Tweet
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
136 wedstrijden
Gewonnen: 64
Gelijk: 32
Verloren: 40
Voor: 231
Tegen: 138

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AZ 28 15 5 8 46 25 57 1

2. PSV 22 17 2 3 50 6 27 3

3. FC Utrecht 16 6 6 4 25 17 28 1

4. Feyenoord 14 5 4 5 21 19 24

5. FC Twente 12 7 4 1 28 7 12

6. Vitesse 12 2 3 7 14 22 20 3

7. NAC 6 4 0 2 14 10 10

8. Ajax 6 3 1 2 10 5 10 1

9. sc Heerenveen 6 1 2 3 6 6 10

10. ADO Den Haag 4 3 0 1 6 5 8 1

11. Willem II 2 1 0 1 5 4 3

12. Heracles 2 0 2 0 1 1 5

13. FC Groningen 2 0 1 1 1 2 5

14. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

15. Go Ahead Eagles 2 0 1 1 2 5 4


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. FK Jablonec 4 2 2 0 4 1 6 1

2. FK Qarabag 4 1 3 0 4 2 4

3. Sparta Praag 4 0 2 2 4 8 6

4. Anzhi Makhachkala 4 0 0 4 0 10 5 1

5. Rosenborg BK 3 1 0 2 4 4 8

6. FK Zeta 2 2 0 0 14 0 2

7. UE Santa Coloma 2 2 0 0 9 0 1

8. Gandzasar Kapan 2 2 0 0 8 0 2

9. Apollon Limassol 2 2 0 0 7 0 3

10. ŠK Slovan Bratislava 2 2 0 0 7 1 2

Totaal 65 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2012/2013 22 10 3 9 52 29 23 2

2. 2009/2010 16 11 3 2 29 13 24 1

3. 2019/2020 16 9 6 1 33 6 35

4. 2010/2011 14 8 1 5 24 10 19 1

5. 2014/2015 12 5 5 2 16 13 19 1

6. 2011/2012 10 6 2 2 21 8 14 1

7. 2015/2016 10 4 2 4 11 14 19 1

8. 2017/2018 10 2 3 5 8 11 22 1

9. 2018/2019 8 2 2 4 8 13 15 1

10. 2013/2014 8 1 2 5 10 14 17 1

Totaal 12 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle
wedstrijden
Nederlandse clubs
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 786 39

2. Champions League 292 92 80 120 334 399 507 32

3. Europa League 230 86 67 77 292 296 415 24

4. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

5. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 131 12

6. Kwal. Europa League 136 64 32 40 231 138 226 10

7. Kwal. Champions League 74 30 22 22 121 91 139 6

8. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1

9. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Fred Rutten 14 8 3 3 26 14 16 4

2. John van den Brom 12 7 2 3 18 11 24

3. Gertjan Verbeek 12 5 1 6 18 15 19 1

4. Steve McClaren 10 7 2 1 27 6 9

5. Ton du Chatinier 6 4 1 1 13 4 8

6. Robert Maaskant 6 4 0 2 14 10 10

7. Phillip Cocu 6 4 0 2 7 4 8 1

8. Arne Slot 6 3 3 0 12 2 18

9. Erik ten Hag 6 2 3 1 6 5 12 1

10. Jaap Stam 4 3 1 0 11 1 7

Totaal 31 coaches


16/08/2017: FC Utrecht - Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Guus Hiddink 4 4 0 0 10 0 6

2. Vitezslav Lavicka 4 2 2 0 8 4 9

3. Gurban Gurbanov 4 0 3 1 2 4 7

4. Kare Ingebrigtsen 2 2 0 0 4 2 4

5. Dorinel Munteanu 2 2 0 0 3 1 6

6. Marcel Koller 2 2 0 0 2 0 4

7. Zoran Zekic 2 2 0 0 2 0 6

8. Ernesto Valverde 2 2 0 0 9 2 5

9. Ole Gunnar Solskjær 2 2 0 0 4 1 2

10. Ronald Koeman 2 2 0 0 5 0 5

Totaal 68 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 4e voorronde 31 14 7 10 45 27 53 1

2. 4e voorronde return 30 14 5 11 63 38 50 2

3. 3e voorronde 24 13 4 7 29 21 46 1

4. 3e voorronde return 22 9 6 7 27 21 39 4

5. 2e voorronde 13 4 7 2 27 14 16 1

6. 2e voorronde return 12 8 2 2 29 12 17 1

7. 1e voorronde 2 1 1 0 7 1 3

8. 1e voorronde return 2 1 0 1 4 4 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AFAS Stadion 12 8 2 2 19 8 17 1

