Nederlandse clubs
UEFA Europa League
256 wedstrijden
Gewonnen: 98
Gelijk: 72
Verloren: 86
Voor: 335
Tegen: 331
Geel: 477
Rood: 27

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. PSV 67 32 16 19 104 85 119 4

2. AZ 58 19 20 19 75 82 97 7

3. Ajax 51 24 11 16 68 56 110 6

4. FC Twente 30 12 8 10 39 43 51 2

5. Feyenoord 26 8 6 12 26 33 64 5

6. sc Heerenveen 6 2 2 2 11 7 7 1

7. Vitesse 6 1 2 3 5 10 11 1

8. FC Utrecht 6 0 5 1 5 7 10

9. FC Groningen 6 0 2 4 2 8 8 1


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. FC Steaua Boekarest 8 3 3 2 7 7 11

2. Manchester United 7 2 1 4 3 13 10

3. Legia Warschau 6 5 1 0 9 0 12 1

4. RSC Anderlecht 6 4 1 1 9 4 11

5. Napoli 6 3 3 0 11 5 14

6. Dinamo Zagreb 6 3 2 1 6 3 15 1

7. Zenit Sint-Petersburg 6 2 0 4 6 13 10

8. Fenerbahçe 6 1 1 4 2 5 14

9. Standard Luik 4 3 1 0 7 2 8

10. LOSC Lille 4 3 1 0 9 5 11

Totaal 91 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2011/2012 34 20 8 6 59 40 63 2

2. 2010/2011 34 12 12 10 46 45 54 2

3. 2009/2010 30 13 9 8 38 31 55 2

4. 2016/2017 29 12 6 11 35 45 59 5

5. 2020/2021 26 12 5 9 38 32 60 3

6. 2019/2020 22 6 8 8 34 35 47 2

7. 2014/2015 20 9 3 8 26 23 36 4

8. 2013/2014 20 7 6 7 16 19 31 1

9. 2015/2016 18 2 7 9 16 27 30 3

10. 2012/2013 14 3 5 6 15 19 25 1

Totaal 12 seizoenen

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Alle
wedstrijden
Nederlandse clubs
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 786 39

2. UEFA Champions League 299 97 80 122 350 404 517 33

3. UEFA Europa League 256 98 72 86 335 331 477 27

4. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

5. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 133 12

6. Kwal. UEFA Europa League 138 65 32 41 233 141 230 10

7. Kwal. UEFA Champions League 80 34 23 23 133 95 145 7

8. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1

9. Kwal. UEFA Europa Conference League 10 6 3 1 24 12 29 2

10. UEFA Europa Conference League 9 6 2 1 13 6 16

11. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2


Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Fred Rutten 37 22 9 6 63 38 75 3

2. Dick Advocaat 24 7 8 9 26 28 50 2

3. Frank de Boer 20 8 4 8 22 23 35 2

4. Gertjan Verbeek 19 8 6 5 26 24 32 3

5. Steve McClaren 18 6 6 6 16 24 31 1

6. Peter Bosz 15 8 3 4 24 17 40 4

7. Phillip Cocu 15 4 4 7 13 18 25 2

8. John van den Brom 14 3 3 8 16 34 20 1

9. Arne Slot 13 4 6 3 22 14 27 2

10. Roger Schmidt 11 6 1 4 23 19 20 1

Totaal 23 coaches


24/11/2016: Ajax - Panathinaikos 2 - 0

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Unai Emery 6 3 1 2 12 7 16 1

2. Ariël Jacobs 6 1 1 4 4 9 13 1

3. Myron Markevych 5 1 3 1 3 4 13 1

4. Jorge Jesus 4 3 1 0 9 3 7

5. Markus Weinzierl 4 3 0 1 8 5 10

6. Bruno Génésio 4 3 0 1 15 7 7

7. Valérien Ismaël 4 2 2 0 7 2 9 1

8. Paulo Fonseca 4 2 2 0 4 2 10

9. Rudi Garcia 4 1 2 1 6 7 10 1

10. Zoran Mamic 4 1 2 1 2 2 7

Totaal 117 coaches

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
 
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Groepsfase - W2 30 14 9 7 44 33 52 1

2. Groepsfase - W1 30 10 11 9 38 40 45 4

3. Groepsfase - W3 30 9 10 11 36 37 61 5

4. Groepsfase - W4 29 11 10 8 42 37 56 3

5. Groepsfase - W5 29 11 10 8 36 36 51 3

6. Groepsfase - W6 29 9 10 10 41 34 52 2

7. 2e ronde return 22 12 3 7 33 34 53 3

8. 2e ronde 22 10 4 8 24 25 44 1

9. 3e ronde 10 5 1 4 13 8 17

10. 3e ronde return 10 4 2 4 10 13 20 2

Totaal 15 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Philips Stadion 34 16 11 7 52 33 52 2

