Tweet
Nederlandse clubs
Europa League
230 wedstrijden
Gewonnen: 86
Gelijk: 67
Verloren: 77
Voor: 292
Tegen: 296

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. PSV 57 26 15 16 82 68 100 3

2. Ajax 45 20 10 15 57 51 98 6

3. AZ 53 18 18 17 69 77 82 6

4. FC Twente 30 12 8 10 39 43 51 2

5. Feyenoord 21 7 5 9 22 25 48 4

6. Vitesse 6 1 2 3 5 10 11 1

7. FC Utrecht 6 0 5 1 5 7 10

8. FC Groningen 6 0 2 4 2 8 8 1

9. sc Heerenveen 6 2 2 2 11 7 7 1


Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
Nederlandse clubs
Europa League
tegen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Fenerbahçe 6 1 1 4 2 5 14

2. FC Kopenhagen 4 2 1 1 5 3 12

3. Legia Warschau 6 5 1 0 9 0 12 1

4. Napoli 5 3 2 0 10 4 12

5. RSC Anderlecht 6 4 1 1 9 4 11

6. Steaua Boekarest 8 3 3 2 7 7 11

7. Manchester United 7 2 1 4 3 13 10

8. Schalke 04 4 2 0 2 6 7 10 1

9. Zenit Sint-Petersburg 6 2 0 4 6 13 10

10. BSC Young Boys 2 0 1 1 1 3 9

Totaal 84 tegenstanders

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Europa League
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2011/2012 34 20 8 6 59 40 63 2

2. 2016/2017 29 12 6 11 35 45 59 5

3. 2009/2010 30 13 9 8 38 31 55 2

4. 2010/2011 34 12 12 10 46 45 54 2

5. 2019/2020 22 6 8 8 34 35 47 2

6. 2014/2015 20 9 3 8 26 23 36 4

7. 2013/2014 20 7 6 7 16 19 31 1

8. 2015/2016 18 2 7 9 16 27 30 3

9. 2012/2013 14 3 5 6 15 19 25 1

10. 2017/2018 6 1 2 3 5 10 11 1

Totaal 11 seizoenen

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
 
Alle
wedstrijden
Nederlandse clubs
per soort
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 786 39

2. Champions League 291 92 79 120 332 397 504 32

3. Europa League 230 86 67 77 292 296 415 24

4. Kwal. Europa League 136 64 32 40 231 138 225 10

5. Kwal. Champions League 74 30 22 22 121 91 139 6

6. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 131 12

7. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

8. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2

9. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1


Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Fred Rutten 37 22 9 6 63 38 75 3

2. Peter Bosz 15 8 3 4 24 17 40 4

3. Frank de Boer 20 8 4 8 22 23 35 2

4. Dick Advocaat 19 6 7 6 22 20 34 1

5. Gertjan Verbeek 19 8 6 5 26 24 32 3

6. Steve McClaren 18 6 6 6 16 24 31 1

7. Phillip Cocu 15 4 4 7 13 18 25 2

8. John van den Brom 14 3 3 8 16 34 20 1

9. Martin Jol 8 3 3 2 9 8 15

10. Arne Slot 9 3 4 2 17 11 15 2

Totaal 22 coaches


30/09/2010: Metalist Charkov - PSV 0 - 2

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Walter Mazzarri 4 0 2 2 4 9 21

2. Unai Emery 6 3 1 2 12 7 16 1

3. Ariël Jacobs 6 1 1 4 4 9 13 1

4. Myron Markevych 5 1 3 1 3 4 13 1

5. Rudi Garcia 4 1 2 1 6 7 10 1

6. Stale Solbakken 4 1 1 2 3 5 10

7. Markus Weinzierl 4 3 0 1 8 5 10

8. Valérien Ismaël 4 2 2 0 7 2 9 1

9. Dror Kashtan 2 0 1 1 3 4 9 1

10. José Bordalás 2 1 0 1 3 2 8

Totaal 109 coaches

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
 
Nederlandse clubs
Europa League
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Groepsfase - W3 26 8 10 8 31 29 53 5

2. 2e ronde return 20 10 3 7 29 32 49 3

3. Groepsfase - W4 26 10 8 8 39 35 48 2

4. Groepsfase - W6 26 8 10 8 36 31 45 1

5. Groepsfase - W1 29 10 10 9 36 38 43 4

6. Groepsfase - W2 26 11 9 6 33 26 41

7. Groepsfase - W5 26 10 9 7 34 33 41 3

8. 2e ronde 20 9 4 7 20 20 38 1

9. 3e ronde return 9 3 2 4 8 13 19 2

10. 3e ronde 9 4 1 4 10 8 16

Totaal 15 verschillende rondes

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Philips Stadion 29 13 10 6 40 26 43 2