2. Philips Stadion 10 8 1 1 26 1 9 1

3. Stadion Galgenwaard 7 4 3 0 14 4 13

4. De Grolsch Veste 7 4 3 0 18 5 8

5. Stadion Feijenoord 7 4 2 1 16 8 11

6. GelreDome 6 2 0 4 7 9 11 2

7. Rat Verlegh Stadion 3 2 0 1 10 4 3

8. Amsterdam ArenA 3 2 0 1 6 1 4

9. Abe Lenstra Stadion 3 1 1 1 5 2 6

10. Peristeri Stadium 2 2 0 0 5 2 4

Totaal 80 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Aleksei Kulbakov 3 2 0 1 7 3 5

2. Robert Schörgenhofer 3 2 0 1 4 5 6

3. Slavko Vincic 3 2 0 1 4 3 7 1

4. Peter Rasmussen 3 1 2 0 3 2 2

5. Ivan Bebek 3 1 0 2 6 5 4

6. Michael Oliver 3 0 1 2 2 5 3 1

7. Maksim Layushkin 2 2 0 0 7 0 1

8. Simon Lee Evans 2 2 0 0 4 0 3

9. Kenn Hansen 2 1 1 0 4 3 5 1

10. William Collum 2 1 1 0 5 1 3

Totaal 108 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Nick Viergever 16 8 2 6 3

2. Robbert Schilder 15 9 3 3 3 1

3. Willem Janssen 15 7 5 3 2 2

4. Ron Vlaar 14 8 4 2 2

5. Ridgeciano Haps 12 9 2 1 2

6. Leroy Fer 12 9 1 2 9 4

7. Wout Brama 12 8 3 1 1

8. Dirk Marcellis 12 6 1 5 1 1

9. Jordy Clasie 12 4 4 4 1

10. Wesley Verhoek 11 8 0 3 3

11. Maarten Martens 11 5 1 5 2 1

12. Jorrit Hendrix 10 8 0 2 3

13. Stijn Wuytens 10 7 3 0 3 3

14. Markus Henriksen 10 7 1 2 2 3 1

15. Jeffrey Gouweleeuw 10 5 0 5 1

Totaal 517 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Oleg Shatov 5 5 0 0 1

2. Mbark Boussoufa 4 4 0 0 1

3. Mehdi Carcela 4 4 0 0 1 1

4. João Carlos 4 4 0 0

5. Samuel Eto'o 4 4 0 0 3

6. Vladimir Gabulov 4 4 0 0 0

7. Jucilei 4 4 0 0 1

8. Christopher Samba 4 4 0 0

9. Fjodor Smolov 4 4 0 0 1

10. Pavel Kaderabek 4 2 2 0

Totaal 1062 spelers

(Bron: Onbekend)
22/08/2013: FK Koeban Krasnodar - Feyenoord 1 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 16-jul kw. EL 2VR NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

2. 23-jul kw. EL 2VR(r) Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

3. 30-jul kw. EL 3VR Polonia Warschau NAC 0 - 1

4. 30-jul kw. EL 3VR PSV Cherno More Varna 1 - 0

5. 06-aug kw. EL 3VR(r) NAC Polonia Warschau 3 - 1

6. 06-aug kw. EL 3VR(r) Cherno More Varna PSV 0 - 1

7. 20-aug kw. EL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

8. 20-aug kw. EL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

9. 20-aug kw. EL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

10. 20-aug kw. EL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

11. 20-aug kw. EL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

12. 27-aug kw. EL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

13. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

14. 27-aug kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

15. 27-aug kw. EL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

16. 27-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17. 15-jul kw. EL 2VR FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

18. 22-jul kw. EL 2VR(r) KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

19. 29-jul kw. EL 3VR FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

20. 29-jul kw. EL 3VR AZ IFK Göteborg 2 - 0

21. 05-aug kw. EL 3VR(r) FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

22. 05-aug kw. EL 3VR(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

23. 19-aug kw. EL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

24. 19-aug kw. EL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

25. 19-aug kw. EL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

26. 19-aug kw. EL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

27. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

28. 26-aug kw. EL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

29. 26-aug kw. EL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

30. 26-aug kw. EL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
31. 14-jul kw. EL 2VR FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

32. 21-jul kw. EL 2VR(r) ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

33. 28-jul kw. EL 3VR Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

34. 28-jul kw. EL 3VR AZ FK Jablonec 2 - 0

35. 04-aug kw. EL 3VR(r) ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

36. 04-aug kw. EL 3VR(r) FK Jablonec AZ 1 - 1

37. 18-aug kw. EL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

38. 18-aug kw. EL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

39. 25-aug kw. EL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

40. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
41. 05-jul kw. EL 1VR FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