2. AFAS Stadion 26 12 8 6 39 27 43 2

3. Amsterdam ArenA 21 12 4 5 29 19 42 2

4. De Grolsch Veste 15 8 4 3 22 15 24 1

5. Stadion Feijenoord 13 7 2 4 18 14 32 2

6. Johan Cruijff ArenA 4 3 0 1 8 4 10

7. Constant Vanden Stockstadion 3 2 1 0 5 1 7

8. Stadio San Paolo 3 2 1 0 4 1 7

9. Arena Naționalã 3 2 0 1 4 3 5

10. Stadion Maksimir 3 1 2 0 2 0 6 1

Totaal 102 stadions

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Bobby Madden 7 2 2 3 8 12 9

2. Ivan Kruzliak 6 4 1 1 11 8 17

3. David Fernández Borbalán 6 3 1 2 9 3 7 1

4. Robert Schörgenhofer 5 5 0 0 10 0 9

5. Aleksei Kulbakov 5 3 1 1 7 9 6 2

6. Sergei Karasev 5 3 0 2 7 4 12 1

7. Yevhen Aranovskiy 5 1 2 2 6 8 12 3

8. Paolo Tagliavento 5 1 0 4 4 11 9

9. Mike Dean 4 3 1 0 10 5 11 1

10. Tony Chapron 4 2 2 0 8 3 6

Totaal 132 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Nick Viergever 47 22 13 12 5 7 2

2. Ola Toivonen 36 21 9 6 10 9

3. Davy Klaassen 32 15 8 9 6 6

4. Wout Brama 29 12 8 9 1 3

5. Marcelo 28 15 8 5 2 5

6. Roy Beerens 27 10 11 6 1

7. Adam Maher 27 10 8 9 5 4

8. Andreas Isaksson 26 16 7 3 28

9. Jeremain Lens 26 14 8 4 5 3

10. Stanislav Manolev 26 14 7 5 1 1 6

11. Douglas 26 12 7 7 2 7

12. Luuk de Jong 26 12 4 10 10 1

13. Jóhann Berg Guðmundsson 26 11 8 7 4 2

14. Jens Toornstra 26 8 6 12 5 1

15. Orlando Engelaar 25 15 5 5 1 6

Totaal 443 spelers

Gesorteerd op aantal gespeelde duels (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Mehmet Topal 7 4 2 1 1

2. Javi García 6 4 1 1 2

3. Mathieu Valbuena 6 4 0 2 1

4. Cristian Tãnase 6 2 2 2 1

5. Fabian Lustenberger 6 2 1 3 2

6. Ciprian Tãtãrusanu 6 2 1 3 6

7. Ivan Tomecak 6 2 0 4 2

8. Guillaume Gillet 6 1 1 4

9. Roland Juhász 6 1 1 4 2

10. Silvio Proto 6 1 1 4 9

Totaal 1946 spelers

(Bron: Onbekend)
15/12/2011: PSV - Rapid Boekarest 2 - 1

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 17-sep UEL G-W1 Ajax FC Timisoara 0 - 0

2. 17-sep UEL G-W1 Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

3. 17-sep UEL G-W1 Sparta Praag PSV 2 - 2

4. 17-sep UEL G-W1 sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

5. 01-okt UEL G-W2 RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

6. 01-okt UEL G-W2 FC Twente FC Steaua Boekarest 0 - 0

7. 01-okt UEL G-W2 PSV CFR Cluj 1 - 0

8. 01-okt UEL G-W2 FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

9. 22-okt UEL G-W3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

10. 22-okt UEL G-W3 FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

11. 22-okt UEL G-W3 PSV FC Kopenhagen 1 - 0

12. 22-okt UEL G-W3 Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

13. 05-nov UEL G-W4 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

14. 05-nov UEL G-W4 FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

15. 05-nov UEL G-W4 FC Kopenhagen PSV 1 - 1

16. 05-nov UEL G-W4 sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

17. 02-dec UEL G-W5 FC Timisoara Ajax 1 - 2

18. 02-dec UEL G-W5 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

19. 03-dec UEL G-W5 PSV Sparta Praag 1 - 0

20. 03-dec UEL G-W5 Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

21. 16-dec UEL G-W6 CFR Cluj PSV 0 - 2

22. 16-dec UEL G-W6 sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

23. 17-dec UEL G-W6 Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

24. 17-dec UEL G-W6 FC Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

25. 18-feb UEL 2R Ajax Juventus 1 - 2

26. 18-feb UEL 2R FC Twente Werder Bremen 1 - 0

27. 18-feb UEL 2R Hamburger SV PSV 1 - 0

28. 25-feb UEL 2R(r) Juventus Ajax 0 - 0

29. 25-feb UEL 2R(r) Werder Bremen FC Twente 4 - 1

30. 25-feb UEL 2R(r) PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
31. 16-sep UEL G-W1 Napoli FC Utrecht 0 - 0

