Nederlandse clubs
UEFA Europa League
271 wedstrijden
Gewonnen: 105
Gelijk: 76
Verloren: 90
Voor: 365
Tegen: 347
Geel: 538
Rood: 28
Rood (direct): 11
Rood (2x geel): 17
Tegenstanders
Geel: 646
Rood: 28
Rood (direct): 12
Rood (2x geel): 16

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. PSV 76 37 18 21 121 92 141 5

2. AZ 58 19 20 19 75 82 105 7

3. Ajax 51 24 11 16 68 56 120 6

4. Feyenoord 32 10 8 14 39 42 83 5

5. FC Twente 30 12 8 10 39 43 51 2

6. FC Groningen 6 0 2 4 2 8 8 1

7. Vitesse 6 1 2 3 5 10 13 1

8. sc Heerenveen 6 2 2 2 11 7 7 1

9. FC Utrecht 6 0 5 1 5 7 10


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Clubs
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Legia Warschau 6 0 1 5 0 9 11 1

2. RSC Anderlecht 6 1 1 4 4 9 13 1

3. SK Sturm Graz 4 1 0 3 2 12 8

4. LOSC Lille 4 0 1 3 5 9 14 1

5. Panathinaikos 4 0 1 3 4 8 16 2

6. Standard Luik 4 0 1 3 2 7 8

7. Dinamo Zagreb 6 1 2 3 3 6 13 2

8. Napoli 6 0 3 3 5 11 23

9. FC Steaua Boekarest 8 2 3 3 7 7 24 1

10. Rapid Boekarest 2 0 0 2 2 5 7

11. CFR Cluj 2 0 0 2 0 3 6

12. Maccabi Haifa 2 0 0 2 0 3 3

13. Odense BK 2 0 0 2 3 7 5

14. Trabzonspor 2 0 0 2 2 6 4 1

15. Debreceni VSC 2 0 0 2 1 5 2

Totaal 95 tegenstanders

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
per seizoen
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. 2016/2017 29 12 6 11 35 45 69 5

2. 2010/2011 34 12 12 10 46 45 56 2

3. 2015/2016 18 2 7 9 16 27 34 3

4. 2020/2021 26 12 5 9 38 32 64 3

5. 2014/2015 20 9 3 8 26 23 38 4

6. 2019/2020 22 6 8 8 34 35 49 2

7. 2009/2010 30 13 9 8 38 31 55 2

8. 2013/2014 20 7 6 7 16 19 33 1

9. 2012/2013 14 3 5 6 15 19 25 1

10. 2011/2012 34 20 8 6 59 40 65 2

11. 2017/2018 6 1 2 3 5 10 13 1

12. 2022/2023 12 6 3 3 28 13 20

13. 2021/2022 6 2 2 2 9 8 17 2


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Alle
soort
wedstrijden
Nederlandse clubs
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. UEFA Cup 583 255 123 205 950 720 830 39

2. UEFA Champions League 310 102 81 127 372 427 580 34

3. UEFA Europa League 271 105 76 90 365 347 538 28

4. Europa Cup 2 178 90 31 57 294 199 139 12

5. Europa Cup 1 183 91 41 51 353 195 76 3

6. Kwal. UEFA Europa League 138 65 32 41 233 141 240 10

7. Jaarbeurssteden beker 58 24 9 25 101 97 1

8. Kwal. UEFA Champions League 84 35 25 24 139 101 165 7

9. UEFA Europa Conference League 43 23 12 8 78 49 83 3

10. Kwal. UEFA Europa Conference League 20 13 4 3 50 18 50 2

11. Kwal. UEFA Cup 2 0 1 1 1 2 2


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Coaches
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Dick Advocaat 24 7 8 9 26 28 54 2

2. John van den Brom 14 3 3 8 16 34 22 1

3. Frank de Boer 20 8 4 8 22 23 37 2

4. Phillip Cocu 15 4 4 7 13 18 29 2

5. Steve McClaren 18 6 6 6 16 24 31 1

6. Fred Rutten 37 22 9 6 63 38 75 3

7. Roger Schmidt 14 7 2 5 25 22 31 2

8. Gertjan Verbeek 19 8 6 5 26 24 36 3

9. Arne Slot 19 6 8 5 35 23 42 2

10. Erwin van de Looi 6 0 2 4 2 8 8 1

11. Peter Bosz 15 8 3 4 24 17 48 4

12. Michel Preud'homme 6 2 1 3 9 12 10 1

13. Giovanni van Bronckhorst 6 2 1 3 3 7 10 1

14. Henk Fraser 6 1 2 3 5 10 13 1

15. Jaap Stam 3 1 0 2 2 3 12

Totaal 24 coaches


02/12/2010: FC Sheriff Tiraspol - AZ 1 - 1

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Coaches
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Henning Berg 4 0 0 4 1 10 11