2. Amsterdam ArenA 21 12 4 5 29 19 42 2

3. AFAS Stadion 23 11 6 6 34 25 34 2

4. De Grolsch Veste 15 8 4 3 22 15 24 1

5. Stadion Feijenoord 10 6 2 2 14 7 20 2

6. Sükrü Saracoglustadion 3 1 0 2 2 3 9

7. Constant Vanden Stockstadion 3 2 1 0 5 1 7

8. Stadio San Paolo 3 2 1 0 4 1 7

9. Veltins-Arena 2 0 0 2 3 7 7 1

10. Metalist Stadion 2 1 1 0 3 1 6

Totaal 93 stadions

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Ivan Bebek 4 1 1 2 6 5 13

2. Ivan Kruzliak 5 3 1 1 9 7 13

3. Marcin Borski 4 0 2 2 3 5 11

4. Mike Dean 4 3 1 0 10 5 11 1

5. Yevhen Aranovskiy 4 0 2 2 2 7 10 2

6. Ovidiu Hategan 3 1 1 1 6 6 10 1

7. Robert Schörgenhofer 5 5 0 0 10 0 9

8. Paolo Tagliavento 5 1 0 4 4 11 9

9. Alexandru Tudor 4 2 2 0 8 4 9 1

10. Jakob Kehlet 2 0 1 1 1 3 8 1

Totaal 124 scheidsrechters
Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
Gele kaarten
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Ola Toivonen 36 21 9 6 10 9

2. Joël Veltman 19 8 5 6 7 1

3. Douglas 26 12 7 7 2 7

4. Nick Viergever 45 20 13 12 5 7 2

5. Roberto Rosales 19 9 6 4 6

6. Erik Pieters 24 14 7 3 6

7. Orlando Engelaar 25 15 5 5 1 6

8. Davy Klaassen 26 11 7 8 3 6

9. Stanislav Manolev 26 14 7 5 1 1 6

10. Pontus Wernbloom 11 3 5 3 2 5

11. Kevin Strootman 12 7 3 2 2 5

12. Kenny Tete 13 4 5 4 1 5 1

13. Leroy Fer 15 8 3 4 1 5

14. Siem de Jong 15 5 2 8 5

15. Jan Wuytens 16 5 9 2 5

Totaal 204 spelers

Gesorteerd op aantal gele kaarten (aflopend).
Gele kaarten
tegen
Nederlandse clubs
Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Dan Alexa 4 0 1 3 1 4

2. Antonio Barragán 3 2 0 1 3

3. Sergio Ballesteros 2 1 1 0 2

4. Wilfried Bony 2 0 1 1 2

5. Hugo Campagnaro 2 0 1 1 2

6. Maurizio Domizzi 2 1 0 1 2

7. Rui Duarte 2 0 0 2 2

8. Mario Eggimann 2 0 2 0 2

9. Bruno Fernandes 2 1 0 1 3 2

10. Corentin Fiore 2 0 1 1 2

Totaal 451 spelers

(Bron: Onbekend)
03/11/2011: FC Twente - Odense BK 3 - 2

nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 17-sep EL G-W1 Ajax FC Timisoara 0 - 0

2. 17-sep EL G-W1 Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

3. 17-sep EL G-W1 Sparta Praag PSV 2 - 2

4. 17-sep EL G-W1 sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

5. 01-okt EL G-W2 RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

6. 01-okt EL G-W2 FC Twente Steaua Boekarest 0 - 0

7. 01-okt EL G-W2 PSV CFR Cluj 1 - 0

8. 01-okt EL G-W2 FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

9. 22-okt EL G-W3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

10. 22-okt EL G-W3 FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

11. 22-okt EL G-W3 PSV FC Kopenhagen 1 - 0

12. 22-okt EL G-W3 Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

13. 05-nov EL G-W4 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

14. 05-nov EL G-W4 FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

15. 05-nov EL G-W4 FC Kopenhagen PSV 1 - 1

16. 05-nov EL G-W4 sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

17. 02-dec EL G-W5 FC Timisoara Ajax 1 - 2

18. 02-dec EL G-W5 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

19. 03-dec EL G-W5 PSV Sparta Praag 1 - 0

20. 03-dec EL G-W5 Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

21. 16-dec EL G-W6 CFR Cluj PSV 0 - 2

22. 16-dec EL G-W6 sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

23. 17-dec EL G-W6 Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

24. 17-dec EL G-W6 Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

25. 18-feb EL 2R Ajax Juventus 1 - 2

26. 18-feb EL 2R FC Twente Werder Bremen 1 - 0

27. 18-feb EL 2R Hamburger SV PSV 1 - 0

28. 25-feb EL 2R(r) Juventus Ajax 0 - 0

29. 25-feb EL 2R(r) Werder Bremen FC Twente 4 - 1

30. 25-feb EL 2R(r) PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
31. 16-sep EL G-W1 Napoli FC Utrecht 0 - 0