32. 16-sep UEL G-W1 PSV Sampdoria 1 - 1

33. 16-sep UEL G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

34. 30-sep UEL G-W2 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

35. 30-sep UEL G-W2 Metalist Charkov PSV 0 - 2

36. 30-sep UEL G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

37. 21-okt UEL G-W3 FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

38. 21-okt UEL G-W3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

39. 21-okt UEL G-W3 AZ Dinamo Kiev 1 - 2

40. 04-nov UEL G-W4 FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

41. 04-nov UEL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

42. 04-nov UEL G-W4 Dinamo Kiev AZ 2 - 0

43. 01-dec UEL G-W5 Sampdoria PSV 1 - 2

44. 02-dec UEL G-W5 FC Utrecht Napoli 3 - 3

45. 02-dec UEL G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

46. 15-dec UEL G-W6 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

47. 15-dec UEL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

48. 16-dec UEL G-W6 PSV Metalist Charkov 0 - 0

49. 17-feb UEL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

50. 17-feb UEL 2R Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

51. 17-feb UEL 2R LOSC Lille PSV 2 - 2

52. 24-feb UEL 2R(r) Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

53. 24-feb UEL 2R(r) FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

54. 24-feb UEL 2R(r) PSV LOSC Lille 3 - 1

55. 10-mrt UEL 3R PSV Rangers 0 - 0

56. 10-mrt UEL 3R Ajax Spartak Moskou 0 - 1

57. 10-mrt UEL 3R FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

58. 17-mrt UEL 3R(r) Rangers PSV 0 - 1

59. 17-mrt UEL 3R(r) Spartak Moskou Ajax 3 - 0

60. 17-mrt UEL 3R(r) Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

61. 07-apr UEL 1/4 F SL Benfica PSV 4 - 1

62. 07-apr UEL 1/4 F Villarreal CF FC Twente 5 - 1

63. 14-apr UEL 1/4 F(r) PSV SL Benfica 2 - 2

64. 14-apr UEL 1/4 F(r) FC Twente Villarreal CF 1 - 3

2011/2012
65. 15-sep UEL G-W1 PSV Legia Warschau 1 - 0

66. 15-sep UEL G-W1 AZ Malmö FF 4 - 1

67. 15-sep UEL G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

68. 29-sep UEL G-W2 Rapid Boekarest PSV 1 - 3

69. 29-sep UEL G-W2 Metalist Charkov AZ 1 - 1

70. 29-sep UEL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

71. 20-okt UEL G-W3 Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

72. 20-okt UEL G-W3 AZ FK Austria Wien 2 - 2

73. 20-okt UEL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

74. 03-nov UEL G-W4 PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

75. 03-nov UEL G-W4 FK Austria Wien AZ 2 - 2

76. 03-nov UEL G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

77. 30-nov UEL G-W5 Legia Warschau PSV 0 - 3

78. 30-nov UEL G-W5 Malmö FF AZ 0 - 0

79. 01-dec UEL G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

80. 14-dec UEL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

81. 15-dec UEL G-W6 PSV Rapid Boekarest 2 - 1

82. 15-dec UEL G-W6 AZ Metalist Charkov 1 - 1

83. 16-feb UEL 2R Ajax Manchester United 0 - 2

84. 16-feb UEL 2R AZ RSC Anderlecht 1 - 0

85. 16-feb UEL 2R FC Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

86. 16-feb UEL 2R Trabzonspor PSV 1 - 2

87. 23-feb UEL 2R(r) Manchester United Ajax 1 - 2

88. 23-feb UEL 2R(r) RSC Anderlecht AZ 0 - 1

89. 23-feb UEL 2R(r) FC Twente FC Steaua Boekarest 1 - 0

90. 23-feb UEL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

91. 08-mrt UEL 3R Valencia CF PSV 4 - 2

92. 08-mrt UEL 3R FC Twente Schalke 04 1 - 0

93. 08-mrt UEL 3R AZ Udinese 2 - 0

94. 15-mrt UEL 3R(r) PSV Valencia CF 1 - 1

95. 15-mrt UEL 3R(r) Schalke 04 FC Twente 4 - 1

96. 15-mrt UEL 3R(r) Udinese AZ 2 - 1

97. 29-mrt UEL 1/4 F AZ Valencia CF 2 - 1

98. 05-apr UEL 1/4 F(r) Valencia CF AZ 4 - 0

2012/2013
99. 20-sep UEL G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

100. 20-sep UEL G-W1 FC Twente Hannover 96 2 - 2

101. 04-okt UEL G-W2 PSV Napoli 3 - 0

102. 04-okt UEL G-W2 Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

103. 25-okt UEL G-W3 PSV AIK Solna 1 - 1

104. 25-okt UEL G-W3 Levante UD FC Twente 3 - 0

105. 08-nov UEL G-W4 AIK Solna PSV 1 - 0

106. 08-nov UEL G-W4 FC Twente Levante UD 0 - 0

107. 22-nov UEL G-W5 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

108. 22-nov UEL G-W5 Hannover 96 FC Twente 0 - 0

109. 06-dec UEL G-W6 Napoli PSV 1 - 3

110. 06-dec UEL G-W6 FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

111. 14-feb UEL 2R Ajax FC Steaua Boekarest 2 - 0

112. 21-feb UEL 2R(r) FC Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
113. 19-sep UEL G-W1 PSV Ludogorets 0 - 2

