Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
136 wedstrijden
Gewonnen: 64
Gelijk: 32
Verloren: 40
Voor: 231
Tegen: 138
Geel: 226
Rood: 10

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. AZ 28 15 5 8 46 25 57 1

2. Vitesse 12 2 3 7 14 22 20 3

3. Feyenoord 14 5 4 5 21 19 24

4. FC Utrecht 16 6 6 4 25 17 28 1

5. sc Heerenveen 6 1 2 3 6 6 10

6. PSV 22 17 2 3 50 6 27 3

7. NAC 6 4 0 2 14 10 10

8. Ajax 6 3 1 2 10 5 10 1

9. Willem II 2 1 0 1 5 4 3

10. FC Groningen 2 0 1 1 1 2 5

11. PEC Zwolle 2 0 1 1 2 4 3

12. Go Ahead Eagles 2 0 1 1 2 5 4

13. ADO Den Haag 4 3 0 1 6 5 8 1

14. FC Twente 12 7 4 1 28 7 12

15. Heracles 2 0 2 0 1 1 5


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Anzhi Makhachkala 4 0 0 4 0 10 5 1

2. FK Koeban Krasnodar 2 0 0 2 1 3 2

3. FC Basel 2 0 0 2 0 2 3 1

4. NK Osijek 2 0 0 2 0 2 5

5. Molde FK 2 0 0 2 1 4 1

6. Southampton 2 0 0 2 0 5 3

7. Villarreal CF 2 0 0 2 2 9 5

8. Rosenborg BK 3 1 0 2 4 4 8

9. Sparta Praag 4 0 2 2 4 8 6

10. Rangers 1 0 0 1 0 4 3

Totaal 65 tegenstanders

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2012/2013 22 10 3 9 52 29 23 2

2. 2013/2014 8 1 2 5 10 14 17 1

3. 2017/2018 10 2 3 5 8 11 22 1

4. 2010/2011 14 8 1 5 24 10 19 1

5. 2018/2019 8 2 2 4 8 13 15 1

6. 2015/2016 10 4 2 4 11 14 19 1

7. 2011/2012 10 6 2 2 21 8 14 1

8. 2014/2015 12 5 5 2 16 13 19 1

9. 2009/2010 16 11 3 2 29 13 24 1

10. 2020/2021 4 3 0 1 12 5 8

Totaal 12 seizoenen

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Alle
wedstrijden
Nederlandse clubs
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 786 39

2. UEFA Champions League 296 94 80 122 339 403 512 33

3. UEFA Europa League 253 97 71 85 328 326 471 26

4. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 133 12

5. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

6. Kwal. UEFA Europa League 136 64 32 40 231 138 226 10

7. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1

8. Kwal. UEFA Champions League 75 31 22 22 126 92 139 6

9. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2

10. Kwal. UEFA Europa Conference League 1 0 1 0 0 0 1


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Gertjan Verbeek 12 5 1 6 18 15 19 1

2. Marco van Basten 4 1 0 3 5 5 3

3. Ronald Koeman 4 0 1 3 3 7 5

4. Peter Bosz 4 0 1 3 2 8 9

5. John van den Brom 12 7 2 3 18 11 24

6. Fred Rutten 14 8 3 3 26 14 16 4

7. Marcel Keizer 2 0 0 2 2 4 5

8. Leonid Slutsky 4 1 1 2 5 5 6 1

9. Robert Maaskant 6 4 0 2 14 10 10

10. Phillip Cocu 6 4 0 2 7 4 8 1

Totaal 31 coaches


20/08/2015: FC Astra Giurgiu - AZ 3 - 2

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Lluis Miguel Aloy 2 0 0 2 0 9 6 1