32. 16-sep EL G-W1 PSV Sampdoria 1 - 1

33. 16-sep EL G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

34. 30-sep EL G-W2 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

35. 30-sep EL G-W2 Metalist Charkov PSV 0 - 2

36. 30-sep EL G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

37. 21-okt EL G-W3 FC Utrecht Steaua Boekarest 1 - 1

38. 21-okt EL G-W3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

39. 21-okt EL G-W3 AZ Dinamo Kiev 1 - 2

40. 04-nov EL G-W4 Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

41. 04-nov EL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

42. 04-nov EL G-W4 Dinamo Kiev AZ 2 - 0

43. 01-dec EL G-W5 Sampdoria PSV 1 - 2

44. 02-dec EL G-W5 FC Utrecht Napoli 3 - 3

45. 02-dec EL G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

46. 15-dec EL G-W6 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

47. 15-dec EL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

48. 16-dec EL G-W6 PSV Metalist Charkov 0 - 0

49. 17-feb EL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

50. 17-feb EL 2R Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

51. 17-feb EL 2R LOSC Lille PSV 2 - 2

52. 24-feb EL 2R(r) Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

53. 24-feb EL 2R(r) FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

54. 24-feb EL 2R(r) PSV LOSC Lille 3 - 1

55. 10-mrt EL 3R PSV Rangers 0 - 0

56. 10-mrt EL 3R Ajax Spartak Moskou 0 - 1

57. 10-mrt EL 3R FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

58. 17-mrt EL 3R(r) Rangers PSV 0 - 1

59. 17-mrt EL 3R(r) Spartak Moskou Ajax 3 - 0

60. 17-mrt EL 3R(r) Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

61. 07-apr EL 1/4 F SL Benfica PSV 4 - 1

62. 07-apr EL 1/4 F Villarreal CF FC Twente 5 - 1

63. 14-apr EL 1/4 F(r) PSV SL Benfica 2 - 2

64. 14-apr EL 1/4 F(r) FC Twente Villarreal CF 1 - 3

2011/2012
65. 15-sep EL G-W1 PSV Legia Warschau 1 - 0

66. 15-sep EL G-W1 AZ Malmö FF 4 - 1

67. 15-sep EL G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

68. 29-sep EL G-W2 Rapid Boekarest PSV 1 - 3

69. 29-sep EL G-W2 Metalist Charkov AZ 1 - 1

70. 29-sep EL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

71. 20-okt EL G-W3 Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

72. 20-okt EL G-W3 AZ FK Austria Wien 2 - 2

73. 20-okt EL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

74. 03-nov EL G-W4 PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

75. 03-nov EL G-W4 FK Austria Wien AZ 2 - 2

76. 03-nov EL G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

77. 30-nov EL G-W5 Legia Warschau PSV 0 - 3

78. 30-nov EL G-W5 Malmö FF AZ 0 - 0

79. 01-dec EL G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

80. 14-dec EL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

81. 15-dec EL G-W6 PSV Rapid Boekarest 2 - 1

82. 15-dec EL G-W6 AZ Metalist Charkov 1 - 1

83. 16-feb EL 2R Ajax Manchester United 0 - 2

84. 16-feb EL 2R AZ RSC Anderlecht 1 - 0

85. 16-feb EL 2R Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

86. 16-feb EL 2R Trabzonspor PSV 1 - 2

87. 23-feb EL 2R(r) Manchester United Ajax 1 - 2

88. 23-feb EL 2R(r) RSC Anderlecht AZ 0 - 1

89. 23-feb EL 2R(r) FC Twente Steaua Boekarest 1 - 0

90. 23-feb EL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

91. 08-mrt EL 3R Valencia CF PSV 4 - 2

92. 08-mrt EL 3R FC Twente Schalke 04 1 - 0

93. 08-mrt EL 3R AZ Udinese 2 - 0

94. 15-mrt EL 3R(r) PSV Valencia CF 1 - 1

95. 15-mrt EL 3R(r) Schalke 04 FC Twente 4 - 1

96. 15-mrt EL 3R(r) Udinese AZ 2 - 1

97. 29-mrt EL 1/4 F AZ Valencia CF 2 - 1

98. 05-apr EL 1/4 F(r) Valencia CF AZ 4 - 0

2012/2013
99. 20-sep EL G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

100. 20-sep EL G-W1 FC Twente Hannover 96 2 - 2

101. 04-okt EL G-W2 PSV Napoli 3 - 0

102. 04-okt EL G-W2 Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

103. 25-okt EL G-W3 PSV AIK Solna 1 - 1

104. 25-okt EL G-W3 Levante UD FC Twente 3 - 0

105. 08-nov EL G-W4 AIK Solna PSV 1 - 0

106. 08-nov EL G-W4 FC Twente Levante UD 0 - 0

107. 22-nov EL G-W5 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

108. 22-nov EL G-W5 Hannover 96 FC Twente 0 - 0

109. 06-dec EL G-W6 Napoli PSV 1 - 3

110. 06-dec EL G-W6 FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

111. 14-feb EL 2R Ajax Steaua Boekarest 2 - 0

112. 21-feb EL 2R(r) Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
113. 19-sep EL G-W1 PSV Ludogorets 0 - 2