114. 19-sep UEL G-W1 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

115. 03-okt UEL G-W2 Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

116. 03-okt UEL G-W2 AZ PAOK Saloniki 1 - 1

117. 24-okt UEL G-W3 Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

118. 24-okt UEL G-W3 Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

119. 07-nov UEL G-W4 PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

120. 07-nov UEL G-W4 AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

121. 28-nov UEL G-W5 Ludogorets PSV 2 - 0

122. 28-nov UEL G-W5 AZ Maccabi Haifa 2 - 0

123. 12-dec UEL G-W6 PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

124. 12-dec UEL G-W6 PAOK Saloniki AZ 2 - 2

125. 20-feb UEL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

126. 20-feb UEL 2R FC Slovan Liberec AZ 0 - 1

127. 27-feb UEL 2R(r) Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

128. 27-feb UEL 2R(r) AZ FC Slovan Liberec 1 - 1

129. 13-mrt UEL 3R AZ Anzhi Makhachkala 1 - 0

130. 20-mrt UEL 3R(r) Anzhi Makhachkala AZ 0 - 0

131. 03-apr UEL 1/4 F AZ SL Benfica 0 - 1

132. 10-apr UEL 1/4 F(r) SL Benfica AZ 2 - 0

2014/2015
133. 18-sep UEL G-W1 PSV G.D. Estoril Praia 1 - 0

134. 18-sep UEL G-W1 Sevilla Feyenoord 2 - 0

135. 02-okt UEL G-W2 Dinamo Moskou PSV 1 - 0

136. 02-okt UEL G-W2 Feyenoord Standard Luik 2 - 1

137. 23-okt UEL G-W3 PSV Panathinaikos 1 - 1

138. 23-okt UEL G-W3 HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

139. 06-nov UEL G-W4 Panathinaikos PSV 2 - 3

140. 06-nov UEL G-W4 Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

141. 27-nov UEL G-W5 G.D. Estoril Praia PSV 3 - 3

142. 27-nov UEL G-W5 Feyenoord Sevilla 2 - 0

143. 11-dec UEL G-W6 PSV Dinamo Moskou 0 - 1

144. 11-dec UEL G-W6 Standard Luik Feyenoord 0 - 3

145. 19-feb UEL 2R AS Roma Feyenoord 1 - 1

146. 19-feb UEL 2R PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

147. 19-feb UEL 2R Ajax Legia Warschau 1 - 0

148. 26-feb UEL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

149. 26-feb UEL 2R(r) Feyenoord AS Roma 1 - 2

150. 26-feb UEL 2R(r) Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

151. 12-mrt UEL 3R Dnipro Dnipropetrovsk Ajax 1 - 0

152. 19-mrt UEL 3R(r) Ajax Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1

2015/2016
153. 17-sep UEL G-W1 Ajax Celtic 2 - 2

154. 17-sep UEL G-W1 Partizan Belgrado AZ 3 - 2

155. 17-sep UEL G-W1 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

156. 01-okt UEL G-W2 Molde FK Ajax 1 - 1

157. 01-okt UEL G-W2 AZ Athletic Bilbao 2 - 1

158. 01-okt UEL G-W2 Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

159. 22-okt UEL G-W3 Fenerbahçe Ajax 1 - 0

160. 22-okt UEL G-W3 AZ FC Augsburg 0 - 1

161. 22-okt UEL G-W3 FC Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

162. 05-nov UEL G-W4 Ajax Fenerbahçe 0 - 0

163. 05-nov UEL G-W4 FC Augsburg AZ 4 - 1

164. 05-nov UEL G-W4 FC Groningen FC Slovan Liberec 0 - 1

165. 26-nov UEL G-W5 Celtic Ajax 1 - 2

166. 26-nov UEL G-W5 AZ Partizan Belgrado 1 - 2

167. 26-nov UEL G-W5 Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

168. 10-dec UEL G-W6 Ajax Molde FK 1 - 1

169. 10-dec UEL G-W6 Athletic Bilbao AZ 2 - 2

170. 10-dec UEL G-W6 FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
171. 15-sep UEL G-W1 Feyenoord Manchester United 1 - 0