2. Slava Gabrielyan 2 0 0 2 0 8 5 1

3. Rade Vesovic 2 0 0 2 0 14 4

4. Sofronis Avgousti 2 0 0 2 0 7 3

5. Barak Bakhar 2 0 0 2 0 6 4 1

6. Abdullah Avci 2 0 0 2 1 4 2 1

7. Miroslav Koubek 2 0 0 2 0 4 7

8. Herbert Gager 2 0 0 2 2 4 2

9. Gediminas Jarmalavicius 2 0 0 2 2 5 7

10. Rolf Fringer 2 0 0 2 1 4 2

Totaal 69 coaches

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 4e voorronde return 30 14 5 11 63 38 50 2

2. 4e voorronde 31 14 7 10 45 27 53 1

3. 3e voorronde return 22 9 6 7 27 21 39 4

4. 3e voorronde 24 13 4 7 29 21 46 1

5. 2e voorronde return 12 8 2 2 29 12 17 1

6. 2e voorronde 13 4 7 2 27 14 16 1

7. 1e voorronde return 2 1 0 1 4 4 2

8. 1e voorronde 2 1 1 0 7 1 3


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. GelreDome 6 2 0 4 7 9 11 2

2. Generali Arena 2 0 0 2 1 5 4

3. AFAS Stadion 12 8 2 2 19 8 17 1

4. Stadionul Marin Anastasovici 1 0 0 1 2 3 4

5. Central Stadium 1 0 0 1 1 2 1

6. Color Line Stadion 1 0 0 1 1 2 2

7. Euroborg 1 0 0 1 1 2 1

8. Josy Barthel Stadion 1 0 0 1 1 2 2

9. Stadion pod Bijelim Brijegom 1 0 0 1 1 2 2

10. Arena Naționalã 1 0 0 1 0 1 1

Totaal 80 stadions

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ruddy Buquet 2 0 0 2 2 5 5

2. Svein Oddvar Moen 2 0 0 2 0 7 2

3. Craig Thomson 2 0 0 2 1 7 5

4. Ivan Bebek 3 1 0 2 6 5 4

5. Michael Oliver 3 0 1 2 2 5 3 1

6. Alain Bieri 1 0 0 1 1 2 2

7. Antti Munukka 1 0 0 1 1 2 2

8. Daniel Stefanski 1 0 0 1 1 2 1

9. Stephan Studer 1 0 0 1 1 2 2

10. Stanislav Todorov 1 0 0 1 1 2

Totaal 108 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Nick Viergever 16 8 2 6 3

2. Davy Pröpper 7 1 1 5 2

3. Kelvin Leerdam 7 0 2 5 1

4. Guram Kashia 8 1 2 5 2

5. Erik Falkenburg 9 3 1 5 1

6. Jeffrey Gouweleeuw 10 5 0 5 1

7. Jóhann Berg Guðmundsson 10 4 1 5 4

8. Roy Beerens 10 3 2 5 1 1

9. Maarten Martens 11 5 1 5 2 1

10. Dirk Marcellis 12 6 1 5 1 1

11. Stefan de Vrij 5 1 0 4

12. Marco van Ginkel 6 1 1 4 3

13. Bruno Martins Indi 6 1 1 4 2

14. Maikel van der Werff 6 1 1 4 1

15. Donny Gorter 8 4 0 4 2

Totaal 517 spelers

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Martin Grasegger 3 0 0 3

2. Daniel Georgiev 4 0 1 3 2

3. Zdravko Lazarov 4 0 1 3 2 1

4. Andi Lila 4 0 1 3 1 1

5. Noé Acosta 2 0 0 2 1

6. Diego Aguirre 2 0 0 2

7. Dele Aiyenugba 2 0 0 2 2

8. Dražen Ajkovic 2 0 0 2

9. Aleksandar D. Aleksandrov 2 0 0 2 2

10. Valeri Alexanyan 2 0 0 2

Totaal 1062 spelers

(Bron: Onbekend)
25/08/2011: AZ - Aalesunds FK 6 - 0

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 16-jul kw. UEL 2VR NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