114. 19-sep EL G-W1 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

115. 03-okt EL G-W2 Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

116. 03-okt EL G-W2 AZ PAOK Saloniki 1 - 1

117. 24-okt EL G-W3 Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

118. 24-okt EL G-W3 Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

119. 07-nov EL G-W4 PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

120. 07-nov EL G-W4 AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

121. 28-nov EL G-W5 Ludogorets PSV 2 - 0

122. 28-nov EL G-W5 AZ Maccabi Haifa 2 - 0

123. 12-dec EL G-W6 PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

124. 12-dec EL G-W6 PAOK Saloniki AZ 2 - 2

125. 20-feb EL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

126. 20-feb EL 2R Slovan Liberec AZ 0 - 1

127. 27-feb EL 2R(r) Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

128. 27-feb EL 2R(r) AZ Slovan Liberec 1 - 1

129. 13-mrt EL 3R AZ Anzhi Makhachkala 1 - 0

130. 20-mrt EL 3R(r) Anzhi Makhachkala AZ 0 - 0

131. 03-apr EL 1/4 F AZ SL Benfica 0 - 1

132. 10-apr EL 1/4 F(r) SL Benfica AZ 2 - 0

2014/2015
133. 18-sep EL G-W1 PSV Estoril 1 - 0

134. 18-sep EL G-W1 Sevilla Feyenoord 2 - 0

135. 02-okt EL G-W2 Dinamo Moskou PSV 1 - 0

136. 02-okt EL G-W2 Feyenoord Standard Luik 2 - 1

137. 23-okt EL G-W3 PSV Panathinaikos 1 - 1

138. 23-okt EL G-W3 HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

139. 06-nov EL G-W4 Panathinaikos PSV 2 - 3

140. 06-nov EL G-W4 Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

141. 27-nov EL G-W5 Estoril PSV 3 - 3

142. 27-nov EL G-W5 Feyenoord Sevilla 2 - 0

143. 11-dec EL G-W6 PSV Dinamo Moskou 0 - 1

144. 11-dec EL G-W6 Standard Luik Feyenoord 0 - 3

145. 19-feb EL 2R AS Roma Feyenoord 1 - 1

146. 19-feb EL 2R PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

147. 19-feb EL 2R Ajax Legia Warschau 1 - 0

148. 26-feb EL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

149. 26-feb EL 2R(r) Feyenoord AS Roma 1 - 2

150. 26-feb EL 2R(r) Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

151. 12-mrt EL 3R Dnipro Dnipropetrovsk Ajax 1 - 0

152. 19-mrt EL 3R(r) Ajax Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1

2015/2016
153. 17-sep EL G-W1 Ajax Celtic 2 - 2

154. 17-sep EL G-W1 Partizan Belgrado AZ 3 - 2

155. 17-sep EL G-W1 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

156. 01-okt EL G-W2 Molde FK Ajax 1 - 1

157. 01-okt EL G-W2 AZ Athletic Bilbao 2 - 1

158. 01-okt EL G-W2 Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

159. 22-okt EL G-W3 Fenerbahçe Ajax 1 - 0

160. 22-okt EL G-W3 AZ FC Augsburg 0 - 1

161. 22-okt EL G-W3 Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

162. 05-nov EL G-W4 Ajax Fenerbahçe 0 - 0

163. 05-nov EL G-W4 FC Augsburg AZ 4 - 1

164. 05-nov EL G-W4 FC Groningen Slovan Liberec 0 - 1

165. 26-nov EL G-W5 Celtic Ajax 1 - 2

166. 26-nov EL G-W5 AZ Partizan Belgrado 1 - 2

167. 26-nov EL G-W5 Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

168. 10-dec EL G-W6 Ajax Molde FK 1 - 1

169. 10-dec EL G-W6 Athletic Bilbao AZ 2 - 2

170. 10-dec EL G-W6 FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
171. 15-sep EL G-W1 Feyenoord Manchester United 1 - 0