172. 15-sep UEL G-W1 AZ Dundalk FC 1 - 1

173. 15-sep UEL G-W1 Panathinaikos Ajax 1 - 2

174. 29-sep UEL G-W2 Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

175. 29-sep UEL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

176. 29-sep UEL G-W2 Ajax Standard Luik 1 - 0

177. 20-okt UEL G-W3 Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

178. 20-okt UEL G-W3 AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

179. 20-okt UEL G-W3 Celta de Vigo Ajax 2 - 2

180. 03-nov UEL G-W4 Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

181. 03-nov UEL G-W4 Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

182. 03-nov UEL G-W4 Ajax Celta de Vigo 3 - 2

183. 24-nov UEL G-W5 Manchester United Feyenoord 4 - 0

184. 24-nov UEL G-W5 Dundalk FC AZ 0 - 1

185. 24-nov UEL G-W5 Ajax Panathinaikos 2 - 0

186. 08-dec UEL G-W6 Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

187. 08-dec UEL G-W6 AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

188. 08-dec UEL G-W6 Standard Luik Ajax 1 - 1

189. 16-feb UEL 2R Legia Warschau Ajax 0 - 0

190. 16-feb UEL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

191. 23-feb UEL 2R(r) Ajax Legia Warschau 1 - 0

192. 23-feb UEL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

193. 09-mrt UEL 3R FC Kopenhagen Ajax 2 - 1

194. 16-mrt UEL 3R(r) Ajax FC Kopenhagen 2 - 0

195. 13-apr UEL 1/4 F Ajax Schalke 04 2 - 0

196. 20-apr UEL 1/4 F(r) Schalke 04 Ajax 3 - 2

197. 03-mei UEL 1/2 F Ajax Olympique Lyon 4 - 1

198. 11-mei UEL 1/2 F(r) Olympique Lyon Ajax 3 - 1

199. 24-mei UEL Finale Ajax Manchester United 0 - 2

2017/2018
200. 14-sep UEL G-W1 Vitesse Lazio Roma 2 - 3

201. 28-sep UEL G-W2 OGC Nice Vitesse 3 - 0

202. 19-okt UEL G-W3 SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

203. 02-nov UEL G-W4 Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

204. 23-nov UEL G-W5 Lazio Roma Vitesse 1 - 1

205. 07-dec UEL G-W6 Vitesse OGC Nice 1 - 0

2019/2020
206. 19-sep UEL G-W1 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