2. 23-jul kw. UEL 2VR(r) Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

3. 30-jul kw. UEL 3VR Polonia Warschau NAC 0 - 1

4. 30-jul kw. UEL 3VR PSV Cherno More Varna 1 - 0

5. 06-aug kw. UEL 3VR(r) NAC Polonia Warschau 3 - 1

6. 06-aug kw. UEL 3VR(r) Cherno More Varna PSV 0 - 1

7. 20-aug kw. UEL 4VR Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

8. 20-aug kw. UEL 4VR FC Twente FK Qarabag 3 - 1

9. 20-aug kw. UEL 4VR NAC Villarreal CF 1 - 3

10. 20-aug kw. UEL 4VR Bnei Yehuda PSV 0 - 1

11. 20-aug kw. UEL 4VR PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

12. 27-aug kw. UEL 4VR(r) ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

13. 27-aug kw. UEL 4VR(r) FK Qarabag FC Twente 0 - 0

14. 27-aug kw. UEL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

15. 27-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Bnei Yehuda 1 - 0

16. 27-aug kw. UEL 4VR(r) sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
17. 15-jul kw. UEL 2VR FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

18. 22-jul kw. UEL 2VR(r) KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

19. 29-jul kw. UEL 3VR FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

20. 29-jul kw. UEL 3VR AZ IFK Göteborg 2 - 0

21. 05-aug kw. UEL 3VR(r) FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

22. 05-aug kw. UEL 3VR(r) IFK Göteborg AZ 1 - 0

23. 19-aug kw. UEL 4VR Celtic FC Utrecht 2 - 0

24. 19-aug kw. UEL 4VR Feyenoord KAA Gent 1 - 0

25. 19-aug kw. UEL 4VR Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

26. 19-aug kw. UEL 4VR AZ FC Aktobe 2 - 0

27. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Utrecht Celtic 4 - 0

28. 26-aug kw. UEL 4VR(r) KAA Gent Feyenoord 2 - 0

29. 26-aug kw. UEL 4VR(r) PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

30. 26-aug kw. UEL 4VR(r) FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
31. 14-jul kw. UEL 2VR FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

32. 21-jul kw. UEL 2VR(r) ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

33. 28-jul kw. UEL 3VR Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

34. 28-jul kw. UEL 3VR AZ FK Jablonec 2 - 0

35. 04-aug kw. UEL 3VR(r) ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

36. 04-aug kw. UEL 3VR(r) FK Jablonec AZ 1 - 1

37. 18-aug kw. UEL 4VR SV Ried PSV 0 - 0

38. 18-aug kw. UEL 4VR Aalesunds FK AZ 2 - 1

39. 25-aug kw. UEL 4VR(r) PSV SV Ried 5 - 0

40. 25-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
41. 05-jul kw. UEL 1VR FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

42. 12-jul kw. UEL 1VR(r) UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

43. 19-jul kw. UEL 2VR Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

44. 19-jul kw. UEL 2VR FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

45. 26-jul kw. UEL 2VR(r) Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

46. 26-jul kw. UEL 2VR(r) FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

47. 02-aug kw. UEL 3VR sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

48. 02-aug kw. UEL 3VR Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

49. 02-aug kw. UEL 3VR FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

50. 09-aug kw. UEL 3VR(r) Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

51. 09-aug kw. UEL 3VR(r) Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

52. 09-aug kw. UEL 3VR(r) FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

53. 23-aug kw. UEL 4VR Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

54. 23-aug kw. UEL 4VR Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

55. 23-aug kw. UEL 4VR Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

56. 23-aug kw. UEL 4VR Bursaspor FC Twente 3 - 1

57. 23-aug kw. UEL 4VR FK Zeta PSV 0 - 5

58. 30-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

59. 30-aug kw. UEL 4VR(r) Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

60. 30-aug kw. UEL 4VR(r) sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

61. 30-aug kw. UEL 4VR(r) FC Twente Bursaspor 4 - 1

62. 30-aug kw. UEL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
63. 18-jul kw. UEL 2VR FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