172. 15-sep EL G-W1 AZ Dundalk FC 1 - 1

173. 15-sep EL G-W1 Panathinaikos Ajax 1 - 2

174. 29-sep EL G-W2 Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

175. 29-sep EL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

176. 29-sep EL G-W2 Ajax Standard Luik 1 - 0

177. 20-okt EL G-W3 Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

178. 20-okt EL G-W3 AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

179. 20-okt EL G-W3 Celta de Vigo Ajax 2 - 2

180. 03-nov EL G-W4 Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

181. 03-nov EL G-W4 Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

182. 03-nov EL G-W4 Ajax Celta de Vigo 3 - 2

183. 24-nov EL G-W5 Manchester United Feyenoord 4 - 0

184. 24-nov EL G-W5 Dundalk FC AZ 0 - 1

185. 24-nov EL G-W5 Ajax Panathinaikos 2 - 0

186. 08-dec EL G-W6 Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

187. 08-dec EL G-W6 AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

188. 08-dec EL G-W6 Standard Luik Ajax 1 - 1

189. 16-feb EL 2R Legia Warschau Ajax 0 - 0

190. 16-feb EL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

191. 23-feb EL 2R(r) Ajax Legia Warschau 1 - 0

192. 23-feb EL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

193. 09-mrt EL 3R FC Kopenhagen Ajax 2 - 1

194. 16-mrt EL 3R(r) Ajax FC Kopenhagen 2 - 0

195. 13-apr EL 1/4 F Ajax Schalke 04 2 - 0

196. 20-apr EL 1/4 F(r) Schalke 04 Ajax 3 - 2

197. 03-mei EL 1/2 F Ajax Olympique Lyon 4 - 1

198. 11-mei EL 1/2 F(r) Olympique Lyon Ajax 3 - 1

199. 24-mei EL Finale Ajax Manchester United 0 - 2

2017/2018
200. 14-sep EL G-W1 Vitesse Lazio Roma 2 - 3

201. 28-sep EL G-W2 OGC Nice Vitesse 3 - 0

202. 19-okt EL G-W3 SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

203. 02-nov EL G-W4 Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

204. 23-nov EL G-W5 Lazio Roma Vitesse 1 - 1

205. 07-dec EL G-W6 Vitesse OGC Nice 1 - 0

2019/2020
206. 19-sep EL G-W1 Partizan Belgrado AZ 2 - 2

207. 19-sep EL G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

208. 19-sep EL G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

209. 03-okt EL G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

210. 03-okt EL G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

211. 03-okt EL G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

212. 24-okt EL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

213. 24-okt EL G-W3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

214. 24-okt EL G-W3 PSV LASK 0 - 0

215. 07-nov EL G-W4 FK Astana AZ 0 - 5

216. 07-nov EL G-W4 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

217. 07-nov EL G-W4 LASK PSV 4 - 1

218. 28-nov EL G-W5 AZ Partizan Belgrado 2 - 2

219. 28-nov EL G-W5 Feyenoord Rangers 2 - 2

220. 28-nov EL G-W5 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

221. 12-dec EL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

222. 12-dec EL G-W6 FC Porto Feyenoord 3 - 2

223. 12-dec EL G-W6 PSV Rosenborg BK 1 - 1

224. 20-feb EL 2R Getafe CF Ajax 2 - 0

225. 20-feb EL 2R AZ LASK 1 - 1

226. 27-feb EL 2R(r) Ajax Getafe CF 2 - 1

227. 27-feb EL 2R(r) LASK AZ 2 - 0

2020/2021
228. 22-okt EL G-W1 PSV Granada CF 1 - 2

229. 22-okt EL G-W1 Napoli AZ 0 - 1

230. 22-okt EL G-W1 Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

231. 29-okt EL G-W2 Omonia Nicosia PSV

232. 29-okt EL G-W2 AZ HNK Rijeka

233. 29-okt EL G-W2 Feyenoord Wolfsberger AC

234. 05-nov EL G-W3 PAOK Saloniki PSV

235. 05-nov EL G-W3 Real Sociedad AZ

236. 05-nov EL G-W3 Feyenoord CSKA Moskou

237. 26-nov EL G-W4 PSV PAOK Saloniki

238. 26-nov EL G-W4 AZ Real Sociedad

239. 26-nov EL G-W4 CSKA Moskou Feyenoord

240. 03-dec EL G-W5 Granada CF PSV

241. 03-dec EL G-W5 AZ Napoli

242. 03-dec EL G-W5 Feyenoord Dinamo Zagreb

243. 10-dec EL G-W6 PSV Omonia Nicosia

244. 10-dec EL G-W6 HNK Rijeka AZ

245. 10-dec EL G-W6 Wolfsberger AC Feyenoord

datum soort thuis uit uitslag
2009/2010
17-sep EL Ajax FC Timisoara 0 - 0

17-sep EL Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

17-sep EL Sparta Praag PSV 2 - 2

17-sep EL sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

01-okt EL RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

01-okt EL FC Twente Steaua Boekarest 0 - 0

01-okt EL PSV CFR Cluj 1 - 0

01-okt EL FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

22-okt EL Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

22-okt EL FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

22-okt EL PSV FC Kopenhagen 1 - 0

22-okt EL Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

05-nov EL Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

05-nov EL FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

05-nov EL FC Kopenhagen PSV 1 - 1

05-nov EL sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

02-dec EL FC Timisoara Ajax 1 - 2

02-dec EL FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

03-dec EL PSV Sparta Praag 1 - 0

03-dec EL Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

16-dec EL CFR Cluj PSV 0 - 2

16-dec EL sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

17-dec EL Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

17-dec EL Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

18-feb EL Ajax Juventus 1 - 2

18-feb EL FC Twente Werder Bremen 1 - 0

18-feb EL Hamburger SV PSV 1 - 0

25-feb EL Juventus Ajax 0 - 0

25-feb EL Werder Bremen FC Twente 4 - 1

25-feb EL PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
16-sep EL Napoli FC Utrecht 0 - 0