207. 19-sep UEL G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

208. 19-sep UEL G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

209. 03-okt UEL G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

210. 03-okt UEL G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

211. 03-okt UEL G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

212. 24-okt UEL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

213. 24-okt UEL G-W3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

214. 24-okt UEL G-W3 PSV LASK 0 - 0

215. 07-nov UEL G-W4 FK Astana AZ 0 - 5

216. 07-nov UEL G-W4 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

217. 07-nov UEL G-W4 LASK PSV 4 - 1

218. 28-nov UEL G-W5 AZ Partizan Belgrado 2 - 2

219. 28-nov UEL G-W5 Feyenoord Rangers 2 - 2

220. 28-nov UEL G-W5 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

221. 12-dec UEL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

222. 12-dec UEL G-W6 FC Porto Feyenoord 3 - 2

223. 12-dec UEL G-W6 PSV Rosenborg BK 1 - 1

224. 20-feb UEL 2R Getafe CF Ajax 2 - 0

225. 20-feb UEL 2R AZ LASK 1 - 1

226. 27-feb UEL 2R(r) Ajax Getafe CF 2 - 1

227. 27-feb UEL 2R(r) LASK AZ 2 - 0

2020/2021
228. 22-okt UEL G-W1 PSV Granada CF 1 - 2

229. 22-okt UEL G-W1 Napoli AZ 0 - 1

230. 22-okt UEL G-W1 Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

231. 29-okt UEL G-W2 Omonia Nicosia PSV 1 - 2

232. 29-okt UEL G-W2 AZ HNK Rijeka 4 - 1

233. 29-okt UEL G-W2 Feyenoord Wolfsberger AC 1 - 4

234. 05-nov UEL G-W3 PAOK Saloniki PSV 4 - 1

235. 05-nov UEL G-W3 Real Sociedad AZ 1 - 0

236. 05-nov UEL G-W3 Feyenoord CSKA Moskou 3 - 1

237. 26-nov UEL G-W4 PSV PAOK Saloniki 3 - 2

238. 26-nov UEL G-W4 AZ Real Sociedad 0 - 0

239. 26-nov UEL G-W4 CSKA Moskou Feyenoord 0 - 0

240. 03-dec UEL G-W5 Granada CF PSV 0 - 1

241. 03-dec UEL G-W5 AZ Napoli 1 - 1

242. 03-dec UEL G-W5 Feyenoord Dinamo Zagreb 0 - 2

243. 10-dec UEL G-W6 PSV Omonia Nicosia 4 - 0

244. 10-dec UEL G-W6 HNK Rijeka AZ 2 - 1

245. 10-dec UEL G-W6 Wolfsberger AC Feyenoord 1 - 0

246. 18-feb UEL 2R LOSC Lille Ajax 1 - 2

247. 18-feb UEL 2R Olympiakos Piraeus PSV 4 - 2

248. 25-feb UEL 2R(r) Ajax LOSC Lille 2 - 1

249. 25-feb UEL 2R(r) PSV Olympiakos Piraeus 2 - 1

250. 11-mrt UEL 3R Ajax BSC Young Boys 3 - 0

251. 18-mrt UEL 3R(r) BSC Young Boys Ajax 0 - 2

252. 08-apr UEL 1/4 F Ajax AS Roma 1 - 2

253. 15-apr UEL 1/4 F(r) AS Roma Ajax 1 - 1

2021/2022
254. 16-sep UEL G-W1 PSV Real Sociedad 2 - 2

255. 30-sep UEL G-W2 SK Sturm Graz PSV 1 - 4

256. 21-okt UEL G-W3 PSV AS Monaco 1 - 2

257. 04-nov UEL G-W4 AS Monaco PSV

258. 25-nov UEL G-W5 PSV SK Sturm Graz

259. 09-dec UEL G-W6 Real Sociedad PSV

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
17-sep UEL Ajax FC Timisoara 0 - 0

17-sep UEL Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

17-sep UEL Sparta Praag PSV 2 - 2

17-sep UEL sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

01-okt UEL RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

01-okt UEL FC Twente FC Steaua Boekarest 0 - 0

01-okt UEL PSV CFR Cluj 1 - 0

01-okt UEL FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

22-okt UEL Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

22-okt UEL FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

22-okt UEL PSV FC Kopenhagen 1 - 0

22-okt UEL Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

05-nov UEL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

05-nov UEL FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

05-nov UEL FC Kopenhagen PSV 1 - 1

05-nov UEL sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

02-dec UEL FC Timisoara Ajax 1 - 2

02-dec UEL FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

03-dec UEL PSV Sparta Praag 1 - 0

03-dec UEL Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

16-dec UEL CFR Cluj PSV 0 - 2

16-dec UEL sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

17-dec UEL Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

17-dec UEL FC Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

18-feb UEL Ajax Juventus 1 - 2

18-feb UEL FC Twente Werder Bremen 1 - 0

18-feb UEL Hamburger SV PSV 1 - 0

25-feb UEL Juventus Ajax 0 - 0

25-feb UEL Werder Bremen FC Twente 4 - 1

25-feb UEL PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
16-sep UEL Napoli FC Utrecht 0 - 0