2. Ariël Jacobs 6 1 1 4 4 9 13 1

3. Christian Ilzer 4 1 0 3 2 12 8

4. Christophe Galtier 2 0 0 2 2 4 8

5. Ilie Stan 2 0 0 2 0 2 6

6. Rãzvan Lucescu 2 0 0 2 2 5 7

7. Krunoslav Jurcic 2 0 0 2 1 4 6 2

8. Andrea Stramaccioni 2 0 0 2 1 4 9 2

9. Arik Benado 2 0 0 2 0 3 3

10. Henrik Clausen 2 0 0 2 3 7 5

11. Senol Günes 2 0 0 2 2 6 4 1

12. András Herczeg 2 0 0 2 1 5 2

13. Maciej Skorza 2 0 0 2 0 4 2 1

14. Roman Hryhorchuk 2 0 0 2 0 11 6

15. Viktor Goncharenko 4 1 1 2 5 7 9

Totaal 123 coaches

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
 
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
per ronde
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Groepsfase - W6 32 11 10 11 44 38 64 3

2. Groepsfase - W3 32 10 11 11 43 40 70 5

3. Groepsfase - W1 32 10 12 10 41 45 54 4

4. Groepsfase - W5 32 13 10 9 40 37 62 3

5. 2e ronde 22 10 4 8 24 25 46 1

6. Groepsfase - W2 32 15 9 8 50 34 55 1

7. Groepsfase - W4 32 12 12 8 49 39 67 3

8. 2e ronde return 22 12 3 7 33 34 53 3

9. Kwartfinale 6 2 0 4 7 13 10

10. Kwartfinale return 6 0 2 4 6 15 11 2

11. 3e ronde 10 5 1 4 13 8 17

12. 3e ronde return 10 4 2 4 10 13 20 2

13. Halve Finale return 1 0 0 1 1 3 4 1

14. FINALE 1 0 0 1 0 2 3

15. Halve Finale 1 1 0 0 4 1 2


Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Stadions
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Philips Stadion 38 19 12 7 62 34 60 2

2. AFAS Stadion 26 12 8 6 39 27 47 2

3. Amsterdam ArenA 21 12 4 5 29 19 44 2

4. Stadion Feijenoord 16 9 3 4 27 16 37 2

5. Petrovsky Stadium 3 0 0 3 0 10 5

6. De Grolsch Veste 15 8 4 3 22 15 24 1

7. Veltins-Arena 2 0 0 2 3 7 9 1

8. Estadio Anoeta 2 0 0 2 0 4 10 1

9. Estádio da Luz 2 0 0 2 1 6 3

10. Linzerstadion 2 0 0 2 1 6 3

11. Estadio Mestalla 2 0 0 2 2 8 2

12. Parc Olympique Lyonnais 2 0 0 2 2 10 6 1

13. Abe Lenstra Stadion 3 1 0 2 9 6 2

14. Sükrü Saracoglustadion 3 1 0 2 2 3 9

15. GelreDome 3 1 0 2 3 5 7 1

Totaal 107 stadions

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Scheidsrechters
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Vo Te Gl Ro
1. Paolo Tagliavento 5 1 0 4 4 11 9

2. Manuel Gräfe 3 0 0 3 2 9 4

3. Bobby Madden 7 2 2 3 8 12 9

4. Vladislav Bezborodov 2 0 0 2 1 5 5

5. Aleksei Nikolaev 2 0 0 2 3 8 3

6. Srdjan Jovanovic 2 0 0 2 1 6 5

7. Jonas Eriksson 3 1 0 2 1 3 4

8. Clément Turpin 3 1 0 2 3 6 7 2

9. Felix Zwayer 3 1 0 2 3 6 9 1

10. Carlos Clos Gómez 3 0 1 2 2 4 6

11. Miroslav Zelinka 3 0 1 2 1 4 7 1

12. Ruddy Buquet 3 0 1 2 1 5 7

13. Cüneyt Çakir 3 0 1 2 1 6 5

14. Pavel Královec 3 0 1 2 1 7 3

15. Ivan Bebek 4 1 1 2 6 5 13

Totaal 141 scheidsrechters
(Bron: Onbekend)
11/12/2014: PSV - Dinamo Moskou 0 - 1