16-sep EL PSV Sampdoria 1 - 1

16-sep EL AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

30-sep EL FC Utrecht Liverpool 0 - 0

30-sep EL Metalist Charkov PSV 0 - 2

30-sep EL FK BATE Borisov AZ 4 - 1

21-okt EL FC Utrecht Steaua Boekarest 1 - 1

21-okt EL Debreceni VSC PSV 1 - 2

21-okt EL AZ Dinamo Kiev 1 - 2

04-nov EL Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

04-nov EL PSV Debreceni VSC 3 - 0

04-nov EL Dinamo Kiev AZ 2 - 0

01-dec EL Sampdoria PSV 1 - 2

02-dec EL FC Utrecht Napoli 3 - 3

02-dec EL FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

15-dec EL Liverpool FC Utrecht 0 - 0

15-dec EL AZ FK BATE Borisov 3 - 0

16-dec EL PSV Metalist Charkov 0 - 0

17-feb EL RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

17-feb EL Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

17-feb EL LOSC Lille PSV 2 - 2

24-feb EL Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

24-feb EL FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

24-feb EL PSV LOSC Lille 3 - 1

10-mrt EL PSV Rangers 0 - 0

10-mrt EL Ajax Spartak Moskou 0 - 1

10-mrt EL FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

17-mrt EL Rangers PSV 0 - 1

17-mrt EL Spartak Moskou Ajax 3 - 0

17-mrt EL Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

07-apr EL SL Benfica PSV 4 - 1

07-apr EL Villarreal CF FC Twente 5 - 1

14-apr EL PSV SL Benfica 2 - 2

14-apr EL FC Twente Villarreal CF 1 - 3

2011/2012
15-sep EL PSV Legia Warschau 1 - 0

15-sep EL AZ Malmö FF 4 - 1

15-sep EL Fulham FC Twente 1 - 1

29-sep EL Rapid Boekarest PSV 1 - 3

29-sep EL Metalist Charkov AZ 1 - 1

29-sep EL FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

20-okt EL Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

20-okt EL AZ FK Austria Wien 2 - 2

20-okt EL Odense BK FC Twente 1 - 4

03-nov EL PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

03-nov EL FK Austria Wien AZ 2 - 2

03-nov EL FC Twente Odense BK 3 - 2

30-nov EL Legia Warschau PSV 0 - 3

30-nov EL Malmö FF AZ 0 - 0

01-dec EL FC Twente Fulham 1 - 0

14-dec EL Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

15-dec EL PSV Rapid Boekarest 2 - 1

15-dec EL AZ Metalist Charkov 1 - 1

16-feb EL Ajax Manchester United 0 - 2

16-feb EL AZ RSC Anderlecht 1 - 0

16-feb EL Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

16-feb EL Trabzonspor PSV 1 - 2

23-feb EL Manchester United Ajax 1 - 2

23-feb EL RSC Anderlecht AZ 0 - 1

23-feb EL FC Twente Steaua Boekarest 1 - 0

23-feb EL PSV Trabzonspor 4 - 1

08-mrt EL Valencia CF PSV 4 - 2

08-mrt EL FC Twente Schalke 04 1 - 0

08-mrt EL AZ Udinese 2 - 0

15-mrt EL PSV Valencia CF 1 - 1

15-mrt EL Schalke 04 FC Twente 4 - 1

15-mrt EL Udinese AZ 2 - 1

29-mrt EL AZ Valencia CF 2 - 1

05-apr EL Valencia CF AZ 4 - 0

2012/2013
20-sep EL Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

20-sep EL FC Twente Hannover 96 2 - 2

04-okt EL PSV Napoli 3 - 0

04-okt EL Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

25-okt EL PSV AIK Solna 1 - 1