64. 25-jul kw. UEL 2VR(r) FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

65. 01-aug kw. UEL 3VR Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

66. 08-aug kw. UEL 3VR(r) Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

67. 22-aug kw. UEL 4VR Atromitos AZ 1 - 3

68. 22-aug kw. UEL 4VR FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

69. 29-aug kw. UEL 4VR(r) AZ Atromitos 0 - 2

70. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
71. 17-jul kw. UEL 2VR Aberdeen FC FC Groningen 0 - 0

72. 24-jul kw. UEL 2VR(r) FC Groningen Aberdeen FC 1 - 2

73. 31-jul kw. UEL 3VR PSV SKN St. Pölten 1 - 0

74. 07-aug kw. UEL 3VR(r) SKN St. Pölten PSV 2 - 3

75. 21-aug kw. UEL 4VR PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

76. 21-aug kw. UEL 4VR FK Qarabag FC Twente 0 - 0

77. 21-aug kw. UEL 4VR PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

78. 21-aug kw. UEL 4VR Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

79. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

80. 28-aug kw. UEL 4VR(r) FC Twente FK Qarabag 1 - 1

81. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

82. 28-aug kw. UEL 4VR(r) Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
83. 02-jul kw. UEL 1VR Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

84. 09-jul kw. UEL 1VR(r) Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

85. 30-jul kw. UEL 3VR Southampton Vitesse 3 - 0

86. 30-jul kw. UEL 3VR AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

87. 06-aug kw. UEL 3VR(r) Vitesse Southampton 0 - 2

88. 06-aug kw. UEL 3VR(r) Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

89. 20-aug kw. UEL 4VR Ajax FK Jablonec 1 - 0

90. 20-aug kw. UEL 4VR FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

91. 27-aug kw. UEL 4VR(r) FK Jablonec Ajax 0 - 0

92. 27-aug kw. UEL 4VR(r) AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
93. 28-jul kw. UEL 3VR Heracles FC Arouca 1 - 1

94. 28-jul kw. UEL 3VR AZ PAS Giannina 1 - 0

95. 04-aug kw. UEL 3VR(r) FC Arouca Heracles 0 - 0

96. 04-aug kw. UEL 3VR(r) PAS Giannina AZ 1 - 2

97. 18-aug kw. UEL 4VR FK Vojvodina AZ 0 - 3

98. 25-aug kw. UEL 4VR(r) AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
99. 13-jul kw. UEL 2VR Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

100. 20-jul kw. UEL 2VR(r) FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

101. 27-jul kw. UEL 3VR PSV NK Osijek 0 - 1

102. 27-jul kw. UEL 3VR FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

103. 03-aug kw. UEL 3VR(r) NK Osijek PSV 1 - 0

104. 03-aug kw. UEL 3VR(r) Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

105. 16-aug kw. UEL 4VR FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

106. 17-aug kw. UEL 4VR Ajax Rosenborg BK 0 - 1

107. 24-aug kw. UEL 4VR(r) Rosenborg BK Ajax 3 - 2

108. 24-aug kw. UEL 4VR(r) Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
109. 26-jul kw. UEL 2VR Kairat Almaty AZ 2 - 0

110. 26-jul kw. UEL 2VR FC Viitorul Constanta Vitesse 2 - 2

111. 02-aug kw. UEL 2VR(r) AZ Kairat Almaty 2 - 1

112. 02-aug kw. UEL 2VR(r) Vitesse FC Viitorul Constanta 3 - 1

113. 09-aug kw. UEL 3VR Vitesse FC Basel 0 - 1

114. 09-aug kw. UEL 3VR AS Trencín Feyenoord 4 - 0

115. 16-aug kw. UEL 3VR(r) FC Basel Vitesse 1 - 0

116. 16-aug kw. UEL 3VR(r) Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
117. 25-jul kw. UEL 2VR AZ BK Häcken 0 - 0

118. 25-jul kw. UEL 2VR FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

119. 01-aug kw. UEL 2VR(r) BK Häcken AZ 0 - 3

120. 01-aug kw. UEL 2VR(r) HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