42. 12-jul kw. EL 1VR(r) UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

43. 19-jul kw. EL 2VR Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

44. 19-jul kw. EL 2VR FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

45. 26-jul kw. EL 2VR(r) Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

46. 26-jul kw. EL 2VR(r) FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

47. 02-aug kw. EL 3VR sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

48. 02-aug kw. EL 3VR Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

49. 02-aug kw. EL 3VR FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

50. 09-aug kw. EL 3VR(r) Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

51. 09-aug kw. EL 3VR(r) Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

52. 09-aug kw. EL 3VR(r) FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

53. 23-aug kw. EL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

54. 23-aug kw. EL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

55. 23-aug kw. EL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

56. 23-aug kw. EL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

57. 23-aug kw. EL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

58. 30-aug kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

59. 30-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

60. 30-aug kw. EL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

61. 30-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

62. 30-aug kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
63. 18-jul kw. EL 2VR FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

64. 25-jul kw. EL 2VR(r) FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

65. 01-aug kw. EL 3VR Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

66. 08-aug kw. EL 3VR(r) Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

67. 22-aug kw. EL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

68. 22-aug kw. EL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

69. 29-aug kw. EL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

70. 29-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
71. 17-jul kw. EL 2VR Aberdeen FC FC Groningen 0 - 0

72. 24-jul kw. EL 2VR(r) FC Groningen Aberdeen FC 1 - 2

73. 31-jul kw. EL 3VR PSV SKN St. Pölten 1 - 0

74. 07-aug kw. EL 3VR(r) SKN St. Pölten PSV 2 - 3

75. 21-aug kw. EL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

76. 21-aug kw. EL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

77. 21-aug kw. EL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

78. 21-aug kw. EL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

79. 28-aug kw. EL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

80. 28-aug kw. EL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

81. 28-aug kw. EL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

82. 28-aug kw. EL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
83. 02-jul kw. EL 1VR Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

84. 09-jul kw. EL 1VR(r) Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

85. 30-jul kw. EL 3VR Southampton Vitesse 3 - 0

86. 30-jul kw. EL 3VR AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

87. 06-aug kw. EL 3VR(r) Vitesse Southampton 0 - 2

88. 06-aug kw. EL 3VR(r) Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

89. 20-aug kw. EL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

90. 20-aug kw. EL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

91. 27-aug kw. EL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

92. 27-aug kw. EL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
93. 28-jul kw. EL 3VR Heracles FC Arouca 1 - 1

94. 28-jul kw. EL 3VR AZ PAS Giannina 1 - 0

95. 04-aug kw. EL 3VR(r) FC Arouca Heracles 0 - 0

96. 04-aug kw. EL 3VR(r) PAS Giannina AZ 1 - 2

97. 18-aug kw. EL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

98. 25-aug kw. EL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
99. 13-jul kw. EL 2VR Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

100. 20-jul kw. EL 2VR(r) FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

101. 27-jul kw. EL 3VR PSV NK Osijek 0 - 1

102. 27-jul kw. EL 3VR FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

103. 03-aug kw. EL 3VR(r) NK Osijek PSV 1 - 0

104. 03-aug kw. EL 3VR(r) Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

105. 16-aug kw. EL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

106. 17-aug kw. EL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

107. 24-aug kw. EL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

108. 24-aug kw. EL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
109. 26-jul kw. EL 2VR Kairat Almaty AZ 2 - 0

110. 26-jul kw. EL 2VR FC Viitorul Constanta Vitesse 2 - 2

111. 02-aug kw. EL 2VR(r) AZ Kairat Almaty 2 - 1

112. 02-aug kw. EL 2VR(r) Vitesse FC Viitorul Constanta 3 - 1

113. 09-aug kw. EL 3VR Vitesse FC Basel 0 - 1

114. 09-aug kw. EL 3VR AS Trencín Feyenoord 4 - 0

115. 16-aug kw. EL 3VR(r) FC Basel Vitesse 1 - 0

116. 16-aug kw. EL 3VR(r) Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
117. 25-jul kw. EL 2VR AZ BK Häcken 0 - 0

118. 25-jul kw. EL 2VR FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

119. 01-aug kw. EL 2VR(r) BK Häcken AZ 0 - 3

120. 01-aug kw. EL 2VR(r) HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

121. 08-aug kw. EL 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

122. 08-aug kw. EL 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

123. 08-aug kw. EL 3VR FK Haugesund PSV 0 - 1

124. 15-aug kw. EL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

125. 15-aug kw. EL 3VR(r) Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

126. 15-aug kw. EL 3VR(r) PSV FK Haugesund 0 - 0

127. 22-aug kw. EL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

128. 22-aug kw. EL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

129. 22-aug kw. EL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

130. 29-aug kw. EL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

131. 29-aug kw. EL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

132. 29-aug kw. EL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
133. 16-sep kw. EL 2VR FC Progrès Niederkorn Willem II 0 - 5

134. 24-sep kw. EL 3VR Willem II Rangers 0 - 4

135. 24-sep kw. EL 3VR NŠ Mura PSV 1 - 5

136. 01-okt kw. EL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
16-jul kw. EL NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