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Spelers
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Luciano Narsingh 21 5 4 12 1

2. Jens Toornstra 26 8 6 12 5 1

3. Nick Viergever 47 22 13 12 5 9 2

4. Steven Berghuis 22 5 6 11 2 7

5. Luuk de Jong 29 14 4 11 11 1

6. Bryan Linssen 17 1 6 10 2 2

7. Memphis Depay 16 4 3 9 4 4

8. Ridgeciano Haps 19 5 5 9 2 4

9. Jetro Willems 22 8 5 9 3

10. Adam Maher 27 10 8 9 5 4

11. Wout Brama 29 12 8 9 1 3

12. Davy Klaassen 32 15 8 9 6 6

13. Jürgen Locadia 13 3 2 8

14. Siem de Jong 15 5 2 8 5

15. Orkun Kökçü 17 3 6 8 2 2

Totaal 468 spelers

Gesorteerd op aantal keren verloren (aflopend).
Spelers
tegen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
Gs Gw Ge Ve Dl Ke Ed Gl Ro
1. Ivica Vrdoljak 6 0 0 6 2

2. Ciprian Deac 4 0 0 4 1

3. Dušan Kuciak 4 0 0 4 6 1

4. Jan Lecjaks 4 0 0 4

5. Marcin Wasilewski 4 0 0 4 1

6. Michal Zyro 4 0 0 4 1

7. Lucas Biglia 5 1 0 4

8. Cheikhou Kouyaté 5 1 0 4 1

9. Michal Kucharczyk 5 0 1 4

10. Ivan Tomecak 6 2 0 4 2

11. Guillaume Gillet 6 1 1 4

12. Roland Juhász 6 1 1 4 2

13. Silvio Proto 6 1 1 4 9

14. Matias Suárez 6 1 1 4 1

15. Mihai Costea 3 0 0 3

Totaal 2042 spelers

Wedstrijden
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
nr. datum soort ronde thuis uit uitslag
2009/2010
1. 17-sep UEL G-W1 Ajax FC Timisoara 0 - 0

2. 17-sep UEL G-W1 Fenerbahçe FC Twente 1 - 2

3. 17-sep UEL G-W1 Sparta Praag PSV 2 - 2

4. 17-sep UEL G-W1 sc Heerenveen Sporting Lissabon 2 - 3

5. 01-okt UEL G-W2 RSC Anderlecht Ajax 1 - 1

6. 01-okt UEL G-W2 FC Twente FC Steaua Boekarest 0 - 0

7. 01-okt UEL G-W2 PSV CFR Cluj 1 - 0

8. 01-okt UEL G-W2 FK Ventspils sc Heerenveen 0 - 0

9. 22-okt UEL G-W3 Ajax Dinamo Zagreb 2 - 1

10. 22-okt UEL G-W3 FC Sheriff Tiraspol FC Twente 2 - 0

11. 22-okt UEL G-W3 PSV FC Kopenhagen 1 - 0

12. 22-okt UEL G-W3 Hertha BSC sc Heerenveen 0 - 1

13. 05-nov UEL G-W4 Dinamo Zagreb Ajax 0 - 2

14. 05-nov UEL G-W4 FC Twente FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

