ajax Hamburger SV 2 - 0

04-nov EC2 BSC Young Boys FC Den Haag 1 - 0

09-mrt EC2 BSC Young Boys Ajax 0 - 1

16-mrt EC2 Ajax BSC Young Boys 1 - 0

06-apr EC2 Olympique Marseille Ajax 0 - 3

20-apr EC2 Ajax Olympique Marseille 1 - 2

11-mei EC2 KV Mechelen Ajax 1 - 0

1988/1989
07-sep EC2 Roda JC Vitória Guimarães 2 - 0

05-okt EC2 Vitória Guimarães Roda JC 1 - 0

26-okt EC2 Roda JC Metalist Charkov 1 - 0

09-nov EC2 Metalist Charkov Roda JC 0 - 0

01-mrt EC2 Sredets Sofia Roda JC 2 - 1

15-mrt EC2 Roda JC Sredets Sofia 2 - 1

1989/1990
13-sep EC2 FC Groningen Ikast FS 1 - 0

27-sep EC2 Ikast FS FC Groningen 1 - 2

18-okt EC2 FC Groningen Partizan Belgrado 4 - 3

01-nov EC2 Partizan Belgrado FC Groningen 3 - 1

1990/1991
20-sep EC2 Montpellier HSC PSV 1 - 0

03-okt EC2 PSV Montpellier HSC 0 - 0

1991/1992
18-sep EC2 Partizan Tirana Feyenoord 0 - 0

02-okt EC2 Feyenoord Partizan Tirana 1 - 0

23-okt EC2 FC Sion Feyenoord 0 - 0

06-nov EC2 Feyenoord FC Sion 0 - 0

04-mrt EC2 Feyenoord Tottenham Hotspur 1 - 0

18-mrt EC2 Tottenham Hotspur Feyenoord 0 - 0

01-apr EC2 AS Monaco Feyenoord 1 - 1

15-apr EC2 Feyenoord AS Monaco 2 - 2

1992/1993
16-sep EC2 Feyenoord Hapoel Petach Tikva 1 - 0

30-sep EC2 Hapoel Petach Tikva Feyenoord 2 - 1

21-okt EC2 FC Luzern Feyenoord 1 - 0

04-nov EC2 Feyenoord FC Luzern 4 - 1

02-mrt EC2 Feyenoord Spartak Moskou 0 - 1

18-mrt EC2 Spartak Moskou Feyenoord 3 - 1

1993/1994
17-sep EC2 HNK Hajduk Split Ajax 1 - 0

29-sep EC2 Ajax HNK Hajduk Split 6 - 0

20-okt EC2 Ajax Besiktas 2 - 1

02-nov EC2 Besiktas Ajax 0 - 4

03-mrt EC2 Ajax Parma 0 - 0

16-mrt EC2 Parma Ajax 2 - 0

1994/1995
15-sep EC2 Zalgiris Vilnius Feyenoord 1 - 1

29-sep EC2 Feyenoord Zalgiris Vilnius 2 - 1

20-okt EC2 Feyenoord Werder Bremen 1 - 0

03-nov EC2 Werder Bremen Feyenoord 3 - 4

02-mrt EC2 Feyenoord Real Zaragoza 1 - 0

16-mrt EC2 Real Zaragoza Feyenoord 2 - 0

1995/1996
14-sep EC2 DAG Liepaja Feyenoord 0 - 7

28-sep EC2 Feyenoord DAG Liepaja 6 - 0

19-okt EC2 Everton Feyenoord 0 - 0

02-nov EC2 Feyenoord Everton 1 - 0

07-mrt EC2 Borussia Mönchengladbach Feyenoord 2 - 2

21-mrt EC2 Feyenoord Borussia Mönchengladbach 1 - 0

04-apr EC2 Feyenoord Rapid Wien 1 - 1

18-apr EC2 Rapid Wien Feyenoord 3 - 0

1996/1997
12-sep EC2 Dinamo Batumi PSV 1 - 1

26-sep EC2 PSV Dinamo Batumi 3 - 0

17-okt EC2 SK Brann PSV 2 - 1

31-okt EC2 PSV SK Brann 2 - 2

1997/1998
18-sep EC2 Hapoel Beer Sheva Roda JC 1 - 4

02-okt EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

23-okt EC2 NK Primorje Roda JC 0 - 2

06-nov EC2 Roda JC NK Primorje 4 - 0

05-mrt EC2 Roda JC Vicenza 1 - 4

19-mrt EC2 Vicenza Roda JC 5 - 0

1998/1999
17-sep EC2 sc Heerenveen Amica Wronki 3 - 1

01-okt EC2 Amica Wronki sc Heerenveen 0 - 1

22-okt EC2 sc Heerenveen NK Varteks Varaždin 2 - 1

05-nov EC2 NK Varteks Varaždin sc Heerenveen 4 - 2



06/11/1991: Feyenoord - FC Sion 0 - 0

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
datum soort ronde thuis uit uitslag
18/09/1974 EC2 1R PSV FC Ards 10 - 0

02/10/1997 EC2 1R(r) Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

datum soort thuis uit uitslag
18/09/1974 EC2 PSV FC Ards 10 - 0

02/10/1997 EC2 Roda JC Hapoel Beer Sheva 10 - 0

Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
Europa Cup 2
datum soort ronde thuis uit uitslag
29/09/1965 EC2 1R Go Ahead Celtic 0 - 6

datum soort thuis uit uitslag
29/09/1965 EC2 Go Ahead Celtic 0 - 6