25-okt EL Levante UD FC Twente 3 - 0

08-nov EL AIK Solna PSV 1 - 0

08-nov EL FC Twente Levante UD 0 - 0

22-nov EL PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

22-nov EL Hannover 96 FC Twente 0 - 0

06-dec EL Napoli PSV 1 - 3

06-dec EL FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

14-feb EL Ajax Steaua Boekarest 2 - 0

21-feb EL Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
19-sep EL PSV Ludogorets 0 - 2

19-sep EL Maccabi Haifa AZ 0 - 1

03-okt EL Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

03-okt EL AZ PAOK Saloniki 1 - 1

24-okt EL Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

24-okt EL Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

07-nov EL PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

07-nov EL AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

28-nov EL Ludogorets PSV 2 - 0

28-nov EL AZ Maccabi Haifa 2 - 0

12-dec EL PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

12-dec EL PAOK Saloniki AZ 2 - 2

20-feb EL Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

20-feb EL Slovan Liberec AZ 0 - 1

27-feb EL Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

27-feb EL AZ Slovan Liberec 1 - 1

13-mrt EL AZ Anzhi Makhachkala 1 - 0

20-mrt EL Anzhi Makhachkala AZ 0 - 0

03-apr EL AZ SL Benfica 0 - 1

10-apr EL SL Benfica AZ 2 - 0

2014/2015
18-sep EL PSV Estoril 1 - 0

18-sep EL Sevilla Feyenoord 2 - 0

02-okt EL Dinamo Moskou PSV 1 - 0

02-okt EL Feyenoord Standard Luik 2 - 1

23-okt EL PSV Panathinaikos 1 - 1

23-okt EL HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

06-nov EL Panathinaikos PSV 2 - 3

06-nov EL Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

27-nov EL Estoril PSV 3 - 3

27-nov EL Feyenoord Sevilla 2 - 0

11-dec EL PSV Dinamo Moskou 0 - 1

11-dec EL Standard Luik Feyenoord 0 - 3

19-feb EL AS Roma Feyenoord 1 - 1

19-feb EL PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

19-feb EL Ajax Legia Warschau 1 - 0

26-feb EL Legia Warschau Ajax 0 - 3

26-feb EL Feyenoord AS Roma 1 - 2

26-feb EL Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

12-mrt EL Dnipro Dnipropetrovsk Ajax 1 - 0

19-mrt EL Ajax Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1

2015/2016
17-sep EL Ajax Celtic 2 - 2

17-sep EL Partizan Belgrado AZ 3 - 2

17-sep EL FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

01-okt EL Molde FK Ajax 1 - 1

01-okt EL AZ Athletic Bilbao 2 - 1

01-okt EL Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

22-okt EL Fenerbahçe Ajax 1 - 0

22-okt EL AZ FC Augsburg 0 - 1

22-okt EL Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

05-nov EL Ajax Fenerbahçe 0 - 0

05-nov EL FC Augsburg AZ 4 - 1

05-nov EL FC Groningen Slovan Liberec 0 - 1

26-nov EL Celtic Ajax 1 - 2

26-nov EL AZ Partizan Belgrado 1 - 2

26-nov EL Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

10-dec EL Ajax Molde FK 1 - 1

10-dec EL Athletic Bilbao AZ 2 - 2

10-dec EL FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
15-sep EL Feyenoord Manchester United 1 - 0