15. 05-nov UEL G-W4 FC Kopenhagen PSV 1 - 1

16. 05-nov UEL G-W4 sc Heerenveen Hertha BSC 2 - 3

17. 02-dec UEL G-W5 FC Timisoara Ajax 1 - 2

18. 02-dec UEL G-W5 FC Twente Fenerbahçe 0 - 1

19. 03-dec UEL G-W5 PSV Sparta Praag 1 - 0

20. 03-dec UEL G-W5 Sporting Lissabon sc Heerenveen 1 - 1

21. 16-dec UEL G-W6 CFR Cluj PSV 0 - 2

22. 16-dec UEL G-W6 sc Heerenveen FK Ventspils 5 - 0

23. 17-dec UEL G-W6 Ajax RSC Anderlecht 1 - 3

24. 17-dec UEL G-W6 FC Steaua Boekarest FC Twente 1 - 1

25. 18-feb UEL 2R Ajax Juventus 1 - 2

26. 18-feb UEL 2R FC Twente Werder Bremen 1 - 0

27. 18-feb UEL 2R Hamburger SV PSV 1 - 0

28. 25-feb UEL 2R(r) Juventus Ajax 0 - 0

29. 25-feb UEL 2R(r) Werder Bremen FC Twente 4 - 1

30. 25-feb UEL 2R(r) PSV Hamburger SV 3 - 2

2010/2011
31. 16-sep UEL G-W1 Napoli FC Utrecht 0 - 0

32. 16-sep UEL G-W1 PSV Sampdoria 1 - 1

33. 16-sep UEL G-W1 AZ FC Sheriff Tiraspol 2 - 1

34. 30-sep UEL G-W2 FC Utrecht Liverpool 0 - 0

35. 30-sep UEL G-W2 Metalist Charkov PSV 0 - 2

36. 30-sep UEL G-W2 FK BATE Borisov AZ 4 - 1

37. 21-okt UEL G-W3 FC Utrecht FC Steaua Boekarest 1 - 1

38. 21-okt UEL G-W3 Debreceni VSC PSV 1 - 2

39. 21-okt UEL G-W3 AZ Dinamo Kiev 1 - 2

40. 04-nov UEL G-W4 FC Steaua Boekarest FC Utrecht 3 - 1

41. 04-nov UEL G-W4 PSV Debreceni VSC 3 - 0

42. 04-nov UEL G-W4 Dinamo Kiev AZ 2 - 0

43. 01-dec UEL G-W5 Sampdoria PSV 1 - 2

44. 02-dec UEL G-W5 FC Utrecht Napoli 3 - 3

45. 02-dec UEL G-W5 FC Sheriff Tiraspol AZ 1 - 1

46. 15-dec UEL G-W6 Liverpool FC Utrecht 0 - 0

47. 15-dec UEL G-W6 AZ FK BATE Borisov 3 - 0

48. 16-dec UEL G-W6 PSV Metalist Charkov 0 - 0

49. 17-feb UEL 2R RSC Anderlecht Ajax 0 - 3

50. 17-feb UEL 2R Rubin Kazan FC Twente 0 - 2

51. 17-feb UEL 2R LOSC Lille PSV 2 - 2

52. 24-feb UEL 2R(r) Ajax RSC Anderlecht 2 - 0

53. 24-feb UEL 2R(r) FC Twente Rubin Kazan 2 - 2

54. 24-feb UEL 2R(r) PSV LOSC Lille 3 - 1

55. 10-mrt UEL 3R PSV Rangers 0 - 0

56. 10-mrt UEL 3R Ajax Spartak Moskou 0 - 1

57. 10-mrt UEL 3R FC Twente Zenit Sint-Petersburg 3 - 0

58. 17-mrt UEL 3R(r) Rangers PSV 0 - 1

59. 17-mrt UEL 3R(r) Spartak Moskou Ajax 3 - 0

60. 17-mrt UEL 3R(r) Zenit Sint-Petersburg FC Twente 2 - 0

61. 07-apr UEL 1/4 F SL Benfica PSV 4 - 1

62. 07-apr UEL 1/4 F Villarreal CF FC Twente 5 - 1

63. 14-apr UEL 1/4 F(r) PSV SL Benfica 2 - 2

64. 14-apr UEL 1/4 F(r) FC Twente Villarreal CF 1 - 3

2011/2012
65. 15-sep UEL G-W1 PSV Legia Warschau 1 - 0

66. 15-sep UEL G-W1 AZ Malmö FF 4 - 1

67. 15-sep UEL G-W1 Fulham FC Twente 1 - 1

68. 29-sep UEL G-W2 Rapid Boekarest PSV 1 - 3

69. 29-sep UEL G-W2 Metalist Charkov AZ 1 - 1

70. 29-sep UEL G-W2 FC Twente Wisla Krakau 4 - 1