16-sep UEL PSV Sampdoria 1 - 1

16-sep UEL AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

30-sep UEL FC Utrecht Liverpool 0 - 0

30-sep UEL Metalist Charkov PSV 0 - 2

30-sep UEL FK BATE Borisov AZ 4 - 1

21-okt UEL FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

21-okt UEL Debreceni VSC PSV 1 - 2

21-okt UEL AZ Dinamo Kiev 1 - 2

04-nov UEL FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

04-nov UEL PSV Debreceni VSC 3 - 0

04-nov UEL Dinamo Kiev AZ 2 - 0

01-dec UEL Sampdoria PSV 1 - 2

02-dec UEL FC Utrecht Napoli 3 - 3

02-dec UEL FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

15-dec UEL Liverpool FC Utrecht 0 - 0

15-dec UEL AZ FK BATE Borisov 3 - 0

16-dec UEL PSV Metalist Charkov 0 - 0

17-feb UEL RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

17-feb UEL Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

17-feb UEL LOSC Lille PSV 2 - 2

24-feb UEL Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

24-feb UEL FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

24-feb UEL PSV LOSC Lille 3 - 1

10-mrt UEL PSV Rangers 0 - 0

10-mrt UEL Ajax Spartak Moskou 0 - 1

10-mrt UEL FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

17-mrt UEL Rangers PSV 0 - 1

17-mrt UEL Spartak Moskou Ajax 3 - 0

17-mrt UEL Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

07-apr UEL SL Benfica PSV 4 - 1

07-apr UEL Villarreal CF FC Twente 5 - 1

14-apr UEL PSV SL Benfica 2 - 2

14-apr UEL FC Twente Villarreal CF 1 - 3

2011/2012
15-sep UEL PSV Legia Warschau 1 - 0

15-sep UEL AZ Malmö FF 4 - 1

15-sep UEL Fulham FC Twente 1 - 1

29-sep UEL Rapid Boekarest PSV 1 - 3

29-sep UEL Metalist Charkov AZ 1 - 1

29-sep UEL FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

20-okt UEL Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

20-okt UEL AZ FK Austria Wien 2 - 2

20-okt UEL Odense BK FC Twente 1 - 4

03-nov UEL PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

03-nov UEL FK Austria Wien AZ 2 - 2

03-nov UEL FC Twente Odense BK 3 - 2

30-nov UEL Legia Warschau PSV 0 - 3

30-nov UEL Malmö FF AZ 0 - 0

01-dec UEL FC Twente Fulham 1 - 0

14-dec UEL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

15-dec UEL PSV Rapid Boekarest 2 - 1

15-dec UEL AZ Metalist Charkov 1 - 1

16-feb UEL Ajax Manchester United 0 - 2

16-feb UEL AZ RSC Anderlecht 1 - 0

16-feb UEL FC Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

16-feb UEL Trabzonspor PSV 1 - 2

23-feb UEL Manchester United Ajax 1 - 2

23-feb UEL RSC Anderlecht AZ 0 - 1

23-feb UEL FC Twente FC Steaua Boekarest 1 - 0

23-feb UEL PSV Trabzonspor 4 - 1

08-mrt UEL Valencia CF PSV 4 - 2

08-mrt UEL FC Twente Schalke 04 1 - 0

08-mrt UEL AZ Udinese 2 - 0

15-mrt UEL PSV Valencia CF 1 - 1

15-mrt UEL Schalke 04 FC Twente 4 - 1

15-mrt UEL Udinese AZ 2 - 1

29-mrt UEL AZ Valencia CF 2 - 1

05-apr UEL Valencia CF AZ 4 - 0

2012/2013
20-sep UEL Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

20-sep UEL FC Twente Hannover 96 2 - 2

04-okt UEL PSV Napoli 3 - 0

04-okt UEL Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

25-okt UEL PSV AIK Solna 1 - 1

25-okt UEL Levante UD FC Twente 3 - 0

08-nov UEL AIK Solna PSV 1 - 0

08-nov UEL FC Twente Levante UD 0 - 0

22-nov UEL PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

22-nov UEL Hannover 96 FC Twente 0 - 0

06-dec UEL Napoli PSV 1 - 3

06-dec UEL FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

14-feb UEL Ajax FC Steaua Boekarest 2 - 0

21-feb UEL FC Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
19-sep UEL PSV Ludogorets 0 - 2

19-sep UEL Maccabi Haifa AZ 0 - 1

03-okt UEL Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

03-okt UEL AZ PAOK Saloniki 1 - 1

24-okt UEL Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

24-okt UEL Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

07-nov UEL PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

07-nov UEL AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

28-nov UEL Ludogorets PSV 2 - 0

28-nov UEL AZ Maccabi Haifa 2 - 0

12-dec UEL PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

12-dec UEL PAOK Saloniki AZ 2 - 2

20-feb UEL Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

20-feb UEL FC Slovan Liberec AZ 0 - 1

27-feb UEL Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

27-feb UEL AZ FC Slovan Liberec 1 - 1

13-mrt UEL AZ Anzhi Makhachkala 1 - 0

20-mrt UEL Anzhi Makhachkala AZ 0 - 0

03-apr UEL AZ SL Benfica 0 - 1

10-apr UEL SL Benfica AZ 2 - 0

2014/2015
18-sep UEL PSV G.D. Estoril Praia 1 - 0

18-sep UEL Sevilla Feyenoord 2 - 0

02-okt UEL Dinamo Moskou PSV 1 - 0

02-okt UEL Feyenoord Standard Luik 2 - 1

23-okt UEL PSV Panathinaikos 1 - 1

23-okt UEL HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

06-nov UEL Panathinaikos PSV 2 - 3

06-nov UEL Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

27-nov UEL G.D. Estoril Praia PSV 3 - 3

27-nov UEL Feyenoord Sevilla 2 - 0

11-dec UEL PSV Dinamo Moskou 0 - 1

11-dec UEL Standard Luik Feyenoord 0 - 3

19-feb UEL AS Roma Feyenoord 1 - 1

19-feb UEL PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

19-feb UEL Ajax Legia Warschau 1 - 0

26-feb UEL Legia Warschau Ajax 0 - 3

26-feb UEL Feyenoord AS Roma 1 - 2

26-feb UEL Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

12-mrt UEL Dnipro Dnipropetrovsk Ajax 1 - 0

19-mrt UEL Ajax Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1

2015/2016
17-sep UEL Ajax Celtic 2 - 2

17-sep UEL Partizan Belgrado AZ 3 - 2

17-sep UEL FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

01-okt UEL Molde FK Ajax 1 - 1

01-okt UEL AZ Athletic Bilbao 2 - 1

01-okt UEL Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

22-okt UEL Fenerbahçe Ajax 1 - 0

22-okt UEL AZ FC Augsburg 0 - 1

22-okt UEL FC Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

05-nov UEL Ajax Fenerbahçe 0 - 0

05-nov UEL FC Augsburg AZ 4 - 1

05-nov UEL FC Groningen FC Slovan Liberec 0 - 1

26-nov UEL Celtic Ajax 1 - 2

26-nov UEL AZ Partizan Belgrado 1 - 2

26-nov UEL Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

10-dec UEL Ajax Molde FK 1 - 1

10-dec UEL Athletic Bilbao AZ 2 - 2

10-dec UEL FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
15-sep UEL Feyenoord Manchester United 1 - 0

