Topscorers - TEGEN NL-CLUBS EUROPA CUP


Champions Leaguee.d.duels
1. Abelardo 1 1

2. Diego Milito 1 1

3. Franco Baresi 1 4

Kwal. Champions Leaguee.d.duels
1. Bruno Godeau 1 1

Kwal. Europa Cup 3e.d.duels
1. Maksym Bilyi 1 2

2. Mamatou Coulibaly 1 2

3. Kazimieras Gnedojus 1 2

4. Entonio Pashaj 1 2


winst gelijk verlies
nr. datum speler soort thuis uit uitslag stats
1956/1957 
1 03-nov Lazar Tasic EC1 Rapid JC Rode Ster Belgrado 3 - 4 1

1963/1964 
2 15-okt Noel Cantwell EC2 Manchester United Willem II 6 - 1 1

1966/1967 
3 13-sep Hans-Peter Stocker EC3 DOS FC Basel 2 - 1 1

1971/1972 
4 03-nov Ion Nunweiller EC1 Feyenoord Dinamo Boekarest 2 - 0 1

5 22-mrt George Graham EC1 Arsenal Ajax 0 - 1 1

1972/1973 
6 29-nov Francisco Castellano EC3 FC Twente Las Palmas 3 - 0 1

1974/1975 
7 23-okt Ryszard Kielak EC2 Gwardia Warschau PSV 1 - 5 1

8 27-nov Werner Kriegler EC3 FC Amsterdam Fortuna Düsseldorf 3 - 0 1

1977/1978 
9 28-sep Jan Birkelund EC1 Ajax Lillestrom SK 4 - 0 1

10 15-mrt Wolfgang Seguin EC3 PSV FC Magdeburg 4 - 2 1

11 29-mrt Antonio Olmo EC3 PSV Barcelona 3 - 0 1

1980/1981 
12 17-sep Gilbert Hotton EC3 AZ ' 67 Red Boys Differdange 6 - 0 1

13 05-nov Willi Neuberger EC3 Eintracht Frankfurt FC Utrecht 3 - 1 1

1981/1982 
14 04-nov Phil Thompson EC1 Liverpool AZ ' 67 3 - 2 1

1987/1988 
15 30-sep József Varga EC2 FC Den Haag Ujpest Dozsa 3 - 1 1

16 30-sep Paul Newe EC2 Dundalk Ajax 0 - 2 1

1988/1989 
17 07-sep Nando EC2 Roda JC Vitória Guimarăes 2 - 0 1

1994/1995 
18 23-nov Franco Baresi CL AC Milan Ajax 0 - 2 1 72

1995/1996 
19 31-okt John Pemberton EC3 PSV Leeds United 3 - 0 1

1997/1998 
20 10-dec Abelardo CL PSV Barcelona 2 - 2 1 1

2000/2001 
21 14-sep Zoltán Molnár EC3 Dunaferr SE Feyenoord 0 - 1 1 20

2001/2002 
22 04-apr Iván Córdoba EC3 Internazionale Feyenoord 0 - 1 1 24

2002/2003 
23 03-okt Sergei Omelyanchuk EC3 FC Utrecht Legia Warschau 1 - 3 1

24 31-okt Frank Verlaat EC3 Vitesse Werder Bremen 2 - 1 1 1

2008/2009 
25 02-okt Emin Nouri EC3 Kalmar FF Feyenoord 1 - 2 1 54

26 23-okt Carlos EC3 Dinamo Zagreb NEC 3 - 2 1

2009/2010 
27 06-aug Mamatou Coulibaly kw.EC3 Cherno More Varna PSV 0 - 1 1 66

28 03-dec Tomás Repka EC3 PSV Sparta Praag 1 - 0 1 15

2010/2011 
29 15-jul Entonio Pashaj kw.EC3 FC Utrecht KF Tirana 4 - 0 1 36

30 14-sep Diego Milito CL FC Twente Internazionale 2 - 2 1 87

2011/2012 
31 14-jul Kazimieras Gnedojus kw.EC3 FK Tauras ADO Den Haag 2 - 3 1

32 15-sep Mark Schwarzer EC3 Fulham FC Twente 1 - 1 1 1

33 20-okt Peter Hlinka EC3 AZ Austria Wien 2 - 2 1

34 03-nov Daniel Hřegh EC3 FC Twente Odense BK 3 - 2 1

35 30-nov Michal Zewlakow EC3 Legia Warschau PSV 0 - 3 1

2013/2014 
36 07-aug Bruno Godeau kw.CL SV Zulte Waregem PSV 0 - 3 1

2014/2015 
37 28-aug Maksym Bilyi kw.EC3 Feyenoord Zorja Loehansk 4 - 3 1 1

2015/2016 
38 01-okt Eneko Bóveda EC3 AZ Athletic Bilbao 2 - 1 1

nr. datum speler club uitslag
1956/1957 
1 03-nov Lazar Tasic Rode Ster Belgrado 3 - 4
 EC1 1