71. 20-okt UEL G-W3 Hapoel Tel Aviv PSV 0 - 1

72. 20-okt UEL G-W3 AZ FK Austria Wien 2 - 2

73. 20-okt UEL G-W3 Odense BK FC Twente 1 - 4

74. 03-nov UEL G-W4 PSV Hapoel Tel Aviv 3 - 3

75. 03-nov UEL G-W4 FK Austria Wien AZ 2 - 2

76. 03-nov UEL G-W4 FC Twente Odense BK 3 - 2

77. 30-nov UEL G-W5 Legia Warschau PSV 0 - 3

78. 30-nov UEL G-W5 Malmö FF AZ 0 - 0

79. 01-dec UEL G-W5 FC Twente Fulham 1 - 0

80. 14-dec UEL G-W6 Wisla Krakau FC Twente 2 - 1

81. 15-dec UEL G-W6 PSV Rapid Boekarest 2 - 1

82. 15-dec UEL G-W6 AZ Metalist Charkov 1 - 1

83. 16-feb UEL 2R Ajax Manchester United 0 - 2

84. 16-feb UEL 2R AZ RSC Anderlecht 1 - 0

85. 16-feb UEL 2R FC Steaua Boekarest FC Twente 0 - 1

86. 16-feb UEL 2R Trabzonspor PSV 1 - 2

87. 23-feb UEL 2R(r) Manchester United Ajax 1 - 2

88. 23-feb UEL 2R(r) RSC Anderlecht AZ 0 - 1

89. 23-feb UEL 2R(r) FC Twente FC Steaua Boekarest 1 - 0

90. 23-feb UEL 2R(r) PSV Trabzonspor 4 - 1

91. 08-mrt UEL 3R Valencia CF PSV 4 - 2

92. 08-mrt UEL 3R FC Twente Schalke 04 1 - 0

93. 08-mrt UEL 3R AZ Udinese 2 - 0

94. 15-mrt UEL 3R(r) PSV Valencia CF 1 - 1

95. 15-mrt UEL 3R(r) Schalke 04 FC Twente 4 - 1

96. 15-mrt UEL 3R(r) Udinese AZ 2 - 1

97. 29-mrt UEL 1/4 F AZ Valencia CF 2 - 1

98. 05-apr UEL 1/4 F(r) Valencia CF AZ 4 - 0

2012/2013
99. 20-sep UEL G-W1 Dnipro Dnipropetrovsk PSV 2 - 0

100. 20-sep UEL G-W1 FC Twente Hannover 96 2 - 2

101. 04-okt UEL G-W2 PSV Napoli 3 - 0

102. 04-okt UEL G-W2 Helsingborgs IF FC Twente 2 - 2

103. 25-okt UEL G-W3 PSV AIK Solna 1 - 1

104. 25-okt UEL G-W3 Levante UD FC Twente 3 - 0

105. 08-nov UEL G-W4 AIK Solna PSV 1 - 0

106. 08-nov UEL G-W4 FC Twente Levante UD 0 - 0

107. 22-nov UEL G-W5 PSV Dnipro Dnipropetrovsk 1 - 2

108. 22-nov UEL G-W5 Hannover 96 FC Twente 0 - 0

109. 06-dec UEL G-W6 Napoli PSV 1 - 3

110. 06-dec UEL G-W6 FC Twente Helsingborgs IF 1 - 3

111. 14-feb UEL 2R Ajax FC Steaua Boekarest 2 - 0

112. 21-feb UEL 2R(r) FC Steaua Boekarest Ajax 2 - 0

2013/2014
113. 19-sep UEL G-W1 PSV Ludogorets 0 - 2

114. 19-sep UEL G-W1 Maccabi Haifa AZ 0 - 1

115. 03-okt UEL G-W2 Chornomorets Odessa PSV 0 - 2

116. 03-okt UEL G-W2 AZ PAOK Saloniki 1 - 1

117. 24-okt UEL G-W3 Dinamo Zagreb PSV 0 - 0

118. 24-okt UEL G-W3 Shakhter Karagandy AZ 1 - 1

119. 07-nov UEL G-W4 PSV Dinamo Zagreb 2 - 0

120. 07-nov UEL G-W4 AZ Shakhter Karagandy 1 - 0

121. 28-nov UEL G-W5 Ludogorets PSV 2 - 0

122. 28-nov UEL G-W5 AZ Maccabi Haifa 2 - 0

123. 12-dec UEL G-W6 PSV Chornomorets Odessa 0 - 1

124. 12-dec UEL G-W6 PAOK Saloniki AZ 2 - 2

125. 20-feb UEL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

126. 20-feb UEL 2R FC Slovan Liberec AZ 0 - 1