121. 08-aug kw. UEL 3VR FK Mariupol AZ 0 - 0

122. 08-aug kw. UEL 3VR Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

123. 08-aug kw. UEL 3VR FK Haugesund PSV 0 - 1

124. 15-aug kw. UEL 3VR(r) AZ FK Mariupol 4 - 0

125. 15-aug kw. UEL 3VR(r) Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

126. 15-aug kw. UEL 3VR(r) PSV FK Haugesund 0 - 0

127. 22-aug kw. UEL 4VR PSV Apollon Limassol 3 - 0

128. 22-aug kw. UEL 4VR Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

129. 22-aug kw. UEL 4VR AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

130. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Apollon Limassol PSV 0 - 4

131. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

132. 29-aug kw. UEL 4VR(r) Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
133. 16-sep kw. UEL 2VR FC Progrès Niederkorn Willem II 0 - 5

134. 24-sep kw. UEL 3VR Willem II Rangers 0 - 4

135. 24-sep kw. UEL 3VR NŠ Mura PSV 1 - 5

136. 01-okt kw. UEL 4VR Rosenborg BK PSV 0 - 2

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
16-jul kw. UEL NAC Gandzasar Kapan 6 - 0

23-jul kw. UEL Gandzasar Kapan NAC 0 - 2

30-jul kw. UEL Polonia Warschau NAC 0 - 1

30-jul kw. UEL PSV Cherno More Varna 1 - 0

06-aug kw. UEL NAC Polonia Warschau 3 - 1

06-aug kw. UEL Cherno More Varna PSV 0 - 1

20-aug kw. UEL Ajax ŠK Slovan Bratislava 5 - 0

20-aug kw. UEL FC Twente FK Qarabag 3 - 1

20-aug kw. UEL NAC Villarreal CF 1 - 3

20-aug kw. UEL Bnei Yehuda PSV 0 - 1

20-aug kw. UEL PAOK Saloniki sc Heerenveen 1 - 1

27-aug kw. UEL ŠK Slovan Bratislava Ajax 1 - 2

27-aug kw. UEL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

27-aug kw. UEL Villarreal CF NAC 6 - 1

27-aug kw. UEL PSV Bnei Yehuda 1 - 0

27-aug kw. UEL sc Heerenveen PAOK Saloniki 0 - 0

2010/2011
15-jul kw. UEL FC Utrecht KF Tirana 4 - 0

22-jul kw. UEL KF Tirana FC Utrecht 1 - 1

29-jul kw. UEL FC Utrecht FC Luzern 1 - 0

29-jul kw. UEL AZ IFK Göteborg 2 - 0

05-aug kw. UEL FC Luzern FC Utrecht 1 - 3

05-aug kw. UEL IFK Göteborg AZ 1 - 0

19-aug kw. UEL Celtic FC Utrecht 2 - 0

19-aug kw. UEL Feyenoord KAA Gent 1 - 0

19-aug kw. UEL Sibir Novosibirsk PSV 1 - 0

19-aug kw. UEL AZ FC Aktobe 2 - 0

26-aug kw. UEL FC Utrecht Celtic 4 - 0

26-aug kw. UEL KAA Gent Feyenoord 2 - 0

26-aug kw. UEL PSV Sibir Novosibirsk 5 - 0

26-aug kw. UEL FC Aktobe AZ 2 - 1

2011/2012
14-jul kw. UEL FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3

21-jul kw. UEL ADO Den Haag FK Tauras 2 - 0

28-jul kw. UEL Omonia Nicosia ADO Den Haag 3 - 0

28-jul kw. UEL AZ FK Jablonec 2 - 0

04-aug kw. UEL ADO Den Haag Omonia Nicosia 1 - 0