15-sep EL AZ Dundalk FC 1 - 1

15-sep EL Panathinaikos Ajax 1 - 2

29-sep EL Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

29-sep EL Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

29-sep EL Ajax Standard Luik 1 - 0

20-okt EL Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

20-okt EL AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

20-okt EL Celta de Vigo Ajax 2 - 2

03-nov EL Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

03-nov EL Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

03-nov EL Ajax Celta de Vigo 3 - 2

24-nov EL Manchester United Feyenoord 4 - 0

24-nov EL Dundalk FC AZ 0 - 1

24-nov EL Ajax Panathinaikos 2 - 0

08-dec EL Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

08-dec EL AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

08-dec EL Standard Luik Ajax 1 - 1

16-feb EL Legia Warschau Ajax 0 - 0

16-feb EL AZ Olympique Lyon 1 - 4

23-feb EL Ajax Legia Warschau 1 - 0

23-feb EL Olympique Lyon AZ 7 - 1

09-mrt EL FC Kopenhagen Ajax 2 - 1

16-mrt EL Ajax FC Kopenhagen 2 - 0

13-apr EL Ajax Schalke 04 2 - 0

20-apr EL Schalke 04 Ajax 3 - 2

03-mei EL Ajax Olympique Lyon 4 - 1

11-mei EL Olympique Lyon Ajax 3 - 1

24-mei EL Ajax Manchester United 0 - 2

2017/2018
14-sep EL Vitesse Lazio Roma 2 - 3

28-sep EL OGC Nice Vitesse 3 - 0

19-okt EL SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

02-nov EL Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

23-nov EL Lazio Roma Vitesse 1 - 1

07-dec EL Vitesse OGC Nice 1 - 0

2019/2020
19-sep EL Partizan Belgrado AZ 2 - 2

19-sep EL Rangers Feyenoord 1 - 0

19-sep EL PSV Sporting Lissabon 3 - 2

03-okt EL AZ Manchester United 0 - 0

03-okt EL Feyenoord FC Porto 2 - 0

03-okt EL Rosenborg BK PSV 1 - 4

24-okt EL AZ FK Astana 6 - 0

24-okt EL BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

24-okt EL PSV LASK 0 - 0

07-nov EL FK Astana AZ 0 - 5

07-nov EL Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

07-nov EL LASK PSV 4 - 1

28-nov EL AZ Partizan Belgrado 2 - 2

28-nov EL Feyenoord Rangers 2 - 2

28-nov EL Sporting Lissabon PSV 4 - 0

12-dec EL Manchester United AZ 4 - 0

12-dec EL FC Porto Feyenoord 3 - 2

12-dec EL PSV Rosenborg BK 1 - 1

20-feb EL Getafe CF Ajax 2 - 0

20-feb EL AZ LASK 1 - 1

27-feb EL Ajax Getafe CF 2 - 1

27-feb EL LASK AZ 2 - 0

2020/2021
22-okt EL PSV Granada CF 1 - 2

22-okt EL Napoli AZ 0 - 1

22-okt EL Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

29-okt EL Omonia Nicosia PSV

29-okt EL AZ HNK Rijeka

29-okt EL Feyenoord Wolfsberger AC

05-nov EL PAOK Saloniki PSV

05-nov EL Real Sociedad AZ

05-nov EL Feyenoord CSKA Moskou

26-nov EL PSV PAOK Saloniki

26-nov EL AZ Real Sociedad

26-nov EL CSKA Moskou Feyenoord

03-dec EL Granada CF PSV

03-dec EL AZ Napoli

03-dec EL Feyenoord Dinamo Zagreb

10-dec EL PSV Omonia Nicosia

10-dec EL HNK Rijeka AZ

10-dec EL Wolfsberger AC Feyenoord



19/02/2015: AS Roma - Feyenoord 1 - 1

Grootste zege(s)
Nederlandse clubs
Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/2019 EL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

datum soort thuis uit uitslag
24/10/2019 EL AZ FK Astana 6 - 0

Grootste nederla(a)g(en)
Nederlandse clubs
Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
23/02/2017 EL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

datum soort thuis uit uitslag
23/02/2017 EL Olympique Lyon AZ 7 - 1