127. 27-feb UEL 2R(r) Red Bull Salzburg Ajax 3 - 1

128. 27-feb UEL 2R(r) AZ FC Slovan Liberec 1 - 1

129. 13-mrt UEL 3R AZ Anzhi Makhachkala 1 - 0

130. 20-mrt UEL 3R(r) Anzhi Makhachkala AZ 0 - 0

131. 03-apr UEL 1/4 F AZ SL Benfica 0 - 1

132. 10-apr UEL 1/4 F(r) SL Benfica AZ 2 - 0

2014/2015
133. 18-sep UEL G-W1 PSV G.D. Estoril Praia 1 - 0

134. 18-sep UEL G-W1 Sevilla FC Feyenoord 2 - 0

135. 02-okt UEL G-W2 Dinamo Moskou PSV 1 - 0

136. 02-okt UEL G-W2 Feyenoord Standard Luik 2 - 1

137. 23-okt UEL G-W3 PSV Panathinaikos 1 - 1

138. 23-okt UEL G-W3 HNK Rijeka Feyenoord 3 - 1

139. 06-nov UEL G-W4 Panathinaikos PSV 2 - 3

140. 06-nov UEL G-W4 Feyenoord HNK Rijeka 2 - 0

141. 27-nov UEL G-W5 G.D. Estoril Praia PSV 3 - 3

142. 27-nov UEL G-W5 Feyenoord Sevilla FC 2 - 0

143. 11-dec UEL G-W6 PSV Dinamo Moskou 0 - 1

144. 11-dec UEL G-W6 Standard Luik Feyenoord 0 - 3

145. 19-feb UEL 2R AS Roma Feyenoord 1 - 1

146. 19-feb UEL 2R PSV Zenit Sint-Petersburg 0 - 1

147. 19-feb UEL 2R Ajax Legia Warschau 1 - 0

148. 26-feb UEL 2R(r) Legia Warschau Ajax 0 - 3

149. 26-feb UEL 2R(r) Feyenoord AS Roma 1 - 2

150. 26-feb UEL 2R(r) Zenit Sint-Petersburg PSV 3 - 0

151. 12-mrt UEL 3R Dnipro Dnipropetrovsk Ajax 1 - 0

152. 19-mrt UEL 3R(r) Ajax Dnipro Dnipropetrovsk 2 - 1

2015/2016
153. 17-sep UEL G-W1 Ajax Celtic 2 - 2

154. 17-sep UEL G-W1 FK Partizan Belgrado AZ 3 - 2

155. 17-sep UEL G-W1 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3

156. 01-okt UEL G-W2 Molde FK Ajax 1 - 1

157. 01-okt UEL G-W2 AZ Athletic Bilbao 2 - 1

158. 01-okt UEL G-W2 Sporting Braga FC Groningen 1 - 0

159. 22-okt UEL G-W3 Fenerbahçe Ajax 1 - 0

160. 22-okt UEL G-W3 AZ FC Augsburg 0 - 1

161. 22-okt UEL G-W3 FC Slovan Liberec FC Groningen 1 - 1

162. 05-nov UEL G-W4 Ajax Fenerbahçe 0 - 0

163. 05-nov UEL G-W4 FC Augsburg AZ 4 - 1

164. 05-nov UEL G-W4 FC Groningen FC Slovan Liberec 0 - 1

165. 26-nov UEL G-W5 Celtic Ajax 1 - 2

166. 26-nov UEL G-W5 AZ FK Partizan Belgrado 1 - 2

167. 26-nov UEL G-W5 Olympique Marseille FC Groningen 2 - 1

168. 10-dec UEL G-W6 Ajax Molde FK 1 - 1

169. 10-dec UEL G-W6 Athletic Bilbao AZ 2 - 2

170. 10-dec UEL G-W6 FC Groningen Sporting Braga 0 - 0

2016/2017
171. 15-sep UEL G-W1 Feyenoord Manchester United 1 - 0

172. 15-sep UEL G-W1 AZ Dundalk FC 1 - 1

173. 15-sep UEL G-W1 Panathinaikos Ajax 1 - 2

174. 29-sep UEL G-W2 Fenerbahçe Feyenoord 1 - 0

175. 29-sep UEL G-W2 Zenit Sint-Petersburg AZ 5 - 0

176. 29-sep UEL G-W2 Ajax Standard Luik 1 - 0

177. 20-okt UEL G-W3 Feyenoord Zorya Luhansk 1 - 0

178. 20-okt UEL G-W3 AZ Maccabi Tel Aviv 1 - 2

179. 20-okt UEL G-W3 Celta de Vigo Ajax 2 - 2