15-sep UEL AZ Dundalk FC 1 - 1

15-sep UEL Panathinaikos Ajax 1 - 2

29-sep UEL Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

29-sep UEL Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

29-sep UEL Ajax Standard Luik 1 - 0

20-okt UEL Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

20-okt UEL AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

20-okt UEL Celta de Vigo Ajax 2 - 2

03-nov UEL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

03-nov UEL Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

03-nov UEL Ajax Celta de Vigo 3 - 2

24-nov UEL Manchester United Feyenoord 4 - 0

24-nov UEL Dundalk FC AZ 0 - 1

24-nov UEL Ajax Panathinaikos 2 - 0

08-dec UEL Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

08-dec UEL AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

08-dec UEL Standard Luik Ajax 1 - 1

16-feb UEL Legia Warschau Ajax 0 - 0

16-feb UEL AZ Olympique Lyon 1 - 4

23-feb UEL Ajax Legia Warschau 1 - 0

23-feb UEL Olympique Lyon AZ 7 - 1

09-mrt UEL FC Kopenhagen Ajax 2 - 1

16-mrt UEL Ajax FC Kopenhagen 2 - 0

13-apr UEL Ajax Schalke 04 2 - 0

20-apr UEL Schalke 04 Ajax 3 - 2

03-mei UEL Ajax Olympique Lyon 4 - 1

11-mei UEL Olympique Lyon Ajax 3 - 1

24-mei UEL Ajax Manchester United 0 - 2

2017/2018
14-sep UEL Vitesse Lazio Roma 2 - 3

28-sep UEL OGC Nice Vitesse 3 - 0

19-okt UEL SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

02-nov UEL Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

23-nov UEL Lazio Roma Vitesse 1 - 1

07-dec UEL Vitesse OGC Nice 1 - 0

2019/2020
19-sep UEL Partizan Belgrado AZ 2 - 2

19-sep UEL Rangers Feyenoord 1 - 0

19-sep UEL PSV Sporting Lissabon 3 - 2

03-okt UEL AZ Manchester United 0 - 0

03-okt UEL Feyenoord FC Porto 2 - 0

03-okt UEL Rosenborg BK PSV 1 - 4

24-okt UEL AZ FK Astana 6 - 0

24-okt UEL BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

24-okt UEL PSV LASK 0 - 0

07-nov UEL FK Astana AZ 0 - 5

07-nov UEL Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

07-nov UEL LASK PSV 4 - 1

28-nov UEL AZ Partizan Belgrado 2 - 2

28-nov UEL Feyenoord Rangers 2 - 2

28-nov UEL Sporting Lissabon PSV 4 - 0

12-dec UEL Manchester United AZ 4 - 0

12-dec UEL FC Porto Feyenoord 3 - 2

12-dec UEL PSV Rosenborg BK 1 - 1

20-feb UEL Getafe CF Ajax 2 - 0

20-feb UEL AZ LASK 1 - 1

27-feb UEL Ajax Getafe CF 2 - 1

27-feb UEL LASK AZ 2 - 0

2020/2021
22-okt UEL PSV Granada CF 1 - 2

22-okt UEL Napoli AZ 0 - 1

22-okt UEL Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

29-okt UEL Omonia Nicosia PSV 1 - 2

29-okt UEL AZ HNK Rijeka 4 - 1

29-okt UEL Feyenoord Wolfsberger AC 1 - 4

05-nov UEL PAOK Saloniki PSV 4 - 1

05-nov UEL Real Sociedad AZ 1 - 0

05-nov UEL Feyenoord CSKA Moskou 3 - 1

26-nov UEL PSV PAOK Saloniki 3 - 2

26-nov UEL AZ Real Sociedad 0 - 0

26-nov UEL CSKA Moskou Feyenoord 0 - 0

03-dec UEL Granada CF PSV 0 - 1

03-dec UEL AZ Napoli 1 - 1

03-dec UEL Feyenoord Dinamo Zagreb 0 - 2

10-dec UEL PSV Omonia Nicosia 4 - 0

10-dec UEL HNK Rijeka AZ 2 - 1

10-dec UEL Wolfsberger AC Feyenoord 1 - 0

18-feb UEL LOSC Lille Ajax 1 - 2

18-feb UEL Olympiakos Piraeus PSV 4 - 2

25-feb UEL Ajax LOSC Lille 2 - 1

25-feb UEL PSV Olympiakos Piraeus 2 - 1

11-mrt UEL Ajax BSC Young Boys 3 - 0

18-mrt UEL BSC Young Boys Ajax 0 - 2

08-apr UEL Ajax AS Roma 1 - 2

15-apr UEL AS Roma Ajax 1 - 1

2021/2022
16-sep UEL PSV Real Sociedad 2 - 2

30-sep UEL SK Sturm Graz PSV 1 - 4

21-okt UEL PSV AS Monaco 1 - 2

04-nov UEL AS Monaco PSV

25-nov UEL PSV SK Sturm Graz

09-dec UEL Real Sociedad PSV



27/11/2014: G.D. Estoril Praia - PSV 3 - 3

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/2019 UEL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

datum soort thuis uit uitslag
24/10/2019 UEL AZ FK Astana 6 - 0

Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
23/02/2017 UEL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

datum soort thuis uit uitslag
23/02/2017 UEL Olympique Lyon AZ 7 - 1