04-aug kw. UEL FK Jablonec AZ 1 - 1

18-aug kw. UEL SV Ried PSV 0 - 0

18-aug kw. UEL Aalesunds FK AZ 2 - 1

25-aug kw. UEL PSV SV Ried 5 - 0

25-aug kw. UEL AZ Aalesunds FK 6 - 0

2012/2013
05-jul kw. UEL FC Twente UE Santa Coloma 6 - 0

12-jul kw. UEL UE Santa Coloma FC Twente 0 - 3

19-jul kw. UEL Lokomotiv Plovdiv Vitesse 4 - 4

19-jul kw. UEL FC Twente FC Inter Turku 1 - 1

26-jul kw. UEL Vitesse Lokomotiv Plovdiv 3 - 1

26-jul kw. UEL FC Inter Turku FC Twente 0 - 5

02-aug kw. UEL sc Heerenveen Rapid Boekarest 4 - 0

02-aug kw. UEL Anzhi Makhachkala Vitesse 2 - 0

02-aug kw. UEL FC Twente FK Mladá Boleslav 2 - 0

09-aug kw. UEL Rapid Boekarest sc Heerenveen 1 - 0

09-aug kw. UEL Vitesse Anzhi Makhachkala 0 - 2

09-aug kw. UEL FK Mladá Boleslav FC Twente 0 - 2

23-aug kw. UEL Anzhi Makhachkala AZ 1 - 0

23-aug kw. UEL Feyenoord Sparta Praag 2 - 2

23-aug kw. UEL Molde FK sc Heerenveen 2 - 0

23-aug kw. UEL Bursaspor FC Twente 3 - 1

23-aug kw. UEL FK Zeta PSV 0 - 5

30-aug kw. UEL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

30-aug kw. UEL Sparta Praag Feyenoord 2 - 0

30-aug kw. UEL sc Heerenveen Molde FK 1 - 2

30-aug kw. UEL FC Twente Bursaspor 4 - 1

30-aug kw. UEL PSV FK Zeta 9 - 0

2013/2014
18-jul kw. UEL FC Differdange 03 FC Utrecht 2 - 1

25-jul kw. UEL FC Utrecht FC Differdange 03 3 - 3

01-aug kw. UEL Petrolul Ploiești Vitesse 1 - 1

08-aug kw. UEL Vitesse Petrolul Ploiești 1 - 2

22-aug kw. UEL Atromitos AZ 1 - 3

22-aug kw. UEL FK Koeban Krasnodar Feyenoord 1 - 0

29-aug kw. UEL AZ Atromitos 0 - 2

29-aug kw. UEL Feyenoord FK Koeban Krasnodar 1 - 2

2014/2015
17-jul kw. UEL Aberdeen FC FC Groningen 0 - 0

24-jul kw. UEL FC Groningen Aberdeen FC 1 - 2

31-jul kw. UEL PSV SKN St. Pölten 1 - 0

07-aug kw. UEL SKN St. Pölten PSV 2 - 3

21-aug kw. UEL PEC Zwolle Sparta Praag 1 - 1

21-aug kw. UEL FK Qarabag FC Twente 0 - 0

21-aug kw. UEL PSV Shakhtar Salihorsk 1 - 0

21-aug kw. UEL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

28-aug kw. UEL Sparta Praag PEC Zwolle 3 - 1

28-aug kw. UEL FC Twente FK Qarabag 1 - 1

28-aug kw. UEL Shakhtar Salihorsk PSV 0 - 2

28-aug kw. UEL Feyenoord Zorya Luhansk 4 - 3

2015/2016
02-jul kw. UEL Go Ahead Eagles Ferencváros 1 - 1

09-jul kw. UEL Ferencváros Go Ahead Eagles 4 - 1

30-jul kw. UEL Southampton Vitesse 3 - 0

30-jul kw. UEL AZ Istanbul Basaksehir 2 - 0

06-aug kw. UEL Vitesse Southampton 0 - 2

06-aug kw. UEL Istanbul Basaksehir AZ 1 - 2

20-aug kw. UEL Ajax FK Jablonec 1 - 0

20-aug kw. UEL FC Astra Giurgiu AZ 3 - 2

27-aug kw. UEL FK Jablonec Ajax 0 - 0