180. 03-nov UEL G-W4 Zorya Luhansk Feyenoord 1 - 1

181. 03-nov UEL G-W4 Maccabi Tel Aviv AZ 0 - 0

182. 03-nov UEL G-W4 Ajax Celta de Vigo 3 - 2

183. 24-nov UEL G-W5 Manchester United Feyenoord 4 - 0

184. 24-nov UEL G-W5 Dundalk FC AZ 0 - 1

185. 24-nov UEL G-W5 Ajax Panathinaikos 2 - 0

186. 08-dec UEL G-W6 Feyenoord Fenerbahçe 0 - 1

187. 08-dec UEL G-W6 AZ Zenit Sint-Petersburg 3 - 2

188. 08-dec UEL G-W6 Standard Luik Ajax 1 - 1

189. 16-feb UEL 2R Legia Warschau Ajax 0 - 0

190. 16-feb UEL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

191. 23-feb UEL 2R(r) Ajax Legia Warschau 1 - 0

192. 23-feb UEL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1

193. 09-mrt UEL 3R FC Kopenhagen Ajax 2 - 1

194. 16-mrt UEL 3R(r) Ajax FC Kopenhagen 2 - 0

195. 13-apr UEL 1/4 F Ajax Schalke 04 2 - 0

196. 20-apr UEL 1/4 F(r) Schalke 04 Ajax 3 - 2

197. 03-mei UEL 1/2 F Ajax Olympique Lyon 4 - 1

198. 11-mei UEL 1/2 F(r) Olympique Lyon Ajax 3 - 1

199. 24-mei UEL Finale Ajax Manchester United 0 - 2

2017/2018
200. 14-sep UEL G-W1 Vitesse Lazio Roma 2 - 3

201. 28-sep UEL G-W2 OGC Nice Vitesse 3 - 0

202. 19-okt UEL G-W3 SV Zulte Waregem Vitesse 1 - 1

203. 02-nov UEL G-W4 Vitesse SV Zulte Waregem 0 - 2

204. 23-nov UEL G-W5 Lazio Roma Vitesse 1 - 1

205. 07-dec UEL G-W6 Vitesse OGC Nice 1 - 0

2019/2020
206. 19-sep UEL G-W1 FK Partizan Belgrado AZ 2 - 2

207. 19-sep UEL G-W1 Rangers Feyenoord 1 - 0

208. 19-sep UEL G-W1 PSV Sporting Lissabon 3 - 2

209. 03-okt UEL G-W2 AZ Manchester United 0 - 0

210. 03-okt UEL G-W2 Feyenoord FC Porto 2 - 0

211. 03-okt UEL G-W2 Rosenborg BK PSV 1 - 4

212. 24-okt UEL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

213. 24-okt UEL G-W3 BSC Young Boys Feyenoord 2 - 0

214. 24-okt UEL G-W3 PSV LASK 0 - 0

215. 07-nov UEL G-W4 FK Astana AZ 0 - 5

216. 07-nov UEL G-W4 Feyenoord BSC Young Boys 1 - 1

217. 07-nov UEL G-W4 LASK PSV 4 - 1

218. 28-nov UEL G-W5 AZ FK Partizan Belgrado 2 - 2

219. 28-nov UEL G-W5 Feyenoord Rangers 2 - 2

220. 28-nov UEL G-W5 Sporting Lissabon PSV 4 - 0

221. 12-dec UEL G-W6 Manchester United AZ 4 - 0

222. 12-dec UEL G-W6 FC Porto Feyenoord 3 - 2

223. 12-dec UEL G-W6 PSV Rosenborg BK 1 - 1

224. 20-feb UEL 2R Getafe CF Ajax 2 - 0

225. 20-feb UEL 2R AZ LASK 1 - 1

226. 27-feb UEL 2R(r) Ajax Getafe CF 2 - 1

227. 27-feb UEL 2R(r) LASK AZ 2 - 0

2020/2021
228. 22-okt UEL G-W1 PSV Granada CF 1 - 2

229. 22-okt UEL G-W1 Napoli AZ 0 - 1

230. 22-okt UEL G-W1 Dinamo Zagreb Feyenoord 0 - 0

231. 29-okt UEL G-W2 Omonia Nicosia PSV 1 - 2

232. 29-okt UEL G-W2 AZ HNK Rijeka 4 - 1

233. 29-okt UEL G-W2 Feyenoord Wolfsberger AC 1 - 4

234. 05-nov UEL G-W3 PAOK Saloniki PSV 4 - 1