23-jul kw. EL Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

30-jul kw. EL Polonia Warschau NAC 0 - 1

30-jul kw. EL PSV Cherno More Varna 1 - 0

06-aug kw. EL NAC Polonia Warschau 3 - 1

06-aug kw. EL Cherno More Varna PSV 0 - 1

20-aug kw. EL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. EL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. EL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. EL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. EL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. EL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. EL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
15-jul kw. EL FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

22-jul kw. EL KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

29-jul kw. EL FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29-jul kw. EL AZ IFK Göteborg 2 - 0

05-aug kw. EL FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

05-aug kw. EL IFK Göteborg AZ 1 - 0

19-aug kw. EL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. EL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. EL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. EL AZ FC Aktobe 2 - 0

26-aug kw. EL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. EL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. EL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. EL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
14-jul kw. EL FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

21-jul kw. EL ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

28-jul kw. EL Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

28-jul kw. EL AZ FK Jablonec 2 - 0

04-aug kw. EL ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

04-aug kw. EL FK Jablonec AZ 1 - 1

18-aug kw. EL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. EL Aalesunds FK AZ 2 - 1

25-aug kw. EL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. EL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
05-jul kw. EL FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

12-jul kw. EL UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

19-jul kw. EL Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

19-jul kw. EL FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

26-jul kw. EL Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

26-jul kw. EL FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

02-aug kw. EL sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

02-aug kw. EL Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

02-aug kw. EL FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

09-aug kw. EL Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

09-aug kw. EL Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

09-aug kw. EL FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

23-aug kw. EL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. EL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. EL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. EL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. EL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. EL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. EL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. EL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
18-jul kw. EL FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

25-jul kw. EL FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

01-aug kw. EL Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

08-aug kw. EL Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

22-aug kw. EL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. EL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

29-aug kw. EL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. EL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
17-jul kw. EL Aberdeen FC FC Groningen 0 - 0

24-jul kw. EL FC Groningen Aberdeen FC 1 - 2

31-jul kw. EL PSV SKN St. Pölten 1 - 0

07-aug kw. EL SKN St. Pölten PSV 2 - 3

21-aug kw. EL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. EL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. EL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. EL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. EL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. EL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. EL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. EL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
02-jul kw. EL Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

09-jul kw. EL Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

30-jul kw. EL Southampton Vitesse 3 - 0

30-jul kw. EL AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

06-aug kw. EL Vitesse Southampton 0 - 2

06-aug kw. EL Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

20-aug kw. EL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. EL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. EL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. EL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
28-jul kw. EL Heracles FC Arouca 1 - 1

28-jul kw. EL AZ PAS Giannina 1 - 0

04-aug kw. EL FC Arouca Heracles 0 - 0

04-aug kw. EL PAS Giannina AZ 1 - 2

18-aug kw. EL FK Vojvodina AZ 0 - 3

25-aug kw. EL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
13-jul kw. EL Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

20-jul kw. EL FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

27-jul kw. EL PSV NK Osijek 0 - 1

27-jul kw. EL FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

03-aug kw. EL NK Osijek PSV 1 - 0

03-aug kw. EL Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

16-aug kw. EL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. EL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. EL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. EL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
26-jul kw. EL Kairat Almaty AZ 2 - 0

26-jul kw. EL FC Viitorul Constanta Vitesse 2 - 2

02-aug kw. EL AZ Kairat Almaty 2 - 1

02-aug kw. EL Vitesse FC Viitorul Constanta 3 - 1

09-aug kw. EL Vitesse FC Basel 0 - 1

09-aug kw. EL AS Trencín Feyenoord 4 - 0

16-aug kw. EL FC Basel Vitesse 1 - 0

16-aug kw. EL Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
25-jul kw. EL AZ BK Häcken 0 - 0

25-jul kw. EL FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

01-aug kw. EL BK Häcken AZ 0 - 3

01-aug kw. EL HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

08-aug kw. EL FK Mariupol AZ 0 - 0

08-aug kw. EL Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

08-aug kw. EL FK Haugesund PSV 0 - 1

15-aug kw. EL AZ FK Mariupol 4 - 0

15-aug kw. EL Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

15-aug kw. EL PSV FK Haugesund 0 - 0

22-aug kw. EL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. EL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. EL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

29-aug kw. EL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. EL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. EL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
16-sep kw. EL FC Progrès Niederkorn Willem II 0 - 5

24-sep kw. EL Willem II Rangers 0 - 4

24-sep kw. EL NŠ Mura PSV 1 - 5

01-okt kw. EL Rosenborg BK PSV 0 - 2



27/08/2015: FK Jablonec - Ajax 0 - 0

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. EL PSV FK Zeta 9 - 0

Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
Kwal. Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. EL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. EL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5