1963/1964 
2 15-okt Noel Cantwell Manchester United 6 - 1
 EC2 1

1966/1967 
3 13-sep Hans-Peter Stocker FC Basel 2 - 1
 EC3 1

1971/1972 
4 03-nov Ion Nunweiller Dinamo Boekarest 2 - 0
 EC1 1

5 22-mrt George Graham Arsenal 0 - 1
 EC1 1

1972/1973 
6 29-nov Francisco Castellano Las Palmas 3 - 0
 EC3 1

1974/1975 
7 23-okt Ryszard Kielak Gwardia Warschau 1 - 5
 EC2 1

8 27-nov Werner Kriegler Fortuna Düsseldorf 3 - 0
 EC3 1

1977/1978 
9 28-sep Jan Birkelund Lillestrom SK 4 - 0
 EC1 1

10 15-mrt Wolfgang Seguin FC Magdeburg 4 - 2
 EC3 1

11 29-mrt Antonio Olmo Barcelona 3 - 0
 EC3 1

1980/1981 
12 17-sep Gilbert Hotton Red Boys Differdange 6 - 0
 EC3 1

13 05-nov Willi Neuberger Eintracht Frankfurt 3 - 1
 EC3 1

1981/1982 
14 04-nov Phil Thompson Liverpool 3 - 2
 EC1 1

1987/1988 
15 30-sep József Varga Ujpest Dozsa 3 - 1
 EC2 1

16 30-sep Paul Newe Dundalk 0 - 2
 EC2 1

1988/1989 
17 07-sep Nando Vitória Guimarăes 2 - 0
 EC2 1

1994/1995 
18 23-nov Franco Baresi AC Milan 0 - 2
 CL 1 72

1995/1996 
19 31-okt John Pemberton Leeds United 3 - 0
 EC3 1

1997/1998 
20 10-dec Abelardo Barcelona 2 - 2
 CL 1 1

2000/2001 
21 14-sep Zoltán Molnár Dunaferr SE 0 - 1
 EC3 1 20

2001/2002 
22 04-apr Iván Córdoba Internazionale 0 - 1
 EC3 1 24

2002/2003 
23 03-okt Sergei Omelyanchuk Legia Warschau 1 - 3
 EC3 1

24 31-okt Frank Verlaat Werder Bremen 2 - 1
 EC3 1 1

2008/2009 
25 02-okt Emin Nouri Kalmar FF 1 - 2
 EC3 1 54

26 23-okt Carlos Dinamo Zagreb 3 - 2
 EC3 1

2009/2010 
27 06-aug Mamatou Coulibaly Cherno More Varna 0 - 1
 kw.EC3 1 66

28 03-dec Tomás Repka Sparta Praag 1 - 0
 EC3 1 15

2010/2011 
29 15-jul Entonio Pashaj KF Tirana 4 - 0
 kw.EC3 1 36

30 14-sep Diego Milito Internazionale 2 - 2
 CL 1 87

2011/2012 
31 14-jul Kazimieras Gnedojus FK Tauras 2 - 3
 kw.EC3 1

32 15-sep Mark Schwarzer Fulham 1 - 1
 EC3 1 1

33 20-okt Peter Hlinka Austria Wien 2 - 2
 EC3 1

34 03-nov Daniel Hřegh Odense BK 3 - 2
 EC3 1

35 30-nov Michal Zewlakow Legia Warschau 0 - 3
 EC3 1

2013/2014 
36 07-aug Bruno Godeau SV Zulte Waregem 0 - 3
 kw.CL 1

2014/2015 
37 28-aug Maksym Bilyi Zorja Loehansk 4 - 3
 kw.EC3 1 1

2015/2016 
38 01-okt Eneko Bóveda Athletic Bilbao 2 - 1
 EC3 1