235. 05-nov UEL G-W3 Real Sociedad AZ 1 - 0

236. 05-nov UEL G-W3 Feyenoord CSKA Moskou 3 - 1

237. 26-nov UEL G-W4 PSV PAOK Saloniki 3 - 2

238. 26-nov UEL G-W4 AZ Real Sociedad 0 - 0

239. 26-nov UEL G-W4 CSKA Moskou Feyenoord 0 - 0

240. 03-dec UEL G-W5 Granada CF PSV 0 - 1

241. 03-dec UEL G-W5 AZ Napoli 1 - 1

242. 03-dec UEL G-W5 Feyenoord Dinamo Zagreb 0 - 2

243. 10-dec UEL G-W6 PSV Omonia Nicosia 4 - 0

244. 10-dec UEL G-W6 HNK Rijeka AZ 2 - 1

245. 10-dec UEL G-W6 Wolfsberger AC Feyenoord 1 - 0

246. 18-feb UEL 2R LOSC Lille Ajax 1 - 2

247. 18-feb UEL 2R Olympiakos Piraeus PSV 4 - 2

248. 25-feb UEL 2R(r) Ajax LOSC Lille 2 - 1

249. 25-feb UEL 2R(r) PSV Olympiakos Piraeus 2 - 1

250. 11-mrt UEL 3R Ajax BSC Young Boys 3 - 0

251. 18-mrt UEL 3R(r) BSC Young Boys Ajax 0 - 2

252. 08-apr UEL 1/4 F Ajax AS Roma 1 - 2

253. 15-apr UEL 1/4 F(r) AS Roma Ajax 1 - 1

2021/2022
254. 16-sep UEL G-W1 PSV Real Sociedad 2 - 2

255. 30-sep UEL G-W2 SK Sturm Graz PSV 1 - 4

256. 21-okt UEL G-W3 PSV AS Monaco 1 - 2

257. 04-nov UEL G-W4 AS Monaco PSV 0 - 0

258. 25-nov UEL G-W5 PSV SK Sturm Graz 2 - 0

259. 09-dec UEL G-W6 Real Sociedad PSV 3 - 0

2022/2023
260. 08-sep UEL G-W1 Lazio Roma Feyenoord 4 - 2

261. 08-sep UEL G-W1 PSV FK Bodø/Glimt 1 - 1

262. 15-sep UEL G-W2 Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0

263. 06-okt UEL G-W3 FC Midtjylland Feyenoord 2 - 2

264. 06-okt UEL G-W3 FC Zürich PSV 1 - 5

265. 13-okt UEL G-W4 Feyenoord FC Midtjylland 2 - 2

266. 13-okt UEL G-W4 PSV FC Zürich 5 - 0

267. 20-okt UEL G-W2 Arsenal PSV 1 - 0

268. 27-okt UEL G-W5 SK Sturm Graz Feyenoord 1 - 0

269. 27-okt UEL G-W5 PSV Arsenal 2 - 0

270. 03-nov UEL G-W6 Feyenoord Lazio Roma 1 - 0

271. 03-nov UEL G-W6 FK Bodø/Glimt PSV 1 - 2

272. 16-feb UEL 2R Ajax 1. FC Union Berlin

273. 16-feb UEL 2R Sevilla FC PSV

274. 23-feb UEL 2R(r) 1. FC Union Berlin Ajax

275. 23-feb UEL 2R(r) PSV Sevilla FC


29/10/2020: Feyenoord - Wolfsberger AC 1 - 4

Grootste thuiszeges
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
24/10/2019 UEL G-W3 AZ FK Astana 6 - 0

15/09/2022 UEL G-W2 Feyenoord SK Sturm Graz 6 - 0


Grootste uitzeges
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
07/11/2019 UEL G-W4 FK Astana AZ 0 - 5


Grootste thuisnederlagen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
16/02/2017 UEL 2R AZ Olympique Lyon 1 - 4

29/10/2020 UEL G-W2 Feyenoord Wolfsberger AC 1 - 4

20/02/2014 UEL 2R Ajax Red Bull Salzburg 0 - 3

17/09/2015 UEL G-W1 FC Groningen Olympique Marseille 0 - 3


Grootste uitnederlagen
Nederlandse clubs
UEFA Europa League
datum soort ronde thuis uit uitslag
23/02/2017 UEL 2R(r) Olympique Lyon AZ 7 - 1