27-aug kw. UEL AZ FC Astra Giurgiu 2 - 0

2016/2017
28-jul kw. UEL Heracles FC Arouca 1 - 1

28-jul kw. UEL AZ PAS Giannina 1 - 0

04-aug kw. UEL FC Arouca Heracles 0 - 0

04-aug kw. UEL PAS Giannina AZ 1 - 2

18-aug kw. UEL FK Vojvodina AZ 0 - 3

25-aug kw. UEL AZ FK Vojvodina 0 - 0

2017/2018
13-jul kw. UEL Valletta FC FC Utrecht 0 - 0

20-jul kw. UEL FC Utrecht Valletta FC 3 - 1

27-jul kw. UEL PSV NK Osijek 0 - 1

27-jul kw. UEL FC Utrecht Lech Poznan 0 - 0

03-aug kw. UEL NK Osijek PSV 1 - 0

03-aug kw. UEL Lech Poznan FC Utrecht 2 - 2

16-aug kw. UEL FC Utrecht Zenit Sint-Petersburg 1 - 0

17-aug kw. UEL Ajax Rosenborg BK 0 - 1

24-aug kw. UEL Rosenborg BK Ajax 3 - 2

24-aug kw. UEL Zenit Sint-Petersburg FC Utrecht 2 - 0

2018/2019
26-jul kw. UEL Kairat Almaty AZ 2 - 0

26-jul kw. UEL FC Viitorul Constanta Vitesse 2 - 2

02-aug kw. UEL AZ Kairat Almaty 2 - 1

02-aug kw. UEL Vitesse FC Viitorul Constanta 3 - 1

09-aug kw. UEL Vitesse FC Basel 0 - 1

09-aug kw. UEL AS Trencín Feyenoord 4 - 0

16-aug kw. UEL FC Basel Vitesse 1 - 0

16-aug kw. UEL Feyenoord AS Trencín 1 - 1

2019/2020
25-jul kw. UEL AZ BK Häcken 0 - 0

25-jul kw. UEL FC Utrecht HŠK Zrinjski Mostar 1 - 1

01-aug kw. UEL BK Häcken AZ 0 - 3

01-aug kw. UEL HŠK Zrinjski Mostar FC Utrecht 2 - 1

08-aug kw. UEL FK Mariupol AZ 0 - 0

08-aug kw. UEL Feyenoord Dinamo Tbilisi 4 - 0

08-aug kw. UEL FK Haugesund PSV 0 - 1

15-aug kw. UEL AZ FK Mariupol 4 - 0

15-aug kw. UEL Dinamo Tbilisi Feyenoord 1 - 1

15-aug kw. UEL PSV FK Haugesund 0 - 0

22-aug kw. UEL PSV Apollon Limassol 3 - 0

22-aug kw. UEL Feyenoord Hapoel Beer Sheva 3 - 0

22-aug kw. UEL AZ Royal Antwerp FC 1 - 1

29-aug kw. UEL Apollon Limassol PSV 0 - 4

29-aug kw. UEL Hapoel Beer Sheva Feyenoord 0 - 3

29-aug kw. UEL Royal Antwerp FC AZ 1 - 4

2020/2021
16-sep kw. UEL FC Progrès Niederkorn Willem II 0 - 5

24-sep kw. UEL Willem II Rangers 0 - 4

24-sep kw. UEL NŠ Mura PSV 1 - 5

01-okt kw. UEL Rosenborg BK PSV 0 - 2



08/08/2019: FK Haugesund - PSV 0 - 1
Dit is geen officieel programma.

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. UEL 4VR(r) PSV FK Zeta 9 - 0

datum soort thuis uit uitslag
30/08/2012 kw. UEL PSV FK Zeta 9 - 0

Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
Kwal. UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. UEL 4VR(r) Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. UEL 4VR(r) AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5

datum soort thuis uit uitslag
27/08/2009 kw. UEL Villarreal CF NAC 6 - 1

30/08/2012 kw. UEL AZ Anzhi Makhachkala 0 - 5